SHELMA kapsička kočka Grain Free kuře-rajčata-bylinky 85g v omáčce, 15069

20,64 Kč

229,33 Kč / 1kg

plus 96,72 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro TROVET Rabbit Rice Diet (RRD), Kotě, Drůbež, Králík, Rýže, 200 g
TROVET Rabbit Rice Diet (RRD), Kotě, Drůbež, Králík, Rýže, 200 g
1 489,15 Kč/1kg
297,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ANIMONDA konzerva CARNY Kitten - telecí + kuřecí + krůta 400g
ANIMONDA konzerva CARNY Kitten - telecí + kuřecí + krůta 400g
819,12 Kč/1kg
327,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Schesir 01070103, Kotě, Jakékoli plemeno, Tuňák, 85 g
Schesir 01070103, Kotě, Jakékoli plemeno, Tuňák, 85 g
197,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ANIMONDA paštika ADULT - kuřecí játra pro kočky 100g
ANIMONDA paštika ADULT - kuřecí játra pro kočky 100g
284,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro MjAMjAM - 6x400g Kuře s mrkví mokré krmivo pro kočky
MjAMjAM - 6x400g Kuře s mrkví mokré krmivo pro kočky
303,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
727,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Prevital Krmivo pro kočky s lososem, pro sterilizované kočky 4 x 85 g
Prevital Krmivo pro kočky s lososem, pro sterilizované kočky 4 x 85 g
197,91 Kč/1kg
67,29 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Shelma kapsičky pro kotě s lososem a krůtou
Shelma kapsičky pro kotě s lososem a krůtou
248,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Shelma kapsičky kočka s kuřecím, hovězím, kachním a krůtím
Shelma kapsičky kočka s kuřecím, hovězím, kachním a krůtím
708,57 Kč/1kg
248,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Dax CAT 415g KUŘECÍ konzerva kousky
Dax CAT 415g KUŘECÍ konzerva kousky
503,61 Kč/1kg
209,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Shelma kapsička pro kotě s krůtou a brusinkami
Shelma kapsička pro kotě s krůtou a brusinkami
21,97 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Animonda Vom Feinsten 85g Mokré krmivo pro kočky Kuře a krůta v omáčce
Animonda Vom Feinsten 85g Mokré krmivo pro kočky Kuře a krůta v omáčce
53,20 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro MjAMjAM Cat - Delicious Meals Pouch 6x300g | Kuře a mrkev
MjAMjAM Cat - Delicious Meals Pouch 6x300g | Kuře a mrkev
350,29 Kč/1kg
630,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Kattovit - Feline Diet Pouch Urinary 24x85g | Kuře
Kattovit - Feline Diet Pouch Urinary 24x85g | Kuře
449,70 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro STUZZY Monoprotein Chicken - mokrá krmiva pro kočky - 85 g
STUZZY Monoprotein Chicken - mokrá krmiva pro kočky - 85 g
1 628,70 Kč/1kg
162,87 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Whiskas Duo hovězí maso a drůbež pro kočky 85 g
Whiskas Duo hovězí maso a drůbež pro kočky 85 g
286,67 Kč/1kg
33,38 Kč
-22%
25,80 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Schesir Cat konz. Adult tuňák/kreveta 85G
Schesir Cat konz. Adult tuňák/kreveta 85G
637,41 Kč/1l
69,16 Kč
-21%
54,18 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro PREVITAL Kuřecí maso v omáčce - mokrá krmiva pro kočky - 100 g
PREVITAL Kuřecí maso v omáčce - mokrá krmiva pro kočky - 100 g
2 020,00 Kč/1kg
202,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Animonda Vom Feinsten 85g Mokré Krmivo Pro Kočky Kuřecí s Králíkem v Omáčce
Animonda Vom Feinsten 85g Mokré Krmivo Pro Kočky Kuřecí s Králíkem v Omáčce
52,67 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro PreVital kapsička kočka drůbež 100g STERILE v omáčce, 15098
PreVital kapsička kočka drůbež 100g STERILE v omáčce, 15098
1 836,36 Kč/1kg
202,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro Bozita Cat kousky v omáčce kuře a krůta TP 370g
Bozita Cat kousky v omáčce kuře a krůta TP 370g
659,46 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
244,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Superprémiové kompletní krmivo pro kočky s kuřecím, rajčaty a bylinkami v omáčce. Vhodné i pro kastrované kočky. Bez obilovin, 88 % produktů živočišného původu ve filetkách, s prebiotickou vlákninou inulinem pro podporu dobrého tráven í, s rajčaty, petrželí a tymiánem pro podporu imunity, s vitamínem D3 pro silné a zdravé kosti a zuby. Bez přidaného cukru, umělých dochucovadel, konzervantů a barviv. Složení: maso a výrobky živočišného původu (88 % ve filetkách*, z toho 40,6 % kuřecí), zeleniny (0,45 % sušených rajčat jako ekvivalent 4 % rajčat), minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), bylinky 0,05 % (0,025 % tymián, 0,025 % petržel). *filetky obvykle tvoří 34,5 % produktu. Analytické složky: vlhkost 81 %, hrubý protein 10 %, hrubý tuk 3,5 %, hrubý popel 2,5 %, hrubá vláknina 0,4 %. Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vitamin D3 160 m.j., vitamin E 100 mg, zinek (jako síran zinečnatý monohydrát) 10 mg, mangan (jako oxid manganatý) 2 mg, měď (jako síran měďnatý pentahydrát) 1,2 mg, jód (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 0,2 mg, taurin 520 mg, biotin 100 µg. m.j. = mezinárodní jednotka

