Délka:
10 m- 5 mZobrazit dostupné možnosti
- 10 m
- 25 mZobrazit dostupné možnosti
Objem:
6 l- 1 lZobrazit dostupné možnosti
- 4 l
- 5 l
- 6 l
- 8 l
- 20 lZobrazit dostupné možnosti
Hmotnost:
9000 g- 6000 g
- 7500 gZobrazit dostupné možnosti
- 8000 g
- 8500 gZobrazit dostupné možnosti
- 9000 g
- 9500 gZobrazit dostupné možnosti
- 13000 g
- 14500 gZobrazit dostupné možnosti
- 26000 gZobrazit dostupné možnosti
Hydroizolační sada Tekutá fólie 8 kg Těsnicí páska 10mb LEVEL+ SET297
731,00 Kč
73,10 Kč / 1m
plus 330,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Hydroizolační sada Tekutá fólie 4 kg Těsnicí páska 5mb Level+ SET43
130,00 Kč/1l
390,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 5,5 kg Těsnicí páska 5mb + Malířský váleček LEVEL+ SET295
107,20 Kč/1m
536,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 10mb - LEVEL+ SET18
130,00 Kč/1l
1 040,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 4kg Páska 5mb HALBAU SETH01
72,20 Kč/1m
361,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 9,5 kg Těsnicí páska 5mb Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET308
118,14 Kč/1l
827,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12 kg Těsnicí páska 5mb Koupelnová sprcha HALBAU SETH23
181,60 Kč/1m
908,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Koupelnová sprcha HALBAU SETH10
108,20 Kč/1m
541,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12 kg Páska 10mb Balkon Koupelna LEVEL+ SET527
163,13 Kč/1l
1 305,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie 1,5 kg Level+08 hydroizolace
113,00 Kč/1l
113,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Level+ FLÜSSIGFOLIE IN L+08 4 kg tekutá fólie
88,33 Kč/1l
265,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Základní nátěr 2L Páska 10mb HALBAU SETH429
581,00 Kč/1l
1 162,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr Koupelnová sprcha Level+ SET64
840,00 Kč/1l
840,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Páska 5mb Základní nátěr 1 l Manžety Rohy Level + SET507
1 080,00 Kč/1l
1 080,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 25 kg Level+08
69,25 Kč/1l
1 385,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12 kg Páska 15mb Základní nátěr 5 l Manžety Rohy Koupelna LEVEL+ SET520
426,60 Kč/1l
2 133,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 20kg Těsnicí páska 15mb Základní nátěr 5L Rohož 1mb Level+ SET39
406,80 Kč/1l
2 034,00 Kč
Prodejce: Izosklep

LEVEL+ PROFI 1K L+19 4 kg tekutá hydroizolační fólie s 10 cm malířským válečkem
140,33 Kč/1l
421,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7kg Základní nátěr na dlaždice 1,5kg Těsnicí páska 5mb Sprcha - LEVEL+ SET333
840,00 Kč/1l
840,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Sada Malířský váleček 25 cm + HALBAU FLÜSSIGFOLIE EXTREME D02 tekutá fólie - 25 kg
86,50 Kč/1l
1 730,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie pro exteriéry a interiéry, hydroizolace balkonů a koupelen 7 kg Level+09
94,00 Kč/1l
470,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
PROFESIONÁLNÍ HYDROIZOLAČNÍ SADA S TEKUTOU FÓLIÍ L+ SET297
Hydroizolační sada pro koupelny, sprchové kouty, vany, sprchové vaničky, toalety, prádelny a další vnitřní prostory vystavené trvalému působení vody a vlhkosti.
SADA OBSAHUJE:
- Tekutá fólie L+08 - 8 kg - Těsnicí páska L+B01 - 10 mbTEKUTÁ TĚSNICÍ FÓLIE DO INTERIÉRU FLÜSSIGFOLIE V 1K L+08
Jednosložková, polymerní, tekutá těsnicí fólie do interiéru.
VLASTNOSTI VÝROBKU
- PŘIPRAVENÁ K POUŽITÍ - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ - PRO STĚNY A PODLAHY - VELMI DOBRÁ PŘILNAVOST LEPIDEL - TRVALE ELASTICKÁ MEMBRÁNA - VODOTĚSNÁ A VODĚODOLNÁAPLIKACE
Tekutá hydroizolační membrána je určena k bezespárovému utěsnění povrchu podkladů s vysokou intenzitou vlhkosti (kuchyně, koupelny, toalety, prádelny, sprchové kouty) před pokládkou keramického obkladu. Vhodná pro elastické izolační nátěry proti vlhkosti a vodotěsné nátěry v systémech podlahového vytápění. Výrobek je určen na betonové podklady, cementové a cementovápenné omítky, sádrové omítky, sádrové tvárnice, cementové desky, sádrokartonové desky, sádrovláknité a cementovláknité desky, stěrky. Po zaschnutí vytváří vysoce elastický, vlhkosti a vodě odolný nátěr. Hotový nátěr chrání povrch před škodlivými účinky olejů, tuků, hub, plísní a všech chemikálií a čisticích prostředků používaných denně v domácnosti. Lze aplikovat na svislé i vodorovné povrchy, v interiéru. Po zaschnutí vytváří drsný povlak, který byl navržen jako ideální podklad pro cementová, disperzní a epoxidová lepidla na keramické obklady. Tekutý film nelze použít jako finální povrchovou úpravu. Výrobek neobsahuje koalescenty a rozpouštědla a nemá negativní vliv na životní prostředí.TECHNICKÉ ÚDAJE
- BARVA - modrá - KONZISTENCE - hustá pasta - pH - 8,0 - 9 - ČAS ,0 - POČET VRSTEV - 1-4 (minimálně 2) - SPOTŘEBA - od 0,80 kg/m² do 1,40 kg/m² - MINIMÁLNÍ TLOUŠŤKA NÁTĚRŮ - 1 mm - KRYTÍ - do 1 mm - TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE NANÁŠENÍ - od +5°C do +25°C - DOBA SUŠENÍ JEDNOTLIVÉHO NÁTĚRU - od 6 do 24 hodin - od 6 do 24 hodin - OD 0,80 kg/m² do 1,40 kg/m² - OD 0,80 kg/m² do 40 kg/m² 6 až 24 hodin - DOBA TRVÁNÍ KERAMICKÉHO NÁTĚRU - Minimálně 7 dní - MONTÁŽ KERAMICKÉHO NÁTĚRU - Ne dříve než 24 hodin po vytvrzení - ZPŮSOB APLIKACE - Štětcem, Štětcem, válečkem, ocelovým hladítkem, stříkáním - Datum použitelnosti výrobku vytištěné na kartonu.HYDROIZOLAČNÍ TĚSNICÍ PÁSKA PL2ECO DICHTBAND 120/70 L+B01
Termoplastický elastomer 100%
VLASTNOSTI VÝROBKU
- VODOTĚSNÝ - MRAZUVZDORNÝ - VYSOCE PRUŽNÝ - ODOLNÝ PROTI ROZTRŽENÍ - ODOLNÝ PROTI HOUBÁM A PLÍSNÍM - SNADNO SE ROZTÍRÁ - VÝBORNÁ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - VHODNÝ PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ.APLIKACE
Páska L+B01 je určena k utěsnění všech spár mezi stěnami a podlahou, rohů (spár) stěn na svislých plochách nebo stěn a podlah na vodorovných plochách v systémech těsnění pod dlažbou. Doporučuje se také k utěsňování dilatačních spár (obvodových, montážních, zónových a kontrolních) na vodorovných a svislých plochách a na jejich styku uvnitř i vně budov, v prostorách vystavených dočasnému nebo trvalému působení vlhkosti a vody. Pásku lze použít v prostorách, jako jsou koupelny, sprchy, kuchyně, prádelny, bazény, sauny, fontány, sklepy, a pro hydroizolaci na balkonech a terasách. Páska je určena k použití ve spojení se všemi tekutými polymerními a polymercementovými tmely značky LEVEL+®. Pásku nepoužívejte na stavební spáry. NÁVOD K MONTÁŽI PL2ECO L+B01 TĚSNICÍCH PŘÍSLUŠENSTVÍ Montáž začíná rohy a těsnicími manžetami na stěnu nebo podlahu. Po jejich prvotním umístění odměřte další rovné délky pásky a nezapomeňte přidat přesahy nejméně 40 mm ve spojích pásky a pásky s rohy nebo manžetami. Na zakrývaný povrch se nanese tenká vrstva hydroizolační hmoty značky LEVEL+® a na ni se položí rohy a rovné úseky pásky, přičemž se dbá na jejich rovnoměrné umístění. Po položení se páska shora přitlačí do podkladu měkkým válečkem, špachtlí nebo hladítkem a shora se dodatečně stěrkuje těsnicí hmotou. Dbejte na to, aby byly pásky pečlivě spojeny (pomocí těsnicí hmoty) mezi sebou a s páskami v rozích. POZOR: Při spojování pásek a rohů dbejte na to, aby střední část (cca 20 mm) pásky a stejně široký podklad pod ní nebyly pokryty těsnicí hmotou. Takto instalovaná páska se oboustranně zašpiní hydroizolační hmotou LEVEL+®, a to minimálně ve dvou vrstvách, přičemž středová část pásky (minimálně 20 mm) zůstane nezatížená. Při utěsňování dilatačních spár pomocí dilatačních šňůr použijte šňůru příslušného průměru, abyste těsně vyplnili celou dilatační spáru a dokonale přitlačili pásku ke stěnám uvnitř. POZOR: Při instalaci pásek a rohů je naprosto zakázáno používat ostré nástroje. Další stavební práce provádějte až po zaschnutí těsnicí hmoty.TECHNICKÉ ÚDAJE PL2ECO L+B01
- BARVA - Modrá - PODKLADOVÝ MATERIÁL - Netkaný polypropylen PP - TĚSNICÍ ZÓNA - PÁSKA - Termoplastický elastomer TPE - CELKOVÁ ŠÍŘKA - 120 mm - TĚSNICÍ ZÓNA ROZŠÍŘENÍ (ELASTOMER) -. 70mm - ŠÍŘKA ROZŠÍŘENÉ ZÓNY (PP Vlákno) - 20mm - TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE INSTALACE - +5°C až +25°C - CELKOVÁ TLOUŠŤKA - cca 0,50mm +/- 0,1mm - TLOUŠŤKA V DÉLCE - 36% - TLOUŠŤKA PO ŠÍŘCE - 87% - TEPLOTNÍ ODOLNOST - od -30°C do +90°C - PRŮTOKOVÝ TLAK - 1,50bar - TEPLOTA VZDUCHU A PŮDY V MÍSTĚ MONTÁŽE - od +5°C do +25°CSKLADOVÁNÍ A PŘEPRAVA
Chraňte výrobky před přímým slunečním zářením, skladujte mimo dosah zdrojů tepla a otevřeného ohně. Výrobky jsou citlivé na teploty pod bodem mrazu. Přepravujte a skladujte v originálních uzavřených obalech, v suchu při teplotách nad +5°C.POZOR
Práce provádějte v souladu s technickými podmínkami, pokyny výrobce, normami a příslušnými předpisy o bezpečnosti práce. Technické údaje a informace o použití jsou uvedeny pro teplotu 25 °C ± 2 °C a relativní vlhkost 55-60 %. Za jiných podmínek se doba schnutí nebo tuhnutí a aplikace a instalace mohou lišit. Výrobky uchovávejte mimo dosah dětí. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékaře. Výrobce neručí za škody vzniklé v důsledku nesprávného nebo nevhodného použití výrobku. Před použitím si přečtěte podrobné podmínky použití výrobku. UPOZORNĚNÍ: K recyklaci jsou vhodné pouze zcela vyprázdněné a vyčištěné obaly! V případě jakýchkoli pochybností se obraťte na výrobce.- Délka
- 10 m
- Hmotnost
- 9000 g
- Objem
- 6 l
- Kód EAN
- 4251659226235
- Číslo produktu
- SET-297
- Výrobce
- Hangato GmbH
- Délka
- 10 m
- Hmotnost
- 9000 g
- Objem
- 6 l
- Kód EAN
- 4251659226235
- Číslo produktu
- SET-297
- Výrobce
- Hangato GmbH
Žádné signální slovo
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P302 + P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/...
Věty o nebezpečnosti
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
K tomu se hodí také

weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
67,42 Kč/1l
2 022,51 Kč
Prodejce: bauschnell

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²
553,18 Kč/1kg
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibilní těsnicí kaše pro hydroizolaci 35 kg šedá A+B
104,95 Kč/1kg
3 673,08 Kč
Prodejce: MasterBau

MAPEI® KERAPOXY Easy Design 2K 3 kg 700 průsvitná epoxidová pryskyřice pro spárování obkladů a dlažeb
573,05 Kč/1kg
1 719,15 Kč
Prodejce: Eoshop

1 kg voděodolného tmelu 1000 g – neviditelné utěsnění, rychleschnoucí a přetírací, do koupelny, kuchyně, na zahradu a do exteriéru, odolný vůči vysokým teplotám
603,73 Kč/1l
603,73 Kč
Prodejce: GrowExpert

Hydroizolační sada Tekutá fólie 20kg Těsnicí páska 20mb Základní nátěr 5L Rohož 2mb Level+ SET45
494,40 Kč/1l
2 472,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Remmers KIESOL C injekční krém pro hydroizolaci suchých stěn a horizontální izolaci, 550 ml
3 234,73 Kč/1kg
1 779,10 Kč
Prodejce: ARO

CERESIT CR 65 Vodotěsný nátěr 25 kg
26,43 Kč/1kg
660,84 Kč
Prodejce: MasterBau

PCI Seccoral 1K Dichtschlämme 15 kg Sack
160,13 Kč/1kg
2 401,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Sopro Designfuge Solitär F20 Pflastergrau 25kg
83,88 Kč/1kg
2 097,01 Kč
Prodejce: bauschnell

Dewepro 314860
43,85 Kč/1kg
877,07 Kč
Prodejce: bauschnell

SAKRET Flexible Dichtungsschlämme FDS 15kg
131,39 Kč/1kg
1 970,87 Kč
Prodejce: bauschnell

Schlüter DITRA 25 D30M Verbundentkopplungsmatte 30,2x0,995m
338,49 Kč/1m
10 222,47 Kč
Prodejce: bauschnell

Sikaflex-521 UV černá 300ml kazeta
380,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Natur
86,62 Kč/1kg
2 165,46 Kč
Prodejce: bauschnell

Tmel, krém na opravu stěn, tmel na opravu stěn
2 490,00 Kč/1l
249,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Lepidlo na svařování za studena dvousložkové lepidlo na kov plast keramiku extra silné opravné lepidlo 150 °C 2 tuby - GlueStar
1 395,00 Kč/1kg
299,00 Kč
-20,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
279,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Netscroll

sada 3 spárovacích tužek šedé barvy, voděodolná spárovací hmota pro obnovu a opravu spár, rychleschnoucí, ideální pro koupelny, kuchyně a WC, H0126
38 909,33 Kč/1l
291,82 Kč
Prodejce: Trendhaus-Hamburg

Zpevňovač spár 5 litrů, ochrana a impregnace spár
426,04 Kč/1l
2 130,19 Kč
Prodejce: boni-shop

Univerzální těsnící hmota MEM Water-Stop, 1 kg
9 273,18 Kč/1m
1 020,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Pružný těsnicí nátěr OS925 černý 5 kg
316,42 Kč/1kg
1 582,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Utěsnění Wasser Stop Šedá 750 Ml
772,80 Kč/1kg
579,60 Kč
Prodejce: Dragtek-com

INF Šest balení fixů na spáry: Vodotěsný marker pro obnovu dlaždic Bílý
2 728,57 Kč/1m
382,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Bitumenové lepidlo na střešní šindele
1 203,65 Kč/1kg
240,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ManufakturMartinshof

Sada Dryzone Horizontalsperre (18 m) – injekční krém proti vlhkým stěnám a vzlínající vlhkosti – bariéra proti vlhkosti pro zdivo
612,35 Kč/1m
11 022,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Baufan výplň otvorů a trhlin bílá 350g 101421
1 036,40 Kč/1kg
362,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sikagard 6220 S - 500ml
644,85 Kč/1kg
212,80 Kč
Prodejce: SABTRADE

Verk 11354 Podložka na řezání a stříhání A5 modrá
345,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: LED21

ROMEX ROMPOX-ECOFINE Pflasterfugenmörtel 1K beige 12,5kg
103,30 Kč/1kg
1 291,20 Kč
Prodejce: bauschnell
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 780,91 Kč
Prodejce: bauschnell
3 252,06 Kč/1kg

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28 537,58 Kč
Prodejce: bauschnell
1 141,50 Kč/1kg

PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
27 231,17 Kč
Prodejce: bauschnell
27 231,17 Kč/1kg

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
24 939,45 Kč
Prodejce: bauschnell
997,58 Kč/1kg

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

KNAUF Rotkalk Fein Kalkoberputz 0,6mm 30kg innen und außen
20 207,92 Kč
Prodejce: bauschnell
673,60 Kč/1kg

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 877,24 Kč
Prodejce: bauschnell
62,57 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 675,83 Kč
Prodejce: bauschnell
547,03 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 197,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 219,73 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 682,14 Kč
Prodejce: bauschnell
56,07 Kč/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 022,51 Kč
Prodejce: bauschnell
67,42 Kč/1l

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 157,98 Kč
Prodejce: bauschnell
307,90 Kč/1kg

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
5 595,54 Kč
Prodejce: bauschnell
223,82 Kč/1kg

Sikaflex-402 Connection Hochleistungsdichtstoff 290 ml Betongrau - dauerhafte Haftung und Flexibilität
4 731,47 Kč
Prodejce: bauschnell
16 315,41 Kč/1l