4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tyčinky Daim, čokoláda, 36 kusů2 286,39 Kč/1kg
2 304,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Toblerone Original - 20 x 100 gramů1 133,54 Kč/1kg
2 267,08 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Mléčná čokoláda Wawel 90 G4 758,11 Kč/1kg
428,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Čokoládové tyčinky Eszet 8 mléčných čokoládových tyčinek 75g balení po 20 kusech692,22 Kč/1kg
1 038,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toblerone Švýcarská mléčná čokoláda s medovým nugátem 100g
48,40 Kč/1kg
48,40 Kč
Prodejce: AllSafe

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
1 550,09 Kč/1kg
1 401,28 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Toblerone Tiny Milk jednotlivě balené s medem a mandlemi 280g
701,36 Kč/1kg
196,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toblerone Tiny Minis 25 ks, 200 g
1 405,00 Kč/1kg
310,95 Kč
-29,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
281,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
711,00 Kč/1kg
711,00 Kč
Prodejce: somnia24

Toblerone Ovoce a ořechy s rozinkami a medem a mandlovým nugátem 100g
850,00 Kč/1kg
85,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Toblerone Hořká hořká čokoláda s medem a mandlovým nugátem 100g
4 369,40 Kč/1kg
436,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 005,20 Kč/1kg
1 005,20 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
653,84 Kč/1kg
494,30 Kč
Prodejce: somnia24

Toblerone Gold 100 g
6 135,80 Kč/1kg
721,64 Kč
-108,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
613,58 Kč
Prodejce: AllYouNeed

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Triolade
775,11 Kč/1kg
217,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

I Love Milka Miniherz Haselnuss 44g
1 943,86 Kč/1kg
85,53 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sarotti Napolitains jednotlivě balené švýcarské čokoládové tyčinky 1000g
819,46 Kč/1kg
819,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hachez Hořká mléčná čokoláda 100g
1 292,80 Kč/1kg
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda 300g
1 127,97 Kč/1kg
338,39 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Toblerone Milk Švýcarská mléčná čokoláda 35g balení 24 ks
Balení 24 jednotlivě balených čokoládových tyčinek Toblerone o hmotnosti 35 g představuje nejlepší švýcarskou mléčnou čokoládu v její nejchutnější podobě. Oblíbené trojúhelníkové čokoládové kopečky s medem a mandlemi jsou jemnou čokoládovou hmotou z medu, mandlí a nugátu. Balení lze použít i jako praktický pultový stojan.
Mondelez Deutschland Services GmbH & Co KGKonsul-Smidt-Strasse 2128217 BrémyOdpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
Mondelez Deutschland GmbH
D-28078 Bremen
Název potraviny
Mléčná čokoláda s medem a mandlovým nugátem (DE: med a mandlový torron) (10 %).
Seznam složek
Složení: Složení: cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, med (3 %), MÁSELNÝ OLEJ, MANDLE (1,6 %), emulgátor (SOJALECITHINE), VEJCE, aroma.
Zvláštní pokyny pro skladování
Skladujte na suchém místě a chraňte před teplem.
Průměrné výživové hodnoty na 100 g (nepřipravené)
Kalorická hodnota v kJ 2209,00
Kalorická hodnota v kcal 528,00
Tuk v g 28,00
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g 17,00 ure v g 17,00
Sacharidy v g 61,00
Sacharidy, z toho cukr v g 60,00
Vláknina v g 2,40
Bílkoviny v g 5,60
Sůl v g 0,12
Další povinné údaje pro určité druhy nebo třídy potravin
Kakao: minimálně 28 % v mléčné čokoládě.
Země původu nebo místo provenience
e Švýcarsku. Kakao mimo EU.
Obsažené alergeny
Vejce a výrobky z nich; sója a výrobky z ní; mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); ořechy, tj. mandle, různé ořechy, pistácie a výrobky z nich; mandle (Amygdalus communis L.) a výrobky z nich
Mléčná čokoláda s medem a mandlovým nugátem (DE: med a mandlový torron) (10 %).
Švýcarský originál v typickém trojúhelníkovém tvaru s nezaměnitelnou chutí v každém cípu. Ideální pro sdílení díky snadno rozlomitelným kouskům.
Čokoláda Toblerone obsahuje pouze vybrané ingredience, pro jejichž výrobu jsou vybírány ty nejlepší suroviny z celého světa: vysoce kvalitní kakao, mléko ze Švýcarska & mandlový nugát z kalifornských mandlí.
Rozsah dodávky: 24 x 35g balení
Toblerone je klasika pro znalce. Tato pochoutka ze švýcarské mléčné čokolády s medem a mandlovým nugátem - známá také pod názvem torrone - má nezaměnitelný trojúhelníkový tvar, díky němuž srdce znalců bije rychleji. Díky této jedinečné kombinaci chutí a hřejivému medovému tónu si ti, kteří mají chuť na sladké, rádi přijdou na své.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, med (3 %), MÁSELNÝ OLEJ, MANDLE (1,6 %), emulgátor (SÓJOVÝ LECITIN), VEJCE, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 535,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 235,00 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 60,50 Vláknina: 2,20 Tuky: 29,50 Bílkoviny: 5,60 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 18,00 Sacharidy, z toho cukr: 59,50 Sůl: 0,15 g,
- Alergeny
- Vejce a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sója a výrobky z ní, včetně sójového lecitinuMandle a výrobky z nich
- Hmotnost
- 840 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21 28217 Bremen
- Prodejní název
- Švýcarská mléčná čokoláda s medem a mandlovým torronem (10%)
- Výrobce
- Obsah balení
- Rozsah dodávky: 24 balení po 35 g
- Počet kusů
- 24
- Číslo produktu
- 63075-24-2
- Kód EAN
- 7622210818522
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, med (3 %), MÁSELNÝ OLEJ, MANDLE (1,6 %), emulgátor (SÓJOVÝ LECITIN), VEJCE, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 535,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 235,00 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 60,50 Vláknina: 2,20 Tuky: 29,50 Bílkoviny: 5,60 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 18,00 Sacharidy, z toho cukr: 59,50 Sůl: 0,15 g,
- Alergeny
- Vejce a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sója a výrobky z ní, včetně sójového lecitinuMandle a výrobky z nich
- Hmotnost
- 840 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Deutschland Services GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Straße 21 28217 Bremen
- Prodejní název
- Švýcarská mléčná čokoláda s medem a mandlovým torronem (10%)
- Výrobce
- Obsah balení
- Rozsah dodávky: 24 balení po 35 g
- Počet kusů
- 24
- Číslo produktu
- 63075-24-2
- Kód EAN
- 7622210818522
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Toblerone white, Bílá čokoláda, 100 g, 2245 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 62 g
2 454,10 Kč/1kg
245,41 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
711,00 Kč/1kg
711,00 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
612,97 Kč
Prodejce: somnia24

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
475,56 Kč
Prodejce: somnia24

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

2x Samsung Galaxy Nabíjecí kabel USB typu C Datový kabel Rychlonabíječka pro S9 S10 A50 White
149,99 Kč/1m
179,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Mobileking

Ferrero 70101392 Mini sušenkové kuličky
1 226,57 Kč/1kg
632,91 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Rondnoir 138g
3 471,01 Kč/1kg
479,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
443,50 Kč/1kg
44,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Vodní filtr Homelody na kohoutek, filtr na vodu z vodovodu, odstraňuje chlor, těžké kovy a nepříjemnou pachuť, voda s lepší chutí
959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Ferrero Rocher Original mléčná čokoláda s lískovými oříšky 90g
802,56 Kč/1kg
72,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
653,84 Kč/1kg
494,30 Kč
Prodejce: somnia24

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Zmile Kosmetický kufřík Beauty Case Velvety
1 126,44 Kč
Prodejce: Bambule

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
696,40 Kč/1kg
69,64 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lotus 744479 Karamelové sušenky, 300 ks
424,27 Kč/1kg
795,51 Kč
Prodejce: somnia24

Toblerone Such.100G
2 387,54 Kč/1kg
4 775,07 Kč
Prodejce: Store-Germany

Bestway 67002, Dvojitá matrace
508,00 Kč
Prodejce: Hrackyprovsechny

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Toblerone Tiny Minis 25 ks, 200 g
1 405,00 Kč/1kg
310,95 Kč
-29,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
281,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
341,29 Kč/1kg
1 023,86 Kč
Prodejce: somnia24

Esperanza EKH010K, Černá, Pracovní deska, 2 zóna/zón, 2 zóna/zón, Kulatý, Levý
363,76 Kč
Prodejce: FANEO

OREO Vanilla, Sušenka, Mléko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
328,77 Kč/1kg
70,76 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,63 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Apple iPhone 13 mini, 13,7 cm (5.4"), 2340 x 1080 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Bílá
Zrepasovaný
8 695,26 Kč
Prodejce: NESATEC

JBL Tune 230NC TWS, True Wireless Stereo (TWS), Hovory/hudba, 20 - 20000 Hz, 52 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
2 017,39 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

Toblerone BT21001LW, Mléčná čokoláda, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g
850,00 Kč/1kg
85,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,1 kg
Ohodnoceno dne 8. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,84 kg
Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,34 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Kinder Cards oplatková specialita s kakaovým krémem 128g balení po 20 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 700,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
664,40 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
665,21 Kč/1kg

Duplo 10 tabulka mléčné čokolády s oplatkou 182g 7-pack
713,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
559,68 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Kinder Country mléčná čokoláda s cereáliemi 211g 6-pack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
708,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 356,02 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg

Mozartovy kuličky s nejjemnější alpskou mléčnou čokoládou 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
854,40 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg