Moritz Smokers Gold udící moučka 0,5 - 1 mm - vhodná pro studené i horké uzení také pro použití v udírně, udírně, udící spirále nebo v udícím boxu, udírně, grilu Udící moučka z přírodního bukového dřeva, kterou lze použít k uzení potravin, jako jsou ryby, maso, klobásy, šunka, sýry a zelenina, Sýry a zelenina Buková moučka je jemně mletá na 0,5 mm - 1 mm a vyvíjí intenzivní kouř pro skvělou chuť kouře - 100% přírodní produkt - 100% kvalitní bukové dřevo - bez přísad K zušlechťování potravin - vhodná pro průmyslové i soukromé použití - vytváří lahodné aroma a jemnou barvu kouře
Moritz 2,5 kg udírenská mouka buk jemná 0,5 -1 mm uzení I studené uzení ryb masa klobás sýrů zeleniny také pro BBQ I gril - udící hranolky
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
750,00 Kč
Prodejce: RavenIntl
Sada pelet BBQ-Toro ze 100% ovocného dřeva, 4 druhy po 1 kg, pelety do udírny pro grilování, pelety na grilování
212,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
850,86 Kč
Prodejce: CS-Trading
Moritz 1kg udírenské štěpky buk s jalovcem jemné 0,75 -2 mm uzení I studené uzení ryb maso klobásy sýry zelenina také pro BBQ I gril - uzení mouka
110,52 Kč/1kg
110,52 Kč
Prodejce: MC-Sell-GmbH
Axtschlag Bukový pilový prach - Bukový prach pro kouření
1 197,69 Kč/1kg
1 281,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Smoked Gold® Beech KL 2/16 v 10litrovém pytli
46,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
159,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-11,13 Kč
147,87 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store
Nejprodávanější
Dymbox | Udírenské štěpky - Buk - 1 kg - Směs pro generátory kouře – pro uzení a grilování
110,00 Kč/1kg
110,00 Kč
Prodejce: DYMBOX
Udící štěpka 15kg, buková štěpka 0.4 - 1.0 mm, na uzení ryb a masa
79,18 Kč/1kg
1 227,36 Kč
Prodejce: boni-shop
Udící třísky Buk 08 15kg
51,40 Kč/1kg
793,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-23,00 Kč
770,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Singer Mouka na uzení - pikantní 0,5 kg
216,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
108,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia
Udící mouka Udící štěpky Příslušenství ke grilování Hickory 310 g
2 762,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
856,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Moritz Smokers Gold udící moučka 0,5 - 1 mm - vhodná pro studené i horké uzení také pro použití v udírně, udírně, udící spirále nebo v udícím boxu, udírně, grilu Udící moučka z přírodního bukového dřeva, kterou lze použít k uzení potravin, jako jsou ryby, maso, klobásy, šunka, sýry a zelenina, Sýry a zelenina Buková moučka je jemně mletá na 0,5 mm - 1 mm a vyvíjí intenzivní kouř pro skvělou chuť kouře - 100% přírodní produkt - 100% kvalitní bukové dřevo - bez přísad K zušlechťování potravin - vhodná pro průmyslové i soukromé použití - vytváří lahodné aroma a jemnou barvu kouře
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(120)Počet hodnocení: 120
1 929,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: omtools
TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,34 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(712)Počet hodnocení: 712
730,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company
15 kg udících třísek Goldspan B 5/10 0,4-1,0 mm
77,63 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
1 164,42 Kč
Prodejce: boni-shop
Šnek na uzení Wiltec BBQ z nerezové oceli 16x4,5 cm, doba hoření až 8 hodin, generátor studeného kouře generátor studeného kouře uzení Sparbrand smoking
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
669,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Sud na uzení BBQ-Toro Hickory Ø 46 cm | Dřevo do udírny, sud na uzení
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
2 676,73 Kč
Prodejce: CS-Trading
Mustang Räucherspäne Buche 3l
197,23 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
435,04 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
960,03 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH
64,00 Kč/1kg
Eurocatch dřevo na uzení - bukové štěpky - 20 litrů - 5 kg
625,00 Kč
Prodejce: RavenIntl
125,00 Kč/1kg
Nerezová udírna, udírna na dřevěné štěpky, udírna na BBQ s odvětrávaným víkem, pro uzenou chuť BBQ, výklopné víko, příslušenství ke grilování
523,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
1 385,63 Kč/1kg
Sada pro kouření koktejlů, včetně hořáku a 6 dřevěných štěpků, sada pro kouření whisky, vhodná pro koktejly
2 457,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
2 891,20 Kč/1kg
Sada pro kouření whisky, příslušenství pro koktejly, obsahuje 6 kouřových štěpků a zapalovač
2 590,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
5 181,82 Kč/1kg
Sada válce a pístu 46 mm 1127 020 1216 – tichý chod, vysoký výkon, náhradní díl pro motorové pily STIHL MS390, MS290, MS310, 029, 039
1 394,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
1 549,22 Kč/1kg
Bar Kovová dvojitá pistole Plynová pumpa Tryska Dávkovač piva Víno Dávkovač nápojů Soda Nalévač nápojů
1 354,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
1 865,01 Kč/1kg
2 ks červený tlumič nárazů pro automobily, pružina nárazníku, typ B+
919,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
1 100,96 Kč/1kg
Stojan na misku na svačinu,Stojan na misku na svačinu Halloween,Stojan na misku na svačinu Halloween,Stojan na misku na svačinu Halloween Kürbis,Stojan na misku na dezert Halloween
760,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
853,93 Kč/1kg
Škrabka na gril z nerezové oceli – čisticí nástroj na gril bez štětin s otvírákem na láhve