5,0



Na základě 16 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý27 894,74 Kč/1kg
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.02 405,50 Kč/1kg
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Storz Glückswürfel jemné nugátové kostky 5 různých 75s 750g914,47 Kč/1kg
685,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Smarties Velikonoční zajíček dutá figurka z mléčné čokolády s čokoládovými čočkami 85g1 090 222,21 Kč/1kg
98,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,61 Kč/1kg
495,64 Kč
Prodejce: somnia24

Merci Finest Selection Tart Variety Chocolate Delight 250g 5-pack
801,92 Kč/1kg
200,48 Kč
Prodejce: LAVONIO

kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
2 088,76 Kč/1kg
269,45 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Knoppers Nussriegel, Mléčná čokoláda, 200 g, Oříšková, 2233 kJ, 535 kcal, 31,8 g
1 243,15 Kč/1kg
248,63 Kč
Prodejce: somnia24

Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originální dubajská umělecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domácí l NABÍDKA!
5 198,30 Kč/1kg
611,50 Kč
-91,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
519,83 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Knoppers® 471618 Knoppers® Nussriegel 24 St.
414,76 Kč/1kg
398,17 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

DeBeukelaer Osvěžující tyčinky pomeranč a citron 75g
524,40 Kč/1kg
39,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Amicelli Box oplatkové rohlíčky s lískooříškovým krémem 200g
564,10 Kč/1kg
112,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

