5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem1 679,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Tuftuf | Kousky v omáčce – kuřecí – 100 g – vlhké krmivo pro kočky – přírodní konzistence216,70 Kč/1kg
21,67 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
Akinu VITALITY Tuňák & síh konzerva pro kočky 10 x 70 g300,00 Kč/1kg
297,00 Kč
Prodejce: Akinu

Další informace o reklamě
Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce258,59 Kč/1kg
879,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

GOURMET 7613034581266, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Kachna, Turecko, 50 g
3 028,50 Kč/1kg
908,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
215,94 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Gourmet A la Carte mokré krmivo pro kočky, směs odrůd, balení po 60 kusech (60 x 85 g)
1 496,87 Kč
-149,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 347,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Felix Soup Original Rybí příchutě sada polévek 6x48g
378,44 Kč/1kg
108,99 Kč
Prodejce: Katomix

Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 099,41 Kč/1kg
1 495,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

animonda 4017721834377, Dospělý jedinec, Hovězí, Vepřové, Telecí maso, 100 g
74,51 Kč
Prodejce: VISO

Karma dla kota z kurczakiem 12 x 85 g
196,03 Kč/1kg
225,44 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pochoutka tyčinka jehněčí a rýže 5 g
3 500,00 Kč/1kg
35,00 Kč
Prodejce: STREFA

SHEBA® Miska s filety udržitelného bílého rybího masa, 16 kusů po 60 g
698,77 Kč
Prodejce: TR8

Gourmet zlatá omáčka Delight Beef 85g
67,98 Kč
Prodejce: VISO

Pochoutka sušené jehněčí plátky 70 g
1 000,00 Kč/1l
70,00 Kč
Prodejce: STREFA

GOURMET 7613031806171, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 85 g
1 011,90 Kč/1kg
101,19 Kč
Prodejce: VISO

MjAMjAM Cat - přírodně lahodné -6x200g | Hovězí maso
1 112,57 Kč/1kg
1 335,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SHEBA Delicacy Drůbeží příchutě pro kočky 12 x 85 g
77,64 Kč/1kg
403,23 Kč
-86,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
316,79 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Krmivo GOURMET Nature's Creations Feine Streifen nabízí vašemu náročnému gurmánovi jedinečné chvíle plné potěšení. Každé menu krmiva GOURMET Nature's Creations pro kočky je s láskou a odborností připravováno z pečlivě vybraných, vysoce kvalitních a přírodních ingrediencí. PURINA GOURMET Nature's Creations Feine Streifen:
- Kompletní krmivo pro dospělé kočky.
- Bohaté na jemné kuře a krůtu, doplněné čerstvým špenátem a zeleninou.
- Jemné, tenké proužky v lahodné omáčce pro neodolatelný chuťový zážitek.
- Šetrně připraveno z pečlivě vybraných, vysoce kvalitních a přírodních ingrediencí.
- Bez přidaných umělých barviv, aromat a konzervantů.
- Praktické balení (4x85g) pro pestrou výživu.
GOURMET Nature's Creations Feine Streifen je vynikající produkt, který vaši kočku rozmazluje svou jemnou texturou a plnou chutí. Každé jídlo se skládá z pečlivě vybraných, vysoce kvalitních a přírodních ingrediencí: jemné proužky kuřete a krůty, doplněné harmonickou směsí špenátu a další zeleniny. Tyto recepty, inspirované přírodou, jsou šetrně připravovány, aby se zachovala přirozená chuť a cenné živiny. Samozřejmě se vyhýbáme přidávání umělých barviv, aromat a konzervantů, abyste zajistili, že vaše kočka dostane jen to nejlepší. Speciální jídlo, které je díky odbornosti a vášni společnosti GOURMET ještě lepší a které vašeho gurmána každý den znovu potěší. Krmivo PURINA GOURMET pro kočky představuje bezkonkurenční rozmanitost a výběr prvotřídních produktů. Inovativní receptury z těch nejlepších ingrediencí splňují kulinářské přání všech chlupatých společníků – každý den znovu.
Obecné informace
Pro dospělé kočky (od 12 měsíců)
Složení / Ingredience
Bohaté na kuře, doplněné špenátem a rajčaty: Maso a vedlejší produkty živočišného původu (z toho 14 % kuře), rostlinné bílkovinné extrakty*, ryby a vedlejší produkty ryb*, zelenina* (0,7 % sušená rajčata, odpovídá 6,3 % rajčat; 0,3 % sušený špenát, odpovídá 2,7 % špenátu), minerální látky, vedlejší produkty rostlinného původu, cukr. *Ingredience v nezpracované podobě.
Bohaté na krůtu, doplněné špenátem a pastinákem: Maso a vedlejší produkty živočišného původu (z toho 14 % krůta), rostlinné bílkovinné extrakty*, ryby a vedlejší produkty ryb*, minerální látky, zelenina* (0,5 % sušený pastinák, odpovídá 4,5 % pastináku; 0,3 % sušený špenát, odpovídá 2,7 % špenátu), vedlejší produkty rostlinného původu, cukr. *Ingredience v nezpracované podobě.*Přirozené ingredience
Návod k použití
Koncentrované krmivo GOURMET Nature's Creations Delikátní proužky nabízí vašemu náročnému gurmánovi jedinečné chvíle potěšení. Každé menu krmiva GOURMET Nature's Creations pro kočky je s láskou a odborností připravováno z pečlivě vybraných, vysoce kvalitních a přírodních ingrediencí. PURINA GOURMET Nature's Creations Delikátní proužky:
- Kompletní krmivo pro dospělé kočky.
- Bohaté na jemné kuře a krůtu, doplněné čerstvým špenátem a zeleninou.
- Jemné, tenké proužky v lahodné omáčce pro neodolatelné chuťové zážitky.
- Šetrně připraveno z pečlivě vybraných, vysoce kvalitních a přírodních ingrediencí.
- Bez přidaných umělých barviv, aromat a konzervantů.
- Praktické balení po 4 kusech (4x85g) pro pestrou výživu.
GOURMET Nature's Creations Delikátní proužky je vynikající produkt, který vaše kočku rozmazluje svou jemnou texturou a plnou chutí. Každé jídlo se skládá z pečlivě vybraných, vysoce kvalitních a přírodních ingrediencí: jemné proužky kuřete a krůty, doplněné harmonickou směsí špenátu a další zeleniny. Tyto recepty, inspirované přírodou, jsou šetrně připravovány, aby se zachovala přirozená chuť a cenné živiny. Samozřejmě se vyhýbáme přidávání umělých barviv, aromat a konzervantů, abyste zajistili, že vaše kočka dostane jen to nejlepší. Speciální jídlo, které je díky odbornosti a vášni společnosti GOURMET ještě lepší a které vašeho gurmána každý den znovu potěší. Krmivo PURINA GOURMET pro kočky představuje bezkonkurenční rozmanitost a výběr prvotřídních produktů. Inovativní receptury z těch nejlepších ingrediencí splňují kulinářské požadavky všech chlupatých společníků – každý den znovu.
- Mokré krmivo pro kočky s přírodními ingrediencemi: Bohaté na kuře nebo krůtu s jemnou příchutí špenátu a rajčat nebo pastináku.
- Přírodní pochoutky: Receptury inspirované přírodou s šetrně připravenými ingrediencemi pro chutné mokré krmivo.
- Mokré krmivo bez přidaných umělých barviv, konzervantů a aromat.
- Udržitelné potěšení v nejvyšší kvalitě: 100% recyklovatelné obalové materiály.
- Kompletní krmivo: Plnohodnotné a vyvážené vlhké krmivo pro dospělé kočky od 12 měsíců
- Hmotnost
- 4080 g
- Obsah vlhkosti
- 20%
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Počet kusů
- 48
- Kód EAN
- 7613038194905
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- 44086104
- Hmotnost
- 4080 g
- Obsah vlhkosti
- 20%
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Počet kusů
- 48
- Kód EAN
- 7613038194905
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- 44086104
K tomu se hodí také

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

GOURMET 7613034581266, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Kachna, Turecko, 50 g
3 028,50 Kč/1kg
908,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Gourmet A la Carte mokré krmivo pro kočky, směs odrůd, balení po 60 kusech (60 x 85 g)
1 496,87 Kč
-149,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 347,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

KERBL Postroj pro kočky s vodítkem, modrý 34-44x28cm
1 160,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Felix Soup Original Rybí příchutě sada polévek 6x48g
378,44 Kč/1kg
108,99 Kč
Prodejce: Katomix

Felix Tasty Shreds 44×80 g hovězí kuře kachna krůta – mokré krmivo
179,60 Kč/1l
449,00 Kč
Prodejce: Prokesglass

Sedátko na okno Mausblick cat lounger, ideální sedátko na okno pro kočky jako houpací síť
899,75 Kč
Prodejce: riijk

Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
258,59 Kč/1kg
879,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
215,94 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 099,41 Kč/1kg
1 495,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
317,94 Kč/1kg
1 080,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Mokré krmivo pro kastrované kočky s tuňákem Rafi Cat Adult 400 g
389,69 Kč/1kg
175,36 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky 27111, kočičí strom s jeskyní, dutinou, plošinami a sisalem, šedé, výška: 118 cm
1 489,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Sheba Kitten, výběr příchutí, 40x85g. Kompletní vlhké krmivo pro koťata s lososem a kuřetem v omáčce
195,00 Kč/1kg
662,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Hilton Cat Litter Lavender - levandulové bentonitové stelivo pro kočky 5 l
82,25 Kč/1l
411,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Moonlight Dinner MIX BOX 24 x 80g
1 363,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dehner Premium krmivo pro kočky Sensitive Multipack, mokré krmivo, pro kočky s citlivým zažíváním, po 4 ks s příchutí kuřete / hovězího / krůty, 12 sáčků po 100 g (1,2 kg)
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bosch 2 608 900 324, Vrtačka, Plochý vrták, 2,8 cm, 152 mm, Dřevotříska, Měkké dřevo, 6,35 mm
181,50 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Sheba Selection Select Slices, kuřecí příchuť, 40x85g, kompletní vlhké krmivo pro kočky v omáčce
543 629,97 Kč/1l
543,63 Kč
Prodejce: velmontask

30dílný porcelánový jídelní servis VEWEET, série "Hannah", kombinovaný servis pro 6 osob, modrý s květinovým dekorem
3 137,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WOCASER

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

LEONARDO Drink Duck 20x40g
1 565,16 Kč/1kg
1 252,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Whiskas Wet Adult Cat Food Poultry Jell-O Feast 6,80 kg (80 X 85 G)
139,70 Kč/1kg
949,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní krmivo
Počet kusů 48Hmotnost 4,08 kg
Jsem velmi spokojený
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 582,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 582,11 Kč/1kg

Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
1 679,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
1 007,92 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,60 Kč/1kg

Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
632,90 Kč
Prodejce: Bult-Store
65,93 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
754,66 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,51 Kč/1kg

TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
161,94 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,47 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store
52,76 Kč/1kg

Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
494,10 Kč
Prodejce: Bult-Store
49,61 Kč/1kg

krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg

Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg

Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
1 046,89 Kč
Prodejce: Bult-Store
87,24 Kč/1kg

Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
56,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
142,45 Kč/1kg

BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg

Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
423,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
88,22 Kč/1kg

BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg

BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg

BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg