Hmotnost:

1500 g

Cat by Nature Sterilized Chicken 1,5kg

241,49 Kč

225,36 Kč-16,13Kč

150,24 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Bosch 8kg Sanabelle Urinary
Bosch 8kg Sanabelle Urinary
269,72 Kč/1kg
2 157,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Royal Canin Hairball Care 10 kg
Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
151,82 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951014369, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
‎Whiskas 5900951014369, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
81,71 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Cat by Nature konz Chicken&Rice 200g
Cat by Nature konz Chicken&Rice 200g
428,00 Kč/1kg
88,00 Kč
-2,40 Kč
85,60 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Iams Cat Adult Chicken 2kg
Iams Cat Adult Chicken 2kg
141,00 Kč/1kg
282,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Cat by Nature Sensitive Lamb 300g
Cat by Nature Sensitive Lamb 300g
856,67 Kč/1kg
270,00 Kč
-13,00 Kč
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Cat GF Sterilized Urinary Health 0,4kg
Cat GF Sterilized Urinary Health 0,4kg
410,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
164,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat GF Sterilized Sensitive 2kg
Cat GF Sterilized Sensitive 2kg
256,59 Kč/1kg
513,17 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat Sterilised Salmon 6,5 kg
Cat Sterilised Salmon 6,5 kg
160,31 Kč/1kg
1 042,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Josera 400 g pro koťata CAT
Josera 400 g pro koťata CAT
988,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
395,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro CALIBRA Veterinary Diets Cat Gastrointestinal & Pancreas - suchá krmiva pro kočky - 2 kg
CALIBRA Veterinary Diets Cat Gastrointestinal & Pancreas - suchá krmiva pro kočky - 2 kg
339,08 Kč/1kg
678,16 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro IAMS Cat Adult Hairball Chicken 10 kg
IAMS Cat Adult Hairball Chicken 10 kg
77,21 Kč/1kg
772,09 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat GF Sterilized Sensitive 0,4kg
Cat GF Sterilized Sensitive 0,4kg
463,77 Kč/1kg
185,51 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Acana Cat Indoor Entrée 4,5kg
Acana Cat Indoor Entrée 4,5kg
306,47 Kč/1kg
1 400,56 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Eukanuba Kitten Chicken 2kg
Eukanuba Kitten Chicken 2kg
573,57 Kč/1kg
1 147,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Acana Cat Grasslands
Acana Cat Grasslands
311,61 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 449,00 Kč
Prodejce: Surtep
Obrázek produktu pro Josicat Crunchy Poultry 10Kg
Josicat Crunchy Poultry 10Kg
129,89 Kč/1kg
1 314,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Krmivo IAMS Cat Adult Herbcontrol chicken 3kg
Krmivo IAMS Cat Adult Herbcontrol chicken 3kg
112,40 Kč/1kg
351,00 Kč
-8,29 Kč
342,71 Kč
Prodejce: VISO

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Kompletn&iacute, pr&eacute,miov&eacute, krmivo pro kočky. Kuřec&iacute, receptura pro dospěl&eacute, kastrovan&eacute, kočky.
L&aacute,kav&eacute, a chutn&eacute, krmivo vyroben&eacute, z př&iacute,rodn&iacute,ch surovin pro každodenn&iacute, zdravou v&yacute,živu v&scaron,ech koček.

  • S&nbsp,om&aacute,čkou z&nbsp,kuřec&iacute,ch jater
  • S&nbsp,jablečnou dužinou &ndash, přirozen&yacute, zdroj vl&aacute,kniny
  • S&nbsp,rozmar&yacute,nem, hřeb&iacute,čkem, kurkumou a citrusy &ndash, př&iacute,rodn&iacute, antioxidanty
  • S prebiotiky
  • BEZ p&scaron,enice, kukuřice a soji
Složen&iacute,: dehydrovan&eacute, kuře 38%, r&yacute,že, kuřec&iacute, tuk, hr&aacute,&scaron,ek, su&scaron,en&aacute, jablečn&aacute, dužina, hydrolyzovan&aacute, kuřec&iacute, j&aacute,tra 2%, lososov&yacute, olej 1%, pivovarsk&eacute, kvasnice, chlorid sodn&yacute,, su&scaron,en&yacute, &scaron,pen&aacute,t 0,5%, mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), frukto-oligosacharidy (120 mg/kg), juka schidigera (80 mg/kg), su&scaron,en&yacute, rozmar&yacute,n (11 mg/kg), su&scaron,en&yacute, hřeb&iacute,ček (11 mg/kg), su&scaron,en&eacute, citrusy (11 mg/kg), su&scaron,en&aacute, kurkuma (11 mg/kg).

Analytick&eacute, složky: hrub&yacute, protein 33,0%, hrub&yacute, tuk 14,0%, hrub&aacute, vl&aacute,knina 4,2&nbsp,%, hrub&yacute, popel 5,8%, vlhkost 10,0&nbsp,%, v&aacute,pn&iacute,k 1,0%, fosfor 0,6%, sod&iacute,k 1,0%, hořč&iacute,k 0,05%.

Nutričn&iacute, aditiva v 1 kg: vitam&iacute,n A (3a672a) 20000 IU, vitam&iacute,n D3 (3a671) 850 IU, vitam&iacute,n E (3a700) 600 mg, vitam&iacute,n C (3a312) 250 mg, taurin (3a370) 2150 mg, biotin (3a880) 1,7 mg, zinek (3b606) 140 mg, mangan (3b504) 50 mg, železo (3b106) 50 mg, měď (3b406) 10 mg, j&oacute,d (3b201) 3,5 mg, selen (3b810) 0,16 mg, L-methionin (3c305) 4000 mg. Omega-3: 0,37&nbsp,%, Omega-6: 1,89&nbsp,%.

Metabolizovateln&aacute, energie: 3720 kcal/kg.

Krmn&yacute, n&aacute,vod: V z&aacute,vislosti na preferenc&iacute,ch va&scaron,&iacute, kočky můžete krmivo pod&aacute,vat such&eacute,, zvlhčen&eacute, vodou nebo v kombinaci s kapsičkami Brit Premium. Doporučen&aacute, denn&iacute, d&aacute,vka je uvedena v krmn&eacute, tabulce. Pokud pod&aacute,v&aacute,te nov&eacute, krmivo poprv&eacute,, sm&iacute,chejte ho s přede&scaron,l&yacute,m krmivem a pod&aacute,vejte po dobu 3-5 dn&iacute,, postupně zvy&scaron,ujte d&aacute,vku krmiva Brit Premium. Nezapomeňte vždy d&aacute,t sv&eacute, kočce misku s čerstvou pitnou vodou. Spotřebujte nejl&eacute,pe do data uveden&eacute,ho na obalu. Skladujte na such&eacute,m a chladn&eacute,m m&iacute,stě, chraňte před př&iacute,m&yacute,m slunečn&iacute,m světlem.
&nbsp,
Krmn&aacute, tabulka:
&nbsp,
Hmotnost kočky (kg)2-33-55-78 &ge,
Množstv&iacute, (g)45-5555-6565-7580 &ge,
&nbsp,
&nbsp,
&nbsp,

Kompletní prémiové krmivo pro kočky. Kuřecí receptura pro dospělé kastrované kočky. Lákavé a chutné krmivo vyrobené z přírodních surovin pro každodenní zdravou výživu všech koček. - S omáčkou z kuřecích jater - S jablečnou dužinou – přirozený zdroj vlákniny - S rozmarýnem, hřebíčkem, kurkumou a citrusy – přírodní antioxidanty - S prebiotiky - BEZ pšenice, kukuřice a soji Složení: dehydrované kuře 38 %, rýže, kuřecí tuk, hrášek, sušená jablečná dužina, hydrolyzovaná kuřecí játra 2 %, lososový olej 1 %, pivovarské kvasnice, chlorid sodný, sušený špenát 0,5 %, mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), frukto-oligosacharidy (120 mg/kg), juka schidigera (80 mg/kg), sušený rozmarýn (11 mg/kg), sušený hřebíček (11 mg/kg), sušené citrusy (11 mg/kg), sušená kurkuma (11 mg/kg). Analytické složky: hrubý protein 33,0 %, hrubý tuk 14,0 %, hrubá vláknina 4,2 %, hrubý popel 5,8 %, vlhkost 10,0 %, vápník 1,0 %, fosfor 0,6 %, sodík 1,0 %, hořčík 0,05 %. Nutriční složení: vitamín A (3a672a) 20000 IU, vitamín D3 (3a671) 850 IU, vitamín E (3a700) 600 mg, vitamín C (3a312) 250 mg, taurin (3a370) 2150 mg, biotin (3a880) 1,7 mg, zinek (3b606) 140 mg, mangan (3b504) 50 mg, železo (3b106) 50 mg, měď (3b406) 10 mg, jód (3b201) 3,5 mg, selen (3b810) 0,16 mg, L-methionin (3c305) 4000 mg. Omega-3: 0,37 %, Omega-6: 1,89 %. Metabolizovatelná energie: 3,720 kcal/kg

  • Velikost: 1,5 kg
  • Váha: 1.5000
  • Supplier: Plaček


Granule pro kočky - dospělý věk s nízkou aktivitou, vhodné pro kastrovaná zvířata, drůbeží a kuřecí příchuť, hmotnost balení 1,5 kg, suché, hrubý protein 33 %, tuk (živočišný a kuřecí) 14 %, speciální složení kvasnice, obsahuje juku a dietní krmivo - 133 Kč/1 kg

Granule pro kočky Brit Premium by Nature Cat Sterilised Chicken 1,5 kg
Hmotnost
1500 g
Obsah vlhkosti
10%
Druh krmiva
Kompletní krmivo
Doplňkové látky
dehydrované kuře 38 %, rýže, kuřecí tuk, hrášek, sušená jablečná dužina, hydrolyzovaná kuřecí játra 2 %, lososový olej 1 %, pivovarské kvasnice, chlorid sodný, sušený špenát 0,5 %, mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), frukto-oligosacharidy (120 mg/kg), juka schidigera (80 mg/kg), sušený rozmarýn (11 mg/kg), sušený hřebíček (11 mg/kg), sušené citrusy (11 mg/kg), sušená kurkuma (11 mg/kg).
Počet kusů
1
Kód EAN
8595602553150
Výrobce
Schvalovací číslo
1234

Hmotnost
1500 g
Obsah vlhkosti
10%
Druh krmiva
Kompletní krmivo
Doplňkové látky
dehydrované kuře 38 %, rýže, kuřecí tuk, hrášek, sušená jablečná dužina, hydrolyzovaná kuřecí játra 2 %, lososový olej 1 %, pivovarské kvasnice, chlorid sodný, sušený špenát 0,5 %, mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), frukto-oligosacharidy (120 mg/kg), juka schidigera (80 mg/kg), sušený rozmarýn (11 mg/kg), sušený hřebíček (11 mg/kg), sušené citrusy (11 mg/kg), sušená kurkuma (11 mg/kg).
Počet kusů
1
Kód EAN
8595602553150
Výrobce
Schvalovací číslo
1234
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Cat by Nature Adult Salmon 1,5kg
Cat by Nature Adult Salmon 1,5kg
152,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
228,02 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat by Nature Indoor Chicken 800g
Cat by Nature Indoor Chicken 800g
413,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
331,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Brit CAT FOOD BRIT CAT STERILIZED
Brit CAT FOOD BRIT CAT STERILIZED
856,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 860
Použité
35 695,16 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: SIMPLETEK
Obrázek produktu pro Cat by Nature Kitten Chicken 1,5kg
Cat by Nature Kitten Chicken 1,5kg
155,55 Kč/1kg
233,33 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, kouřově šedá PCT087G01
FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, kouřově šedá PCT087G01
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1144
2 014,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Apple Lightning - USB, 2 m, Lightning, USB A, Bílá, USB 2.0, iPhone 5/5c/5s, iPad 4 gen, iPad mini, iPod nan 7 gen, iPod touch 5 gen
Apple Lightning - USB, 2 m, Lightning, USB A, Bílá, USB 2.0, iPhone 5/5c/5s, iPad 4 gen, iPad mini, iPod nan 7 gen, iPod touch 5 gen
125,88 Kč/1m
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 258
251,75 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Apple iPhone 14, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 17, Černá
Apple iPhone 14, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 17, Černá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 303
Zrepasovaný
11 390,19 Kč
Prodejce: NESATEC
Obrázek produktu pro FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1144
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 3. listopadu 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Vynikající
Hmotnost 0,8 kg
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
81,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
2 846,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
474,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene
Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 895,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
389,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 450,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
345,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
401,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení
Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 896,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
289,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
1 947,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
486,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
1 932,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
386,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 849,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
411,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 801,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem
Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 737,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
178,22 Kč/1l
Obrázek produktu pro Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
2 162,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
216,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Hairball Care 10 kg
Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
2 576,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
257,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
1 383,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
173,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
1 849,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
184,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
15,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
2 142,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
306,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 508,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
754,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 343,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
671,57 Kč/1kg