kinder 5698 kinder Schokolade Schokoriegel 24 Riegel
567,93 Kč/1kg
170,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lambertz Peanut Mountains hořká čokoláda 250g
324,44 Kč/1kg
81,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Duplo 10 mléčných čokoládových tyčinek s oplatkou 182g
747,65 Kč/1kg
149,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Knoppers Goodies oplatkové kuličky plněné mlékem a nugátovým krémem 180g
Storck Knoppers Goodies jsou lákavou sladkou pochoutkou, která nabízí oblíbenou příchuť klasických oplatek Knoppers v novém kulovitém tvaru. Tyto křupavé oplatkové kuličky jsou plněné krémovou směsí mléčného a nugátového krému a obalené v hladké čokoládě, což z nich činí neodolatelnou svačinku pro každou příležitost. Balení o hmotnosti 180 g je ideální pro sdílení s přáteli a rodinou nebo pro vychutnání sladké chvilky pro sebe.
Vlastnosti výrobku:
Křupavé oplatkové kuličky: Lehké a vzdušné oplatky poskytují dokonalou křupavost, která spolu s náplní vytváří výjimečný chuťový zážitek.
Krémová náplň: Harmonická kombinace mléka a nugátového krému poskytuje sladkou, bohatou náplň, díky níž je každé sousto potěšením.
Čokoládová poleva: Každá oplatková kulička je obalena v té nejjemnější čokoládě, která dotváří chuť a dodává další vrstvu chuti.
Výhodné balení: 180g balení obsahuje několik oplatkových kuliček, které jsou jednotlivě zabalené, aby byla zaručena jejich čerstvost a byly ideální na cesty nebo jako sladké překvapení při různých příležitostech.
Tipy pro použití: Oplatky jsou vhodné pro děti od 3 let:
Storck Knoppers Goodies jsou připraveny ke konzumaci a nabízejí dokonalou rovnováhu mezi křupavostí, krémovostí a čokoládovou chutí. Jsou ideální jako sladká svačinka mezi jídly, jako příloha ke kávě nebo čaji nebo jako malá odměna během dne.
O společnosti Storck:
Storck je renomovaný výrobce cukrovinek, který je známý výrobou vysoce kvalitních čokoládových, cukrářských a oplatkových výrobků. Díky dlouholeté tradici a důrazu na kvalitu a inovace nabízí společnost Storck širokou škálu výrobků, které jsou oceňovány po celém světě.
AUGUST STORCK KG Waldstraße 27 13403 Berlin
Název potraviny Čokoládové kuličky z jemné mléčné čokolády plněné mléčnou smetanovou náplní (19 %), nugátovou smetanovou náplní (15 %) a oplatkou (8,7 %)
Seznam přísad Složení: Složky: 1: Cukr, sušené plnotučné mléko (12 %), kakaové máslo, rostlinné tuky (palmový, bambucký), PŠENIČNÁ mouka, kakaová hmota, sušené odtučněné mléko (6,1 %), LÍSKOVÉ OŘECHY.(3,8 %), MÁSELNÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK, MLÉČNÝ CUKR, MÁSELNÝ OLEJ, kakao, emulgátor lecitiny (SÓJA), sůl, aromata, kakao se sníženým obsahem tuku, karamelový cukrový sirup, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný, mleté ARAŠÍDY. MŮŽE TAKÉ OBSAHOVAT MANDLE, JINÉ OŘECHY A VEJCE.
Zvláštní pokyny pro skladování Chraňte před teplem a vlhkostí!
Údaj o obsahu alkoholu u nápojů s obsahem alkoholu vyšším než 1,2 % objemových 0,00
Průměrné výživové hodnoty na 100 g (nepřipravené) Množství na por.
% RM* Kalorická hodnota v kJ 2264 Kalorická hodnota v kcal 542 Tuky v g 31,700 0,000 0,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny v g 18,1 Sacharidy v g 54,7 Sacharidy, z toho cukr v g
46,9 Bílkoviny v g 8,5 Sůl v g 0,51 * RM = referenční množství pro průměrného dospělého člověka (8400 kJ / 2000 kcal) Další povinné údaje pro některé druhy nebo třídy potravin Kakao: minimální obsah čokolády je 32 %.
Obsažené alergeny Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; arašídy a výrobky z nich; sója a výrobky z ní; mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); ořechy, tj. mandle, různé druhy ořechů a jiné ořechy. tj. mandle, různé druhy ořechů, pistácie a výrobky z nich; pšenice a výrobky z ní; lískové ořechy (Corylus avellana) a výrobky z nich
Může obsahovat stopy vajec a výrobků z nich; skořápkových plodů, tj. mandlí, různých ořechů, pistácií a výrobků z nich; mandlí obecných (Amygdalus communis L.) a výrobků z nich.
Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU) AUGUST STORCK KG Waldstr. 27, D-13403 Berlin
Klasika v praktickém balení! Tyto lahodné Knoppers jsou křupavou pochoutkou, kterou si můžete vychutnat bez jediného drobečku. Křupavé waflové kuličky jsou naplněny mléčnou a nugátovou náplní. Kvalitní mléčná čokoláda dokonale doplňuje chuť těchto chutných kuliček.
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, sušené plnotučné mléko (12 %), kakaové máslo, rostlinné tuky (palmový, bambucký), pšeničná mouka, kakaová hmota, sušené odstředěné mléko (6,1 %), lískové oříšky (3,8 %), sušené máslo, MLÉČNÝ CUKR, MÁSELNÝ OLEJ, kakao, emulgátor lecitiny (SÓJA), sůl, aromata, kakao se sníženým obsahem tuku, karamelový cukrový sirup, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný, mleté ARAŠÍDY. Může také obsahovat ALMONDY, JINÉ OŘECHY a VEJCE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 542,00 kcal, 2264,00 kJ; Tuky: 31,70 g; z toho nasycené tuky: 18,10 g; Sacharidy: 54,70 g; z toho cukry: 46,90 g; Bílkoviny: 8,50 g; Sůl: 0,51 g
- Hmotnost
- 180 g
- Potravinářský podnik
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27 13403 Berlin Deutschland
- Prodejní název
- Čokoládová koule z jemné mléčné čokolády plněná mléčnou krémovou náplní (19 %), nugátovou krémovou náplní (15 %) a oplatkou (8,7 %)
- Výrobce
- Číslo produktu
- 473230
- Kód EAN
- 4014400934045
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, sušené plnotučné mléko (12 %), kakaové máslo, rostlinné tuky (palmový, bambucký), pšeničná mouka, kakaová hmota, sušené odstředěné mléko (6,1 %), lískové oříšky (3,8 %), sušené máslo, MLÉČNÝ CUKR, MÁSELNÝ OLEJ, kakao, emulgátor lecitiny (SÓJA), sůl, aromata, kakao se sníženým obsahem tuku, karamelový cukrový sirup, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný, mleté ARAŠÍDY. Může také obsahovat ALMONDY, JINÉ OŘECHY a VEJCE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 542,00 kcal, 2264,00 kJ; Tuky: 31,70 g; z toho nasycené tuky: 18,10 g; Sacharidy: 54,70 g; z toho cukry: 46,90 g; Bílkoviny: 8,50 g; Sůl: 0,51 g
- Hmotnost
- 180 g
- Potravinářský podnik
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27 13403 Berlin Deutschland
- Prodejní název
- Čokoládová koule z jemné mléčné čokolády plněná mléčnou krémovou náplní (19 %), nugátovou krémovou náplní (15 %) a oplatkou (8,7 %)
- Výrobce
- Číslo produktu
- 473230
- Kód EAN
- 4014400934045
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Storck Toffifee Velikonoční zajíček s karamelem a ořechy 3x15 kusů 125g
503,31 Kč/1kg
188,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
744,55 Kč/1kg
1 068,43 Kč
Prodejce: somnia24

Riegelein Velikonoční směsný sáček s velikonočním zajíčkem a velikonočními vajíčky 100g
918,00 Kč/1kg
91,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Riegelein Velikonoční směsný sáček z nejjemnější mléčné čokolády 225g
636,83 Kč/1kg
146,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,61 Kč/1kg
495,64 Kč
Prodejce: somnia24

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Lindt Gold Bunny Strawberry White Chocolate, 100 g, Bílá čokoláda, 1 kusů, Strawberry, 565 kcal, 2357 kJ
1 404,40 Kč/1kg
140,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 379,10 Kč/1kg
275,82 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Máslové sušenky Patisserie Mathéo 454g
283,19 Kč/1kg
128,57 Kč
Prodejce: Katomix

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

Schogetten Stracciatella bílá čokoláda s kakaovými kousky 100g
742,30 Kč/1kg
74,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Riegelein Vánoční sáček mléčné čokolády 150g
539,80 Kč/1kg
80,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Riegelein Masivní vejce v síťce z jemné mléčné čokolády 200g
658,10 Kč/1kg
131,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pánské suspenderové pásky, suspenderové pásky, pánské suspenderové pásky, suspenderové pásky se 3 klipsnami
663,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Safekeepers

After Eight 21 jednotlivě balených tenkých čokoládových tyčinek 200g
1 261,55 Kč/1kg
252,31 Kč
Prodejce: somnia24

SEEBERGER 130819 Seeberger Früchte Mix 200g
2 381,55 Kč/1kg
476,31 Kč
Prodejce: Store-Germany

STORCK 1.4001.9, 100 g, Mléčná čokoláda, 4 kusů, Mléko, Ořechy, Buráky, 558 kcal, 2328 kJ
626,90 Kč/1kg
62,69 Kč
Prodejce: LAVONIO

Simba Lví král, Mufasa dětské povlečení 100x135 cm, 100 % bavlna
495,00 Kč
Prodejce: Krocoworld

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Victor Schmidt Rakouské Mozartovy kuličky 50 ks, 825 g
607,88 Kč/1kg
501,50 Kč
Prodejce: LAVONIO

HP DeskJet 2720e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Šedá
Použité
1 339,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RE-DRUK

kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
1 958,45 Kč/1kg
442,61 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Hmotnost 0,25 kg
Výrobek je přesně takový, jaký jsem měl na mysli. Je skvělý. Vřele doporučuji.
Ohodnoceno dne 16. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super Dickmanns
Hmotnost 0,25 kg
Marshmallow je velmi kvalitní a kombinace s čokoládou je špičková.
Ohodnoceno dne 26. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Důrazně doporučujeme
Hmotnost 0,25 kg
Skvělá chuť, poměr cena/výkon, proces objednávání a doručení.
Ohodnoceno dne 18. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobře zabaleno
Hmotnost 0,25 kg
Výrobek je velmi dobrý, připomíná mi dětství v Německu.
Ohodnoceno dne 30. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Hmotnost 0,25 kg
Zboží dorazilo rychle. velmi dobré
Ohodnoceno dne 24. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno je suuuper
Hmotnost 0,18 kg
Všechno je suuuper
Ohodnoceno dne 24. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Hmotnost 0,25 kg
Vynikající
Ohodnoceno dne 18. května 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý produkt
Hmotnost 0,25 kg
Výrobek je dobré chuti a kvality
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
852,67 Kč
Prodejce: Cactula
947,41 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg