Toblerone Švýcarská mléčná čokoláda s medovým nugátem 100g

48,40 Kč

48,40 Kč / 1kg

plus 224,99 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 3. – út 6. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Tyčinky Daim, čokoláda, 36 kusů
Tyčinky Daim, čokoláda, 36 kusů
2 286,39 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 304,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Toblerone Original - 20 x 100 gramů
Toblerone Original - 20 x 100 gramů
1 133,54 Kč/1kg
2 267,08 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
27 894,74 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
2 405,50 Kč/1kg
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Toblerone Tiny Minis 25 ks, 200 g
Toblerone Tiny Minis 25 ks, 200 g
1 405,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
310,95 Kč
-29,95 Kč
281,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Toblerone white, Bílá čokoláda, 100 g, 2245 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 62 g
Toblerone white, Bílá čokoláda, 100 g, 2245 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 62 g
2 459,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
245,93 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Toblerone Hořká hořká čokoláda s medem a mandlovým nugátem 100g
Toblerone Hořká hořká čokoláda s medem a mandlovým nugátem 100g
4 369,40 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
436,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
1 550,09 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
1 401,28 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Milka Mléčná čokoláda Mmmax Karamel Lískový oříšek 300 g
Milka Mléčná čokoláda Mmmax Karamel Lískový oříšek 300 g
567,93 Kč/1kg
170,38 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originální dubajská umělecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domácí l NABÍDKA!
Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originální dubajská umělecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domácí l NABÍDKA!
5 198,30 Kč/1kg
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 116
611,50 Kč
-91,67 Kč
519,83 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Toblerone Tiny Milk jednotlivě balené s medem a mandlemi 280g
Toblerone Tiny Milk jednotlivě balené s medem a mandlemi 280g
701,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
196,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
5 618,95 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Toblerone Ovoce a ořechy s rozinkami a medem a mandlovým nugátem 100g
Toblerone Ovoce a ořechy s rozinkami a medem a mandlovým nugátem 100g
850,00 Kč/1kg
85,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Toblerone Gold 100 g
Toblerone Gold 100 g
6 135,80 Kč/1kg
721,64 Kč
-108,06 Kč
613,58 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Marabu Suede Bites 145g
Marabu Suede Bites 145g
2 685,93 Kč/1kg
389,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Schogetten Joghurt-Erdbeer 10030063 100g
Schogetten Joghurt-Erdbeer 10030063 100g
489,10 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
48,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lambertz Peanut Mountains hořká čokoláda 250g
Lambertz Peanut Mountains hořká čokoláda 250g
324,44 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 10
81,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Švýcarská mléčná čokoláda s medem a mandlovým nugátem 100g - Toblerone

Toblerone Švýcarská mléčná čokoláda s medem a mandlovým nugátem 100g

Složení: cukr; sušené plnotučné mléko; kakaové máslo; kakaová hmota; med (3 %);mléčný tuk; mandle (1,6 %);emulgátor (sójové lecitiny);vaječný bílek; aroma; Kakaová hmota v mléčné čokoládě min. 28 % Výživová hodnota na 100 g: Energetická hodnota 2209 kJ/528 kcal Tuk 28 g, z toho nasycené mastné kyseliny 17 g Sacharidy 61 g, z toho cukry 60 g Vláknina 2,4 g Bílkoviny 5,6 g Sůl 0,12 g Čistá hmotnost: 100g Země původu: Švýcarsko Skladování: skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:
Seznam přísad
Tak
Deklarovaná nutriční hodnota
TAK
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Toblerone
Prodejní název
Toblerone Švýcarská mléčná čokoláda s medovým nugátem 100g
Výrobce
Inny producent
Počet kusů
1
Kód EAN
7622201120252

Seznam přísad
Tak
Deklarovaná nutriční hodnota
TAK
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Toblerone
Prodejní název
Toblerone Švýcarská mléčná čokoláda s medovým nugátem 100g
Výrobce
Inny producent
Počet kusů
1
Kód EAN
7622201120252
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Astra 15225 - Minecraft: pouzdro na tuky
Astra 15225 - Minecraft: pouzdro na tuky
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 8
332,00 Kč
2% poukaz
Prodejce: MATFEL
Obrázek produktu pro Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
672,39 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
672,39 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 11
400,00 Kč
-251,25 Kč
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro 40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 230
314,77 Kč
-114,99 Kč
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Obrázek produktu pro Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
705,74 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 36
495,35 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 10
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Smíšené minibalení, 1 balení (1 x 1,425 kg)
Smíšené minibalení, 1 balení (1 x 1,425 kg)
459,49 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
654,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 4
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,24 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
1 066,55 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 Kč
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
296,00 Kč
Prodejce: Anteros
Obrázek produktu pro 10 x černá síťka proti hmyzu síťka proti hmyzu okenní síťka proti hmyzu 130 x 150 cm
10 x černá síťka proti hmyzu síťka proti hmyzu okenní síťka proti hmyzu 130 x 150 cm
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 111
778,76 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop
Obrázek produktu pro Telefon PHILIPS DECT D1651B, 1 sluchátko, černý
Telefon PHILIPS DECT D1651B, 1 sluchátko, černý
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 305
959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo
Obrázek produktu pro Hirsch červené třešňové lízátko 400 červených lízátek v kbelíku 1200g
Hirsch červené třešňové lízátko 400 červených lízátek v kbelíku 1200g
390,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
468,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 988
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 31
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Toblerone Tiny Minis 25 ks, 200 g
Toblerone Tiny Minis 25 ks, 200 g
1 405,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
310,95 Kč
-29,95 Kč
281,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Raffaello s kokosem a mandlovým krémem 90g
Čokoládová tyčinka Raffaello s kokosem a mandlovým krémem 90g
753,78 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
67,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 30
614,27 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Toblerone white, Bílá čokoláda, 100 g, 2245 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 62 g
Toblerone white, Bílá čokoláda, 100 g, 2245 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 62 g
2 459,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
245,93 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Storck Toffifee Velikonoční zajíček s karamelem a ořechy 3x15 kusů 125g
Storck Toffifee Velikonoční zajíček s karamelem a ořechy 3x15 kusů 125g
503,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
188,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Toblerone Hořká hořká čokoláda s medem a mandlovým nugátem 100g
Toblerone Hořká hořká čokoláda s medem a mandlovým nugátem 100g
4 369,40 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
436,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Milka čokoládový mléčný krém Alpine
Milka čokoládový mléčný krém Alpine
658,70 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 13
65,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Riegelein velikonoční zajíček dutá figurka mléčná čokoláda 140g
Riegelein velikonoční zajíček dutá figurka mléčná čokoláda 140g
1 077,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
150,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
1 959,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
293,95 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 oplatkových tyčinek 135g
Kids Happy Hippo Hazelnut Limited Edition 5 oplatkových tyčinek 135g
733,82 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
75,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů
Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
971,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g
Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g
Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g
Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g
Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg