4,8



Na základě 31 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer586,50 Kč/1l
5 864,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer510,00 Kč/1l
5 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer663,00 Kč/1l
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer663,00 Kč/1l
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Ecodeco, křemelitá zemina (diatomit), 20 kg, pro slepčí hnízda, stelivo a chov zvířat – minerální materiál, který dobře absorbuje vlhkost, bez zápachu
36,30 Kč/1kg
725,90 Kč
Prodejce: EcoDeco

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
169,57 Kč/1kg
708,64 Kč
Prodejce: somnia24

BioBizz Starters Pack
822,28 Kč/1l
2 466,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Beckmann 25kg hnojivo na trávník Zahradní kompletní hnojivo Plocha trávníku 21+6+12 Bez dusičnanů
67,03 Kč/1kg
1 675,82 Kč
Prodejce: boni-shop

Prášek z mořských řas – Čistý Lithothamnium Calcareum (5 kg na 250 m2) - Organifer
204,00 Kč/1l
1 019,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Sušený kravský hnůj (1500 litrů – for 1500m2) - Organifer
13,77 Kč/1l
20 654,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Florovit čedičová moučka 5 kg granulovaného hnojiva
27,27 Kč/1l
136,34 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

Koncentrát Phytophthora – 5 l na 5000 m2 - Organifer
663,00 Kč/1l
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer
63,75 Kč/1l
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Tvrdé Hnojivo S Dlouhodobým Účinkem 1Kg Biopon
387,14 Kč/1kg
425,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Koncentrát proti listovému hmyzu – 10 l na 10.000 m2 - Organifer
510,00 Kč/1l
5 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Vápno - Zahradnictví Pro Bílení A Odsílení Půdy, 1 Kg - Br1164
224,00 Kč/1kg
67,20 Kč
Prodejce: DomoDomo

Kravský hnůj sušený granulovaný 100% Agro 10 kg
45,29 Kč/1kg
452,88 Kč
Prodejce: VISO

Tvrdé Hnojivo Pro Řidké Kosit Trávu 1Kg Biopon
77,00 Kč/1kg
103,65 Kč
-18,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
84,70 Kč
Prodejce: Metalplus

Urychlovač kompostu 1kg Biologický kompostér
79,99 Kč/1kg
152,18 Kč
-56,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,99 Kč
Prodejce: Metalplus
Více o produktu


Popis produktu a údaje o produktu
Diatomitová zemina je široce uznávána jako bezpečná a účinná metoda boje proti různým druhům škůdců, včetně mravenců, stříbrných rybiček, vos, štěnic, kniholupů, blech, vší, roztočů, švábů, stejnonožců, červených roztočů, ptáků roztočů, mšic, larvy moučné moly, lišajníků, třásněnek a dalších škodlivých hmyzů. Organifer Diatomitová zemina je univerzální, zcela přírodní, bez zápachu a vhodná jak pro vnitřní, tak pro venkovní použití.
Diatomitová zemina funguje na mechanickém principu, kdy mikroskopické částice prorážejí ochrannou voskovou vrstvu hmyzu, což způsobuje jeho dehydrataci a smrt. Je důležité si uvědomit, že diatomitová zemina není selektivní a může zabít jakýkoliv hmyz, který s ní přijde do kontaktu, včetně prospěšného hmyzu. Proto je zásadní aplikovat prášek obezřetně, aby nedošlo k nechtěnému poškození. Zůstává účinná, dokud je suchá a nedotčená. Diatomitová zemina je neškodná pro lidi a zvířata, což ji často činí preferovanou alternativou k chemickým pesticidům.
Kromě kontroly škůdců může diatomitová zemina sloužit také jako zlepšovač půdy v zemědělství a zahradnictví. Přidání diatomitové zeminy do půdy může zlepšit její strukturu, podporovat lepší odvodnění a provzdušnění, což vede k lepšímu růstu rostlin. Diatomitová zemina obsahuje také stopové prvky a živiny nezbytné pro zdravý růst rostlin, jako je křemík, vápník a hořčík. Dále může pomoci regulovat pH půdy a snižovat přítomnost škodlivých bakterií a patogenů. Výsledkem jsou zdravější rostliny s vyššími výnosy a lepší kvalitou plodin.
Organifer Diatomitová zemina je 100% čistá a ekologicky zodpovědná. Je bezpečná pro lidi, zvířata a životní prostředí, neobsahuje škodlivé nebo toxické chemikálie a je zcela bez GMO.
Shrnutí: Organifer Diatomitová zemina je univerzální produkt, který nabízí přírodní alternativu k chemickým pesticidům a může působit jako zlepšovač půdy pro rostliny. Je to ekologicky zodpovědná volba pro ty, kteří hledají bezpečné, přírodní a účinné řešení.
Pokyny k použití
Rozsypání:
▶ Rovnoměrně rozprostřete prášek na ošetřovaný povrch, opakujte podle potřeby nebo když se prášek zvlhčí.
Stříkání:
▶ Pro těžko dostupná místa lze použít rozprašovač. Rozprašte prášek na požadovaný povrch.
Rozpuštění ve vodě:
▶ Rozpusťte 20 gramů prášku v jednom litru vody. Tuto směs nastříkejte na zamýšlený povrch, pravidelně protřepejte, aby nedošlo ke vzniku hrudek.
Zlepšení půdy:
▶ Do půdy zapracujte 1 kg prášku na 10 m².
Pozor: Diatomitová zemina má silnou schopnost absorbovat vlhkost a může způsobit podráždění očí a krku. Je důležité se vyhnout kontaktu s ústy nebo očima. Vždy noste prachovou masku a ochranné brýle, aby se předešlo podráždění a vzniku prachu.
SpecifikaceObjemová hmotnost: 300,0 kg/m³
Obsah vlhkosti: 2,0 %
Tvrdost podle Mohse: 1,0
Ztráta při vypálení (1025°C): 8,5 %
Specifická hmotnost: 2,0 g/cm³
pH (10% suspenze): 7,0
Složení:
SiO2 88 %
Al2O 3 5%
Fe2O3 2.5%
Velikost částic v μm
< 2 = 6.1%
2 – 5 = 14.1%
5 – 10 = 22.7%
10 – 20 = 33.1%
20 – 45 = 23.9%
> 45 = 0.1 %
Skladování
Tento produkt si zachovává kvalitu až 2 roky, pokud je skladován na chladném a suchém místě, mimo přímé sluneční světlo.
- Hmotnost
- 20 kg
- Objem
- 50 l
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8719958993587
- Číslo produktu
- 34379
- Výrobce
- Organifer
- Hmotnost
- 20 kg
- Objem
- 50 l
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8719958993587
- Číslo produktu
- 34379
- Výrobce
- Organifer
Žádné signální slovo
P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle/ obličejový štít.
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Diatomitová zemina – 100% čistá – ultra jemný prášek (Sáček 25 litrů – 10 kg) - Organifer
37,76 Kč/1l
943,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
122,18 Kč/1kg
1 221,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Poklop šachty, 80 x 80 cm, černý
3 008,60 Kč
Prodejce: VISO

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Diatomitová zemina – 100% čistá – ultra jemný prášek (25 sáčků = 250 kg) - Organifer
83 639,96 Kč/1l
20 909,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Diatomitová zemina – 100% čistá – ultra jemný prášek (100 sáčků = 1000 kg) - Organifer
48 449,99 Kč/1l
48 449,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Diatomitová zemina – 100% čistá – ultra jemný prášek (50 sáčků = 500 kg) - Organifer
56,61 Kč/1kg
28 304,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

GiDeli Diatomaceous earth 20 kg - Čistá diatomitová zemina v prášku pro kuřata a podestýlku
44,00 Kč/1kg
879,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

GiDeli Diatomaceous earth 10 kg - Čistá diatomitová zemina v prášku pro kuřata a podestýlku
58,00 Kč/1kg
579,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

30 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML
960,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Kurník 3x2x2 m, kurník, klec pro drobná zvířata, výběh, výběh pro drobná zvířata, voliéra, venkovní výběh, klec pro slepice, drůbežárna, pozinkovaný ocelový rám se střechou
2 999,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Laiham

Plot z drátěného pletiva 1m x 25m velikost ok 19mm
67,32 Kč/1m
1 683,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EinsPreis

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Inkubátor Plně automatický kuřecí inkubátor Farmářský inkubátor Slepice 16 vajec Inkubátory
1 924,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

AMORFICKÁ DIATOMITOVÁ ZEMINA (DIATOMIT FOOD) 1 kg - PERMA-GUARD
425,05 Kč/1kg
425,05 Kč
Prodejce: Silica

Kurník 3x8x2m Kurník pro kuřata Kurník pro malá zvířata Volný výběh pro malá zvířata Voliéra Volný výběh pro kuřata Klec pro drůbež Pozinkovaný
10 331,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Aga Zahradní fóliovník MR4003CH 3x2x2 m
1 299,00 Kč
Prodejce: Aga24

Kurník 3x2x2m Kurník pro kuřata Kurník pro malá zvířata Volný výběh pro malá zvířata Voliéra Volný výběh pro kuřata Klec pro drůbež Pozinkovaný
5 347,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

GiDeli Diatomaceous earth 3 kg - Čistý prášek z diatomaceous earth proti roztočům ptáků
140,00 Kč/1kg
439,99 Kč
-20,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
419,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg
745,13 Kč
-51,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
578,42 Kč/1m²
149,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TVSHOP

Automatický inkubátor Wiltec pro 24 vajec, inkubátor s plně automatickým systémem otáčení, inkubátor s regulací teploty a vlhkosti, inkubátor pro násadová vejce
1 735,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Volný výběh Wiltec pro králíky 180 x 75 x 75 cm, venkovní výběh a kotec pro malá zvířata pro králíky, zajíce, morčata, volný výběh jako králíkárna
1 038,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer
586,50 Kč/1l
5 864,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

GiDeli Diatomaceous earth 10 kg - Čistý prášek z diatomaceous earth proti roztočům ptáků
72,00 Kč/1kg
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 198,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

Kurník 3x6x2 m, kurník, klec pro drobná zvířata, výběh, výběh pro drobná zvířata, voliéra, venkovní výběh, klec pro slepice, drůbežárna, pozinkovaný ocelový rám se střechou
4 999,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Laiham
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%6% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
6%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Diatomaceous earth na hubení mravenců
Hmotnost 10 kg
Velmi dobré a rychlé zpracování objednávky a rychlé dodání. Používám diatomitickou zeminu k hubení mravenců. Zatím velmi dobrá zkušenost, s kvalitou jsem velmi spokojen. Diatomická zemina je kvalitní.
Ohodnoceno dne 21. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno v pořádku
Hmotnost 10 kg
Koupil jsem to do svého kurníku na hubení roztočů. Uvidíme, jak to bude fungovat. Objednávka proběhla rychle a byla rychle doručena.
Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Prášek z křemeliny
Hmotnost 10 kg
Dodání bylo opravdu rychlé, každopádně ho budu používat v domě i na zahradě
Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Křemelina proti roztočům
Hmotnost 10 kg
Tento produkt znám a potřeboval jsem jen doplnit zásoby
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Diatomaceous earth
Hmotnost 10 kg
Koupili jsme si diatomitovou zeminu, abychom odháněli mravence.
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Křemelina
Hmotnost 10 kg
Všechno v pořádku.
Ohodnoceno dne 17. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kontrola mravenců
Hmotnost 10 kg
Dělá to, co má, drží mravence od mých stromů. Rychlé dodání a žádné problémy.
Ohodnoceno dne 25. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše super.
Hmotnost 10 kg
Špičková kvalita. Děkuji.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l