SHELMA kapsička kočka Grain Free kuře-rajčata-bylinky 85g v omáčce
Hmotnost
90 g
Obsah vlhkosti
81%
Druh krmiva
Mokré krmivo
Kód EAN
8595606406704
Výrobce
SHELMA
Schvalovací číslo
nie dotyczy

Hmotnost
90 g
Obsah vlhkosti
81%
Druh krmiva
Mokré krmivo
Kód EAN
8595606406704
Výrobce
SHELMA
Schvalovací číslo
nie dotyczy
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Sheba 4770608257835, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kachna, Drůbež, Turecko, 85 g
Sheba 4770608257835, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kachna, Drůbež, Turecko, 85 g
186,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 17
1 265,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Shelma kapsičky kočka s kuřecím, hovězím, lososem a treskou
Shelma kapsičky kočka s kuřecím, hovězím, lososem a treskou
246,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 25
970,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
1 679,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro MjAMjAM - 6x200g konzervy s kuřecím a lososovým olejem mokré krmivo pro koťata hlavní krmivo přírodní
MjAMjAM - 6x200g konzervy s kuřecím a lososovým olejem mokré krmivo pro koťata hlavní krmivo přírodní
505,16 Kč/1kg
606,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
124,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
475,77 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro PREVITAL sáčky mix příchutí pro kočky 2x BOX 40x100g
PREVITAL sáčky mix příchutí pro kočky 2x BOX 40x100g
80,46 Kč/1kg
345,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop
Obrázek produktu pro Animonda Carny PB Kitten Rind, Kalb + Huhn 85g
Animonda Carny PB Kitten Rind, Kalb + Huhn 85g
800,00 Kč/1kg
68,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Royal Canin Digest Sensitive Care, Dospělý jedinec, 85 g
Royal Canin Digest Sensitive Care, Dospělý jedinec, 85 g
964,23 Kč/1kg
983,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
87,24 Kč/1kg
1 046,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – kuřecí paštika – 100 g – 77 % vlhkosti – taurin
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – kuřecí paštika – 100 g – 77 % vlhkosti – taurin
143,60 Kč/1kg
14,36 Kč
Prodejce: Bult-Store
Obrázek produktu pro Felix 12480628, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Kachna, Jehněcí, 85 g, Bez umělých barviv
Felix 12480628, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Kachna, Jehněcí, 85 g, Bez umělých barviv
153,66 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 17
614,65 Kč
Prodejce: TR8
Obrázek produktu pro Carny Kitten Variation | 12x200g
Carny Kitten Variation | 12x200g
242,17 Kč/1kg
581,21 Kč
Prodejce: TR8
Obrázek produktu pro Miamor Filety kuře & tuňák v omáčce - kuřecí maso s tuňákem v omáčce 100g Miamor
Miamor Filety kuře & tuňák v omáčce - kuřecí maso s tuňákem v omáčce 100g Miamor
827,80 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
82,78 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Premium Cat kapsa Family Plate 1200g (12x100g)
Premium Cat kapsa Family Plate 1200g (12x100g)
217,51 Kč/1kg
261,01 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Rafi Cat Mokré krmivo pro dospělé kočky s telecím masem 100g
Rafi Cat Mokré krmivo pro dospělé kočky s telecím masem 100g
23,90 Kč
2% poukaz
Prodejce: PAKOGROUP
Obrázek produktu pro Kattovit Gastro Multipack, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kachna, Rýže, Losos, Turecko, 85 g
Kattovit Gastro Multipack, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kachna, Rýže, Losos, Turecko, 85 g
340,62 Kč/1kg
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 3
381,50 Kč
Prodejce: Aquario_pl
Obrázek produktu pro Leonardo Cat Food 756615, Dospělý jedinec, Kachna, 40 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
Leonardo Cat Food 756615, Dospělý jedinec, Kachna, 40 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 680,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 20
1 344,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Konzerva N&D Kitten Ocean Tuna, Cod, Shrimp & Pumpkin 70g
Konzerva N&D Kitten Ocean Tuna, Cod, Shrimp & Pumpkin 70g
757,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
72,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro APPLAWS Oceánská ryba v bujónu - mokrá krmiva pro kočky - 156 g
APPLAWS Oceánská ryba v bujónu - mokrá krmiva pro kočky - 156 g
1 145,26 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
222,18 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro N&D DOG PRIME Adult Lamb & Blueberry Mini 140g
N&D DOG PRIME Adult Lamb & Blueberry Mini 140g
757,14 Kč/1kg
106,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Schesir 01070103, Kotě, Jakékoli plemeno, Tuňák, 85 g
Schesir 01070103, Kotě, Jakékoli plemeno, Tuňák, 85 g
197,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline DM Kurczak dla kotów z cukrzycą 850g
Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline DM Kurczak dla kotów z cukrzycą 850g
296,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro IAMS 100050, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Sleď, Tuňák, 85 g
IAMS 100050, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Sleď, Tuňák, 85 g
455,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
41,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro GimCat Malt-Soft Extra, Kočka, Pasta, Péče o trávicí soustavu, Kůže a srst, Tuba, 50 g, Give 5 cm a day (1 cm = approx. 0.5 g), ideally by hand, straight from the tube. Can also be added...
GimCat Malt-Soft Extra, Kočka, Pasta, Péče o trávicí soustavu, Kůže a srst, Tuba, 50 g, Give 5 cm a day (1 cm = approx. 0.5 g), ideally by hand, straight from the tube. Can also be added...
408 259,98 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
408,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Josera 30001654, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 85 g, Bez obilovin
Josera 30001654, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 85 g, Bez obilovin
7 825,88 Kč/1kg
665,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro Applaws Cat 70gx16 Thunfischfilet in Gelee
Applaws Cat 70gx16 Thunfischfilet in Gelee
1 405,37 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 574,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Undergrowth, mokré krmivo bez obilovin / cukru, pro starší kočky, divočák, 6 x 400 g konzerva, (2,4 kg)
Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Undergrowth, mokré krmivo bez obilovin / cukru, pro starší kočky, divočák, 6 x 400 g konzerva, (2,4 kg)
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro TROVET 8716811031738, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Jehněcí, 100 g
TROVET 8716811031738, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Jehněcí, 100 g
1 433,79 Kč/1kg
200,73 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí
Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 582,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 582,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
1 679,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
1 007,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
50,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
632,90 Kč
Prodejce: Bult-Store
65,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
754,66 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,51 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
161,94 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store
52,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
494,10 Kč
Prodejce: Bult-Store
49,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
1 046,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
87,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
56,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
142,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
423,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
88,22 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg