4,8



Na základě 31 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer63,75 Kč/1l
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer586,50 Kč/1l
5 864,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer663,00 Kč/1l
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer663,00 Kč/1l
3 314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Koňský hnůj granulovaný 10,5 kg vhodný pro cca 50-100 m² ekologického pěstování
90,21 Kč/1kg
947,17 Kč
Prodejce: boni-shop

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Půda na výsadbu
15,71 Kč/1l
628,39 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
43,95 Kč/1kg
1 098,83 Kč
Prodejce: boni-shop

Dolomitkalk Kalkdünger 25kg
7,74 Kč/1kg
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
169,27 Kč/1kg
707,40 Kč
Prodejce: somnia24

Beckmann 25kg hnojivo na trávník Zahradní kompletní hnojivo Plocha trávníku 21+6+12 Bez dusičnanů
67,03 Kč/1kg
1 675,82 Kč
Prodejce: boni-shop

Vápno k bělení stromů a keřů a jako hnojivo k odkyselení a hnojení půd chudých na vápník.
113,83 Kč/1kg
227,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Prášek z mořských řas – Čistý Lithothamnium Calcareum (10 kg na 500 m2) - Organifer
145,40 Kč/1l
1 453,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Vícesložkové hnojivo Inco Group granulát 1 kg 1 l
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hnojivo na trávník FUXTEC jaro/léto FX-RDFS10 | hnojivo na trávník s vysokým obsahem dusíku | 10 kg na cca 500 m² | dlouhodobý účinek | vyrobeno v Německu
87,20 Kč/1kg
879,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

Ecodeco, křemelitá zemina (diatomit), 20 kg, pro slepčí hnízda, stelivo a chov zvířat – minerální materiál, který dobře absorbuje vlhkost, bez zápachu
36,30 Kč/1kg
725,90 Kč
Prodejce: EcoDeco

Biohumus tekuté hnojivo pro pokojové rostliny 1l
69,00 Kč/1l
69,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer
63,75 Kč/1l
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Biohumus - Přírodní Pro Zeleninu A Bylinky - Br1907
245,99 Kč/1l
245,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Primafoska univerzální vícesložkové hnojivo 1 kg
415,74 Kč/1kg
415,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu


Popis produktu a údaje o produktu
Diatomitová zemina je široce uznávána jako bezpečná a účinná metoda boje proti různým druhům škůdců, včetně mravenců, stříbrných rybiček, vos, štěnic, kniholupů, blech, vší, roztočů, švábů, stejnonožců, červených roztočů, ptáků roztočů, mšic, larvy moučné moly, lišajníků, třásněnek a dalších škodlivých hmyzů. Organifer Diatomitová zemina je univerzální, zcela přírodní, bez zápachu a vhodná jak pro vnitřní, tak pro venkovní použití.
Diatomitová zemina funguje na mechanickém principu, kdy mikroskopické částice prorážejí ochrannou voskovou vrstvu hmyzu, což způsobuje jeho dehydrataci a smrt. Je důležité si uvědomit, že diatomitová zemina není selektivní a může zabít jakýkoliv hmyz, který s ní přijde do kontaktu, včetně prospěšného hmyzu. Proto je zásadní aplikovat prášek obezřetně, aby nedošlo k nechtěnému poškození. Zůstává účinná, dokud je suchá a nedotčená. Diatomitová zemina je neškodná pro lidi a zvířata, což ji často činí preferovanou alternativou k chemickým pesticidům.
Kromě kontroly škůdců může diatomitová zemina sloužit také jako zlepšovač půdy v zemědělství a zahradnictví. Přidání diatomitové zeminy do půdy může zlepšit její strukturu, podporovat lepší odvodnění a provzdušnění, což vede k lepšímu růstu rostlin. Diatomitová zemina obsahuje také stopové prvky a živiny nezbytné pro zdravý růst rostlin, jako je křemík, vápník a hořčík. Dále může pomoci regulovat pH půdy a snižovat přítomnost škodlivých bakterií a patogenů. Výsledkem jsou zdravější rostliny s vyššími výnosy a lepší kvalitou plodin.
Organifer Diatomitová zemina je 100% čistá a ekologicky zodpovědná. Je bezpečná pro lidi, zvířata a životní prostředí, neobsahuje škodlivé nebo toxické chemikálie a je zcela bez GMO.
Shrnutí: Organifer Diatomitová zemina je univerzální produkt, který nabízí přírodní alternativu k chemickým pesticidům a může působit jako zlepšovač půdy pro rostliny. Je to ekologicky zodpovědná volba pro ty, kteří hledají bezpečné, přírodní a účinné řešení.
Pokyny k použití
Rozsypání:
▶ Rovnoměrně rozprostřete prášek na ošetřovaný povrch, opakujte podle potřeby nebo když se prášek zvlhčí.
Stříkání:
▶ Pro těžko dostupná místa lze použít rozprašovač. Rozprašte prášek na požadovaný povrch.
Rozpuštění ve vodě:
▶ Rozpusťte 20 gramů prášku v jednom litru vody. Tuto směs nastříkejte na zamýšlený povrch, pravidelně protřepejte, aby nedošlo ke vzniku hrudek.
Zlepšení půdy:
▶ Do půdy zapracujte 1 kg prášku na 10 m².
Pozor: Diatomitová zemina má silnou schopnost absorbovat vlhkost a může způsobit podráždění očí a krku. Je důležité se vyhnout kontaktu s ústy nebo očima. Vždy noste prachovou masku a ochranné brýle, aby se předešlo podráždění a vzniku prachu.
SpecifikaceObjemová hmotnost: 300,0 kg/m³
Obsah vlhkosti: 2,0 %
Tvrdost podle Mohse: 1,0
Ztráta při vypálení (1025°C): 8,5 %
Specifická hmotnost: 2,0 g/cm³
pH (10% suspenze): 7,0
Složení:
SiO2 88 %
Al2O 3 5%
Fe2O3 2.5%
Velikost částic v μm
< 2 = 6.1%
2 – 5 = 14.1%
5 – 10 = 22.7%
10 – 20 = 33.1%
20 – 45 = 23.9%
> 45 = 0.1 %
Skladování
Tento produkt si zachovává kvalitu až 2 roky, pokud je skladován na chladném a suchém místě, mimo přímé sluneční světlo.
- Hmotnost
- 10 kg
- Objem
- 25 l
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8719958993594
- Číslo produktu
- 34378
- Výrobce
- Organifer
- Hmotnost
- 10 kg
- Objem
- 25 l
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8719958993594
- Číslo produktu
- 34378
- Výrobce
- Organifer
Žádné signální slovo
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Plot z drátěného pletiva 1m x 25m velikost ok 19mm
67,18 Kč/1m
1 679,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EinsPreis

Sada semen ekologické zeleniny (10 odrůd) - sada semen ekologické zeleniny ideální pro terasu, balkon a zahradu
104 738,00 Kč/1kg
1 047,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Philips LatteGo Filtr do expresu + Philips Descaler CA6700 250ml
3 800,00 Kč/1l
950,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
759,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

3 kusy LED nočních světelných zásuvek stmívatelných v teplé bílé barvě s detektorem pohybu a soumrakovým senzorem pro schody, ložnici, chodbu
659,89 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Prodejce: lapamax
![Obrázek produktu pro [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
206,04 Kč
Prodejce: TR8

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 194,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Brita 1023120, 3 kusů, Brita, Kazeta
1 093,72 Kč
Prodejce: M_plus_L

Nákupní taška na kolečkách do schodů, šedá
975,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky
51,81 Kč/1kg
1 295,17 Kč
Prodejce: boni-shop

1000 semen levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia) - Voňavý magnet pro zahradu a včely | Vytrvalá, mrazuvzdorná a aromatická rostlina
25 425,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Volný výběh Wiltec pro králíky 180 x 75 x 75 cm, venkovní výběh a kotec pro malá zvířata pro králíky, zajíce, morčata, volný výběh jako králíkárna
1 038,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

10m plot z plotovek 120 cm vysoký rozteč plotovek 4-6 cm zahradní plot z lískového dřeva plot
405,70 Kč/1m
4 056,99 Kč
Prodejce: Aquagart

Kombinovaný visací zámek
1 437,22 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Herní sluchátka pro PS4 PS5 PC Xbox Počítačová a přenosná herní sluchátka Drátová sluchátka s mikrofonem Sluchátka přes uši 3,5 mm Red Retoo
1 005,11 Kč
-809,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
195,69 Kč
Prodejce: Retoo

Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
43,95 Kč/1kg
1 098,83 Kč
Prodejce: boni-shop

ATIKA MB 2500 Zahradní drtič nožů Elektrický drtič | 230V | 2500W
1 912,27 Kč
Prodejce: Altrad-Lescha-Atika-GmbH

maxxpro Pet Treatment ohrádka pro psy - výsuvná od 30 do 117 cm - pro schody nebo dveře
611,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

CLEANmaxx akumulátorový čisticí kartáč 8 nástavců pro čištění a leštění Intenzivní čištění S prodlužovací tyčí Elektrický povrchový kartáč Pro vnitřní i venkovní použití
1 832,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Makita UR100DZ není zařazena do kategorie
2 763,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

ZMH Závěsné Světlo Led Závěsné Světlo Stmívatelné S Dálkovým Ovládáním 55W Jídelní Stůl Bílý Závěsné Světlo Kroužek Nastavitelná Výška Jídelny Světla
2 100,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: ZMH

Vavřín 'Novita' 30-50 cm - 1 rostlina - Prunus laurocerasus 'Novita' - Topfgewachsen
41,14 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

1.09 Sada venkovních LED svíček s časovačem - sada 3 LED svíček pro venkovní použití
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Kerbl 292279, Kompozitní oplocení, Brána, Sloupek, Oplocení pro farmářská zvířata, Síťovina, Zelená, Plast
2 679,09 Kč/1m
3 241,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shopyourproduct

Náhradní dálkový ovladač pro LG TV SMART Universal všechny modely AKB75095308 AKB75675311 AKB76037605 Ultra HD TV TV 42LN5708 42LN5758 černý Retoo
515,97 Kč
-329,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
186,89 Kč
Prodejce: Retoo

Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre groß 1kg
517,00 Kč/1kg
517,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Slunečnicová semínka 25 kg černá přírodní divoké ptáky koně malá zvířata GiDeli
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%6% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
6%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Diatomaceous earth na hubení mravenců
Hmotnost 10 kg
Velmi dobré a rychlé zpracování objednávky a rychlé dodání. Používám diatomitickou zeminu k hubení mravenců. Zatím velmi dobrá zkušenost, s kvalitou jsem velmi spokojen. Diatomická zemina je kvalitní.
Ohodnoceno dne 21. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno v pořádku
Hmotnost 10 kg
Koupil jsem to do svého kurníku na hubení roztočů. Uvidíme, jak to bude fungovat. Objednávka proběhla rychle a byla rychle doručena.
Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Prášek z křemeliny
Hmotnost 10 kg
Dodání bylo opravdu rychlé, každopádně ho budu používat v domě i na zahradě
Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Křemelina proti roztočům
Hmotnost 10 kg
Tento produkt znám a potřeboval jsem jen doplnit zásoby
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Diatomaceous earth
Hmotnost 10 kg
Koupili jsme si diatomitovou zeminu, abychom odháněli mravence.
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Křemelina
Hmotnost 10 kg
Všechno v pořádku.
Ohodnoceno dne 17. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kontrola mravenců
Hmotnost 10 kg
Dělá to, co má, drží mravence od mých stromů. Rychlé dodání a žádné problémy.
Ohodnoceno dne 25. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše super.
Hmotnost 10 kg
Špičková kvalita. Děkuji.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg