Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg
34,50 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(170)Počet hodnocení: 170
1 380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
SCSports, litinové kotouče, 2 kusy po 10 kg
201,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(115)Počet hodnocení: 115
4 038,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Nejlepší sportovní činky Dumbbell PRO I Sada činek 1,25 kg až 10 kg 30/31 mm pro činky a bradla I Sada činek pro úspěšný trénink s činkami I Sada činek pro domácnost
92,83 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
236,17 Kč
5% poukaz
Prodejce: Enero
Nejlepší sportovní činky Dumbbell PRO I Sada činek 1,25 kg až 10 kg 30/31 mm pro činky a bradla I Sada činek pro úspěšný trénink s činkami I Sada činek pro domácnost
72,91 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
947,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Hop-Sport 30kg sada činek 4x2,5+4x5 kg 30/31mm litinové závaží Gripper činky
83,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(48)Počet hodnocení: 48
2 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Skládací posilovací lavice KM-Fit | Multifunkční, nastavitelná, nosnost až 400 kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(218)Počet hodnocení: 218
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Posilovací stroj ProfiGym 2000 24808, černý, 135 x 103 x 201 cm
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(88)Počet hodnocení: 88
10 195,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto
Hop-Sport 39kg litinová činka sada činek sada činek činka činka 30mm, 1x činka, 2x činky, závaží: 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(127)Počet hodnocení: 127
4 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Sada litinových činek Hop-Sport 37 kg včetně 120cm tyče na kroucení, závaží: 4x5 kg, 4x2,5 kg 30mm zátěžové desky
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(127)Počet hodnocení: 127
4 489,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ
Činka MASTER Spin jednoruční nastavitelná 2 - 32 kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
5 334,75 Kč
Prodejce: Katomix
Worqout Sada Závaží Paint Dumoell Set 10kg 675571
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
329,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sport_and_Fashion
Kompletní sada bazénu Power Steel™ Frame, oválný, s filtračním čerpadlem, bezpečnostním žebříkem a krytem 488 x 305 x 107 cm, Bazény, Plavání, Bazény
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
17 629,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL
Dětská autosedačka FableKids MIKA černá | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(263)Počet hodnocení: 263
1 676,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
GORILLA SPORTS® činkové kotouče – sada 27,5 kg, otvor 30/31 mm, s povrchovou úpravou Tri-Grip, plast – sada závaží, sada činkových kotoučů
34,44 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(34)Počet hodnocení: 34
947,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Kotouč na činku ocel 2,5 kg
87,60 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
219,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Gorilla Sports Sada plastových zátěžových kotoučů, 30 kg
28,77 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(60)Počet hodnocení: 60
863,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Merco Kotouč na činku ocel hmotnost 5 kg
67,00 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
404,55 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-69,55 Kč
335,00 Kč
Prodejce: e-sportshop
Závaží na činku - kotouč 29 mm 10 kg
35,70 Kč/1kg
559,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-202,00 Kč
357,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Řadicí páka Logitech G Driving Force, 6 rychlostních stupňů s H-systémem, řadicí páka z pravé kůže a oceli, integrované montážní držáky, kompatibilní se závodními volanty Driving Force G29, G920 - černá barva
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 182,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
SONGMICS Sada činek, sada 2 činek, šestihran, sada činek, celkem 10/20 kg, pro cvičení, fitness trénink, posilování doma
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednička s hvězdičkou
Hmotnost 10 kg
Produkty odpovídají popisu, rychlé a bezproblémové vyřízení
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.