KräuterBlock minerální liz 3 kg
494,00 Kč
164,67 Kč / 1l
plus 99,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
JBL ProFlora CO2, láhev 500 U, 3 ks3 674,96 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Akvárium DIY CO2 generátor systému Kit CO2 generátor systém s elektromagnetickým ventilem Bubble difuzor oxid uhličitý Reaktor Kit pro rostlinné akvárium1 122,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Další informace o reklamě
Oběhové čerpadlo SunSun JVP-110389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Meteo Tb2N Pool-Thermometer – Bezdrátový Snímač Vody S Lcd Displejem A Zobrazením Počasí705,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: webbereurope

Solný kámen Imima SuperMAG
109,67 Kč/1kg
329,00 Kč
Prodejce: Ghoda

Minerální liz Lisal M 10 kg s Mědí a Kobaltem pro Skot Koně Kozy Zvěř
19,90 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: FRANCLEAN

Salt Lick Himalaya (Leckstein) (GMP+)
141,87 Kč/1kg
354,67 Kč
Prodejce: somnia24

Kerbl Delizia Leckstein aus Bergkristallsalz Salzleckstein für Pferde
755,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Trixie Jílová cihlička s květinami, 100g
4 243,30 Kč/1kg
424,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Přírodní Sůl s provázkem na zavěšení
149,00 Kč
Prodejce: Ghoda

Progrow Control1A 6Mm
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

JBL Proflora CO2 Refillnáplň pro organické hnojivé systémy CO2
541,40 Kč
-13,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
527,42 Kč
Prodejce: M_plus_L

Dennerle CO2 Diffusor Ultra M
1 706,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Náhradní membrána Plant CO2 5 ks
317,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

JBL ProFlora CO2 Professional Set V
16 047,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Aquario Professional 2.0 - souprava CO2 s elektroventilem Aquario
2 284,08 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Levelautomatic V3 + automatické plnicí čerpadlo
2 531,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

THERMOTEC DCV017TT Hadice plnicího vzduchu pro CITROËN C3 Picasso pro VOLVO S80 I (184)
297,73 Kč
Prodejce: MroAuto

Butla CO2 Aquario BLUE 2l 47cm - nová s ventilem Aquario
1 418,04 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Měřící a řídicí počítač JBL Proflora CO2 Control pro automatické přidávání CO2
9 134,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Minerální liz KräuterBlock pro střevní prostředí nepřátelské červům pro koně
KräuterBlock je obohacen o speciální hořké byliny a přirozeně tak posiluje střevní prostředí proti napadení červy. Kromě soli a stopových prvků se prostřednictvím KräuterBlocku vstřebávají i některé byliny, které díky vysokému podílu hořkých a tříslovinných látek znepříjemňují střevní prostředí červům. U druhů žijících ve volné přírodě tyto látky, které jsou přijímány prostřednictvím rostlin a bylin, pomáhají zdravou stravou předcházet nadměrnému nebo patologickému napadení červy. Aby se minimalizovala potřeba chemického odčervení, je proto třeba střeva zvířat posílit a podpořit vhodnými bylinami.
Náš KräuterBlock je bez dopingu v souladu s antidopingovými předpisy a předpisy pro kontrolu léčiv (ADMR) Německé jezdecké federace (FN).
Účinky a výhody:
- Posiluje střeva pro střevní prostředí nepřátelské k červům
- Podporuje zdravou výživu pomocí speciální bylinné směsi
- Může pomoci snížit potřebu chemického odčervení
- Podporuje metabolismus a celkovou pohodu zvířat
- Může přispět k prevenci nemocí z nedostatku energie
Příslušný držák je k dispozici samostatně: klikněte prosím zde -->Držák
Další informace:
Minerální krmivo pro koně, skot, ovce, kozy a zvěřinu
Analytické složky: 37,5 % sodíku, 0,5 % vápníku, 0,35 % hořčíku
Složení:chlorid sodný, bylinná směs 1%
(dýňová semínka, listy vlašských ořechů, kapradina červíček, bylina kančí routa, koriandr, bylina česnek medvědí, kořen pampelišky), uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, melasa 0,2 %
Výživové přísady na kg:930 mg železa ve formě síranu železnatého (ll) monohydrátu (3b103), 273 mg manganu ve formě oxidu manganatého (ll) (3b502), 145 mg zinku ve formě oxidu zinečnatého (3b603), 60 mg jódu ve formě jodičnanu vápenatého v granulích (potahovaný, bezvodý) (3b203), 25 mg kobaltu ve formě granulovaného uhličitanu kobaltnatého (ll) (potahovaný) (3b304), 7,5 mg selenu ve formě granulovaného seleničitanu sodného (potahovaný) (3b802), 7,5 mg selenu ve formě granulovaného seleničitanu sodného (potahovaný) (3b802)
(dýňová semínka, listy vlašských ořechů, kapradina červíček, bylina kančí routa, koriandr, bylina česnek medvědí, kořen pampelišky), uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, melasa 0,2 %
Výživové přísady na kg:930 mg železa ve formě síranu železnatého (ll) monohydrátu (3b103), 273 mg manganu ve formě oxidu manganatého (ll) (3b502), 145 mg zinku ve formě oxidu zinečnatého (3b603), 60 mg jódu ve formě jodičnanu vápenatého v granulích (potahovaný, bezvodý) (3b203), 25 mg kobaltu ve formě granulovaného uhličitanu kobaltnatého (ll) (potahovaný) (3b304), 7,5 mg selenu ve formě granulovaného seleničitanu sodného (potahovaný) (3b802), 7,5 mg selenu ve formě granulovaného seleničitanu sodného (potahovaný) (3b802)
Krmný návod: Toto doplňkové krmivo lze z důvodu vyššího obsahu stopových prvků ve srovnání s kompletními krmivy podávat koním, skotu, ovcím, kozám a zvěři pouze do výše 1 % denní krmné dávky.
Země původu: Řecko
Země původu: Řecko
- Hmotnost
- 3000 g
- Objem
- 3 l
- Obsah vlhkosti
- nízká
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Doplňkové látky
- viz text článku
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4260445661549
- Výrobce
- imima GmbH
- Schvalovací číslo
- DE301015469
- Hmotnost
- 3000 g
- Objem
- 3 l
- Obsah vlhkosti
- nízká
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Doplňkové látky
- viz text článku
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4260445661549
- Výrobce
- imima GmbH
- Schvalovací číslo
- DE301015469
K tomu se hodí také

30 kg Pšenice čištěná Krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež Krmná pšenice Krmivo pro ptáky Sklizeň 2023 DML
960,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

GNCC P1 Vnitřní sledovací kamera WLAN s APP, 360°, 1080P, noční vidění, sledování pohybu, obousměrný zvuk
655,45 Kč
Prodejce: Connected-Living

maxxpro Pet Treatment ohrádka pro psy - výsuvná od 30 do 117 cm - pro schody nebo dveře
610,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Parkovací Mřížka Černá 5Ks. 1,1M2 Prosperplast
680,00 Kč/1m
408,00 Kč
Prodejce: WetraCR

HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
628,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Externí USB 2.0 DVD/CD mechanika, přenosné, tenké provedení, tichý provoz, mechanika pro zápis a čtení (RW), kompatibilní s notebooky, stolními počítači a systémem Windows – Retoo
413,99 Kč
-59,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
354,79 Kč
Prodejce: Retoo

Agrarzone krmivo pro ovce a kozy müsli 20 kg
36,14 Kč/1kg
722,73 Kč
Prodejce: Agrarzone

Oral-B Vitality Pro, Dospělý, Rotační kartáček, Denní péče, Citlivý, Černá, 2 min, Baterie
1 405,00 Kč/1kg
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Mega velký domeček pro hlodavce, morčata a králíky
663,82 Kč
-60,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
602,94 Kč
Prodejce: kk-shopping

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

WECK Einkochautomat WAT15 (1800 W) Einkochtopf emailliert, mit Zeitschaltuhr, 29 L
5 793,65 Kč
-650,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 142,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MCT_MultiChannelTrade

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

Kolečko s pozinkovanou vaničkou 80l, 100 kg
1 220,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Dřevěná ohrada pro práci se zvířaty, včetně tašky, a 5 žlutých a 5 modrých kuželek o výšce 48 cm
5 184,69 Kč
Prodejce: doenges1903

COSTWAY 10l mini lednička s LED zrcátkem na kosmetiku, funkce chlazení a ohřevu 2v1, chladicí box přenosný ohřívač, 23x28x34cm
1 858,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: FDSGmbH

WISFOR Ortopedický pelíšek pro psy Gauč pro psy Velký pelíšek pro psy, voděodolný pratelný potah Snímatelný D: 100x75x19cm
1 624,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Kámen na lízání Imima Kámen na lízání soli Zinkový blok se zinkem
109,67 Kč/1kg
329,00 Kč
Prodejce: Ghoda

16MP 1080P venkovnšª kamera Detekce pole Infra?ervenš¢ kamera 2,0palcovy TFT barevny displej Dennšª no?nšª pou?itšª Kamera s no?nšªm vidš§nšªm IP66 Vodotš§snš¢ 12 jazyk? VolitelnšŠ
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

100% Anabol 30 ampulí
2 342,36 Kč/1l
1 889,00 Kč
-132,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 756,77 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

roba zábrana na dveře do svorky, přírodní, šířka 62-105 cm, schodišťová brána pro děti a domácí zvířata
1 300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kidtini_GmbH

Volný výběh Wiltec pro králíky 180 x 75 x 75 cm, venkovní výběh a kotec pro malá zvířata pro králíky, zajíce, morčata, volný výběh jako králíkárna
1 038,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Vak na seno Dönges, vak na seno, síť na seno, vak na seno, vak na seno, krmný vak, stojan na seno
985,54 Kč
Prodejce: doenges1903

Umělá tráva v deskách GREEN BEAUTIFUL 30x30cm CONNECTED FOOTPLATES
2 633,22 Kč/1m²
236,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BesteAngebote

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.