Konfekční velikost:

158

Dětský kostým kostlivce - Gr. 116-158 cm - Strašidelné šaty 158 cm - 11-13 let

1 244,98 Kč

Doprava zdarma

Doprava k vám domů a na výdejní místa

út 10. – st 11. listopadu

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Dětský kostým kostlivce zombie L 10-12 let (130-140 cm)
Dětský kostým kostlivce zombie L 10-12 let (130-140 cm)
701,93 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda
Obrázek produktu pro Ponurý kostým kostlivce nevěsty pro dívky Halloween černý 11-13 let (158 cm)
Ponurý kostým kostlivce nevěsty pro dívky Halloween černý 11-13 let (158 cm)
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
1 305,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys
Obrázek produktu pro Kostým ducha pro děti Halloween 5-7 let (128 cm)
Kostým ducha pro děti Halloween 5-7 let (128 cm)
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
757,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys
Obrázek produktu pro Dětský kostým duch - velikost 104-158 cm - Bílé pončo s obličejem ducha 116 cm - 4-5 let
Dětský kostým duch - velikost 104-158 cm - Bílé pončo s obličejem ducha 116 cm - 4-5 let
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
560,46 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Dětský kostým kostlivce černobílý
Dětský kostým kostlivce černobílý
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
691,83 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Dětský kostým zombie na Halloween - 164/170 (14-16 let)
Dětský kostým zombie na Halloween - 164/170 (14-16 let)
1 205,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys
Obrázek produktu pro Kostým kostlivce pro chlapce 7-9 let (130-145 cm)
Kostým kostlivce pro chlapce 7-9 let (130-145 cm)
673,60 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda
Obrázek produktu pro Dětský kostým kostlivce
Dětský kostým kostlivce
830,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys
Obrázek produktu pro Paillette šaty Gr.M
Paillette šaty Gr.M
833,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys
Obrázek produktu pro Halloweenský kostým kostlivce pro chlapce L 10-12 let (130-140 cm)
Halloweenský kostým kostlivce pro chlapce L 10-12 let (130-140 cm)
559,19 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda
Obrázek produktu pro Dětský halloweenský kostým ducha nevěsty GUIRCA
Dětský halloweenský kostým ducha nevěsty GUIRCA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
954,26 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda
Obrázek produktu pro Strašidelný kostým ducha pro děti Halloween bílý 11-13 let (158 cm)
Strašidelný kostým ducha pro děti Halloween bílý 11-13 let (158 cm)
757,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys
Obrázek produktu pro Halloween kostým Smrtka, velikost:116
Halloween kostým Smrtka, velikost:116
383,56 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Dětský kostým netopýra - velikost 104-140 cm - plášť s kapucí 116 cm - 4-5 let
Dětský kostým netopýra - velikost 104-140 cm - plášť s kapucí 116 cm - 4-5 let
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
856,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys
Obrázek produktu pro Dětský kostým ducha Guirca 7-9 let 7-9 let
Dětský kostým ducha Guirca 7-9 let 7-9 let
495,32 Kč
-54,64 Kč
440,68 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Šaty Vampiressa Halloween, velikost:M
Šaty Vampiressa Halloween, velikost:M
982,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys
Obrázek produktu pro Halloweenský kostým "Smrtka" pro děti | černá velikost: 128
Halloweenský kostým "Smrtka" pro děti | černá velikost: 128
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
471,77 Kč
-39,64 Kč
432,13 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Dětský kostým krvavé jeptišky Halloween kostým černo-bílo-červený 10-12 let (145-160 cm)
Dětský kostým krvavé jeptišky Halloween kostým černo-bílo-červený 10-12 let (145-160 cm)
806,18 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda
Obrázek produktu pro Gotický halloweenský kostým pro dívky černý 8-10 let (140 cm)
Gotický halloweenský kostým pro dívky černý 8-10 let (140 cm)
614,52 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda
Obrázek produktu pro Dětský kostým kostlivce s maskou | Černá Bílá Velikost: 116
Dětský kostým kostlivce s maskou | Černá Bílá Velikost: 116
2,6Průměrné hodnocení: 2,6 z 5Počet hodnocení: 5
830,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Dětský kostým kostlivce - velikost 116-158 cm - Halloween, karneval, strašidelný kostým, dívka

Proměňte své děťátko v děsivě krásnou kostlivou nevěstu - s touto detailně propracovanou sadou kostýmů od společnosti Widmann. Sada je k dispozici ve velikostech 116-158 cm.

Krátké šaty v šedé a černé barvě mají poutavý potisk kostlivce na hrudi a vícevrstvou sukni s roztřepeným lemem pro strašidelný a zároveň elegantní vzhled. Oblečení doplňují rukavice bez prstů a svatební závoj, které kostýmu dodávají závěrečný strašidelný, romantický nádech.

Ideální na Halloween, karneval, školní představení, tematické večírky nebo prostě jen na kreativní domácí převlékání.

    • Velikost: 116 cm-158 cm (viz tabulka velikostí)
    • Rozsah dodávky: šaty, rukavice bez prstů, svatební závoj
    • Barva: šedá, černá, bílá
    • Materiál: 100% polyester - lehký, snadno udržovatelný a pohodlný na nošení
  • Pokyny pro údržbu: prát pouze v ruce, nevhodné pro sušení v sušičce

Skutečný poutač na každou strašidelnou párty - strašidelné a okouzlující zároveň!

Konfekční velikost
158
Barva
Šedá
Cílové skupiny
Dívky
Děti
Materiálové složení textilu
100% polyester
Hmotnost
0.4 kg
Výrobce
Widmann
Kód EAN
8003558075881
Číslo produktu
7588

Konfekční velikost
158
Barva
Šedá
Cílové skupiny
Dívky
Děti
Materiálové složení textilu
100% polyester
Hmotnost
0.4 kg
Výrobce
Widmann
Kód EAN
8003558075881
Číslo produktu
7588
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Wolf Boy - Halloween kostým dětský chlapec dětská velikost: 122-128
Wolf Boy - Halloween kostým dětský chlapec dětská velikost: 122-128
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
891,18 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda
Obrázek produktu pro Dětský halloweenský kostým ducha nevěsty GUIRCA
Dětský halloweenský kostým ducha nevěsty GUIRCA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
954,26 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda
Obrázek produktu pro Disguise 105099, Kostým, Dětský, Uni, Zvíře, Zvíře, Černá
Disguise 105099, Kostým, Dětský, Uni, Zvíře, Zvíře, Černá
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 7
1 117,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Dětský kostým Smrťák - plášť, pásek, maska s kapucí velikost 116-164cm XL - 164cm
Dětský kostým Smrťák - plášť, pásek, maska s kapucí velikost 116-164cm XL - 164cm
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
780,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys
Obrázek produktu pro Dámský kostým na Halloween - strašidelné středověké šaty s výstřihem do V - pohodlné koktejlové šaty na Halloween, karneval a párty
Dámský kostým na Halloween - strašidelné středověké šaty s výstřihem do V - pohodlné koktejlové šaty na Halloween, karneval a párty
749,80 Kč
8% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro Pes štěně Pet šaty Stylový oblek motýlek pro domácího mazlíčka kostým Svatební smoking styl Jak je popsáno Pet oblek, černá-L
Pes štěně Pet šaty Stylový oblek motýlek pro domácího mazlíčka kostým Svatební smoking styl Jak je popsáno Pet oblek, černá-L
470 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal
Obrázek produktu pro Boland 74529, Souprava na maškarní, Dětský, Ženy, Železo, Polyester, Polyvinylchlorid (PVC), Černá, CE
Boland 74529, Souprava na maškarní, Dětský, Ženy, Železo, Polyester, Polyvinylchlorid (PVC), Černá, CE
656,76 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda
Obrázek produktu pro JOYIN 152,4 cm Halloween Grim Reaper černá hororová róba vnitřní a venkovní dekorace
JOYIN 152,4 cm Halloween Grim Reaper černá hororová róba vnitřní a venkovní dekorace
2 008,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
Obrázek produktu pro ZOLTA kombinéza pro ženy a muže – měkké a příjemné uni pyžamo – teplé pyžamo – kostým na večírek a Halloween – velikost 168–178 cm L – kostra
ZOLTA kombinéza pro ženy a muže – měkké a příjemné uni pyžamo – teplé pyžamo – kostým na večírek a Halloween – velikost 168–178 cm L – kostra
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
557,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zolta
Obrázek produktu pro ASKSA Dámské tričko Letní trička s krátkým rukávem Oversized Round Neck Shirts Tops Casual Basic Tee Tops, modrá, vel: L
ASKSA Dámské tričko Letní trička s krátkým rukávem Oversized Round Neck Shirts Tops Casual Basic Tee Tops, modrá, vel: L
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
914,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ASKSA
Obrázek produktu pro Maska vlka pro dospělé
Maska vlka pro dospělé
155,31 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Obrázek produktu pro Oblek Opposuits The Joker™ pro muže L (EU 54)
Oblek Opposuits The Joker™ pro muže L (EU 54)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 516,87 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda
Obrázek produktu pro Verk 26033 Dětský kostým čertice, 138 - 152 cm
Verk 26033 Dětský kostým čertice, 138 - 152 cm
109 Kč
-36 Kč
73 Kč
Prodejce: LED21
Obrázek produktu pro Kostým lebky pro děti – kostým na Halloween, který svítí ve tmě
Kostým lebky pro děti – kostým na Halloween, který svítí ve tmě
330,31 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro Wolf Boy - Halloween kostým dětský chlapec velikost: 134-140
Wolf Boy - Halloween kostým dětský chlapec velikost: 134-140
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
873,80 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda
Obrázek produktu pro LED Halloween maska s dálkovým ovládáním – zářící maska ve stylu filmu "Purge" vhodná pro Halloween, karneval a jiné oslavy, pro muže i ženy
LED Halloween maska s dálkovým ovládáním – zářící maska ve stylu filmu "Purge" vhodná pro Halloween, karneval a jiné oslavy, pro muže i ženy
194,31 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro Maska ducha - Scream maska kostým maska - Ghostface hororový převlek pro Halloween a karneval pro muže a ženy
Maska ducha - Scream maska kostým maska - Ghostface hororový převlek pro Halloween a karneval pro muže a ženy
78,14 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro LED purge maska modrá/červená směs - ovladatelná kostýmová maska na Halloween, karneval a maškarní pro muže a ženy
LED purge maska modrá/červená směs - ovladatelná kostýmová maska na Halloween, karneval a maškarní pro muže a ženy
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
105,18 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro LED Halloween maska, ovládaná dálkovým ovládáním – svítící maska ve stylu filmu "Purge" pro Halloween, karneval a jiné akce, vhodná pro muže i ženy (LED lebka - červená)
LED Halloween maska, ovládaná dálkovým ovládáním – svítící maska ve stylu filmu "Purge" pro Halloween, karneval a jiné akce, vhodná pro muže i ženy (LED lebka - červená)
194,87 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro LED Halloween maska, ovládaná dálkovým ovládáním – svítící maska ve stylu filmu "Purge" pro Halloween, karneval a jiné akce, vhodná pro muže i ženy (LED lebka - modrá)
LED Halloween maska, ovládaná dálkovým ovládáním – svítící maska ve stylu filmu "Purge" pro Halloween, karneval a jiné akce, vhodná pro muže i ženy (LED lebka - modrá)
194,87 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro Kostým "Anatomie" – velikost M
Kostým "Anatomie" – velikost M
1 071,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Creeper Machinery Intl S
Creeper Machinery Intl S
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
621,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Kostým lebky pro děti – kostým na Halloween, který svítí ve tmě
Kostým lebky pro děti – kostým na Halloween, který svítí ve tmě
330,31 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro Kostým mnicha pro dospělé – černý halloweenský oděv s kapucí
Kostým mnicha pro dospělé – černý halloweenský oděv s kapucí
300,31 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro Halloweenové kontaktní čočky bez dioptrií – děsivé čočky s motivem upíra a Draculy pro karneval, cosplay a Halloween (černé, 1 pár / 2 kusy)
Halloweenové kontaktní čočky bez dioptrií – děsivé čočky s motivem upíra a Draculy pro karneval, cosplay a Halloween (černé, 1 pár / 2 kusy)
194,31 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro LED Halloween maska, ovladatelná – zářící maska inspirovaná filmem "Purge", ideální na Halloween, karneval a další kostýmové akce, vhodná pro muže i ženy
LED Halloween maska, ovladatelná – zářící maska inspirovaná filmem "Purge", ideální na Halloween, karneval a další kostýmové akce, vhodná pro muže i ženy
194,87 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro Horror Sense, 130 cm – Doplňky ke kostýmům na Halloween, s děsivým designem
Horror Sense, 130 cm – Doplňky ke kostýmům na Halloween, s děsivým designem
219,31 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro Kontaktní čočky na Halloween bez dioptrií – děsivé čočky s motivem upíra a Draculy pro karneval, cosplay a Halloween (zelené, 1 pár / 2 kusy)
Kontaktní čočky na Halloween bez dioptrií – děsivé čočky s motivem upíra a Draculy pro karneval, cosplay a Halloween (zelené, 1 pár / 2 kusy)
194,31 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro LED Halloween maska, ovládaná dálkovým ovládáním – svítící maska ve stylu filmu "Purge" pro Halloween, karneval a jiné akce, vhodná pro muže i ženy (LED lebka - červená)
LED Halloween maska, ovládaná dálkovým ovládáním – svítící maska ve stylu filmu "Purge" pro Halloween, karneval a jiné akce, vhodná pro muže i ženy (LED lebka - červená)
194,87 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro Hororová maska králíka LED - jako z filmu Očista, ovladatelná, obličej svítí, na Halloween, karneval a maškarní pro muže a ženy
Hororová maska králíka LED - jako z filmu Očista, ovladatelná, obličej svítí, na Halloween, karneval a maškarní pro muže a ženy
124,31 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro Černé kontaktní čočky – děsivé jednodenní čočky na Halloween a karneval – bez dioptrií – motiv upír a Dracula (černá barva, 1 pár / 2 kusy)
Černé kontaktní čočky – děsivé jednodenní čočky na Halloween a karneval – bez dioptrií – motiv upír a Dracula (černá barva, 1 pár / 2 kusy)
124,31 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro Sada 3 v 1 na Halloween: krvácející injekce, nůž a nůžky – děsivé doplňky pro Halloween, karneval a kostýmy
Sada 3 v 1 na Halloween: krvácející injekce, nůž a nůžky – děsivé doplňky pro Halloween, karneval a kostýmy
158,31 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro Kontaktní čočky na Halloween bez dioptrií – děsivé čočky s motivem upíra a Draculy pro karneval, cosplay a Halloween (žluté, 1 pár / 2 kusy)
Kontaktní čočky na Halloween bez dioptrií – děsivé čočky s motivem upíra a Draculy pro karneval, cosplay a Halloween (žluté, 1 pár / 2 kusy)
194,31 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro Středověké šaty pro ženy Viktoriánský gotický kostýmový set bílá velikost L Elfka
Středověké šaty pro ženy Viktoriánský gotický kostýmový set bílá velikost L Elfka
1 155,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NIKCORP
Obrázek produktu pro Halloweenová maska Purge LED, modrá/červená kombinace - Ovladatelná kostýmová maska pro Halloween, karneval a jiné oslavy, vhodná jako kostým pro muže i ženy
Halloweenová maska Purge LED, modrá/červená kombinace - Ovladatelná kostýmová maska pro Halloween, karneval a jiné oslavy, vhodná jako kostým pro muže i ženy
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
105,18 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro LED purge maska modrá/červená směs - ovladatelná kostýmová maska na Halloween, karneval a maškarní pro muže a ženy
LED purge maska modrá/červená směs - ovladatelná kostýmová maska na Halloween, karneval a maškarní pro muže a ženy
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
105,18 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro 15 ml krve se strupy - omyvatelná a klamavě skutečná - a falešná krev pro líčení - falešná krev na převleky - Halloween a karneval
15 ml krve se strupy - omyvatelná a klamavě skutečná - a falešná krev pro líčení - falešná krev na převleky - Halloween a karneval
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
74,31 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro Scream maska kostým maska - pro muže a ženy jako kostým pro Halloween - Ghostface horor převlek duch maska
Scream maska kostým maska - pro muže a ženy jako kostým pro Halloween - Ghostface horor převlek duch maska
78,14 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro Klamavě skutečný falešný nůž s krví o délce cca 34 cm jako doplněk - Halloween a karneval - pro hororový kostým
Klamavě skutečný falešný nůž s krví o délce cca 34 cm jako doplněk - Halloween a karneval - pro hororový kostým
74,31 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro Krvavý umělý nůž s krví – jako doplněk pro Halloween a karneval – cca 34 cm – Vizuálně velmi realistický, ideální pro hororové kostýmy
Krvavý umělý nůž s krví – jako doplněk pro Halloween a karneval – cca 34 cm – Vizuálně velmi realistický, ideální pro hororové kostýmy
74,31 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro Maska ducha - Scream maska kostým maska - Ghostface hororový převlek pro Halloween a karneval pro muže a ženy
Maska ducha - Scream maska kostým maska - Ghostface hororový převlek pro Halloween a karneval pro muže a ženy
78,14 Kč
Prodejce: tkgruppe
Obrázek produktu pro 15 ml umělá krev s imitací strupů. Houbička s krustami. Falešná krev – k používání při líčení a kostýmům na Halloween a karneval. Snadno omyvatelná
15 ml umělá krev s imitací strupů. Houbička s krustami. Falešná krev – k používání při líčení a kostýmům na Halloween a karneval. Snadno omyvatelná
74,31 Kč
Prodejce: tkgruppe