Vařené vepřové břicho, 1 plátek, cca 250 g - Kofler Delikatessen

199,38 Kč

797,52 Kč / 1kg

plus 239,26 Kč poštovné

Doprava k vám domů

st 7. – pá 9. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Profi Pasztet z pomidorami 250g
Profi Pasztet z pomidorami 250g
1 660,32 Kč/1kg
415,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Metten Silné párky Sauerland 30x50g balení 2700g
Metten Silné párky Sauerland 30x50g balení 2700g
412,23 Kč/1kg
618,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Metten Křupavé vídeňské párky 690g
Metten Křupavé vídeňské párky 690g
541,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kapary Feinkost Dittmann Nonpareilles, 700g
Kapary Feinkost Dittmann Nonpareilles, 700g
159,19 Kč/1kg
318,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Klobása z vepřového masa, cca 1,7 kg - Kofler Delikatessen
Klobása z vepřového masa, cca 1,7 kg - Kofler Delikatessen
542,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
922,49 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Böklunder - frankfurtské párky z vepřového masa, 500g
Böklunder - frankfurtské párky z vepřového masa, 500g
458,64 Kč/1kg
229,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Krakus Gulasz Wieprzowy 300 g
Krakus Gulasz Wieprzowy 300 g
269,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
80,70 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Přírodní hummus BGU 200 g
Přírodní hummus BGU 200 g
346,86 Kč/1kg
76,31 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Spichlerz Ruski Pasztet z pomidorami 160 g
Spichlerz Ruski Pasztet z pomidorami 160 g
263,63 Kč/1kg
70,45 Kč
-40%
42,18 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
326,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
261,12 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Domácí krvavá klobása s játry JBB 570 g
Domácí krvavá klobása s játry JBB 570 g
156,38 Kč/1kg
90,70 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Filet śledziowy w oleju Graal 170 g
Filet śledziowy w oleju Graal 170 g
454,65 Kč/1kg
101,17 Kč
-23,88 Kč
77,29 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Krakovská klobása Spichlerz Ruski 280 g
Krakovská klobása Spichlerz Ruski 280 g
330,89 Kč/1kg
96,75 Kč
-4,10 Kč
92,65 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Žampiony nakrájené na plátky 280g
Žampiony nakrájené na plátky 280g
312,14 Kč/1kg
87,40 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Meica Ammerländer Mockturtle
Meica Ammerländer Mockturtle
338,87 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
271,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Erasco 2229745001 Erasco Linsen mit Schweinefleisch Eintopf 800,0 g
Erasco 2229745001 Erasco Linsen mit Schweinefleisch Eintopf 800,0 g
357,52 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
286,02 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Mutti Pelati loupaná rajčata loupaná rajčata na vaření 2500g
Mutti Pelati loupaná rajčata loupaná rajčata na vaření 2500g
173,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
434,90 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Spichlerz Rusiecki Kiełbasa Podwawelska 280 G
Spichlerz Rusiecki Kiełbasa Podwawelska 280 G
330,89 Kč/1kg
92,65 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Obří fazole Liakada přírodní
Obří fazole Liakada přírodní
552,35 Kč/1l
93,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pasztet Profi Wieprzowy 130 g
Pasztet Profi Wieprzowy 130 g
219,38 Kč/1kg
55,29 Kč
-48%
28,52 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Vařené, bezlepkové a bez laktózy.

Ingredience:
Vepřové maso 83 %, voda, sůl, stabilizátor: tripolyfosfáty, aroma, dextróza, zesilovač chuti: glutamát sodný, antioxidant: askorbát sodný, kyselina askorbová, zahušťovadlo: karagenan, extrakt koření, konzervant: dusitan sodný.

Průměrné nutriční hodnoty na 100 g:
Energie 1640 kJ / 396 kcal
Tuky 35 g
z toho nasycené mastné kyseliny 14 g
Sacharidy
Seznam přísad
viz obrázek produktu
Deklarovaná nutriční hodnota
viz obrázek nebo popis produktu
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
Kofler Delikatessen
Prodejní název
Vařené vepřové břicho, 1 plátek, cca 250 g - Kofler Delikatessen
Výrobce
Kofler Delikatessen
Číslo produktu
KOF-9981__-re-160444
Kód EAN
8000007623297

Seznam přísad
viz obrázek produktu
Deklarovaná nutriční hodnota
viz obrázek nebo popis produktu
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
Kofler Delikatessen
Prodejní název
Vařené vepřové břicho, 1 plátek, cca 250 g - Kofler Delikatessen
Výrobce
Kofler Delikatessen
Číslo produktu
KOF-9981__-re-160444
Kód EAN
8000007623297
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
171,65 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
788,23 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
788,23 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
92,27 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 46
312,84 Kč
-15,62 Kč
297,22 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pikantní roztíratelný vepřový salám (‘nduja di Spilinga)
Pikantní roztíratelný vepřový salám (‘nduja di Spilinga)
1 361,11 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
245,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Krakus Šunka Premium 300 g
Krakus Šunka Premium 300 g
335,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
105,47 Kč
-4,77 Kč
100,70 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Klobása z bylinek, 3,3 kg. - Kofler Delikatessen
Klobása z bylinek, 3,3 kg. - Kofler Delikatessen
579,22 Kč/1kg
1 911,44 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 42
23 610,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Metalická
Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Metalická
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 276
8 545,83 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Obrázek produktu pro GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1367
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Obrázek produktu pro Kabanosy Exclusive z serem Tarczyński 105 g
Kabanosy Exclusive z serem Tarczyński 105 g
676,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
95,57 Kč
-22%
74,36 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Brettlspeck, břišní slanina, nakrájená, cca 300 g, baleno ve vaku.
Brettlspeck, břišní slanina, nakrájená, cca 300 g, baleno ve vaku.
1 298,20 Kč/1kg
389,46 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Černá, Titanová
Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Černá, Titanová
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 548
Zrepasovaný
17 682,33 Kč
Prodejce: NESATEC
Obrázek produktu pro Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 860
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop
Obrázek produktu pro Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 142
8 407,96 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 205
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 Kč
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 76
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas
Obrázek produktu pro Borůvka 'Emblue' cca 30 cm Prémiová odrůda pro aromatickou úrodu a zdravé chvíle potěšení!
Borůvka 'Emblue' cca 30 cm Prémiová odrůda pro aromatickou úrodu a zdravé chvíle potěšení!
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 59
97,13 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Obrázek produktu pro 14palcové elektrické skládací kolo, elektrokolo 250W, rychlost 25 km/h, dojezd 65 km, baterie 36V/10Ah. Skládací elektrické kolo, městské elektrokolo a skládací elektrokolo holandského typu
14palcové elektrické skládací kolo, elektrokolo 250W, rychlost 25 km/h, dojezd 65 km, baterie 36V/10Ah. Skládací elektrické kolo, městské elektrokolo a skládací elektrokolo holandského typu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 17
14 509,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore
Obrázek produktu pro Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
3 964,45 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
436,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Lehmann Mastic, planetární kuchyňský robot, mlýnek na maso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rychlostí, mísa 5 l, 7 kg, černá barva
Lehmann Mastic, planetární kuchyňský robot, mlýnek na maso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rychlostí, mísa 5 l, 7 kg, černá barva
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 161
2 600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro vidaXL Sob a sáně Vánoční dekorace 160 LED 130 cm Akryl
vidaXL Sob a sáně Vánoční dekorace 160 LED 130 cm Akryl
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 19
1 335,22 Kč
-187,76 Kč
1 147,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark
Obrázek produktu pro Šunka, slanina, 1/8, cca 500 g - Masna Hell
Šunka, slanina, 1/8, cca 500 g - Masna Hell
840,06 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
420,03 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 misky/misek, Bílá, 20 min, Knoflíky, 200 mm
Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 misky/misek, Bílá, 20 min, Knoflíky, 200 mm
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 123
3 254,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Albatros Jídelní židle SALERNO sada 6 kusů, šedá - elegantní italský design, čalouněná židle s potahem z umělé kůže, moderní a stylová k jídelnímu stolu - kuchyňská židle, židle do jídelny s vysokou nosností
Albatros Jídelní židle SALERNO sada 6 kusů, šedá - elegantní italský design, čalouněná židle s potahem z umělé kůže, moderní a stylová k jídelnímu stolu - kuchyňská židle, židle do jídelny s vysokou nosností
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 94
3 837,99 Kč
-480,49 Kč
3 357,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack
Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack
Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack
Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l
Obrázek produktu pro Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení
Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l
Obrázek produktu pro Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l
Obrázek produktu pro Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg
Obrázek produktu pro La Comtesse šneci ca 1Dtz
La Comtesse šneci ca 1Dtz
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g
Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml
Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l
Obrázek produktu pro Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml
Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g
Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kühne dýně ATG 200g
Kühne dýně ATG 200g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml
Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l
Obrázek produktu pro Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml
Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Metten Křupavé vídeňské párky 690g
Metten Křupavé vídeňské párky 690g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení
Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bonduelle Bílé fazole 400g
Bonduelle Bílé fazole 400g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml
Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg