Moritz Smokers Gold Smoking Flour 0,5 - 1 mm - vhodná pro studené i teplé uzení - pro větší chuť smíchaná s hřebíčkem také pro použití v udírně, udírně, udírně, udírenské spirále nebo v udírně, udírně, grilu Smoking flour made from natural beech wood, which can be used when smoking foods such as fish, meat, sausage, ham, cheese and vegetables, Masa, uzenin, šunky, sýrů a zeleniny Buková moučka je jemně mletá na 0,5 mm - 1 mm a vyvíjí intenzivní kouř pro skvělou chuť kouře - 100% přírodní produkt - 100% kvalitní bukové dřevo - bez přísad Pro zušlechťování potravin - vhodná pro průmyslové i soukromé použití - vytváří lahodné aroma a jemnou barvu kouře
Moritz 5kg udící moučka buková s hřebíčkem jemná 0,5 -1 mm uzení I studené uzení ryb masa klobás sýrů zeleniny také pro BBQ I grilování - uzení hranolků
RÖSLE 25105, Štěpka na uzení, Dřevo, Dřevo, Cherry, 750 g, 150 mm
323,07 Kč/1kg
242,30 Kč
Prodejce: NeuertsShop
Weber 17627, Štěpka na uzení, Dřevo, Dřevo, 120 mm, 170 mm, 325 mm
542,17 Kč/1kg
379,52 Kč
Prodejce: Dragtek-com
BBQ-Toro Jablečné pelety ze 100% dřeva jabloní, 1 kg, pelety na uzení, dřevěné pelety, na grilování a další
315,27 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
315,27 Kč
Prodejce: CS-Trading
Jablečné štěpky na uzení
249,39 Kč
Prodejce: PolisElectro
Bukové udírenské štěpky 08 15kg
56,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
928,85 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-85,86 Kč
842,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Udící mouka Udící štěpky Příslušenství ke grilování Hickory 310 g
2 762,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
856,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Dřevní štěpka k uzení/grilování, BUK, 450 g
106,67 Kč/1kg
48,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Weber dřevěné pelety z jabloní 8 kg
48,74 Kč/1kg
425,46 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-35,58 Kč
389,88 Kč
Prodejce: amilano
Udící třísky Buk 08 15kg
51,40 Kč/1kg
793,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-23,00 Kč
770,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Moritz Smokers Gold Smoking Flour 0,5 - 1 mm - vhodná pro studené i teplé uzení - pro větší chuť smíchaná s hřebíčkem také pro použití v udírně, udírně, udírně, udírenské spirále nebo v udírně, udírně, grilu Smoking flour made from natural beech wood, which can be used when smoking foods such as fish, meat, sausage, ham, cheese and vegetables, Masa, uzenin, šunky, sýrů a zeleniny Buková moučka je jemně mletá na 0,5 mm - 1 mm a vyvíjí intenzivní kouř pro skvělou chuť kouře - 100% přírodní produkt - 100% kvalitní bukové dřevo - bez přísad Pro zušlechťování potravin - vhodná pro průmyslové i soukromé použití - vytváří lahodné aroma a jemnou barvu kouře
Merax Hydraulická postel Boxspring 140x200 cm se zásuvkou, výškově nastavitelným čelem a lamelovým roštem, čalouněná manželská postel s úložným prostorem v lněné barvě, šedá
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(34)Počet hodnocení: 34
Moritz 15kg udící moučka buk jemný 0,5 -1 mm uzení I studené uzení ryb maso klobásy sýry zelenina také pro BBQ I gril - uzení chipsy
48,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
728,47 Kč
Prodejce: MC-Sell-GmbH
Moritz 0,85 kg udírenská mouka buk jemný 0,5 -1 mm uzení I studené uzení ryb masa klobás sýrů zeleniny také pro BBQ I gril - uzení chipsů
68,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
57,99 Kč
Prodejce: MC-Sell-GmbH
Moritz 1kg udící moučka buková s hřebíčkem jemná 0,5 -1 mm uzení I studené uzení ryb maso klobásy sýry zelenina také pro BBQ I grilování - uzení hranolky
110,52 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
110,52 Kč
Prodejce: MC-Sell-GmbH
Moritz 0,85 kg udírenská mouka buková s hřebíčkem jemná 0,5 -1 mm uzení I studené uzení ryb maso klobásy sýry zelenina také pro BBQ I gril - uzení chipsy
102,58 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
87,19 Kč
Prodejce: MC-Sell-GmbH
ITA Udírna 7012 - Prémiová udírna se 3 policemi - Slitinová ocel, s průzorem a komínovým průduchem
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
Moritz 25kg udící moučka buk jemný 0,5 -1 mm uzení I studené uzení ryb maso klobásy sýry zelenina také pro BBQ I gril - uzení chipsy
46,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 166,20 Kč
Prodejce: MC-Sell-GmbH
Moritz 2,5 kg udírenská mouka buková s hřebíčkem jemná 0,5 -1 mm uzení I studené uzení ryb maso klobásy sýry zelenina také pro BBQ I gril - uzení chipsy
111,86 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
279,66 Kč
Prodejce: MC-Sell-GmbH
Mustang Räucherspäne Buche 3l
197,23 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
435,04 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
Generátor studeného kouře pro grilování, generátor studeného kouře z nerezové oceli pro udírnu, grilování nebo udírnu, generátor studeného kouře, čtvercový generátor studeného kouře
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
587,72 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-56,00 Kč
531,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
Generátor studeného kouře ITA Premium z nerezové oceli - generátor kouře pro udírny - generátor kouře pro studené uzení ryb, masa, sýrů
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
2 628,05 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-121,17 Kč
2 506,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Eurocatch Shadow Chef Smoker - Udírna - Udící komora - Včetně teploměru - Udící háčky - Grilovací rošty
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 625,00 Kč
Prodejce: RavenIntl
Moritz 2,5 kg udící moučka buk s jalovcem jemná 0,5 -1 mm uzení I studené uzení ryb maso klobásy sýry zelenina také pro BBQ I gril - uzení chipsy
111,86 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
279,66 Kč
Prodejce: MC-Sell-GmbH
Wiltec BBQ Sparbrand 22x20,5x4,5cm generátor studeného kouře z nerezové oceli, doba hoření až 8 h, generátor studeného kouře pro udírnu na studené uzení
2 547,78 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
585,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Eurocatch Teleskopická udírna, čtvercová, 101 cm – pozinkovaná udírna – s teploměrem a 10 háčky na uzení – udírna na ryby, maso a grilování
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 820,00 Kč
Prodejce: RavenIntl
Moritz 5kg udící moučka buková s jalovcem jemná 0,5 -1 mm uzení I studené uzení ryb maso klobásy sýry zelenina také pro BBQ I grilování - uzení hranolky
94,08 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
470,39 Kč
Prodejce: MC-Sell-GmbH
Expondo Royal Catering udírna – 147 l – – 8 roštů
12 022,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: expondo-GmbH
30W LED stropní světlo bílé stmívatelné RGB stropní svítidlo s dálkovým ovládáním Bluetooth WIFI Alexa Control Obývací pokoj Ložnice
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(266)Počet hodnocení: 266
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super produkt
Hmotnost 1 kg
Jsem velmi spokojen s kvalitou, dělá to, co by měl. Snadno se zapaluje. Rád znovu!
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
960,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
64,00 Kč/1kg
Eurocatch dřevo na uzení - bukové štěpky - 20 litrů - 5 kg
625,00 Kč
Prodejce: RavenIntl
125,00 Kč/1kg
Nerezová udírna, udírna na dřevěné štěpky, udírna na BBQ s odvětrávaným víkem, pro uzenou chuť BBQ, výklopné víko, příslušenství ke grilování
523,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
1 385,63 Kč/1kg
Sada pro kouření koktejlů, včetně hořáku a 6 dřevěných štěpků, sada pro kouření whisky, vhodná pro koktejly
2 457,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
2 891,20 Kč/1kg
Sada pro kouření whisky, příslušenství pro koktejly, obsahuje 6 kouřových štěpků a zapalovač
2 590,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
5 181,82 Kč/1kg
Sada válce a pístu 46 mm 1127 020 1216 – tichý chod, vysoký výkon, náhradní díl pro motorové pily STIHL MS390, MS290, MS310, 029, 039
1 394,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
1 549,22 Kč/1kg
Bar Kovová dvojitá pistole Plynová pumpa Tryska Dávkovač piva Víno Dávkovač nápojů Soda Nalévač nápojů
1 354,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
1 865,01 Kč/1kg
2 ks červený tlumič nárazů pro automobily, pružina nárazníku, typ B+
919,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
1 100,96 Kč/1kg
Stojan na misku na svačinu,Stojan na misku na svačinu Halloween,Stojan na misku na svačinu Halloween,Stojan na misku na svačinu Halloween Kürbis,Stojan na misku na dezert Halloween
760,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
853,93 Kč/1kg
Škrabka na gril z nerezové oceli – čisticí nástroj na gril bez štětin s otvírákem na láhve