5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer55,78 Kč/1l
26 774,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer53,60 Kč/1l
1 071,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer131,35 Kč/1l
2 626,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Další informace o reklamě
Koncentrát proti hmyzu na trávník – 1000 ml na 250 m2 - Organifer1 274,99 Kč/1l
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
169,37 Kč/1kg
707,80 Kč
Prodejce: somnia24

BLATTWERK Čisté organické hnojivo, univerzální hnojivo, veganské a organické hnojivo NPK 1L
318,31 Kč/1l
318,31 Kč
Prodejce: Octopus

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Půda na výsadbu
15,71 Kč/1l
628,39 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
43,95 Kč/1kg
1 098,83 Kč
Prodejce: boni-shop

WOLF Trávník Dlouhodobé hnojivo Premium 250 m2 LE 250
638,67 Kč/1kg
3 551,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Koňský hnůj granulovaný 10,5 kg vhodný pro cca 50-100 m² ekologického pěstování
90,21 Kč/1kg
947,17 Kč
Prodejce: boni-shop

Beckmann 25kg hnojivo na trávník Zahradní kompletní hnojivo Plocha trávníku 21+6+12 Bez dusičnanů
67,03 Kč/1kg
1 675,82 Kč
Prodejce: boni-shop

Diatomitová zemina – 100% čistá – ultra jemný prášek (Sáček 25 litrů – 10 kg) - Organifer
37,76 Kč/1l
943,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Dolomitkalk Kalkdünger 25kg
7,74 Kč/1kg
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Lávová drť z prvohorní horniny Eifel (20 kg pro 200 m2) - Organifer
51,00 Kč/1l
1 019,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Vícesložkové hnojivo Inco Group granulát 1 kg 1 l
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Vápno k bělení stromů a keřů a jako hnojivo k odkyselení a hnojení půd chudých na vápník.
113,83 Kč/1kg
227,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Hnojivo na trávník FUXTEC jaro/léto FX-RDFS10 | hnojivo na trávník s vysokým obsahem dusíku | 10 kg na cca 500 m² | dlouhodobý účinek | vyrobeno v Německu
87,20 Kč/1kg
879,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC
Více o produktu


Popis produktu a údaje o produktu
Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy je vysoce účinná při zlepšování jílovitých půd. Je charakterizována mimořádně vysokými elektromagnetickými hodnotami. Při aplikaci reaguje s jílovito-humusovým komplexem, způsobuje drobení jílu a narušuje vazby mezi jílovými částicemi. Výsledkem je, že půda se stává drobivější a snadněji se s ní pracuje. Bazaltová moučka má také pozitivní vlastnost fixace dusíku, čímž zabraňuje jeho rychlému vyplavení. Shrnutím je půda snadněji obdělávatelná a získává lepší strukturu. Navíc obsahuje vysoké koncentrace křemíku, vápna, hořčíku a stopových prvků, které obohacují půdu. Tento produkt je 100% jemně mletý bazalt, získaný z sopečné horniny v oblasti Eifel.
Vulkánická Bazaltová Moučka
Bazalt je alkalická vulkanická vyvřelá hornina, která vzniká ochlazováním lávy nebo magmatu na povrchu země. Bazalt je bohatý na minerály, protože se ztuhne jako erupční hornina. V m zemědělství se používá jako prachový prášek k fyzickému zvýšení odolnosti proti škůdcům a chorobám. Prášek vytváří bariéru proti chorobám. Mladá vulkanická bazaltová hornina obsahuje křemík, stopové prvky a minerály. To nejen činí (těžkou) jílovitou půdu více zpracovatelnou, ale také prospívá rostlinám. Posiluje buněčné stěny a stimuluje růst. Ve dobré půdní struktuře mohou rostliny lépe zakořenit.
Další výhodou použití bazaltové moučky je její schopnost fixovat dusík. Mnoho zemědělců používá tento přírodní produkt k posílení přirozené odolnosti rostlin a k ochraně před škůdci a chorobami. Bazaltová moučka se snadno rozptyluje na rostliny. Doporučuje se ji postříkat vodou, aby se dobře promíchala s jílovitou půdou. Navíc obsahuje vysoké koncentrace křemíku, vápna, hořčíku a stopových prvků, které obohacují půdu.
Intenzivní využívání našich půd je neustále zatěžuje. Dlouhodobé jednostranné používání umělých hnojiv s omezeným množstvím prvků půdu vyčerpává. Minerální úrodnost klesá, obsah humusu, struktura a odolnost půdy se zhoršují. Výsledkem je, že rostliny jsou méně odolné a naše potraviny obsahují méně životně důležitých minerálů a stopových prvků. Pouhé používání umělých hnojiv nedovoluje půdě udržitelně se zotavit. Použití bazaltu jako přírodního zdroje minerálů pro zvýšení úrodnosti půdy je známo již dlouho, ale bylo vytlačeno zaměřením na moderní syntetická hnojiva. Organifer se od roku 2009 věnuje používání bazaltové moučky pro udržitelnou obnovu kvality půdy na jílovitých půdách.
Vlastnosti
Zlepšuje strukturu a zpracovatelnost jílovitých půd
Vysoké elektromagnetické hodnoty pro rychlý účinek
Bazaltová moučka fixuje dusík
Podporuje odolnost rostlin proti škůdcům a chorobám
Bohatá na křemík, stopové prvky a minerály
Obohacuje půdu a zvyšuje úrodnost
bazaltu na trhu
Obsahuje vysoké koncentrace křemíku, vápna a hořčíku
Bohatá na funkční “tmavé minerály” jako Augit, Biotit, Magnetit, Olivín
Posiluje buněčnou stěnu a zlepšuje růst
Uvolňuje blokovaný fosfor v půdě
Zlepšuje rovnováhu vzduchu a vody
Specifikace
▶ SiO2 (Křemík) 39%
▶ Al2O3 (Hliník) 10,4%
▶ CaO (Vápník) 16,9%
▶ Fe2O3 (Železo) 12,3%
▶ Na2O (Sodík) 2,6%
▶ MgO (Hořčík) 10%
▶ P2O5 (Fosfor) 1,2%
▶ K2O (Draslík) 2,3%
Uvedené živiny
▶ 0,89% celkového P2O5 (Fosfát)
▶ 2,2% K2O (Oxid draselný)
▶ 8,7% bazických látek jako CaO
▶ 3,65% MgO (Oxid hořečnatý)
▶ 78,6 mg Nikl (Ni)
Jemnost a hodnoty
Bazaltová moučka pro zlepšení jílovitých půd má optimální jemnost pro rychlý a dlouhotrvající účinek. Čím jemnější je moučka, tím větší je zpracovatelná plocha.
▶ 100% pod 0,125 mm a 90% pod 0,04 mm, 75% pod 0,025 mm
▶ Velmi účinná díky extrémně vysoké paramagnetické hodnotě kolem 10 000 CGS
Návod k použití
Bazaltovou moučku lze aplikovat a rozptylovat po celý rok. Frekvence a délka aplikace závisí na podmínkách půdy.
Tip: Zapracujte bazaltovou moučku do půdy nebo ji postříkejte vodou pro rychlé výsledky!
Dávkování
Normální jílovitá půda, pro těžkou jílovitou půdu dávku zdvojnásobte:
▶ Zahrada: 1 kg na 10 m² za rok
▶ Trávník: 1 kg na 10 m² za rok
▶ Kompost: 15 kg/m³
▶ Louka: 1500 kg/ha
▶ Pole: 2000 kg/ha
▶ Hnůj: 30-40 kg/m³
▶ Stáj: 500 g/GVE
Skladování
Tento produkt zůstává trvanlivý bez ztráty kvality při skladování na suchém místě chráněném před přímým slunečním zářením.
- Hmotnost
- 20 kg
- Objem
- 20 l
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8719958998018
- Číslo produktu
- 27558
- Výrobce
- Organifer
- Hmotnost
- 20 kg
- Objem
- 20 l
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8719958998018
- Číslo produktu
- 27558
- Výrobce
- Organifer
Žádné signální slovo
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
169,37 Kč/1kg
707,80 Kč
Prodejce: somnia24

gpi Gärtnerův biokrb Hnůj pro skot 4,5 kg
64,84 Kč/1kg
291,80 Kč
Prodejce: ichzapfe

SUBSTRAL® Naturen® 83090 SUBSTRAL® Naturen®Hornspäne 3,0 kg
257,74 Kč/1kg
773,22 Kč
Prodejce: M_plus_L

Dolomitkalk Kalkdünger 25kg
7,74 Kč/1kg
193,52 Kč
Prodejce: bauschnell

Pulzní oxymetr Pulzní oxymetr na prst s 1,5" HD LED displejem a MCU modulem Monitor nasycení krve kyslíkem Oxymetr na prst
478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Hnůj pro skot granulovaný 20 kg vhodný pro ekologické pěstování
43,95 Kč/1kg
1 098,83 Kč
Prodejce: boni-shop

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer
55,78 Kč/1l
26 774,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Gärtnerovo hnojivo pro hortenzie GÄR 1 kg Gärtners
253,16 Kč/1kg
255,69 Kč
Prodejce: ichzapfe

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Koňský hnůj granulovaný 10,5 kg vhodný pro cca 50-100 m² ekologického pěstování
90,21 Kč/1kg
947,17 Kč
Prodejce: boni-shop

Duerté - Zádový podpůrný pás pro dolní část zad - Zádový pás proti bolesti dolní části zad - Korektor zad pro ženy - Bederní opěrka s tyčemi - Zádový podpůrný pás pro muže a ženy
674,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Destaca

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L
27,45 Kč/1kg
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Pila na kořeny a zeminu - Sekáče na kořeny | Pila s efektivním řezáním zeminy a kořenů | V-tvarovaná špička čepele pro snadné pronikání do země | Úsporná a ergonomická konstrukce
924,63 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Generátor studeného kouře BBQ-Toro pro ekonomické ohně, nerezová ocel (20,5 x 20,5 cm)
486,44 Kč
Prodejce: CS-Trading

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
570,98 Kč/1kg
285,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

OraGarden Premium Monstera Soil 3 litry
396,99 Kč/1l
1 190,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Péřový polštář z bavlny a 100% peří 50x50
169,60 Kč
Prodejce: wometo

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,59 Kč/1l
335,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Monstera deliciosa, výška cca 50 cm – Laťan, vynikající pokojová rostlina, zelená rostlina vhodná do obývacího pokoje, kanceláře, do stylu "Urban Jungle" a pro zelené úpravy interiérů
231,27 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Nohel Garden Mulč kůrový PLANTOP dekorační červený 50l
9,77 Kč/1l
488,72 Kč
Prodejce: VISO

10 000 semen heřmánku pravého (Matricaria chamomilla) – jemná léčivá rostlina a oblíbená rostlina včel | Aromatická bylinková semena do zahrady, na balkon a do přírodní zahrady
50 850,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Oral-B MD20 Oxyjet, 0,6 l, Bílá, 960 g, 171 mm, 188 mm, 232 mm
2 145,00 Kč/1kg
2 059,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Půda na výsadbu
15,71 Kč/1l
628,39 Kč
Prodejce: BestBrandShop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jaro může přijít
Objem 20 lHmotnost 20 kg
Super rychlé dodání, velmi dobrá kvalita, děkuji
Ohodnoceno dne 28. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 20 lHmotnost 20 kg
Ohodnoceno dne 14. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Objem 20 lHmotnost 20 kg
Ohodnoceno dne 25. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Objem 20 lHmotnost 20 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vinasa NK Hnojivo 4.5 + 8 – Tekuté (800 L IBC) - Organifer
38 249,99 Kč
Prodejce: Organifer
47,81 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 1000 ml na 1000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 147,99 Kč
Prodejce: Organifer
1 147,99 Kč/1l

Bentonitový jíl – Zlepšovač písčité půdy (24x = 480 kg – pro 4800 m2) - Organifer



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
26 774,99 Kč
Prodejce: Organifer
55,78 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (600 litrů – pro 600m2) - Organifer
20 144,99 Kč
Prodejce: Organifer
33,57 Kč/1l

Trávníkový topdressing – Směs s mykorhizou a rhizobakteriemi (Bigbag 1000 litrů – pro 1000m2) - Organifer
21 674,99 Kč
Prodejce: Organifer
21,67 Kč/1l

Lávová moučka z prvohorní horniny Eifel (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 071,99 Kč
Prodejce: Organifer
53,60 Kč/1l

Hnojivo pro rozchodníky a zelené střechy - 10 kg na 200 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 019,99 Kč
Prodejce: Organifer
102,00 Kč/1kg

Koncentrát proti hmyzu na trávník – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
5 864,99 Kč
Prodejce: Organifer
586,50 Kč/1l

Bazaltová moučka pro zlepšení jílovité půdy (20 kg – pro 200 m2) - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 274,99 Kč
Prodejce: Organifer
63,75 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 10 L na 10.000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 099,99 Kč
Prodejce: Organifer
510,00 Kč/1l

Koncentrát půdních hub – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Nematody – Koncentrát půdních nematod – 5 L na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti půdnímu hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Prevence proti slimákům 5 l – Koncentrát pro 5000 m2 - Organifer
3 314,99 Kč
Prodejce: Organifer
663,00 Kč/1l

Blattglanz Spray - 750 ml - Ošetrující sprej pro pokojové a okrasné rostliny
1 255,08 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 255 079,94 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (20 kg na 200 m2) - Organifer
2 626,99 Kč
Prodejce: Organifer
131,35 Kč/1l

Sprej na lesk listu - péce o pokojové a okrasné rostliny - 250 ml - prirozený
1 049,95 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 049 949,95 Kč/1kg

Organické hnojivo z ovčí vlny - pelety (10 kg na 100 m2) - Organifer
1 657,99 Kč
Prodejce: Organifer
165,80 Kč/1l

Hnojivo na trávník All-In-One (20 kg – pro 400 m2) - Organifer
1 529,99 Kč
Prodejce: Organifer
51,00 Kč/1l