5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix60,64 Kč/1l
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Loreal Pro Longer šampon 1500ml + Loreal Pro Longer kondicionér 750ml NEU662,64 Kč/1l
1 490,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights šampon 1000ml + kondicionér 1000ml612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný577,47 Kč/1l
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Color Obsessed šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
472,47 Kč/1l
972,93 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
944,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix TR High Amplify šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
482,97 Kč/1l
993,93 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
965,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy
636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
601,93 Kč/1l
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Keep Me Vivid Shampoo Szampon wydobywający kolor włosów farbowanych, 1000ml
771 179,96 Kč/1kg
771,18 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
601,92 Kč/1l
601,92 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Blonďatá
769,72 Kč/1l
769,72 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix Food For Soft Conditioner kondicionér pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
591,00 Kč/1l
591,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Jemné vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy
503,93 Kč/1l
503,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results So Silver, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Obarvené vlasy, Blonďatá, Šedá
844,97 Kč/1l
844,97 Kč
Prodejce: somnia24

Matrix TR Color Obsessed šampon 1000ml + Pompka
503,93 Kč/1l
524,92 Kč
-20,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml
615,95 Kč/1l
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon Matrix Total Results Insta Cure pro posílení a zklidnění křehkých vlasů, 300 ml.
967,33 Kč/1l
290,20 Kč
Prodejce: MANADA

Matrix Biolage Bond Therapy Shampoo šampon pro velmi poškozené vlasy 1000 ml
731,00 Kč/1l
731,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Matrix Total Results Keep Me Vivid - Šetrný šampon pro sytě barevné vlasy, 300 ml
1 436,97 Kč/1l
431,09 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix A Curl Can Dream Shampoo šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 1000 ml
759,00 Kč/1l
759,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
MatrixTotal Results Mega Sleek | Sada pro uhlazení vlasů: Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml + 2x SLEEK
Sada obsahuje
- Total Results Mega Sleek Shampoo - uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy
- Total Results Mega Sleek Conditioner - uhlazující kondicionér pronepoddajné vlasy
- 2x pumpička
Sada, díky které budou vaše nepoddajné a krepaté vlasy hladké, lesklé a snadno se budou upravovat.
Pumpička je nepostradatelným řešením, které zjednodušuje každodenní péči o vlasy. Díky přesnému dávkování nabízí pohodlí a úspornost a umožňuje snadno a efektivně nanést správné množství přípravku.
Vhodné pro následující produkty:
- šampony o objemu 1500 ml,
- 1000ml šampony,
- 750ml kondicionéry,
- 1000ml kondicionéry.
Jednoduše ustřihněte nůžkami, abyste se přizpůsobili konkrétní velikosti
Total Results Mega Sleek | Vyhlazující šampon 1000 ml
Total Results Mega Sleek Shampooošetřuje, čistí a hydratuje. Vyhlazuje a zabraňuje krepatění vlasů po celý den a chrání vlasy před vlhkostí. Vyvinutý pro nedisciplinované vlasy. Ideální pro všechny typy vlasů
Objem:1000 ml
Total Results Mega Sleek - uhlazující kondicionér 1000ml
Total ResultsKondicionér Mega Sleekhydratuje a uhlazuje nepoddajné vlasy. Vyživuje a pomáhá obnovovat oslabené vlasy. Usnadňuje rozčesávání a pomáhá chránit vlasy před krepatěním po celý den. Vyvinutý pro neukázněné vlasy. Ideální pro všechny typy vlasů
Objem:1000 ml
Šampon:
- Šampon naneste na vlhké vlasy.
- Napěňte.
- Poté důkladně opláchněte.
Kondicionér:
- Naneste kondicionér na vlhké, šamponem umyté vlasy.
- Kondicionér nechte na vlasech působit 1 minutu.
- Poté důkladně opláchněte.
Sada obsahuje
- Total Results Mega Sleek Shampoo - uhlazující šampon pro nepoddajné vlasy
- Total Results Mega Sleek Conditioner - uhlazující kondicionér pronepoddajné vlasy
- 2x pumpička
Sada, díky které budou vaše nepoddajné a krepaté vlasy hladké, lesklé a snadno se budou upravovat.
Pumpička je nepostradatelným řešením, které zjednodušuje každodenní péči o vlasy. Díky přesnému dávkování nabízí pohodlí a úspornost a umožňuje snadno a efektivně nanést správné množství přípravku.
Vhodné pro následující produkty:
- šampony o objemu 1500 ml,
- 1000ml šampony,
- 750ml kondicionéry,
- 1000ml kondicionéry.
Jednoduše ustřihněte nůžkami, abyste se přizpůsobili konkrétní velikosti
Total Results Mega Sleek | Vyhlazující šampon 1000 ml
Total Results Mega Sleek Shampooošetřuje, čistí a hydratuje. Vyhlazuje a zabraňuje krepatění vlasů po celý den a chrání vlasy před vlhkostí. Vyvinutý pro nedisciplinované vlasy. Ideální pro všechny typy vlasů
Objem:1000 ml
Total Results Mega Sleek - uhlazující kondicionér 1000ml
Total ResultsKondicionér Mega Sleekhydratuje a uhlazuje nepoddajné vlasy. Vyživuje a pomáhá obnovovat oslabené vlasy. Usnadňuje rozčesávání a pomáhá chránit vlasy před krepatěním po celý den. Vyvinutý pro neukázněné vlasy. Ideální pro všechny typy vlasů
Objem:1000 ml
Šampon:
- Šampon naneste na vlhké vlasy.
- Napěňte.
- Poté důkladně opláchněte.
Kondicionér:
- Naneste kondicionér na vlhké, šamponem umyté vlasy.
- Kondicionér nechte na vlasech působit 1 minutu.
- Poté důkladně opláchněte.
- Model
- Total Results Mega Sleek
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 2000 ml
- Složení
- n.d
- Výrobce
- Kód EAN
- 3235683463461
- Model
- Total Results Mega Sleek
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 2000 ml
- Složení
- n.d
- Výrobce
- Kód EAN
- 3235683463461
K tomu se hodí také

Matrix Total Results Mega Sleek šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Mega Sleek Shampoo 2x1000ml
619,47 Kč/1l
1 238,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml
636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Color Obsessed šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
472,47 Kč/1l
972,93 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
944,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Food For Soft Conditioner kondicionér pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
591,00 Kč/1l
591,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný
577,47 Kč/1l
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Shampoo posilující šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
601,92 Kč/1l
601,92 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
601,93 Kč/1l
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy
636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Keep Me Vivid Shampoo Szampon wydobywający kolor włosów farbowanych, 1000ml
771 179,96 Kč/1kg
771,18 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix TR High Amplify šampon 1000ml + kondicionér 1000ml
482,97 Kč/1l
993,93 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
965,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Blonďatá
769,72 Kč/1l
769,72 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix Total Results So Silver, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Blonďaté vlasy, Barevné vlasy, Obarvené vlasy, Blonďatá, Šedá
844,97 Kč/1l
844,97 Kč
Prodejce: somnia24

Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Jemné vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy
503,93 Kč/1l
503,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml
615,95 Kč/1l
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

So Colour Pre-Bonded 10Av 90Ml
2 519,30 Kč/1kg
258,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Total Results Brass Off, 300 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
1 047,77 Kč/1l
314,33 Kč
Prodejce: MANADA

Matrix Total Results Keep Me Vivid Odżywka chroniąca kolor, 1000ml
641 433,30 Kč/1kg
769,72 Kč
Prodejce: Katomix

Matrix TR Color Obsessed šampon 1000ml + Pompka
503,93 Kč/1l
524,92 Kč
-20,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix TR High Amplify Shampoo 1000ml + Pompka
580,93 Kč/1l
580,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matrix Total Results High Amplify, Ženy, Profesionální kondicionér, Řídké vlasy, Černá, Blonďatá, Hnědá, Červená, Hlasitost, 1000 ml
503,93 Kč/1l
503,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 643,60 Kč/1l
1 832,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 010,28 Kč/1l
757,71 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Light Master 8 Úrovní Předtavený 500G
1 879,02 Kč/1kg
939,51 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
60,64 Kč/1l
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Matrix Biolage Bond Therapy Shampoo šampon pro velmi poškozené vlasy 1000 ml
731,00 Kč/1l
731,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
587,37 Kč/1l
881,05 Kč
Prodejce: Tersorte

Matrix SOCOLOR Pre-Bonded - 6N - Tmavý blond přírodní - 90ml
2 954,78 Kč/1l
265,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

ALFAPARF Milano Lisse Design Keratin Therapy, 250 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Rovné vlasy, Všechny barvy
933,84 Kč/1l
440,70 Kč
-207,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
SATISFACTORY
Velmi přesné dodání, produkty používám již dva roky, mám kudrnaté vlasy a pouze s řadou Matrix mohu své vlasy ošetřit. Spokojená.
Ohodnoceno dne 24. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Prodejce: Serica
555,38 Kč/1kg

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
460,53 Kč
Prodejce: apohealth
2 302,65 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 1500ml + Loreal Pro Longer kondicionér 750ml NEU
1 490,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
662,64 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
245,19 Kč
Prodejce: apohealth
2 451,90 Kč/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
986,93 Kč/1kg

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
336,71 Kč
Prodejce: apohealth
1 683,55 Kč/1l

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
339,40 Kč
Prodejce: apohealth
1 697,00 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
601,93 Kč/1l

Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
189,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
172 472,73 Kč/1kg