5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mléčná čokoláda Wawel 90 G4 758,11 Kč/1kg
428,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dětský krémový mléčný a křupavý 19g5 618,95 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Schogetten Nougat 10030065 100g604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
1 550,09 Kč/1kg
1 401,28 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24

Lonka Fudge Vanilla 2000g
346,20 Kč/1kg
692,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Toblerone Tiny Minis 25 ks, 200 g
1 405,00 Kč/1kg
310,95 Kč
-29,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
281,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originální dubajská umělecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domácí l NABÍDKA!
5 198,30 Kč/1kg
611,50 Kč
-91,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
519,83 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Wedel Mléčná čokoláda Bajeczna 290 g
771,83 Kč/1kg
223,83 Kč
Prodejce: Katomix

Hořká NUGÁTOVÁ ČOKOLÁDA80 g - VIVANI
944,75 Kč/1kg
78,19 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
75,58 Kč
Prodejce: BioCare

Wedel čokoláda 220 g
1 113,55 Kč/1kg
244,98 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Wawel Czekoladki Kasztanki 1 kg
639,22 Kč/1kg
658,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Liebhart's 379331, Tmavá čokoláda, 100 g
823,84 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Čokoláda Alpinella s arašídy 90 g
324,00 Kč/1kg
81,84 Kč
-64%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
29,16 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pražené solené arašídy 1 kg
262,60 Kč/1kg
271,86 Kč
-9,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
262,60 Kč
Prodejce: Katomix

Wawel Krówkowa čokoláda 90 g
769,33 Kč/1kg
69,24 Kč
Prodejce: Katomix

Schogetten mléčná čokoláda s popcornem 100 g
578,45 Kč/1kg
63,63 Kč
Prodejce: Katomix

Wedel Cukierki Bajeczny Czekoladowe 240 g
572,50 Kč/1kg
173,61 Kč
-36,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
137,40 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nougat Lonka s mandlemi okouzlí vaše smysly. Ochutnejte tyto lahodné pralinky vyrobené z aromatického nougatu a objevte mimořádně jemnou texturu této speciality, která se jemně rozpouští na jazyku. Křupavé kousky mandlí dodávají této delikatesse výraznou chuť a činí z ní dokonalý zážitek.
- Seznam přísad
- Ingredience: cukr, glukózový sirup, MANDLE (15%), voda, rostlinné tuky (palmový, kokosový), vaječný bílek v prášku, sušené odtučněné mléko, přírodní aroma. Může obsahovat ARAŠÍDY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 445,00 kcal, 1.872,00 kJ; Tuky: 15,00 g; z toho nasycené tuky: 7,60 g; Sacharidy: 72,00 g; z toho cukry: 56,00 g; Bílkoviny: 4,10 g; Sůl: 0,05 g
- Hmotnost
- 1500 g
- Potravinářský podnik
- Cloetta Deutschland GmbH Neutorcenter 46395 Bocholt Deutschland
- Prodejní název
- Nugát s mandlemi
- Výrobce
- Lonka
- Číslo produktu
- 1018402
- Kód EAN
- 8713800254987
- Seznam přísad
- Ingredience: cukr, glukózový sirup, MANDLE (15%), voda, rostlinné tuky (palmový, kokosový), vaječný bílek v prášku, sušené odtučněné mléko, přírodní aroma. Může obsahovat ARAŠÍDY.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 445,00 kcal, 1.872,00 kJ; Tuky: 15,00 g; z toho nasycené tuky: 7,60 g; Sacharidy: 72,00 g; z toho cukry: 56,00 g; Bílkoviny: 4,10 g; Sůl: 0,05 g
- Hmotnost
- 1500 g
- Potravinářský podnik
- Cloetta Deutschland GmbH Neutorcenter 46395 Bocholt Deutschland
- Prodejní název
- Nugát s mandlemi
- Výrobce
- Lonka
- Číslo produktu
- 1018402
- Kód EAN
- 8713800254987
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24

Mieszko Pistachio Pralinky 1 kg
437,29 Kč/1kg
467,90 Kč
Prodejce: Katomix

Venco - Salmiakrondo's - 1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
![Obrázek produktu pro [KL] 6x tesa Packband 64014 PP transparent 50 mm x 66 m](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/bde88e330422ea2f83e734bd2ec84c0e.webp)
[KL] 6x tesa Packband 64014 PP transparent 50 mm x 66 m
0,88 Kč/1m
350,20 Kč
Prodejce: Heavy-Tuned

Baileys Luxury Fudge s irským krémovým likérem v dárkové plechovce 250g
1 354,24 Kč/1kg
338,56 Kč
Prodejce: artbook-service

Be Cool AIR COOLER 90W 25LITRE WIFI (BC25ACP2501W WS/GR)
5 687,15 Kč
Prodejce: Di-Life

Standtrockner Classic 100 Easy
664,19 Kč
Prodejce: Landema

Přikrývka celoroční 135 x 200 cm - Přikrývka ložní povlak přikrývka přikrývka přikrývka přikrývka přikrývka ložní povlečení a přikrývky s výplní z mikrovlákna bílá
253,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

SENSEO polštářky typ Cappuccino Caramel Senseopads 40 nápojů kávové polštářky Softpads
3 141,89 Kč/1kg
1 445,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Trumpf Aero Delicate White Air Chocolate s jemnou vanilkovou příchutí 100g
616,90 Kč/1kg
61,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

kinder 5733 Joy 3 St.
5 003,33 Kč/1kg
300,20 Kč
Prodejce: somnia24

Viking Mead Original 11% obj. 0,5 l v hliněném džbánku se 2 hliněnými pohárky
520,00 Kč/1l
260,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Moderní rohová sedačka do U s opěrkami HORTENZIE - černá / bílá
12 836,00 Kč
Prodejce: Veneti

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,24 Kč/1kg
1 066,55 Kč
Prodejce: somnia24

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 T Discs, kávové kapsle
1 925,42 Kč/1kg
462,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Čokoládové zmrzlinové kapsle Moritz v kornoutu 200 g
271,60 Kč/1kg
54,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Náplň do mopu Vileda UltraMax Power 2 v 1
257,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Merci Pralinka miláčci Classic 179002-00 185g
922,22 Kč/1kg
170,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
296,00 Kč
Prodejce: Anteros

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
971,53 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg