Objem:

0.35 l

LEE KUM KEE Omáčka z černého pepře 350g | Omáčka z černého pepře | Omáčka z černého pepře

196,72 Kč

562,06 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 9. – st 14. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml
Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml
1 033,96 Kč/1kg
553,17 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Lukull pepřová omáčka krémově pikantní pro zjemnění masových pokrmů 1000ml
Lukull pepřová omáčka krémově pikantní pro zjemnění masových pokrmů 1000ml
270,19 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
322,18 Kč
-51,99 Kč
270,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kikkoman - Sójová omáčka na sushi a sashimi - 250 ml
Kikkoman - Sójová omáčka na sushi a sashimi - 250 ml
615,00 Kč/1l
153,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Teriyaki omáčka Japonská grilovací marináda jemná 157ml
Lee Kum Kee Teriyaki omáčka Japonská grilovací marináda jemná 157ml
403,75 Kč/1kg
80,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro 368g LEE KUM KEE Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka
368g LEE KUM KEE Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka
514,16 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
189,21 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
[ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
663,72 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
244,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro [ 2x 368g ] LEE KUM KEE Hot Bean Sauce (Toban Djan) Chilli omáčka z fazolí
[ 2x 368g ] LEE KUM KEE Hot Bean Sauce (Toban Djan) Chilli omáčka z fazolí
408,12 Kč/1l
157,12 Kč
-6,93 Kč
150,19 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Černé fazole česneková omáčka asijská kuchyně Obsah 368g
Černé fazole česneková omáčka asijská kuchyně Obsah 368g
364,86 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
134,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
406,63 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro [ 455 ml ] FLYING GOOSE Pálivá chilli omáčka Sriracha s citronovou trávou
[ 455 ml ] FLYING GOOSE Pálivá chilli omáčka Sriracha s citronovou trávou
732,13 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
333,12 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Švestková omáčka Original Chinese Sauce 397g 3-pack
Lee Kum Kee Švestková omáčka Original Chinese Sauce 397g 3-pack
259,49 Kč/1kg
308,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Chilli olej Chiu Chow 170 g
Lee Kum Kee Chilli olej Chiu Chow 170 g
1 470,71 Kč/1kg
250,02 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Ostrý omáčka 907 g – Lee Kum Kee
Ostrý omáčka 907 g – Lee Kum Kee
354,79 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro LKK Vegetariánská kořenící omáčka s houbami 510g
LKK Vegetariánská kořenící omáčka s houbami 510g
360,55 Kč/1l
183,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee omáčka na pekingskou kachnu 383 g
Lee Kum Kee omáčka na pekingskou kachnu 383 g
541,46 Kč/1kg
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Mletý zázvor 326 g
Lee Kum Kee Mletý zázvor 326 g
1 021,84 Kč/1l
333,12 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Teriyaki omáčka 157 g – Pikantní, sladká asijská marináda
Lee Kum Kee Teriyaki omáčka 157 g – Pikantní, sladká asijská marináda
1 015,35 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Ořechová omáčka 226 g |32Z
Lee Kum Kee Ořechová omáčka 226 g |32Z
965,44 Kč/1l
218,19 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro Pálivá chilli omáčka (sriracha) 482 g
Pálivá chilli omáčka (sriracha) 482 g
400,00 Kč/1kg
208,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Lee Kum Kee omáčka z černého pepře 350g
OMÁČKA Z ČERNÉHO PEPŘE

Složení: 1: Složení: voda, cukr, sójová omáčka(voda, sůl, sójové boby, pšenice, barvivo (karamelizovaný cukr), glukózo-fruktózový sirup),sůl, rajčatový protlak, kvasnicový extrakt (kvasnicový extrakt, voda, sůl), mletý černý pepř 4%, Barvivo (karamelizovaný cukr), sušený česnek, modifikovaný kukuřičný škrob, sójový olej, okyselující látka (kyselina citronová), látka zvýrazňující chuť a vůni (inosinát disodný, guanylát disodný).

Alergeny: pšenice, sója.

Před použitím dobře promíchejte. Po otevření skladujte na chladném místě.

Obsah: 350 g

Původ: Čína

Distribuce: Lee Kum Kee (Europe) Ltd, Kingsfordweg 151, 1043 GR Amsterdam, Nizozemsko.

Durchschnittsliche Nährwertangaben pro 100g / Průměrné výživové hodnoty na 100g:
Kalorická hodnota / Energetická hodnota 540 kJ / 128 kcal
Tuk 2,2 g
z toho nasycené mastné kyseliny /
z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g
Kohlenhydráty / Sacharidy 22g
davon Zucker / z toho cukr 16g
Eiweiß / Bílkoviny 4,1g
Salz / Sůl 7,8g
Objem
0.35 l
Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
viz popis
Alergeny
Obsahuje: Pšenici a výrobky z ní
Sójové boby a výrobky z nich
Hmotnost
350 g
Potravinářský podnik
Lee Kum Kee
Prodejní název
Omáčka z černého pepře
Výrobce
Lee Kum Kee
Číslo produktu
10521
Kód EAN
78895941609
0078895941609

Objem
0.35 l
Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
viz popis
Alergeny
Obsahuje: Pšenici a výrobky z ní
Sójové boby a výrobky z nich
Hmotnost
350 g
Potravinářský podnik
Lee Kum Kee
Prodejní název
Omáčka z černého pepře
Výrobce
Lee Kum Kee
Číslo produktu
10521
Kód EAN
78895941609
0078895941609
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Černé fazole česneková omáčka asijská kuchyně Obsah 368g
Černé fazole česneková omáčka asijská kuchyně Obsah 368g
364,86 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
134,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro 368g LEE KUM KEE Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka
368g LEE KUM KEE Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka
514,16 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
189,21 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro 226g LEE KUM KEE Omáčka z černých fazolí Omáčka z černých fazolí Omáčka z černých fazolí
226g LEE KUM KEE Omáčka z černých fazolí Omáčka z černých fazolí Omáčka z černých fazolí
825,40 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
186,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Ostrý omáčka 907 g – Lee Kum Kee
Ostrý omáčka 907 g – Lee Kum Kee
354,79 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
[ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
663,72 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
244,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
183,23 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
124,42 Kč
-3,49 Kč
120,93 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro SEMPIO Bulgogi marináda 300g | Korejské BBQ | Marináda na korejské masové pokrmy
SEMPIO Bulgogi marináda 300g | Korejské BBQ | Marináda na korejské masové pokrmy
1 756,63 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
526,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro SEMPIO Ssamjang Sójová omáčka 250g | Korejská sójová omáčka, veganská
SEMPIO Ssamjang Sójová omáčka 250g | Korejská sójová omáčka, veganská
440,68 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
110,17 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
DONGWON Korejské kimči 160g | nakládané čínské zelí, fermentované | YangBan
691,81 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 13
115,62 Kč
-4,93 Kč
110,69 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Choya Sake 750ml z japonské rýže a koji 14,5 % obj.
Choya Sake 750ml z japonské rýže a koji 14,5 % obj.
705 039,99 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
528,78 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Obrázek produktu pro [ 400g ] LOBO Tom Ka kořenící pasta thajského stylu / Tom Kha Paste / kořenící pasta
[ 400g ] LOBO Tom Ka kořenící pasta thajského stylu / Tom Kha Paste / kořenící pasta
308,42 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
129,23 Kč
-5,86 Kč
123,37 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro [ 410ml ] LEE KUM KEE Marináda na kuřata / Marináda na kuřata / Marináda na kuřata
[ 410ml ] LEE KUM KEE Marináda na kuřata / Marináda na kuřata / Marináda na kuřata
552,49 Kč/1l
226,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
217,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
114,20 Kč
-5,21 Kč
108,99 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro FARMER lepkavá rýžová mouka 400g Lepkavá rýžová mouka z lepkavé rýže
FARMER lepkavá rýžová mouka 400g Lepkavá rýžová mouka z lepkavé rýže
300,50 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Kokosové mléko Aroy-D 1 litr do kari a dezertů
Kokosové mléko Aroy-D 1 litr do kari a dezertůJednorázové
150,10 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
150,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Char Siu omáčka 397 g | Čínská barbecue omáčka Marináda | Grilovací marináda BBQ
LEE KUM KEE Char Siu omáčka 397 g | Čínská barbecue omáčka Marináda | Grilovací marináda BBQ
570,58 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
226,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
524,32 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Ajinomoto Glutamát 454g Bot Ngot
Ajinomoto Glutamát 454g Bot Ngot
277,02 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 14
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 49
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
406,63 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro 2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2122
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Obrázek produktu pro Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3206
Použité
18 446,08 Kč
Prodejce: better-used
Obrázek produktu pro [ 2x 368g ] LEE KUM KEE Hot Bean Sauce (Toban Djan) Chilli omáčka z fazolí
[ 2x 368g ] LEE KUM KEE Hot Bean Sauce (Toban Djan) Chilli omáčka z fazolí
408,12 Kč/1l
157,12 Kč
-6,93 Kč
150,19 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Lukull pepřová omáčka krémově pikantní pro zjemnění masových pokrmů 1000ml
Lukull pepřová omáčka krémově pikantní pro zjemnění masových pokrmů 1000ml
270,19 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
322,18 Kč
-51,99 Kč
270,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro [ 455 ml ] FLYING GOOSE Pálivá chilli omáčka Sriracha s citronovou trávou
[ 455 ml ] FLYING GOOSE Pálivá chilli omáčka Sriracha s citronovou trávou
732,13 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
333,12 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hodnocení zákazníků

Na základě 5 hodnocení
Ohodnoceno dne 2. prosince 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Rychlé dodání, velmi dobrá kvalita výrobku.
Objem 0,226 l
Ohodnoceno dne 27. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi spokojen
Objem 0,5 l
Ohodnoceno dne 31. března 2025 na
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Ohodnoceno dne 26. března 2025 na
Ověřený nákup
Objem 0,226 l
Ohodnoceno dne 14. prosince 2024 na
Ověřený nákup
Objem 0,226 l
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Doprava zdarma10% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
680,59 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l
Obrázek produktu pro Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g
Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sweet Soy Sauce
Sweet Soy Sauce
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
163,38 Kč/1l
Bild Zoom
Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l
Obrázek produktu pro Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
159,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
227,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pataks Vindaloo, 283 g
Pataks Vindaloo, 283 g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g
Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 2x Kadayif těstové nitky pražené – andělské vlasy připravené k použití – těstoviny – Kadaifi Kataifi pro Dubai Chocolate (2x200 g)
2x Kadayif těstové nitky pražené – andělské vlasy připravené k použití – těstoviny – Kadaifi Kataifi pro Dubai Chocolate (2x200 g)
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
613,10 Kč
-381,99 Kč
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 155,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vandevi, žlutý prášek, 50 g
Vandevi, žlutý prášek, 50 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore
28 890,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kari pasta Korma, 290 g
Kari pasta Korma, 290 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pasta Tikka Masala, 283 g
Pasta Tikka Masala, 283 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Marináda Tandoori, 310 g
Marináda Tandoori, 310 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg