Mandle 1kg
56 výsledků
- 4 a další
- Do 400 Kč
- 400 – 500 Kč
- 500 – 800 Kč
- Více než 800 Kč
- Doprava zdarma
- Všechny nabídky

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Nappo Soft Classic nugát s hořkou čokoládou 1200 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
474,13 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
395,11 Kč/1kg

HELLMA 60118880 HELLMA Italian Selection Box, obsah: 200 kusů, v krabici



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
526,29 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: somnia24
1 697,71 Kč/1kg

Goldkenn Jack Daniel's Tennessee Fire Cinnamon Spice Chocolate 100 g
296,18 Kč
plus 349,99 Kč za dopravuDoručení st 14. – út 20. října
Prodejce: AllYouNeed
2 961,80 Kč/1kg

Toblerone Tiny Minis 25 ks, 200 g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
310,95 Kč
-29,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
281,00 Kč
plus 349,99 Kč za dopravuDoručení st 14. – út 20. října
Prodejce: AllYouNeed
1 405,00 Kč/1kg

m&m's 5000159460309 M&ms Choco 24x45g Beutel
875,35 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: somnia24
810,51 Kč/1kg

Mars Incorporated Peanut, 45 g, 24 kusů, 2143 kJ, 512 kcal, Dárkové balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
891,77 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: somnia24
825,71 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Čokoláda a mnoho dalšího
Začít šetřit
M&M's Chocolate Mléčná čokoláda s cukrovou polevou XXL balení 800g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
314,36 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
392,95 Kč/1kg

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 585,53 Kč
plus 349,99 Kč za dopravuDoručení st 14. – út 20. října
Prodejce: AllYouNeed
971,53 Kč/1kg

Toblerone Milk Švýcarská mléčná čokoláda 35g 24 balení



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
751,37 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
894,49 Kč/1kg

Viba Nougat Creme Classic 375 g Nougatová krémová náplň bez palmového oleje
565,38 Kč
plus 349,99 Kč za dopravuDoručení st 14. – út 20. října
Prodejce: AllYouNeed
1 507,68 Kč/1kg

Niederegger Marcipánový dort Black Forest Cherry obyčejný 185g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
252,21 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 363,30 Kč/1kg

M&M´s Crispy 675 g
532,50 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení pá 9. – st 14. října
Prodejce: Pantry_Intl
788,89 Kč/1kg

Tyčinky Daim, čokoláda, 36 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 304,68 Kč
plus 349,99 Kč za dopravuDoručení st 14. – út 20. října
Prodejce: AllYouNeed
2 286,39 Kč/1kg
Použité od 1 583,85 Kč

Rapunzel 184335, Mléčná čokoláda, 50 g, 2044 kJ, 491 kcal, 31,5 g, 38,5 g
39,89 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: taleoo
797,80 Kč/1kg

Niederegger šťavnatý marcipánový dort hořká čokoláda 185g
287,08 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 551,78 Kč/1kg

Niederegger Marcipánová tyčinka Jablko Bourbon Mléčná čokoláda 110g
81,60 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
741,82 Kč/1kg

Agilus Dragees Flensburg Mixture 750g
389,01 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
518,68 Kč/1kg

Toblerone BT21001LW, Mléčná čokoláda, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
85,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: YUMZA
850,00 Kč/1kg

Hachez Pomeranč s kousky mandlí hořká čokoláda 90g
129,28 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 436,44 Kč/1kg

Rapunzel 1430150, Mléčná čokoláda, 100 g, Mandle, 2411 kJ, 579 kcal, 38,36 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
72,79 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
72 790,00 Kč/1kg

Kinkartz Mandle Printen v mléčné čokoládě 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
83,57 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
835,70 Kč/1kg

Celozrnná mléčná čokoláda s celými mandlemi, 200 g | RAPUNZEL
140,96 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: taleoo
140 959,99 Kč/1kg

Lonka nugát s mandlemi 1,5 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
799,00 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení pá 9. – st 14. října
Prodejce: Pantry_Intl
532,67 Kč/1kg

Mandle značky Crest - 1 kilogram
500,52 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení pá 9. – st 14. října
Prodejce: Pantry_Intl
500,52 Kč/1kg

Ritter SPORT 4025 Ritter SPORT GANZE MANDEL Schokolade 100,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
58,74 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,40 Kč/1kg

Čokoládová tabulka – Hořká čokoláda s mandlemi, 100g | VIVANI



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,38 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: BioCare
883,80 Kč/1kg

HELLMA Mandeln in Kakaohlle, Genieáerbox



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
283,64 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: somnia24
3 939,44 Kč/1kg

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
188,27 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
818,57 Kč/1kg

Rapunzel Vollmilch Schokolade mit ganzen Mandeln 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
70,02 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: BioCare
700,20 Kč/1kg

Mandle Pomeranč - veganské 80g
77,95 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
974,38 Kč/1kg

Mandel Nugátová křupka - 38% kakao 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
104,02 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
1 300,25 Kč/1kg

Ritter Sport Nut Class Medová slaná mandlová mléčná čokoláda 100g
73,98 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
739,80 Kč/1kg

Rapunzel 1430120, Tmavá čokoláda, 80 g, Mandle, 2346 kJ, 564 kcal, 39,27 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
79,44 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: BioCare
993,00 Kč/1kg

Novi Nocciolato al Gianduja, Mléčná čokoláda, 130 g, Oříšková, 1 kusů, Hazelnuts , sugar, cocoa mass, cocoa butter, whole milk powder, emulsifier: soy lecithin . Cocoa:..., Lískové oříšky, Mandle, Mléko, Sója
340,99 Kč
plus 366,87 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: SanmartiniStore
2 005,82 Kč/1kg

Novi Tavoletta al Latte Intenso, Mléčná čokoláda, 100 g, 1 kusů, Sugar, cocoa butter, whole milk powder, cream powder, cocoa mass, skimmed milk powder ,..., Lískové oříšky, Mandle, Mléko, Sója, Gluten
209,00 Kč
plus 366,87 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: SanmartiniStore
2 090,00 Kč/1kg

Novi Tavoletta al Latte, Mléčná čokoláda, 100 g, 1 kusů, Sugar, whole milk powder, cocoa butter, cocoa mass, emulsifier: soy lecithin . Cocoa: 30% minimum, Lískové oříšky, Mandle, Mléko, Gluten
170,99 Kč
plus 366,87 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: SanmartiniStore
1 315,31 Kč/1kg

Ritter Sport Roasted Peanut, Bílá čokoláda, 100 g, Sůl, Arašídový oříšek, 1 kusů, Umělá příchuť
112,40 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Katomix
1 124,00 Kč/1kg

Originální ODENSE Marcipan 375 ml (63 % mandlí) Prémiový produkt
704,31 Kč
-105,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
598,64 Kč
plus 349,99 Kč za dopravuDoručení st 14. – út 20. října
Prodejce: AllYouNeed
1 596,37 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Cena
- Do 400 Kč
- 400 – 500 Kč
- 500 – 800 Kč
- Více než 800 Kč
–
- Nabídky
Zákaznické recenze
a další
Výrobce
- Mars
- WAWI-Euro
- Mondelez
- Hellma
- Lonka
- agilus-dragees
- Chocolate and Love
- CREST
- Ferrero
- Goldkenn
- Hanseatisches Chocoladen Kontor GmbH & Co. KG
- Henry Lambertz GmbH & Co. KG
- iChoc
- KETOLADA (czekolada keto)
- Makri
- Mondelez Schweiz
- Nestlé
- Niederegger
- NOVI
- Odense Marcipan A/S
- RAPUNZEL
- Ritter Sport
- Roshen
- Storck
- Terrasana
- Viba
- Vivani
- Zentis