Katjes Wunderland kyselé veganské ovocné žvýkačky kouzelně lahodné 175g

39,18 Kč

217,67 Kč / 1kg

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 8. – po 12. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Hitschies barevné provázky ovocné provázky se čtyřmi druhy ovoce 125g
Hitschies barevné provázky ovocné provázky se čtyřmi druhy ovoce 125g
928,48 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
116,06 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro HARIBO 10045739 HARIBO fruitmania Joghurt Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10045739 HARIBO fruitmania Joghurt Fruchtgummi 160,0 g
237,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4014400916867, Palmový olej, 20 g, Niacin, vitamin e, pantothenic acid, vitamin b6, biotin, vitamin b12, 225 g, B, e270, e330, e428, e440, e901, e903
Open Food 4014400916867, Palmový olej, 20 g, Niacin, vitamin e, pantothenic acid, vitamin b6, biotin, vitamin b12, 225 g, B, e270, e330, e428, e440, e901, e903
186,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
41,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4000512463429, Palmový olej, 150 g, A, e100, e120, e133, e14xx, e270, e296, e330, e333, e350, e350i, e428, 335 kcal, 46 g
Open Food 4000512463429, Palmový olej, 150 g, A, e100, e120, e133, e14xx, e270, e296, e330, e333, e350, e350i, e428, 335 kcal, 46 g
481,33 Kč/1kg
1,5Průměrné hodnocení: 1,5 z 5Počet hodnocení: 2
72,20 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro STORCK Nimm2 Lachgummi Apfellinge, Želatinové fazolky, 225 g, Jablko, Vícebarevný, 77,8 g, 60,2 g
STORCK Nimm2 Lachgummi Apfellinge, Želatinové fazolky, 225 g, Jablko, Vícebarevný, 77,8 g, 60,2 g
198,31 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 10051161 HARIBO die SCHLÜMPFE Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10051161 HARIBO die SCHLÜMPFE Fruchtgummi 175,0 g
1 340,80 Kč/1kg
234,64 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Hitschies Strawberry Strings ovocné provázky s jahodovou příchutí 125g
Hitschies Strawberry Strings ovocné provázky s jahodovou příchutí 125g
929,60 Kč/1kg
116,20 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
237,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hitschies Sour Dragon Tongues Blue Fruity Sour Fruit Gum 125g
Hitschies Sour Dragon Tongues Blue Fruity Sour Fruit Gum 125g
921,60 Kč/1kg
115,20 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
297,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
29,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
182,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli kyselé světlušky (200 g)
Trolli kyselé světlušky (200 g)
423,95 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Open Food 4003840008843, C, e296, e300, e306, e330, 364 kcal, 63 g, 2,1 g, 1,2 g
Open Food 4003840008843, C, e296, e300, e306, e330, 364 kcal, 63 g, 2,1 g, 1,2 g
929,20 Kč/1kg
116,15 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Haribo 980235 Ovocná žvýkačka Pico-Balla 160g Vegan
Haribo 980235 Ovocná žvýkačka Pico-Balla 160g Vegan
237,94 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Fruitmania Berry s ovocnou šťávou a bobulemi Veggie 160g
Haribo Fruitmania Berry s ovocnou šťávou a bobulemi Veggie 160g
237,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
257,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 8426617119478, 25 g, 200 g, D, e132, e330, e331, e331iii, e407, e471, e472c, e901, 368 kcal, 15,25 g
Open Food 8426617119478, 25 g, 200 g, D, e132, e330, e331, e331iii, e407, e471, e472c, e901, 368 kcal, 15,25 g
244,20 Kč/1kg
48,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli sharks 1000g
Trolli sharks 1000g
372,61 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 23
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu


Katjes Wunderland Sauer 175 g sáček veganské ovocné žvýkačkyPopisprodeje:Ovocná žvýkačka.

Vítejte v říši divů! Katjes Wunderland Sauer: název mluví za vše. Kouzelně lahodné a veganské ovocné žvýkačky divů v pěti barvách a příchutích: V nabídce jsou dvě varianty: černý rybíz, broskev, malina, limetka a krvavý pomeranč. A to nejlepší na konec: všechny jsou veganské. Je to kouzelné. Tak na co ještě čekáte? Katjes Wunderland Sauer je prostě nutnost pro každého, kdo má rád sladké a kyselé!

Chcete svačit s čistým svědomím? S Katjes to není žádný problém! Katjes již mnoho let nepoužívá živočišnou želatinu, a je proto 100% vegetariánský. Od roku 2022 převádíme stále více druhů na veganské. Obecně se zaměřujeme na přírodní ingredience: používáme pouze přírodní aromata a barviva a v žádném z našich výrobků nepoužíváme palmový olej - v zájmu životního prostředí!

Obsah/čisté množství náplně: 175 g

Složení: Složení: cukr, glukózový sirup, modifikovaný škrob, glukózo-fruktózový sirup, regulátory kyselosti (kyselina jablečná, kyselina citronová, kyselina mléčná), ovocné a rostlinné koncentráty (světlice barvířská, jablko, červené hrozny, černý rybíz, citron, černá mrkev, červené zelí, ředkvička), koncentrát spiruliny, regulátor kyselosti: uhličitan vápenatý, přírodní aromata, přírodní limetkové aroma, rostlinný olej, plně hydrogenovaný (slunečnicový). Může obsahovat stopy mléka.









Nutriční hodnoty ve 100 g: Energetická hodnota: 1405 kJ / 330 kcal, Tuky: 0,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: méně než 0,1 g, Sacharidy: 80 g, z toho cukr: 59 g, Bílkoviny: méně než 0,5 g, Sůl: 0,04 g.Výrobce:Katjes Fassin GmbH + Co. KGAdresavýrobce:Katjes Fassin GmbH + Co. KG:
D-46446 Emmerich, Dechant-Sprünken-Str. 53-57Země původu: Německo



Katjes Wunderland kyselé veganské ovocné žvýkačky kouzelně lahodné 175g

Lahodné a kouzelné veganské ovocné žvýkačky v pěti různých příchutích: Černý rybíz, broskev, malina, limetka a krvavý pomeranč.



Katjes Fassin GmbH + Co KG Dechant-Sprünken-Str. 53-57 46446 Emmerich (D)


Ingredience
Cukr, glukózový sirup, modifikovaný škrob, 5 % ovocné šťávy z koncentrátu ovocné šťávy (4,8 % jablka, 0,2 % bezinky), glukózo-fruktózový sirup, okyselující látky (kyselina jablečná, kyselina citronová, kyselina mléčná), ovocné a rostlinné koncentráty (světlice barvířská, jablko, ředkev, kyselina citronová).ure, kyselina citronová, kyselina mléčná), ovocné a rostlinné koncentráty (světlice barvířská, jablko, ředkev, citron, černý rybíz), přírodní aromata, regulátor kyselosti: Uhličitan vápenatý, rostlinný olej plně hydrogenovaný (slunečnicový), koncentrát spiruliny, niacin (nikotinamid), vitamin E (DL-α-tokoferylacetát), kyselina pantotenová (D-pantotenát vápenatý), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), biotin (D-biotin), vitamin B12 (kyanokobalamin).
Výživové hodnoty na 100 ml/g
Kalorická hodnota (kcal):339 kcal
Kalorická hodnota (kJ):1441 kJ
Tuk:0,1 g
z toho nasycené mastné kyseliny:0,1 g
Carbohydrates:82 g
z toho cukr: 82,5 %:59 g
Bílkoviny:0,1 g
Sůl:0,04 g


Vegane Fruchtgummis.
Skladování a použití
Chladné a suché
Seznam přísad
Cukr, glukózový sirup, modifikovaný škrob, glukózo-fruktózový sirup, okyselující látka (kyselina jablečná, kyselina citronová, kyselina mléčná), barviva z ovocných a rostlinných koncentrátů (červené hrozny, světlice barvířská, černá mrkev, ředkev, jablko, černý rybíz, červené zelí, citron), regulátor kyselosti: uhličitan vápenatý, přírodní aromata, slunečnicový olej, plně hydrogenovaný, barvivo spirulina koncentrát, přírodní limetkové aroma
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota: 343,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 458,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,10 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 83,00 Sacharidy, z toho cukr: 60,00 Bílkoviny: 0,10 Sůl: 0,04
Alergeny
Žádné
Hmotnost
180 g
Potravinářský podnik
Katjes Fassin GmbH + Co. KGDechant-Sprünken-Str. 53-57 46446 Emmerich (D)
Prodejní název
Ovocné želé
Výrobce
Katjes
Číslo produktu
32541
Kód EAN
4037400344782

Skladování a použití
Chladné a suché
Seznam přísad
Cukr, glukózový sirup, modifikovaný škrob, glukózo-fruktózový sirup, okyselující látka (kyselina jablečná, kyselina citronová, kyselina mléčná), barviva z ovocných a rostlinných koncentrátů (červené hrozny, světlice barvířská, černá mrkev, ředkev, jablko, černý rybíz, červené zelí, citron), regulátor kyselosti: uhličitan vápenatý, přírodní aromata, slunečnicový olej, plně hydrogenovaný, barvivo spirulina koncentrát, přírodní limetkové aroma
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota: 343,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 458,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,10 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 83,00 Sacharidy, z toho cukr: 60,00 Bílkoviny: 0,10 Sůl: 0,04
Alergeny
Žádné
Hmotnost
180 g
Potravinářský podnik
Katjes Fassin GmbH + Co. KGDechant-Sprünken-Str. 53-57 46446 Emmerich (D)
Prodejní název
Ovocné želé
Výrobce
Katjes
Číslo produktu
32541
Kód EAN
4037400344782
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
855,71 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
616,11 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 766,40 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 8
353,28 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
438,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
65,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro COSTWAY φ 100cm hnízdo houpačka 150 kg nosnost zahradní houpačka dětská houpačka kulatá houpačka barevná
COSTWAY φ 100cm hnízdo houpačka 150 kg nosnost zahradní houpačka dětská houpačka kulatá houpačka barevná
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 37
1 164,99 Kč
-232,00 Kč
932,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Obrázek produktu pro Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
1 391,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 16
250,47 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Lišácké nabídky
Obrázek produktu pro 20x zvětšující zrcátko na make-up Zrcadlo na holení s přísavkou Zrcadlo Comet Zvětšovací zrcadlo, bílé, kulaté
20x zvětšující zrcátko na make-up Zrcadlo na holení s přísavkou Zrcadlo Comet Zvětšovací zrcadlo, bílé, kulaté
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 37
408,65 Kč
-8,18 Kč
400,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro Servietten "Happy Birthday Roségold" 20Stk./33x33cm
Servietten "Happy Birthday Roségold" 20Stk./33x33cm
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 6
127,63 Kč
Prodejce: POPventure
Obrázek produktu pro Zahradní polštář 40x40x8 cm ITA HOME & GARDEN LISA
Zahradní polštář 40x40x8 cm ITA HOME & GARDEN LISA
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 60
188,68 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Xoro HRS 8660 HD DVB-S2 Receiver
Xoro HRS 8660 HD DVB-S2 Receiver
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 113
1 512,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Die Eiskönigin 2
Die Eiskönigin 2
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
445,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Riegelein Vánoční sáček mléčné čokolády 150g
Riegelein Vánoční sáček mléčné čokolády 150g
539,80 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 16
80,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Turistický stan pro 2-4 osoby. Montana 23481
Turistický stan pro 2-4 osoby. Montana 23481
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 66
825,00 Kč
Prodejce: Dareknaklik
Obrázek produktu pro Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 17
540,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 181
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise
Obrázek produktu pro Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 148
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24
Lišácké nabídky
Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 679
291,82 Kč
10% poukaz
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 871
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Obrázek produktu pro Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1368
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Obrázek produktu pro Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
437,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
65,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Fruitmania Berry s ovocnou šťávou a bobulemi Veggie 160g
Haribo Fruitmania Berry s ovocnou šťávou a bobulemi Veggie 160g
237,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
257,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
237,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro STORCK Nimm2 Lachgummi Apfellinge, Želatinové fazolky, 225 g, Jablko, Vícebarevný, 77,8 g, 60,2 g
STORCK Nimm2 Lachgummi Apfellinge, Želatinové fazolky, 225 g, Jablko, Vícebarevný, 77,8 g, 60,2 g
198,31 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 10051161 HARIBO die SCHLÜMPFE Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10051161 HARIBO die SCHLÜMPFE Fruchtgummi 175,0 g
1 340,80 Kč/1kg
234,64 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
402,17 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
452,44 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
182,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
315,99 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 053,30 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g
Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
1 201,66 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 065,30 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Look O Look Candy Květinová kytice ovocných žvýkaček Pěnový cukr 145g
Look O Look Candy Květinová kytice ovocných žvýkaček Pěnový cukr 145g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
300,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 072,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Sour Glowworms 100x10g sáček, na karneval nebo párty, 1000g
Trolli Sour Glowworms 100x10g sáček, na karneval nebo párty, 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
251,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
251,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g
Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g
Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g
Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Katjes Zelený ušatý zajíc kyselý pěnový cukr s ovocnými gumami 210 g
Katjes Zelený ušatý zajíc kyselý pěnový cukr s ovocnými gumami 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 500g
Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 500g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 12
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 200g
Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 200g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 12
40,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
202,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band ovocné žvýkačky ovocné sladké 5 různých 500g
Red Band ovocné žvýkačky ovocné sladké 5 různých 500g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Barevné gumové tyčinky Red Band s cukrem a super kyselou chutí 200g
Barevné gumové tyčinky Red Band s cukrem a super kyselou chutí 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
201,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro De Bron sweet mini fruits ovocná směs bez cukru 1000g
De Bron sweet mini fruits ovocná směs bez cukru 1000g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 17
310,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
310,41 Kč/1kg
Obrázek produktu pro De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g
De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 9
308,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies