5,0



Na základě 6 hodnocení
Hmotnost:
5100 gGourmet A la Carte mokré krmivo pro kočky, směs odrůd, balení po 60 kusech (60 x 85 g)
1 496,87 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 347,49 Kč-149,38Kč
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1







4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(25)Počet hodnocení: 25




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 142% od 2 ks




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 62% od 2 ks








5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(20)Počet hodnocení: 20




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7

Další informace o reklamě
TufTuf | Krmivo pro kočky s kachnou – sada mokrého krmiva, 6 plechovek po 400 g – krmivo s kachnou pro kočky67,47 Kč/1kg
161,94 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
TufTuf | Krmivo pro kočky – směs příchutí – sada 36 plechovek po 400 g – mokré krmivo pro kočky66,68 Kč/1kg
3 976,06 Kč
-3 015,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
960,19 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
TufTuf | Krmivo pro kočky – směs příchutí – sada mokrého krmiva, 4 plechovky po 400 g – krmivo pro kočky, 24x400g pro kočky401,35 Kč/1kg
2 658,85 Kč
-2 016,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
642,16 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
Tuftuf | Kousky mokrého krmiva – 400 g – 4 × 100 g – hovězí a kachna – chutné kousky pro kočky133,32 Kč/1kg
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

GOURMET 7613034581266, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Kachna, Turecko, 50 g
3 028,50 Kč/1kg
908,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
258,59 Kč/1kg
879,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Purina Gourmet Perle Duet Rybny 12x85g Mokra Karma Pro Kočky
296,97 Kč/1kg
362,83 Kč
-15,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
347,45 Kč
Prodejce: Katomix

Purina One Sterilcat Mix Smaków – Mokré krmivo pro kočky – 12 x 85 g
479,44 Kč/1kg
575,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Gourmet A la Carte kapsičky pro kočky kuře, hovězí, pstruh, treska 4x85 g
177,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

GOURMET Perle Vybrané proužky Mokré krmivo pro kočky, směs druhů 10x8x85g (balení po 10 ks (10 x 8 x 85g))
271 732,35 Kč/1kg
1 847,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

GOURMET Přírodní pochoutky, jemné proužky, balení 48 kusů (12 x 4 x 85 g)
512,56 Kč/1kg
2 091,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Felix Tasty Shreds 44×80 g hovězí kuře kachna krůta – mokré krmivo
179,60 Kč/1l
449,00 Kč
Prodejce: Prokesglass

Sheba kapsičky drůbeží výběr v želé pro dospělé kočky 40 × 85 g
195,00 Kč/1kg
662,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Purina 7613033776533, Dospělý jedinec, Turecko, 85 g
427,30 Kč/1kg
42,73 Kč
Prodejce: LAVONIO

Purina ONE Sterilised kapsičky pro kočky hovězí, kuře, losos
286,18 Kč/1l
715,44 Kč
Prodejce: VISO

Purina Gourmet Gold Paštika s králíkem 85g Mokré Krmivo Pro Kočky
64,55 Kč
Prodejce: Dragtek-com

LEONARDO Drink Duck 20x40g
1 565,16 Kč/1kg
1 252,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

32x85g Sheba Selection Mega Pack mokré krmivo v omáčce pro kočky Pularda kuře drůbež krůta
303,42 Kč/1kg
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Krmivo PURINA GOURMET pro kočky – A la Carte. Objevte kulinářský svět našeho šéfkuchaře GOURMET. Exkluzivní menu vytvořená speciálně pro GOURMET A la Carte, která uspokojí chuťové preference náročných koček. S těmito jedinečnými recepty můžete svou kočku rozmazlovat zcela výjimečným způsobem. Kvalitní mokré krmivo pro vaši kočku, obsahující vybrané, delikátní kousky s rybami, kuřetem, hovězím masem nebo jinými prvotřídními příchutěmi. Pečlivě připravené a lákavě kombinované s vybranými ingrediencemi, jako jsou zelenina, rýže nebo perličky těstovin, toto krmivo pro kočky nabízí svět šťavnatných textur a vynikající chuti. S naší směsí krmiv pro kočky zajistíte větší rozmanitost při každém jídle. Prémiové krmivo pro kočky – pro opravdové gurmány!
- Kompletní krmivo pro dospělé kočky
- Exkluzivní krmivo GOURMET s různými příchutěmi
- Kvalitní krmivo pro kočky bez přidaných umělých barviv, konzervantů a aromat
- Mokré krmivo pro kočky – velký balení: Obsah 60 jednotlivých porcí v balení (60 x 85g)
Směs mokrého krmiva obsahuje následující druhy:
- S kuřetem, posypané špenátem a perličkami těstovin
- S hovězím masem a vybranou letní zeleninou
- S pstruhem a jemnou směsí zeleniny
- S treskou a špenátovými kreacemi
Obecné informace
Pro dospělé kočky
Složení / Ingredience
Složení (pro variantu s hovězím masem): Maso a vedlejší produkty živočišného původu (z toho 4 % hovězí), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty ryb, zelenina (0,5 % sušená mrkev, odpovídá 4,5 % mrkve; 0,7 % sušená rajčata, odpovídá 6,3 % rajčat; 0,5 % sušená cuketa, odpovídá 4,5 % cukety), minerální látky, cukry.Složení (kuře): Maso a vedlejší produkty živočišného původu (z toho 4 % kuře), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty ryb, minerální látky, pekařské výrobky (0,4 % těstoviny), zelenina (0,3 % sušený špenát, odpovídá 2,7 % špenátu), cukr.
Složení (forele): Maso a vedlejší produkty živočišného původu, rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty ryb (z toho 4 % forele), zelenina (0,5 % sušená mrkev, odpovídá 4,5 % mrkve; 0,7 % sušená rajčata, odpovídá 6,3 % rajčat), minerální látky, cukr.
Složení (treska): Maso a vedlejší produkty živočišného původu, rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty ryb (z toho 4 % treska), minerální látky, zelenina (0,3 % sušený špenát, odpovídá 4 % špenátu v omáčce; 0,5 % sušená mrkev, odpovídá 4 % mrkve v omáčce), cukr.
Analytické složky:
Aditiva: Vitamin A 630 IU/kg, Vitamin D3 96 IU/kg, monohydrát síranu železitého 22 mg/kg, jodid vápenatý bezvodý 0,28 mg/kg, pentahydrát síranu měďnatého 2,5 mg/kg, monohydrát síranu manganatého 4,3 mg/kg, monohydrát síranu zinečnatého 36 mg/kg.
Technologická aditiva:
Sensorická aditiva:
Návod k použití:
Krmte dospělé kočky 3-4 porcemi denně, rozdělenými do alespoň 2 jídlech.
Obsah balení:
1
Adresa výrobce/importéra:
D-53865 Euskirchen
- Mokré krmivo pro dospělé kočky – Jedinečné recepty od šéfkuchaře.
- Krmivo pro kočky Mix, pečlivě připravené s kuřetem, hovězím masem, forelí a treskou.
- Obsah: Multipack s 60 jednotlivých porcí v balení po 60 kusech (60 x 85g).
- Kvalitní krmivo pro kočky: Bez přidaných umělých barviv, konzervantů a aromat.
- Kompletní a vyvážené: Ideální jako plnohodnotné krmivo.
- Doporučení krmení: Krmivo pro dospělé kočky, přesné pokyny krmení naleznete na obalu.
- Moderní design obalu s menším množstvím obalového materiálu – karton vyrobený z minimálně 80 % recyklovaného materiálu
- Hmotnost
- 5100 g
- Obsah vlhkosti
- NA
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 7613036902366
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
- Hmotnost
- 5100 g
- Obsah vlhkosti
- NA
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 7613036902366
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
K tomu se hodí také

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

GOURMET 7613034581266, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Kachna, Turecko, 50 g
3 028,50 Kč/1kg
908,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

KERBL Postroj pro kočky s vodítkem, modrý 34-44x28cm
1 160,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

GOURMET Přírodní pochoutky, jemné proužky, balení 48 kusů (12 x 4 x 85 g)
512,56 Kč/1kg
2 091,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
258,59 Kč/1kg
879,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Whiskas Adult 40x85g Drůbeží delikatesy Mokré krmivo pro dospělé kočky 4 příchutě v želé
163,89 Kč/1kg
589,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete mokrý a suchý vysavač, samočisticí, lehký, bezdrátový, vysavač s mopem, čištění hran <0,5 cm, modrý
5 229,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
317,94 Kč/1kg
1 080,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Toaletní skříňka VASAGLE se 2 dveřmi, otevřená přihrádka
1 407,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

SkinStar Outdoor & funkční prací prostředek na oděvy 1L Praní textilu bez parfemace
606,19 Kč/1l
606,19 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

Kerbl Katzenspielzeug 2in1 Catch the TailFeather (70x53x5cm) gelb/grau 81666
699,22 Kč
Prodejce: TR8

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON

Philips HD7548, Kávovar na překapávanou kávu, 1,32 l, Mletá káva, 1100 W, Černá, Metalická
2 684,04 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

LEGO Technic Výkonný odtahový vůz, Sada na stavění, 11 rok/roky, Plast, 0 kusů, 2,92 kg
7 210,00 Kč
Prodejce: GURMANbrick

WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
124,22 Kč/1kg
475,77 Kč
Prodejce: velmontask

Přepravní taška pro zvířata 43x32x27 cm šedá Malatec
314,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Venkovní výběh pro kočky Wiltec 168 x 82 x 166,5 cm s 6 lehacími plochami, zahradní výběh pro kočky odolný proti povětrnostním vlivům, domek pro kočky s drátěným pletivem a asfaltovou střechou
7 645,99 Kč
-371,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Fairy Platinum PLUS - tablety do myčky nádobí All-In-One 84 kapslí citron, citronové tablety do myčky nádobí, tablety do myčky nádobí v ekonomickém balení
857,32 Kč/1l
1 028,79 Kč
Prodejce: Di-Life

Notebook Lenovo ThinkPad X270 | Intel i5-6200U | 16 GB DDR4 | 512 GB SSD | 12,5" Full HD | Win10 | Grade A-
Použité
8 196,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shoplet

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Červená, Suchý, Cyklónový, Holá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
2 360,35 Kč
Prodejce: Elektrochram

SodaStream 1047200490, Lahev na sycení CO2, Průhledná, 0,6 l, 2 kusů, CE, 205 mm
406,79 Kč
-9,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
397,00 Kč
Prodejce: Alky

Whiskas Adult 7kg - suché krmivo pro kočky s kuřecím masem a zeleninou
107,77 Kč/1kg
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Apple MacBook Pro , Intel® Core™ i5, 1,4 GHz, 33,8 cm (13.3"), 2560 x 1600 px, 8 GB, 256 GB
Použité
16 569,93 Kč
Prodejce: preiswertePC

Sheba 40x85g Nature’s Collection Výběr chutí Mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce 4 příchutě
193,25 Kč/1kg
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

sada 4 bavlněných plátěných povlaků na polštářky do auta Povlaky na polštářky Dekorační sada povlaků na polštářky pro pohovku Ložnice, 45 x 45 cm
531,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

CLEANMAXX Cyklónový vysavač 800W 303442
2 426,15 Kč
Prodejce: HausDerGeschenke

Heimtexland Teddy Flanel Oboustranná sada ložního prádla I Zimní peřina I útulná měkká a teplá I Polštář 80x80 I Přikrývka 135x200 I Kašmírový dotek Dárkový nápad Vánoce Typ751 Růžová
606,23 Kč
Prodejce: Heimtexland
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kompletní jídelníček pro koťata
Kompletní a vyvážená menu ve 4 různých super příchutích. Můžete říct: oběd. Všechna menu také se zeleninou.
Ohodnoceno dne 30. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kočky jsou šťastné
Vážený pane nebo paní, moje kočka je šťastná. Vaše kočičí krmivo chutná výborně.
Ohodnoceno dne 5. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Elegantní
Moji domácí tygři ji milují.
Ohodnoceno dne 2. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojen
Velmi spokojený
Ohodnoceno dne 14. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 582,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 582,11 Kč/1kg

Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
1 679,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
1 007,92 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,60 Kč/1kg

Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
632,90 Kč
Prodejce: Bult-Store
65,93 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
754,66 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,51 Kč/1kg

TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
161,94 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,47 Kč/1kg

Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store
52,76 Kč/1kg

Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
494,10 Kč
Prodejce: Bult-Store
49,61 Kč/1kg

krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg

Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg

Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
1 046,89 Kč
Prodejce: Bult-Store
87,24 Kč/1kg

Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
56,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
142,45 Kč/1kg

BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg

Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
423,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
88,22 Kč/1kg

BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg

BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg

BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg