Hmotnost:

14000 g

ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergenní suché krmivo pro psy 14 kg

3 261,85 Kč

232,99 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 1. – pá 2. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro ORIJEN Large Breed Adult - suchá krmiva pro psy - 11,4 kg
ORIJEN Large Breed Adult - suchá krmiva pro psy - 11,4 kg
273,05 Kč/1kg
3 140,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive
Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive
123,57 Kč/1kg
1 853,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Trovet Hypoallergenic HPD Rich in Horse 10kg suché krmivo s koňským masem pro psy s přecitlivělostí na potraviny
Trovet Hypoallergenic HPD Rich in Horse 10kg suché krmivo s koňským masem pro psy s přecitlivělostí na potraviny
194,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 947,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
296,90 Kč/1kg
2 375,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic Moderate Calorie 7kg
Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic Moderate Calorie 7kg
253,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 775,96 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Renal, Dospělý jedinec, 2 kg
Royal Canin Renal, Dospělý jedinec, 2 kg
288,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
576,50 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin VD Dog Dry Gastro Intestinal 15 kg
Royal Canin VD Dog Dry Gastro Intestinal 15 kg
178,51 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 677,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary U/C Low Purine, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra..., 2 kg
Royal Canin Urinary U/C Low Purine, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra..., 2 kg
530,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 060,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Hubert 15kg
Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
837,93 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoalergenní suché krmivo 2 kg pro psy s potravinovými intolerancemi
Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoalergenní suché krmivo 2 kg pro psy s potravinovými intolerancemi
305,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
611,95 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Mini Puppy, Štěně, Malý (5-10 kilogramů), Drůbež, Rýže, 4 kg
Royal Canin Mini Puppy, Štěně, Malý (5-10 kilogramů), Drůbež, Rýže, 4 kg
827 449,96 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat, Univerzální, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra..., Drůbež, Rýže, 1,5 kg
Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat, Univerzální, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra..., Drůbež, Rýže, 1,5 kg
278,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
417,38 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Royal Canin Satiety Weight Management, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Zeleninová, 6 kg
Royal Canin Satiety Weight Management, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Zeleninová, 6 kg
356,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 140,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary S/O, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra..., 7,5 kg
Royal Canin Urinary S/O, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra..., 7,5 kg
375,26 Kč/1kg
2 814,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro Trovet RRD Hypoalergenní suché krmivo pro psy s vysokým obsahem králíků 10 kg
Trovet RRD Hypoalergenní suché krmivo pro psy s vysokým obsahem králíků 10 kg
19,23 Kč/1kg
1 922,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary S/O, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra..., 2 kg
Royal Canin Urinary S/O, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Extra..., 2 kg
283,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
566,38 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Trovet Hypoallergenic IPD Rich In Insect 10kg Dietetické suché krmivo pro dospělé psy s hmyzem
Trovet Hypoallergenic IPD Rich In Insect 10kg Dietetické suché krmivo pro dospělé psy s hmyzem
1 849,90 Kč/1kg
1 849,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin French Bulldog Adult, Dospělý jedinec, Francouzský buldok, Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), 3 kg
Royal Canin French Bulldog Adult, Dospělý jedinec, Francouzský buldok, Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), 3 kg
228,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
685,31 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Myslím si Josera Junior High Protein Ryba 12,5 kg
Myslím si Josera Junior High Protein Ryba 12,5 kg
170,00 Kč/1kg
2 187,00 Kč
-44,98 Kč
2 142,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Myslím si Josera Mother&Puppy Losos rýže 3 kg
Myslím si Josera Mother&Puppy Losos rýže 3 kg
323,26 Kč/1kg
982,71 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic 14kg Suché krmivo pro psy
s potravinovou intolerancí

Kompletní dietní krmivo pro dospělé psy. Krmivo vyvinuté ke snížení rizika potravní intolerance. Obsahuje vybrané zdroje bílkovin a sacharidů.

SPRÁVNÁ FUNKCE TRÁVICÍHO TRAKTU
Krmivo pomáhá udržovat správnou funkci střev a rovnováhu střevní mikroflóry.

HYDROLYZOVANÁ BÍLKOVINA
Hydrolyzovaná bílkovina s nízkou molekulovou hmotností, ke snížení rizika rozvoje potravinové alergie.

EPA/DHA A KOŽNÍ BARIÉRA
Mastné kyseliny příznivě ovlivňují funkci trávicího traktu a stav kůže. Receptura podporující přirozenou kožní bariéru.

DOPORUČENÍ: Před použitím se poraďte s veterinárním lékařem.

Složení: rýžová mouka, hydrolyzovaný izolát sójových bílkovin, živočišné tuky, rýže, hydrolyzovaná kuřecí játra, řepné řízky, minerální látky, sójový olej, fruktooligosacharidy, rybí olej, olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku. Zdroje bílkovin: hydrolyzovaný izolát sójových bílkovin (17,6%), hydrolyzovaná kuřecí játra (5,0%). Zdroj sacharidů: rýže (48,1%).

Doplňkové látky (na 1 kg krmiva): Nutriční doplňkové látky: Vitamín A: 32500 IU, Vitamín D3: 800 IU, Železo (3b103): 40 mg, Jod (3b201, 3b202): 3,6 mg, Měď (3b405, 3b406): 15 mg, Mangan (3b502, 3b504): 52 mg, Zinek (3b603, 3b605, 3b606): 154 mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,25 mg - Technologické doplňkové látky: Zeolit ​​(sedimentárního původu): 10 g - Konzervanty - Antioxidanty.

Analytické složky: Hrubý protein: 21,0% - Hrubé oleje a tuky: 19,0% - Hrubý popel: 6,2% - Hrubá vláknina: 1,1% - Esenciální mastná kyselina (kyselina linolová): 4,17% - EPA/DHA: 0,33% - Omega-3 mastné kyseliny: 0,86%.



Royal Canin Veterinary Diet Canine Hypoallergenic 14kgRoyal Canin Veterinary Diet 0.00 dietní krmivo pro dospělé psy.



Indikace:

  • Eliminační dieta.
  • Potravinová alergie s dermatologickými a/nebo gastrointestinálními příznaky.
  • Potravinová intolerance.
  • Zánětlivé onemocnění střev.
  • Endokrinní pankreatická insuficience.
  • Chronický průjem.
  • Přemnožení střevní bakteriální flóry.




Kontraindikace:

  • Pankreatitida nebo anamnéza pankreatitidy.
  • Hyperlipidémie.




Hydrolyzovanýprotein

Hydrolyzovaný nízkomolekulární protein přispívá ke snížení rizika vzniku nežádoucích reakcí na potraviny.


Správné trávení

Vhodně vybrané živiny podporují normální funkci trávicího traktu.


Kožní bariéra

Složení podporuje přirozenou kožní bariéru a podporuje zdraví pokožky.


EPA/DHA

mastné kyseliny pomáhají udržovat zdravý trávicí trakt a zdravou pokožku.



Složení:

rýžová mouka, hydrolyzovaný sójový proteinový izolát, živočišné tuky, rýže, hydrolyzovaná drůbeží játra, řepná dužina, minerální látky, sójový olej, fruktooligosacharidy, rybí tuk, brutnákový olej, aksamitníková moučka. Zdroje bílkovin: hydrolyzovaný sójový proteinový izolát (17,6 %), hydrolyzovaná drůbeží játra (5,0 %). Zdroj sacharidů: rýže (48,1 %).



Přídatné látky (na kg krmiva ):

Doplňky stravy: Vitamin A: 32500 UI, vitamin D3: 800 UI, železo (3b103): 40 mg, jód (3b201, 3b202): 3,6 mg, měď (3b405, 3b406): 15 mg, mangan (3b502, 3b504): zinek (3b603, 3b605, 3b606): 52 mg, Mangan (3b603, 3b605, 3b606): 1 mg: (3b801, 3b811, 3b812): 154 mg, selen (3b801, 3b811, 3b812): 1 mg: 0,25 mg - Technologické přídatné látky: Klinoptilolit sedimentárního původu:analytické složky:

Hrubá bílkovina: 10 g - Konzervační látky - Antioxidanty.



Hrubá bílkovina: 21,0 % - Hrubé oleje a tuky: 19.0% - Crude ash: 6.2% - Crude fibre: 1.1% - Essential fatty acid (linoleic acid):



Doporučená denní dávka (g/den): - Omega-3 mastné kyseliny: 0,86 % - EPA/DHA: 4,17 % - Omega-3 mastné kyseliny: 0,33 % - Omega-3 mastné kyseliny: 0,86 % Doporučená denní dávka (g/den):

Hmotnost psaPodváhaNormálníNadváha
2 kg52 g45 g39 g
4 kg87 g76 g66 g
5 kg103 g90 g78 g
6 kg117 g103 g89 g
8 kg146 g128 g111 g
10 kg172 g152 g131 g
15 kg234 g206 g178 g
20 kg290 g255 g220 g
25 kg343 g302 g260 g
30 kg393 g346 g299 g
35 kg441 g388 g335 g
40 kg487 g429 g371 g
45 kg532 g469 g405 g
50 kg576 g507 g438 g
55 kg619 g545 g470 g
60 kg661 g581 g502 g
70 kg742 g653 g564 g
80 kg820 g721 g623 g


Alergie se vyskytuje, když imunitní systém zvířete reaguje na v zásadě neškodnou, ze životního prostředí pocházející látku. Trávicí trakt a kůže jsou dva velmi citlivé orgány našich domácích mazlíčků, které jsou vystavovány různým vlivům. U Vašeho psa se může během jeho života vyvinout potravinová alergie nebo intolerance. Ta se projeví reakcí na konkrétní složky potravy, například silným svěděním nebo průjmem. Potenciální alergenní látky mohou být například bílkoviny rostlinného nebo živočišného původu. Nezáleží na tom, v jakém množství je daná složka obsažena, neboť i minimální množství stačí ke spuštění alergické reakce. Ale jen u velmi malého procenta psů může být alergická reakce na krmivo za účasti imunitního systému skutečně prokázána. V tomto velmi vzácném případě mluvíme pak o potravinové alergii. Na rozdíl od klinicky prokázané potravinové alergie, jedná se často o \potravinovou intoleranci\ a ne o \opravdovou\ alergii. Specifické vlastnosti produktu: -Hydrolyzované bílkoviny: Použití hydrolyzovaných proteinů s nízkou molekulovou hmotností k zajištění hypoalergenicity krmiva. -Kožní bariéra: Patentovaný komplex (vitamínů B a aminokyselin) podporující bariérovou funkci pokožky. -EPA/DHA: Eikosapentaenové kyseliny (EPA) a dokosahexaenová kyselina (DHA) jsou mastné kyseliny typu omega-3. Ty mohou pomoci redukovat zánětlivé reakce kůže. -Zdravé trávení: Vybrané živiny mohou přispívat k vyváženému trávení. Indikace: -Eliminační dieta -Potravinová intolerance -Zánětlivá onemocnění střev (IBD) -Chronická idiopatická kolitida -Alergie na potraviny s dermatologickými a/nebo gastrointestinálními příznaky -Exokrinní pankreatická insuficience (EPI) -Dysbakterióza -Bakteriální přerůstání tenkého střeva (SIBO) Kontraindikace: -Akutní pankreatitida -Hyperlipidemie Délka léčení: Při podezření na potravinovou alergii nebo intoleranci by měl pes okamžitě přejít na dietní léčbu, která by měla pokračovat po zbytek života. Složení: rýže, hydrolyzovaný sójový proteinový izolát, živočišné tuky, hydrolyzovaná drůbeží játra, sušená řepná dužina, minerální látky, sójový olej, rybí tuk, frukto-oligosacharidy, brutnákový olej, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj lu. Zdroje bílkovin: hydrolyzovaný sójový proteinový izolát, hydrolyzovaná drůbeží játra. Zdroj uhlohydrátů: rýže. Doplňkové látky (na 1 kg): Výživné doplňkové látky: Vitamin A: 27500 IU, Vitamin D3: 800 IU, E1 (Železo): 42 mg, E2 (Jód): 3,8 mg, E4 (Měď): 15 mg, E5 (Mangán): 55 mg, E6 (Zinek): 154 mg, E8 (Selen): 0,26 mg - Technologické doplňkové látky: Klinoptilolit sedimentárního původu: 10 g - Konzervační látky - Antioxidanty. Analytické složky: Bílkoviny: 21,0 % - Oleje a tuky: 19,0 % - Popel: 6,1 % - Vláknina: 1,1 % - Na 1 kg: Esenciální mastné kyseliny (kyselina linolová): 42,7 g - EPA/DHA: 3,3g - Omega-3 mastné kyseliny: 9,5g. Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.
Hmotnost
14000 g
Obsah vlhkosti
NA
Prodejní název
Royal Canin
Druh krmiva
Suché krmivo
Doplňkové látky
v popisu je uvedeno
Počet kusů
1
Obsah balení
14 kg
Kód EAN
3182550939904
Číslo produktu
GSHB_action_3182550939904
Výrobce
Schvalovací číslo
NA

Hmotnost
14000 g
Obsah vlhkosti
NA
Prodejní název
Royal Canin
Druh krmiva
Suché krmivo
Doplňkové látky
v popisu je uvedeno
Počet kusů
1
Obsah balení
14 kg
Kód EAN
3182550939904
Číslo produktu
GSHB_action_3182550939904
Výrobce
Schvalovací číslo
NA
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic 12x200g mokrá paštika pro psy s potravinovými intolerancemi
Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic 12x200g mokrá paštika pro psy s potravinovými intolerancemi
774,92 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
1 859,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 378
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic Small 1kg suché krmivo pro psy malých plemen s potravinovými intolerancemi
Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic Small 1kg suché krmivo pro psy malých plemen s potravinovými intolerancemi
417,17 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
429,69 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Režim multiplayer, Starší
Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Režim multiplayer, Starší
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 142
538,61 Kč
Prodejce: ak-trade
Obrázek produktu pro Projektor ULTIMEA 1080P Aktualizovaná verze s funkcí vyhýbání se překážkám, 700 ANSI lumenů, 15000:1, inteligentní vyrovnání plátna, Apollo-P40
Projektor ULTIMEA 1080P Aktualizovaná verze s funkcí vyhýbání se překážkám, 700 ANSI lumenů, 15000:1, inteligentní vyrovnání plátna, Apollo-P40
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 80
5 335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: UltimeaGmbH
Obrázek produktu pro TolleTour skládací hliníkový vozík, pomůcka pro chůzi, výškově nastavitelný, se sedadlem, 4 kola, nosnost do 180 kg, lehký
TolleTour skládací hliníkový vozík, pomůcka pro chůzi, výškově nastavitelný, se sedadlem, 4 kola, nosnost do 180 kg, lehký
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 28
1 679,72 Kč
-84,00 Kč
1 595,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
Obrázek produktu pro roba cestovní matrace do postýlky "Little Stars", skládací cestovní postýlka, dítě/dorost 60x120cm, taška na přenášení
roba cestovní matrace do postýlky "Little Stars", skládací cestovní postýlka, dítě/dorost 60x120cm, taška na přenášení
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
1 774,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Profesionln brousek na noe Belle Vous 4 v 1 - Run brousek na noe se 4 rovnmi - wolframov, keramick, karbidov a diamantov brousek na nky a nky
Profesionln brousek na noe Belle Vous 4 v 1 - Run brousek na noe se 4 rovnmi - wolframov, keramick, karbidov a diamantov brousek na nky a nky
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 7
315,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia
Obrázek produktu pro ROYAL CANIN Dog hypoalergenní 7 kg
ROYAL CANIN Dog hypoalergenní 7 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 776,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic Small 3,5 kg suché krmivo pro psy malých plemen s potravinovými intolerancemi
Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic Small 3,5 kg suché krmivo pro psy malých plemen s potravinovými intolerancemi
347,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 216,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Canon Multipack PG-540 černý + CL-541 barevný
Canon Multipack PG-540 černý + CL-541 barevný
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 125
1 624,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: UNIVERS-CLUB
Obrázek produktu pro deleyCON 10m televizní anténní kabel, koaxiální kabel IEC, 2 feritové jádro – bílý – délka 10 metrů
deleyCON 10m televizní anténní kabel, koaxiální kabel IEC, 2 feritové jádro – bílý – délka 10 metrů
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 32
1 121,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro 2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2122
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Obrázek produktu pro 7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3086
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Gorenje G200 DHNE72, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Otočné, Dotyk, Pravý
Gorenje G200 DHNE72, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Otočné, Dotyk, Pravý
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 92
11 280,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END
Obrázek produktu pro Komfortec, voděodolný chránič matrace, 90x200 cm | Prodyšný, bez chrůpání, s
Komfortec, voděodolný chránič matrace, 90x200 cm | Prodyšný, bez chrůpání, s
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 629
630,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Židle do jídelny Albatros se sametovým potahem sada 6 židlí MODENA, šedá - stylový vintage design, elegantní čalouněná židle k jídelnímu stolu - židle do kuchyně nebo jídelny s vysokou nosností
Židle do jídelny Albatros se sametovým potahem sada 6 židlí MODENA, šedá - stylový vintage design, elegantní čalouněná židle k jídelnímu stolu - židle do kuchyně nebo jídelny s vysokou nosností
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 339
4 075,99 Kč
-480,99 Kč
3 595,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop
Obrázek produktu pro Postel Paris 28902, čalouněná, umělá kůže, s LED a lamelovým roštem, černá, 140 x 200 cm
Postel Paris 28902, čalouněná, umělá kůže, s LED a lamelovým roštem, černá, 140 x 200 cm
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 950
4 132,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Obrázek produktu pro Gimi Glory Sušák Na Prádlo 18 M 167722
Gimi Glory Sušák Na Prádlo 18 M 167722
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 123
408,78 Kč
Prodejce: PolisElectro
Obrázek produktu pro Třídveřová komoda AURORA KASZMIR 3D
Třídveřová komoda AURORA KASZMIR 3D
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 27
6 205,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lukmebel_de
Obrázek produktu pro Elektrický vysavač na odstranění černých teček Pore Cleaner na čištění obličeje s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimy (bílý)
Elektrický vysavač na odstranění černých teček Pore Cleaner na čištění obličeje s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimy (bílý)
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 77
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Miamia
Obrázek produktu pro Sada hrnců a pánví Just Perfecto JL-28, 15 cm, litina, mramorová povrchová úprava, indukce, příslušenství, béžová
Sada hrnců a pánví Just Perfecto JL-28, 15 cm, litina, mramorová povrchová úprava, indukce, příslušenství, béžová
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 128
2 812,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lebula
Obrázek produktu pro Králíkárna Wiltec šedobílá 1220 x 630 x 920 mm s volným výběhem a vyvýšeným dřevěným přístřeškem, klec pro králíky se 2 patry, kotec pro malá zvířata
Králíkárna Wiltec šedobílá 1220 x 630 x 920 mm s volným výběhem a vyvýšeným dřevěným přístřeškem, klec pro králíky se 2 patry, kotec pro malá zvířata
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 27
3 539,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Obrázek produktu pro TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 296
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24
Obrázek produktu pro Voděodolný chránič matrace Komfortec, 160x200 cm, prodyšný chránič matrace, bez praskání, inkontinenční podložka, bílý
Voděodolný chránič matrace Komfortec, 160x200 cm, prodyšný chránič matrace, bez praskání, inkontinenční podložka, bílý
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 629
947,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Xiaomi Mi Smart Robot Vacuum X10 White  Xiaomi
Xiaomi Mi Smart Robot Vacuum X10 White Xiaomi
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 29
9 060,73 Kč
Prodejce: iSpace
Obrázek produktu pro Flieks čalouněná postel 160 x 200 cm s USB, úložným prostorem, roštem a LED osvětlením, hydraulická postel s boxspringem, postel pro mládež, lněná, béžová
Flieks čalouněná postel 160 x 200 cm s USB, úložným prostorem, roštem a LED osvětlením, hydraulická postel s boxspringem, postel pro mládež, lněná, béžová
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 27
8 350,50 Kč
-445,50 Kč
7 905,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop
Obrázek produktu pro Závěsová tyč bílá, výsuvná 115–200 cm, stylová sada včetně příslušenství, 3 držáky, nerezová ocel, závěsová tyč s koncovkami
Závěsová tyč bílá, výsuvná 115–200 cm, stylová sada včetně příslušenství, 3 držáky, nerezová ocel, závěsová tyč s koncovkami
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 48
219,29 Kč
Prodejce: Bestlivings
Obrázek produktu pro Kapalinou naplněná pružinová matrace, rozměry 140 x 200 cm, tvrdost H2 – výška 21 cm – ergonomická 7-zónová matrace – pružinová matrace vhodná pro všechny pozice spánku
Kapalinou naplněná pružinová matrace, rozměry 140 x 200 cm, tvrdost H2 – výška 21 cm – ergonomická 7-zónová matrace – pružinová matrace vhodná pro všechny pozice spánku
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 246
3 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Amica KGC 15636 P, 208 l, ST (subtropická), 40 dB, 2,5 kg/24h, E, Růžová
Amica KGC 15636 P, 208 l, ST (subtropická), 40 dB, 2,5 kg/24h, E, Růžová
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 21
13 387,95 Kč
-947,57 Kč
12 440,38 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: BRaUN_Elektro

Hodnocení zákazníků

Na základě 6 hodnocení
Ohodnoceno dne 31. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Skvělý produkt
Hmotnost 14 kg
Ohodnoceno dne 6. března 2026 na
Ověřený nákup
Hmotnost 7 kg
Ohodnoceno dne 8. ledna 2025 na
Ověřený nákup
Hmotnost 14 kg
Ohodnoceno dne 9. listopadu 2024 na
Ověřený nákup
Hmotnost 14 kg
Ohodnoceno dne 25. srpna 2024 na
Ověřený nákup
Hmotnost 7 kg
Ohodnoceno dne 15. července 2024 na
Ověřený nákup
Hmotnost 14 kg
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
2 973,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
247,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg
Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
3 195,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
3 164,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 164,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
160,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
2 822,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
194,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera 15kg JosiDog Master Mix
Josera 15kg JosiDog Master Mix
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 604,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
106,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
2 375,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
296,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
2 361,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
236,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
162,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
2 015,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
134,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
2 152,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
215,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
2 117,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
2 044,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
1 405,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
2 774,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
222,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
2 604,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
217,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg
Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 776,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
148,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový
Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 777,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
148,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy
Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 352,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop