5,0



Na základě 1 hodnocení
10 kusů přírodních pamlsků pro psy sušené hovězí uši se skořápkou 100% přírodní žvýkací pamlsek s nízkým obsahem tuku pro všechny psy
5%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 10. listopadu
Poukaz je aktivovanýPouze do 10. listopadu
Slevu poskytuje RF-Deer
Slevu poskytuje RF-Deer
474,05 Kč
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bult | Tasty Strips hovězí – 300 g – 6 kusů – se superpotravinami – zdravé pamlsky pro psy145,30 Kč/1l
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
Králičí uši s kožešinou 4DOGS - 10 kusů535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
PETMEX Prášky z vepřového masa - pochoutka pro psy - 1 kg608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Petmex Králičí uši s kožešinou 500g Přírodní žvýkací pamlsky pro psy935,59 Kč/1kg
505,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

50 ks Sušené prasečí uši žvýkat pes snack žvýkat pes jídlo snack
1 000,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

Animille 10 kusů 500g přírodních sušených prasečích uší pro psy - zdravé žvýkání bez konzervantů
339,14 Kč/1l
339,14 Kč
Prodejce: Animille_com

Petmex Králičí uši 500g Přírodní žvýkací pamlsky pro psy
582,04 Kč/1kg
296,84 Kč
Prodejce: velmontask

Petmex Jehněčí plíce 500g Přírodní žvýkací pamlsek pro psy
329,64 Kč
Prodejce: velmontask

Petmex Hovězí plíce 500g Přírodní žvýkací pamlsek pro psy
662,41 Kč/1kg
337,83 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Petmex Hovězí bachorový žvýkací přírodní pamlsek pro psy 500g
625,47 Kč/1kg
318,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Petmex Strips Vepřové přírodní žvýkací pamlsky pro psy 500g
437,24 Kč/1kg
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

1 kg sušených vepřových střev, žvýkací pamlsek pro psy, krmivo pro psy, sušený žvýkací pamlsek 15 cm, tyčinky pro štěňata, sušené hovězí střevo, pamlsek pro psy
750,01 Kč/1kg
750,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

Animille, hovězí žvýkací kůže, 1 kg, přírodní žvýkací pamlsky pro psy, sušené psí pochoutky
242,17 Kč/1kg
242,17 Kč
Prodejce: Animille_com

Animille Králičí uši s chlupem, 1 kg sušených pamlsků pro psy, monoproteinkový produkt
460,35 Kč/1kg
460,35 Kč
Prodejce: Animille_com

Přírodní žvýkací pamlsek pro psy Petmex Sušený jehněčí bachor 100g
197,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pochoutka pro psy - tyčinky z hovězí kůže obalené kachním masem Mersjo 500g
316,00 Kč/1kg
158,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Vepřové uši 4DOGS - 10 kusů
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

1kg králičí uši bez srsti psí svačina žvýkací krmivo pro psy sušené
624,97 Kč/1kg
624,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

Animille kuřecí nožičky 1000g, přírodní pamlsky pro psy, sušené psí pochoutky
266,41 Kč/1kg
266,41 Kč
Prodejce: Animille_com

Králičí sušené uši pro psy přírodní 80g
650,00 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: Bibifood
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Analytické složení: 100 % hovězí klasy, hrubý protein: 79,23 %, hrubý tuk: 15,59 %, hrubý popel: 3,33 %, vlhkost: 10 %.
Pokud svému psovi nabídnete naše sušené hovězí uši, dopřejete mu chutnou a zdravou svačinku!
Přírodní žvýkací pamlsky s hovězími ušima - ideální svačinka pro vašeho psa
Naše žvýkačky s hovězími ušima jsou produktem vyrobeným s vášní a péčí o zdraví vašeho psa. Každý krok výrobního procesu je přísně kontrolován, aby byla zajištěna a bezpečnost.
Suroviny z nejlepších zdrojů
Pro naše žvýkačky vybíráme jen ty nejlepší suroviny. Králičí uši odebíráme od důvěryhodných dodavatelů, kteří zajišťují, že zvířata jsou chována v přirozených podmínkách a neobsahují antibiotika a umělé růstové hormony. Tím je zajištěno, že váš pes dostává pamlsek nejvyšší kvality.
Bezpečný výrobní proces
Naše žvýkací pamlsky jsou vyráběny podle nejpřísnějších hygienických a bezpečnostních norem. Syrové králičí uši se pečlivě zpracovávají a suší, aby si zachovaly přirozenou chuť a výživnou hodnotu. Všechny naše výrobní závody jsou pravidelně kontrolovány, aby bylo zajištěno, že výrobky opouštějící náš závod jsou bezpečné pro konzumaci psy.
Komplexní kontrola kvality
Kontrolujeme každou fázi výroby, od surovin přes výrobní proces až po hotový výrobek. Provádíme přísné testování, abychom zajistili, že naše žvýkací pamlsky mají vynikající kvalitu a splňují naše vysoké standardy.
Přirozenost: Hovězí uši jsou přírodní pochoutkou, což znamená, že neobsahují žádné umělé přísady ani konzervační látky. Jsou to jednoduše sušené hovězí uši, takže jsou pro vašeho psa bezpečné a zdravé.
Bohaté na bílkoviny: Hovězí uši jsou bohatým zdrojem bílkovin, které jsou důležité pro budování a obnovu svalů vašeho psa.
Stimulují žvýkání: Žvýkací uši: Žvýkací uši vyžadují od vašeho psa práci, protože je musí žvýkat, aby je mohl sníst. To stimuluje čelisti a pomáhá udržovat zdravé zuby a dásně.
Zábava: Díky dlouhému procesu žvýkání poskytují žvýkačky s hovězími oušky vašemu psovi dlouhotrvající zábavu. Jsou skvělým způsobem, jak psa zaměstnat, zejména když si potřebuje na chvíli odpočinout a relaxovat.
Snadné trávení: Hovězí žvýkací uši jsou obecně snadno stravitelné, což je důležité pro psy s citlivým žaludkem.
Pomoc při ústní hygieně: Žvýkačky mohou pomoci odstranit nečistoty ze zubů, což pomáhá udržovat zdraví zubů vašeho psa.
Bezpečnost: Na rozdíl od některých jiných žvýkaček jsou hovězí uši méně rizikové z hlediska udušení nebo roztržení.
JEDEN BALÍK + VÍCE PRODUKTŮ = KONKRÉTNÍ DOPRAVNÉ = ÚSPORA: Kombinujte naše produkty, jako jsou kosti z paroží, žvýkací tyčinky, rybí tyčinky, hovězí penisy, kávové tyčinky, olivové tyčinky, bufetové tyčinky, hračky na přetahování, sýrové pochoutkyv jednom balení. Nepřeplácejte za výrobky s dopravou "", u nichž byly náklady na balení připočteny/skryty v jednotkové ceně každé položky.
UŠNÍ POLŠTÁŘ
Králík s kožešinou
Králík bez srsti
Vlněný
Bez zbytečných plastů: Jsme si vědomi dopadu plastů na životní prostředí, proto jsou naše obaly šetrné k životnímu prostředí a neobsahují žádné zbytečné plasty. Záleží nám na naší planetě!
NAŠE DOPORUČENÍ
Skladujte při pokojové teplotě a na suchém místě, vyhněte se přímému slunečnímu záření a vnějším vlivům.
Nejlépe podávat mezi jídly a váš pes by měl mít vždy přístup kčerstvé, čisté vodě.
Je však důležité mít na paměti, že každý pes je jiný a že ne všichni psi mají rádi sušené žvýkací pamlsky. Vždy je dobré sledovat reakci psa na nový pamlsek.
- Rozměry
- 17cm
- Hmotnost
- 300 g
- Obsah vlhkosti
- 10%
- Prodejní název
- sušené hovězí ucho
- Složení krmiva
- sušené hovězí ucho
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- psi
- Doplňkové látky
- žádné
- Počet kusů
- 10
- Návod k použití
- Nejlépe podávat mezi jídly a váš pes by měl mít vždy přístup k čerstvé, čisté vodě.
- Kód EAN
- 5903919091945
- Výrobce
- RF-deer
- Schvalovací číslo
- PL 24058302
- Rozměry
- 17cm
- Hmotnost
- 300 g
- Obsah vlhkosti
- 10%
- Prodejní název
- sušené hovězí ucho
- Složení krmiva
- sušené hovězí ucho
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- psi
- Doplňkové látky
- žádné
- Počet kusů
- 10
- Návod k použití
- Nejlépe podávat mezi jídly a váš pes by měl mít vždy přístup k čerstvé, čisté vodě.
- Kód EAN
- 5903919091945
- Výrobce
- RF-deer
- Schvalovací číslo
- PL 24058302
K tomu se hodí také

50 ks Sušené prasečí uši žvýkat pes snack žvýkat pes jídlo snack
1 000,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks

Mersjo jemné kachní prsní filety 2x500 g – pamlsky pro psy bez obilovin, žvýkací pamlsky, pamlsky na výcvik, pamlsky pro psy, přírodní maso
742,00 Kč/1kg
742,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Animille Králičí uši s chlupem, 1 kg sušených pamlsků pro psy, monoproteinkový produkt
460,35 Kč/1kg
460,35 Kč
Prodejce: Animille_com

HILTON Rýžové tyčinky s kuřecím masem - pochoutka pro psy - 500 g
264,51 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Petstyle Living žvýkací tyčinka s kuřecím a hovězím masem - svačinka pro psy - 100 kusů
680,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Petstyleliving

BULT – Kost z přední nohy hovězího – Žvýkací kost a kousací kroužek 100 g – Psí kosti – Hovězí kosti – Žvýkací hračky
679,40 Kč/1l
67,94 Kč
Prodejce: Bult-Store

Pochoutka Dokas-Minis-Kostičky z kachních prsou 70g
6 008,43 Kč/1kg
420,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dokas Entenbrust in Stückchen 200 g
2 745,50 Kč/1kg
549,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Pasta pro kočky na podporu trávení Gimcat Malt Soft Extra, 200g
301,70 Kč
-51,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
250,37 Kč
Prodejce: VISO

Vepřové uši 4DOGS - 10 kusů
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

AniForte kloubní snack pro psy 300g - S mušlí zelenoústou pro klouby a kosti, vysoký obsah masa, funkční snack bez obilovin
5 750,50 Kč/1kg
1 725,15 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

Akinu MASÍČKA Kachní prsíčka pamlsek pro psy 75 g
360,00 Kč/1l
36,00 Kč
Prodejce: Akinu

Volský kel 12 cm - cca 500 g 18 ks. - Přírodní žvýkací prostředek pro psy - 100 % hovězí maso - Péče o chrup a aktivita - Sušený žvýkací prostředek
833,53 Kč
Prodejce: mascota

Rinti Drinki Ente 185ml
271,93 Kč/1kg
112,94 Kč
-50,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
62,00 Kč
Prodejce: STREFA

Pochoutka Plus kousky z hovězího masa 230 g
647,83 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: STREFA

Jogurt pro psy
58,00 Kč
Prodejce: Bibifood

Pochoutka Rasco Premium kuřecím obalené sýrové proužky 500g
351,80 Kč/1kg
180,12 Kč
Prodejce: VISO

Dried Fish sušená ryba 100g
69,00 Kč
Prodejce: palkar

Dogsie Psí Popcorn - Hotové pukance Himalájské tyčky
149,00 Kč
Prodejce: HumbleWood

Vitakraft 23029, Pamlsky, Pes, Dospělý jedinec, Vepřové, Hovězí, Drůbež, 12 g
18,00 Kč/1l
45,00 Kč
Prodejce: STREFA

Tuftuf | Mini churros – hovězí maso – 100 g – měkké kousky – pamlsek pro psy
484,60 Kč/1l
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store

Pochoutka Perrito jehně, měkké proužky 100g
688,68 Kč/1kg
73,00 Kč
Prodejce: STREFA

Churu EUD723, Pamlsek, Pes, Kuřecí maso, Losos, 12 g
495,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

PEDIGREE DentaStix 56 kusů (8x180g) Žvýkací pastilky pro psy středních plemen
437,36 Kč/1kg
629,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Králičí uši s kožešinou 4DOGS - 10 kusů
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

VIBRAC Veggiedent Fresh L - pamlsky pro psy - 502,5 g
1 188,08 Kč/1kg
297,02 Kč
Prodejce: VISO

Alpha Spirit 8437013576116, Pamlsky, Pes, Univerzální, Vepřové, 150 g
303,03 Kč/1kg
50,00 Kč
Prodejce: STREFA

Vital Snackies – zdravé pamlsky pro zdravé zuby psů
169,00 Kč
Prodejce: Ghoda

Nobby STARSNACK Kuřecí maso v grilovacím obalu L, 144 g
1 408,40 Kč/1kg
202,81 Kč
Prodejce: VISO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,3 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Petstyle Living Twisted Stick s kuřetem



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(14)Počet hodnocení: 14
680,79 Kč
Prodejce: Petstyleliving

Tuftuf | Mini churros – hovězí maso – 100 g – měkké kousky – pamlsek pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l

Psí pamlsky – psí pochoutky – 6x proužky s medvídky s příchutí hovězího masa – 70 g psích pamlsků TufTuf
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
393,00 Kč/1l

Tuftuf | Mini churros – 100 g – měkké psí sušenky – vepřové maso – krmivo pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l

Psí pamlsky – pamlsky pro výcvik psů – pamlsky pro trenéry s hovězím masem – 120 g pamlsků pro psy TufTuf
76,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
637,17 Kč/1l

Krmivo pro psy – pamlsky pro psy – 6x gumové medvídky s příchutí drůbeže – 85 g pamlsků pro psy
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,65 Kč/1l

Bult | Bult Bar – kozí maso – snack s vysokým obsahem bílkovin – zdravé pamlsky pro psy – 75 g
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bar psí pamlsek – 75 g – 30,1 % bílkovin – snadno stravitelná receptura – chobotnice
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bult Bar – krmivo pro psy – 75 g – 40 % bílkovin – 86 % obsahu masa – králičí pamlsek
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bult Bar – pamlsek pro psy – 75 g – vysoký obsah bílkovin 40 % – 86 % obsahu masa – pamlsek z kachního masa
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Tasty Strips Superfoods – králík – 300 g – 6 kusů – doplňkové krmivo – masová pochoutka
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Tasty Strips hovězí – 300 g – 6 kusů – se superpotravinami – zdravé pamlsky pro psy
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Tasty Strips Superfoods – kachna – 300 g – 6 kusů – zdravé pamlsky pro psy – doplňkové krmivo
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Masové proužky pro psy – jehněčí maso – 6 × 300 g – bez obilovin – superpotravina
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

PEDIGREE Markies - pamlsky pro psy - 12,5 kg
1 676,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
134,16 Kč/1kg

MACED Psí pamlsek s kostí a parmskou šunkou 330g
772,37 Kč
Prodejce: SuperMerchant

PETMEX Byčí penis 15 cm - pamlsky pro psy - 10 ks
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 973,09 Kč/1kg

PETMEX Prášky z vepřového masa - pochoutka pro psy - 1 kg
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Králičí uši s kožešinou 4DOGS - 10 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Petmex Jelení kůže 15cm Přírodní žvýkací pamlsek pro psy 500g
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
889,02 Kč/1kg