5,0



Na základě 3 hodnocení
Objem:
2.5 l- 0.7 lZobrazit dostupné možnosti
- 2.5 l
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tepelně odolná barva ve spreji Rust-Oleum Heat Resistant Aerosol 750°C / 500 ml3 908,50 Kč/1l
1 954,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, zelený, 2,5 l434,97 Kč/1l
1 087,42 Kč
Prodejce: MasterBau

Další informace o reklamě
Rovná kovová barva odolná proti korozi, lesklá černá 2,5 l463,97 Kč/1l
1 368,00 Kč
-208,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Další informace o reklamě
Renovátor barvy světlého bambusu 1L (vodní báze)749,00 Kč/1l
749,00 Kč
Prodejce: gobamboo

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá stříbrná 250 ml
1 032,00 Kč/1kg
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, černý, 0,25 l
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Remmers vrchní nátěr antracitově šedý RAL 7016 0,75 l kbelík
664,00 Kč/1l
498,00 Kč
Prodejce: Surtep

Hammerite barva na ochranu kovů proti rzi, barva na ochranu proti rzi 0,25 l, tmavě zelená
1 032,00 Kč/1l
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Barva ve spreji Plechovka ve spreji černá lesklá 400ml
1 332,87 Kč/1l
533,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Comptoir D'Art - Ochranný Lak (0861) Na Železné Kovy - Ochrana Proti Rzi - Ochrana Proti Korozi - Lak Na Kov (Matný, 500 ml)
1 296,18 Kč/1l
648,09 Kč
Prodejce: ComptoirDArt

Čirý lak ve spreji 400 ml
2 403,20 Kč/1l
961,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Hammerite – ochrana kovů v interiéru, lak na radiátory, topení, 0,7 l, bílá saténová, polomatná
497,14 Kč/1l
348,00 Kč
Prodejce: Surtep

Tepelně odolná barva ve spreji Rozprašovač černý 400ml
1 637,20 Kč/1l
725,70 Kč
-70,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
654,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Lesklý bezbarvý lak na dřevo 0,5 l - Bondex
1 404,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shopyourproduct

Comptoir D'Art - Ochranný Lak (0861) Na Železné Kovy - Ochrana Proti Rzi - Ochrana Proti Korozi - Lak Na Kov (Saténový, 1 l)
852,34 Kč/1l
852,34 Kč
Prodejce: ComptoirDArt

HAMMERITE na rez, třešeň 0,7l SKLO
797,14 Kč/1l
558,00 Kč
Prodejce: Surtep

Comptoir D'Art - Ochranný Lak (0861) Na Železné Kovy - Ochrana Proti Rzi - Ochrana Proti Korozi - Lak Na Kov (Saténový, 5 l)
629,98 Kč/1l
3 149,92 Kč
Prodejce: ComptoirDArt

Univerzální lak ve spreji 400 ml zelený 6029
282,50 Kč/1l
113,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Comptoir D'Art - Ochranný Lak (0861) Na Železné Kovy - Ochrana Proti Rzi - Ochrana Proti Korozi - Lak Na Kov (Saténový, 500 ml)
1 320,38 Kč/1l
660,19 Kč
Prodejce: ComptoirDArt

Emaille Hammerit Silver Grey 0,7L - 5Emha.ssz0.7
443,69 Kč/1l
558,00 Kč
-247,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
310,58 Kč
Prodejce: Metalplus
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kovový ochranný lak lesklý
Ochranná barva na kovy Hammerite je ochrana proti korozi, základní nátěr a barva v jednom a je ideální pro všechny holé, zrezivělé nebo staré natřené železné kovy, neželezné kovy (po vhodné předúpravě), jako jsou zahradní ploty, zahradní nábytek, schodišťová a balkonová zábradlí, okenní mříže, lampy, jízdní kola, okna atd. v interiéru i exteriéru. Díky tomu jsou kovy odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Nátěr aplikujte přímo na zrezivělá místa. Rez se zastaví a zabrání se vzniku nové. K dostání v různých baleních.
lze natírat přímo na rez
rychle schne
nabízí vysokou odolnost proti nárazu a poškrábání
spolehlivá ochrana proti rzi
vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření
Oblast použití:
Nátěr chránící proti korozi pro všechny holé, zrezivělé nebo staré natřené železné kovy.
Neželezné kovy po vhodné předběžné úpravě.
Příprava
Holé železné kovy:
Velmi hladké povrchy obrousit - odstranit brusný prach. Povrch pečlivě očistěte čističem kovů.
Zrezivělé železné kovy:
Odstraňte uvolněné částice drátěným kartáčem a povrch očistěte čističem kovů.
Staré nátěry:
Odstraňte uvolněnou barvu a případné částečky rzi drátěným kartáčem a povrch přebruste. Odstraňte prach z broušení a povrch pečlivě očistěte louhovacím a odmašťovacím prostředkem.
Pozinkované železo:
Očistěte povrch smáčedlem s amoniakem. Poté proveďte základní nátěr speciálním základním nátěrem.
Sousední povrchy dobře zakryjte.
Aplikace
Při nanášení HAMMERITE Ochranného nátěru na kov štětcem nebo válečkem pracujte vždy mokrý na mokrý, abyste zabránili tvorbě nánosů. naneste 2 - 3 vrstvy.
Při aplikaci stříkáním lze HAMMERITE Metal Protective Paint ředit maximálně 15% HAMMERITE Brush Cleaner & Thinner (dodržujte pokyny výrobce stříkacího zařízení). naneste 3 - 5 vrstev.
Čištění nářadí
Znečištěné předměty očistěte čističem štětců a ředidlem.
Rady
Skladujte na chladném a suchém místě.
Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o výrobku.
Dostupné velikosti nádob
- 250 ml
- 700 ml
- 2,5 L
Pokrytí
1 litr vystačí na cca 5 m² při 2 vrstvách
Doba schnutí
Prachově suchý po cca 1 - 2 hodinách, přelakování po cca 6 hodinách
Teplota při nanášení:
10-25°C
Forma výrobku:
Připravená směs
Vhodné pro venkovní použití:
Ano
Vhodné pro použití v interiéru:
Ano
Nejlepší použití:
Plot, nábytek, schody, okna, kovy
Standardní věty o nebezpečnosti :
H226 - Hořlavá kapalina a páry.
H336 - Může způsobit ospalost nebo závratě.
H412 - Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky.
Pokyny pro bezpečné zacházení
P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.
P101 - V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku.
P210 - Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Nekuřte.
P233 - Uchovávejte obal těsně uzavřený.
P262 - Nevstupujte do očí, na kůži nebo oděv.
P304 + P340 - PŘI VDECHNUTÍ: Odveďte osobu na čerstvý vzduch a zajistěte jí pohodlí pro dýchání.
P235 - Udržujte v chladu.
P501 - Odstraňte obsah/kontejner v souladu s místními/národními předpisy.
- Objem
- 2.5 l
- Místo provozu
- Uvnitř
- UV odolnost
- Ano
- Typ laku
- Syntetický lak
- Dosah
- 12.5 m²
- Čas schnutí v hodinách
- 1
- Styl
- Lesklý
- Barva
- Modrá
- Kód EAN
- 5011867040226
- Výrobce
- Hammerite
- Objem
- 2.5 l
- Místo provozu
- Uvnitř
- UV odolnost
- Ano
- Typ laku
- Syntetický lak
- Dosah
- 12.5 m²
- Čas schnutí v hodinách
- 1
- Styl
- Lesklý
- Barva
- Modrá
- Kód EAN
- 5011867040226
- Výrobce
- Hammerite
Žádné signální slovo
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
Věty o nebezpečnosti
H226 Hořlavá kapalina a páry.K tomu se hodí také

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá červená, 2,5 l
463,97 Kč/1l
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá stříbrná 250 ml
1 032,00 Kč/1kg
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, tmavě zelená lesklá 250 ml,
1 032,00 Kč/1kg
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Hammerite Smaltový Lesklý Grafit 0,7 L - 5Emha.Pgr0.7
498,57 Kč/1l
398,37 Kč
-49,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
349,00 Kč
Prodejce: BrickBloom

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, modrá lesklá 250 ml,
1 032,00 Kč/1kg
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá bílá, 2,5 l
463,97 Kč/1l
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, tmavě zelená lesklá, 2,5 l
434,97 Kč/1l
1 087,42 Kč
Prodejce: MasterBau

Rovná kovová barva odolná proti korozi, lesklá černá 2,5 l
463,97 Kč/1l
1 368,00 Kč
-208,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, zelený, 2,5 l
434,97 Kč/1l
1 087,42 Kč
Prodejce: MasterBau

Barva na kov přímo do rezavě černého lesku 0,7 l
498,57 Kč/1l
392,50 Kč
-43,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
349,00 Kč
Prodejce: BrickBloom

Barva na kov přímo do rezavě červené 0,7 l
498,57 Kč/1l
398,39 Kč
-49,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
349,00 Kč
Prodejce: BrickBloom

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, černý, 0,25 l
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, stříbrný, 2,5 l
1 768,00 Kč
-608,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Remmers vrchní nátěr antracitově šedý RAL 7016 0,75 l kbelík
664,00 Kč/1l
498,00 Kč
Prodejce: Surtep

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, modrá lesklá, 700ml
498,57 Kč/1l
558,00 Kč
-209,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
349,00 Kč
Prodejce: BrickBloom

Jamara 461100, Sáně, Červená, Plast, Jednobarevný, 3 rok/roky, Chlapec/děvče
3 389,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MDC-NOLIMIT

Hammerite – ochranný lak s efektem kladivového povrchu, hnědý, 0,25 l
1 032,00 Kč/1l
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Regály AREBOS pro vysoké zatížení 180x90x40 cm | 875 kg | 5 polic z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
970,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Dobar 29030e, Dřevo, Dřevo, 1 police/polic, 3 zásuvka/zásuvek, 800 mm, 400 mm
4 764,40 Kč
-1 855,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 908,84 Kč
Prodejce: TR8

OSRAM LED Spot Wood Line stropní bodové svítidlo 4x GU10, bílá/dřevěný Imitace, ocel/kaučukové dřevo, otočné, IP20, vnitřní použití
1 291,90 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Ultramera

Makita DHP482Z, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
2 229,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

tillvex balkonová markýza 300 cm šedá skládací markýza s ramenem markýza se svorkou sluneční markýza balkonová bez vrtání
3 188,95 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: DWD-Company
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Tom Tailor dekorativní povlak na polštář Sparkling Stars offwhite 38x38cm
801,13 Kč
Prodejce: WohnDirect

WENKO pedálový odpadkový koš 5 litrů na kosmetiku koupelna soft close LENO taupe WC
796,88 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

FCH altán pop-up vodotěsný skládací altán se 4 bočními stěnami zahradní altán na terasu kempování festival, zahradní stan UV ochrana 50+, 2 x 2 m, šedý
1 799,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Matrace 7zónová pružinová matrace DIAMOND 140x200 23cm Oboustranná matrace
4 120,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER

EGLO ROTTELO, Bodová světla, GU10, 4 žárovek, LED, 3000 K, Metalická
1 738,50 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: JOGISEsvietidla

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 621,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkt odpovídá popisu
Barva ŠedáObjem 0,7 l
Produkt odpovídá popisu: TOP
Ohodnoceno dne 3. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Barva
Barva ČervenáObjem 2,5 l
vše skvělé, článek podle popisu
Ohodnoceno dne 3. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Cena výkon vynikající Kvalita Hammerite velmi dobrá
Barva ZelenáObjem 2,5 l
Velmi dobrý
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, měděný, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, stříbrný, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 768,00 Kč
-608,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, tmavě hnědý, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 768,00 Kč
-608,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, zelený, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 087,42 Kč
Prodejce: MasterBau
434,97 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá modrá, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá bílá, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá červená, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Rovná kovová barva odolná proti korozi, lesklá černá 2,5 l
1 368,00 Kč
-208,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Renovátor barvy světlého bambusu 1L (vodní báze)
749,00 Kč
Prodejce: gobamboo
749,00 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, tmavě zelená lesklá, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 087,42 Kč
Prodejce: MasterBau
434,97 Kč/1l

Mechanic L1 Pro – UV LED lampa | USB-C + akumulátor 400 mAh | 5–7 W | 395 nm | Pro UV laky, masky na pájení, lepidla | Časovač 30 s / 60 s / nepřetržitý provoz | Kompaktní a přenosná
583,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
5 830,00 Kč/1kg

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, ochrana proti korozi, měď, 0,7 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
447,05 Kč
Prodejce: MasterBau
638,64 Kč/1l

Rosfix – UV Vytvrzovací Lampa | USB 5V, Kabel 180 cm, 5,9x3,9 cm | Pro Maskování Pájení | Příslušenství pro Osazování Desek Plošných Spojů
263,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
146,11 Kč/1m

Oranžová soldermaska 10 ml s pístem
82,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
2 733,33 Kč/1kg

Farba podkładowa w sprayu czarna 400 ml
157,07 Kč
Prodejce: MasterBau