Délka:
5 m- 5 m
- 15 mZobrazit dostupné možnosti
- 20 mZobrazit dostupné možnosti
Hmotnost:
8500 g- 8500 g
- 15000 gZobrazit dostupné možnosti
- 16500 gZobrazit dostupné možnosti
- 20000 gZobrazit dostupné možnosti
- 27000 gZobrazit dostupné možnosti
Objem:
1 l- 1 l
- 2 lZobrazit dostupné možnosti
- 3 lZobrazit dostupné možnosti
- 5 lZobrazit dostupné možnosti
Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr Koupelnová sprcha Level+ SET64
840,00 Kč
840,00 Kč / 1l
plus 330,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET302
806,00 Kč/1l
806,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie exteriér, interiér Hydroizolace balkonů Koupelna 14 kg flexibilní izolace Level+09
91,90 Kč/1l
919,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 20kg Těsnicí páska 20mb Základní nátěr 5L Rohož 2mb Level+ SET45
494,40 Kč/1l
2 472,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci 12 kg L+08
80,13 Kč/1l
641,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Sada malířských válečků 25 cm + Pružná tekutá hydroizolační fólie Balkon Koupelna 20 kg LEVEL PLUS 09
96,33 Kč/1l
1 445,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Voděodolný tmel 300 g – neviditelné utěsnění, rychleschnoucí a přetíratelný, pro koupelny, kuchyně, zahrady a venkovní použití, odolný vůči vysokým teplotám
816,67 Kč/1l
245,00 Kč
Prodejce: GrowExpert

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12 kg Těsnicí páska 5mb Rohož 2mb Podkladový nátěr Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET310
258,60 Kč/1l
1 293,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 4kg Základní nátěr 1L Těsnicí páska 5mb Základní nátěr Koupelna Sprcha HALBAU SETH03
121,20 Kč/1m
606,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7kg Základní nátěr na dlaždice 1,5kg Těsnicí páska 5mb Sprcha - LEVEL+ SET333
840,00 Kč/1l
840,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 9,5 kg Těsnicí páska 5mb Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET308
118,14 Kč/1l
827,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12 kg Páska 15mb Základní nátěr 5 l Manžety Rohy Koupelna LEVEL+ SET520
426,60 Kč/1l
2 133,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12 kg Páska 10mb Balkon Koupelna LEVEL+ SET527
163,13 Kč/1l
1 305,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12 kg Těsnicí páska 10mb Koupelnová sprcha HALBAU SETH21
83,80 Kč/1m
838,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 10mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET330
741,50 Kč/1l
1 483,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Koupelnová sprcha HALBAU SETH10
108,20 Kč/1m
541,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Páska 5mb Základní nátěr 1 l Manžety Rohy Level + SET507
1 080,00 Kč/1l
1 080,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7kg Těsnicí páska 5mb Rohož 1mb Podkladový nátěr Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET311
842,00 Kč/1l
842,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 4kg Těsnicí páska 5mb Podložka 1mb Základní nátěr 1l Sprcha - LEVEL+ SET346
866,00 Kč/1l
866,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 4kg Páska 5mb Základní nátěr 1L Balkon Koupelna LEVEL+ SET510
630,00 Kč/1l
630,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
VNITŘNÍ A VENKOVNÍ HYDROIZOLAČNÍ SADA S TEKUTOU FÓLIÍ L+ SET64
Profesionální kompletní sada pro hydroizolaci balkonů, schodišť, koupelen, sprch, obkladů van, sprchových vaniček a dalších venkovních i vnitřních ploch vystavených trvalému působení vody a vlhkosti na svislých i vodorovných plochách.
SADA OBSAHUJE:
- Tekutá fólie L+09 Spezial - 7 kg - LF Profi primer L+03 - 1 l - Těsnicí páska L+B04 - 5 mb - Těsnicí rohová vnitřní L+B04 - 2 ks. - Těsnicí manžeta L+B04 SE 120x120 mm - 2 ks.TEKUTÁ TĚSNICÍ FÓLIE PRO INTERIÉR A EXTERIÉR FLÜSSIGFOLIE SPEZIAL 1K L+09
Jednosložková polymerní kapalná těsnicí fólie pro použití v interiéru a exteriéru.
VLASTNOSTI VÝROBKU
- ODOLNÁ PROTI MRAZU - PŘIPRAVEN K POUŽITÍ - VODOTĚSNÝ A VODĚODOLNÝ - TRVALE PRUŽNÁ MEMBRÁNA - PŘEKLENUJE TRHLINY - VELMI DOBRÁ PŘILNAVOST LEPIDEL - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ - BEZ ROZPOUŠTĚDELAPLIKACE
Tekutá membrána SPEZIAL 1K L+09 je určena k pružné hydroizolaci typických stavebních povrchů v místech vystavených působení vody a vlhkosti s vysokou intenzitou vlhkosti, jako jsou: balkony, kuchyně, koupelny, sprchové kouty, toalety, prádelny, sklepy před pokládkou keramických krytin. Vhodný pro elastické hydroizolační nátěry a hydroizolační nátěry v systémech podlahového vytápění. Výrobek je určen na betonové podklady, cementové a cementovápenné omítky, sádrové omítky, sádrové tvárnice, cementové desky, sádrokartonové desky, sádrovláknité a cementovláknité desky, stěrky. Po zaschnutí vytváří vysoce elastický, vlhkosti a vodě odolný nátěr. Hotový nátěr je odolný a chrání povrch před škodlivými účinky olejů, tuků, hub, plísní a všech chemikálií a čisticích prostředků používaných denně v domácnosti. Lze aplikovat na svislé i vodorovné povrchy, v interiéru i exteriéru. Po zaschnutí vytváří drsný povlak, který byl navržen jako ideální podklad pro cementová, disperzní a epoxidová lepidla na keramické obklady a dlažby. Tekutý film nelze použít jako finální povrchovou úpravu. Výrobek neobsahuje koalescenty a rozpouštědla a nemá negativní vliv na životní prostředí.TECHNICKÉ ÚDAJE
- BARVA - modrá - KONZISTENCE - hustá pasta - pH - 8,0 - 9,0 - Počet vrstev - 1 - 4 (minimálně 2) - SPOTŘEBA - 0,80 kg/m² až 1,40 kg/m²/1 vrstva. - MINIMÁLNÍ TLOUŠŤKA NÁTĚRU - 1 mm - SCHOPNOST KRYTÍ - do 1 mm - TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE NANÁŠENÍ - od +5 °C do +25 °C - DOBA SUŠENÍ JEDNÉ VRSTVY - od 6 do 24 hodin - DOBA TRVÁNÍ NÁTĚRU - minimálně 7 dní - ZPEVNĚNÍ KERAMICKÉ PODLAHY - nejdříve po 24 hodinách od vytvrzení - ZPŮSOB NANÁŠENÍ - štětcem, válečkem, ocelovým hladítkem, stříkáním - NORMA - 1504-2 - doba použitelnosti - 12 měsíců od data výroby - Datum použitelnosti výrobku je uvedeno na obaluHLOUBKOVÝ PENETRAČNÍ NÁTĚR LF PROFI L+03
Rychleschnoucí specializovaný základní nátěr na bázi nízkomolekulárních akrylových pryskyřic.
VLASTNOSTI VÝROBKU
- HLUBOCE PENETRUJÍCÍ - 1:1 NA VODNÍ BÁZI - BEZ ROZPOUŠTĚDEL - VYHLAZUJE ABSORPCI PODKLADU - ZPEVŇUJE PODKLAD - ZLEPŠUJE PŘILNAVOST - POD HYDROIZOLACI - POD CEMENTOVÁ LEPIDLA - POD OMÍTKUAPLIKACE
TIEFENGRUND LF PROFI L+03 se používá jako základní nátěr pro zpevnění podkladu a zvýšení přilnavosti následných vrstev nanášených na povrch. Doporučuje se používat na staré i nové vysoce savé podklady, jako jsou: beton, pórobeton, omítky (cemento-vápenné, vápenné, sádrové), desky (cementové, sádrové, sádrokartonové). Lze jej použít v konstrukcích vytápěných podlah. Je ideální jako podkladový nátěr pod podlahové podklady a tmely na bázi sádry, sádrová lepidla a sádrové omítky, pod cementové omítky, tapety, potěry, samonivelační stěrky. Lze použít pod polymerní a polymercementové nátěry a hydroizolační fólie. Pod cementová a disperzní lepidla na keramické obklady a dlažby, všechny druhy akrylátových a minerálních omítek. Výrobek je určen zejména jako podkladní vrstva pod jednosložkové a dvousložkové, polymerní a polymercementové nátěry - hydroizolační fólie značky LEVEL PLUS. Lze aplikovat na svislé i vodorovné plochy, v interiéru i exteriéru. Pro podklady se sníženou nasákavostí lze ředit vodou v poměru 1:1. Výrobek neobsahuje koalescenty a rozpouštědla. Po zaschnutí prakticky nevytváří film, způsobuje hydrofobizaci podkladu. Výrobek je paropropustný. Nemá negativní vliv na životní prostředí.TECHNICKÉ ÚDAJE
- BARVA - modrá - KONZISTENCE - tekutý - pH - 8,0 - 9,0 - HUSTOTA [20 °C] - přibližně 1,1 g/cm3 - POČET VRSTEV - 1-3 - SPOTŘEBA - od 0,01 l/m² do 0,30 l/m² - TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE APLIKACE - od +5 °C do +25 °C - DOBA SUŠENÍ - od 15 minut do 2 hodin - ZPŮSOB APLIKACE - štětcem, válečkem, stříkáním - DOBA POUŽITÍ - 12 měsíců od data výroby - Datum použitelnosti výrobku naleznete na obalu.HYDROIZOLAČNÍ PÁSKA PL3 TPEPDM DICHTBAND 120/120 L+B04
Třívrstvá 100% elastomerová páska
VLASTNOSTI VÝROBKU
- VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - PRO BAZÉNY, SAUNY A FONTÁNY - RESERVOÁRY - KOUPELNOVÉ A SPRCHOVÉ KOUTY - KUCHYNĚ A PRÁDELNY - PRO DILATAČNÍ SPÁRY - PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ - BALKONY A TERASY - POD KERAMICKÉ OBKLADY A DLAŽBY - VODOTĚSNÉ - ODOLNÉ PROTI MRAZU - VELMI FLEXIBILNÍ - ODOLNÝ PROTI ROZTRŽENÍ - VYZTUŽENÝ POLYESTEROVOU VLOŽKOU - ODOLNÝ PROTI HOUBÁM A PLÍSNÍM - SNADNO ROZŠIŘITELNÁPOUŽITÍ
Páska L+B04 je určena především k utěsnění míst zvláště vystavených trvalému působení vody a vlhkosti v hydroizolačních systémech v místech, jako jsou: bazény, sauny, fontány, rybníky, jiné vodní nádrže, a k hydroizolaci na balkonech a terasách. Páska je ideální pro hydroizolaci v místech, jako jsou koupelny, sprchy, toalety, kuchyně, prádelny a sklepy. Pásku lze použít k utěsnění všech spojů mezi stěnou a podlahou, rohů stěn (spár) na svislých plochách nebo stěn a podlah na vodorovných plochách v systémech utěsnění pod dlažbou. Doporučuje se také k utěsnění dilatačních spár (obvodových, montážních, zónových a kontrolních) na vodorovných a svislých plochách a na jejich styku uvnitř i vně budov, v místnostech vystavených dočasnému nebo trvalému působení vlhkosti a vody. Páska je určena pro použití ve spojení se všemi tekutými polymerními a polymercementovými tmely LEVEL+®. Pásku nepoužívejte na konstrukční dilatační spáry.VNITŘNÍ A VNĚJŠÍ TĚSNICÍ ROHY PL3 DICHTECKE L+B04
Třívrstvá elastomerová páska 100%
VLASTNOSTI VÝROBKU
- VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - PRO BAZÉNY, SAUNY A FONTÁNY - RESERVOÁRY - KOUPELNOVÉ A SPRCHOVÉ KOUTY - KUCHYNĚ A PRÁDELNY - PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ - BALKONY A TERASY - POD KERAMICKOU DLAŽBU - 3D TECHNOLOGIE - BEZE SPÁR A LEPIDLA - 100% VODOTĚSNOST - MRAZUVZDORNÉ - VELMI FLEXIBILNÍ - VYZTUŽENÁ POLYESTEROVOU VLOŽKOUPOUŽITÍ
Vnitřní a vnější rohy L+B04 jsou určeny především k utěsnění míst zvláště vystavených trvalému působení vody a vlhkosti v hydroizolačních systémech v místech, jako jsou: bazény, sauny, fontány, jezírka, jiné vodní nádrže, a k hydroizolaci balkonů a teras. Jsou ideální pro hydroizolace v místech, jako jsou koupelny, sprchy, toalety, kuchyně, prádelny a sklepy. Rohy lze použít k utěsnění všech spojů mezi stěnou a podlahou, rohů (spár) stěn na svislých plochách nebo stěn a podlah na vodorovných plochách v systémech utěsnění podkladu. Rohy jsou určeny k použití ve spojení se všemi tekutými polymerními a polymercementovými tmely LEVEL+®.TĚSNICÍ MANŽETA S ELASTICKOU ZÓNOU PL3ECO DICHTMANCHETTE L+B04 SE
Stěnová manžeta 120 mm / Ø10
VLASTNOSTI VÝROBKU
- TERMOPLASTICKÝ ELASTOMER 100% - VODĚODOLNÝ - ODOLNÝ PROTI MRAZU - VYSOCE FLEXIBILNÍ - ODOLNÝ PROTI ROZTRŽENÍ - ODOLNÝ PROTI PLÍSNÍM A HOUBÁM - VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍAPLIKACE
Těsnicí manžeta L+B04 SE je určena k utěsnění všech typů otvorů kolem prostupů instalačních trubek stěnami a podlahami. Manžety lze použít v místech instalace bazénového zařízení, sloupků zábradlí a k utěsnění podlahových vpustí a průchodů sanitárního potrubí stěnami a podlahami v systémech utěsnění pod podlahou. Těsnicí manžetu lze použít v místech, jako jsou koupelny, sprchy, kuchyně, prádelny, bazény, sauny, fontány, sklepy, a pro hydroizolaci na balkonech a terasách. Pro použití v kombinaci se všemi tekutými polymerními a polymercementovými těsnicími materiály značky LEVEL+®.NÁVOD K MONTÁŽI TĚSNICÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ PL3 L+B04
Instalace začíná rohy a těsnicími manžetami na stěnu nebo podlahu. Po jejich prvotním umístění vyměřte další rovné délky pásky a nezapomeňte přidat minimálně 40 mm přesahu ve spojích pásky a pásky s rohy nebo manžetami. Na zakrývaný povrch se nanese tenká vrstva hydroizolační hmoty značky LEVEL+® a na ni se položí rohy a rovné úseky pásky, přičemž je třeba dbát na jejich rovnoměrné umístění. Po položení se páska shora přitlačí do podkladu měkkým válečkem, špachtlí nebo hladítkem a shora se dodatečně stěrkuje těsnicí hmotou. Dbejte na to, aby byly pásky pečlivě spojeny (pomocí těsnicí hmoty) mezi sebou a s páskami v rozích. POZNÁMKA: Při spojování pásek a rohů dbejte na to, aby střední část (cca 20 mm) pásky a stejně široký podklad pod ní nebyly pokryty těsnicí hmotou. Takto instalovaná páska se oboustranně zašpiní hydroizolační hmotou LEVEL+®, a to minimálně ve dvou vrstvách, přičemž střední část pásky (minimálně 20 mm) se ponechá nezatížená. Při utěsňování dilatačních spár pomocí dilatačních šňůr použijte šňůru příslušného průměru, abyste těsně vyplnili celou dilatační spáru a dokonale přitlačili pásku ke stěnám uvnitř. POZOR: Při instalaci pásek a rohů je naprosto zakázáno používat ostré nástroje. Další stavební práce provádějte až po zaschnutí těsnicí hmoty.TECHNICKÉ ÚDAJE PL3 L+B04
- BARVA - modrá - PODKLADOVÝ MATERIÁL - netkaný polypropylen PP - TĚSNICÍ ZÓNA - HŮLKA - termoplastický elastomer TPE - CELKOVÁ ŠÍŘKA - 120 mm - ROZŠÍŘENÉ TĚSNĚNÍ (ELASTOMER) - 120 mm - ŠÍŘKA ROZŠÍŘENÉ ZÓNY (PP Vlákno) - 120mm - TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU V ČASE INSTALACE - od +5°C do +25°C - CELKOVÁ TLOUŠŤKA - cca 0,60 mm +/- 0,1 mm - PODÉLNÉ PRODLOUŽENÍ - 100% - PRODLOUŽENÍ NA ŠÍŘKU - 150 % - TEPLOTNÍ ODOLNOST - od -30°C do +90°C - ROZTAŽNÝ TLAK - 1,50bar - ODOLNOST PROTI ZÓNĚ - 500 h - TEPLOTA VZDUCHU A PŮDY PŘI ZAJIŠTĚNÍ - od +5°C do +25°CSKLADOVÁNÍ A PŘEPRAVA
Výrobky by měly být chráněny před přímým slunečním zářením a skladovány mimo zdroje tepla a otevřeného ohně. Výrobky jsou citlivé na teploty pod bodem mrazu. Přepravujte a skladujte v původních uzavřených obalech, v suchu při teplotách nad +5 °C.POZNÁMKY
Práce provádějte v souladu s technickými podmínkami, pokyny výrobce, normami a příslušnými předpisy o bezpečnosti práce. Technické údaje a informace o použití jsou uvedeny pro teplotu 25 °C ± 2 °C a relativní vlhkost 55-60 %. Za jiných podmínek se doba schnutí nebo tuhnutí a aplikace a instalace mohou lišit. Výrobky uchovávejte mimo dosah dětí. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékaře. Výrobce neručí za škody vzniklé v důsledku nesprávného nebo nevhodného použití výrobku. Před použitím si přečtěte podrobné podmínky použití výrobku. UPOZORNĚNÍ: K recyklaci jsou vhodné pouze zcela vyprázdněné a vyčištěné obaly! V případě jakýchkoli pochybností se obraťte na výrobce.- Délka
- 5 m
- Hmotnost
- 8500 g
- Objem
- 1 l
- Model
- SET64
- Kód EAN
- 4251659206619
- Číslo produktu
- SET64
- Výrobce
- Hangato GmbH
- Délka
- 5 m
- Hmotnost
- 8500 g
- Objem
- 1 l
- Model
- SET64
- Kód EAN
- 4251659206619
- Číslo produktu
- SET64
- Výrobce
- Hangato GmbH
Žádné signální slovo
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Věty o nebezpečnosti
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
K tomu se hodí také

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 12kg Taśma uszczelniająca 20mb Środek Gruntujący Łazienka Prysznic Level+ SET71
927,00 Kč/1l
1 854,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET302
806,00 Kč/1l
806,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie exteriér, interiér Hydroizolace balkonů Koupelna 14 kg flexibilní izolace Level+09
91,90 Kč/1l
919,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET341
957,50 Kč/1l
1 915,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Podkladový nátěr Koupelnový sprchový kout - LEVEL+ SET321
822,00 Kč/1l
1 644,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 50 m Hydroizolace koupelny Balkón Terasa B01 Level+
20,44 Kč/1m
1 022,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B04-15mb, B05-4m, Podložka-2m, Rohy-3ks, Manžety 3ks, LEVEL+ SETB2
690,00 Kč/1kg
1 035,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 20kg Těsnicí páska 20mb Základní nátěr 5L Rohož 2mb Level+ SET45
494,40 Kč/1l
2 472,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 9,5 kg Těsnicí páska 15mb Základní nátěr Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET320
717,00 Kč/1l
1 434,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 12kg Taśma uszczelniająca 15mb Środek Gruntujący Łazienka Prysznic Level+ SET66
870,00 Kč/1l
1 740,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr 2l Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET329
567,00 Kč/1l
1 134,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 16kg Taśma uszczelniająca 15mb Środek Gruntujący Łazienka Prysznic Level+ SET68
712,33 Kč/1l
2 137,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Sada malířských válečků 25 cm + Pružná tekutá hydroizolační fólie Balkon Koupelna 20 kg LEVEL PLUS 09
96,33 Kč/1l
1 445,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr 1l Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET342
898,00 Kč/1l
898,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 10mb Základní nátěr 2L Rohož 2mb Level+ SET42
750,00 Kč/1l
1 500,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 25 kg Level+08
69,25 Kč/1l
1 385,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Základní nátěr na dlaždice 7 kg OSB FLIESENGRUND Level+17
82,00 Kč/1l
410,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 20kg Taśma uszczelniająca 20mb Środek Gruntujący Łazienka Prysznic Level+ SET69
495,60 Kč/1l
2 478,00 Kč
Prodejce: Izosklep

UISEBRT Mucholapka Okno 80 X 100cm Síť proti hmyzu Mucholapka Moskytiéra s hliníkovým rámem bez vrtání a šroubů Antracitová barva
558,99 Kč/1m
558,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci koupelen 3 kg Level+08
99,00 Kč/1l
198,00 Kč
Prodejce: Izosklep

SONNI SMC Sprchové vaničky pro koupelny 90x120cm Super plochá obdélníková sprchová vanička vzhled černého kamene včetně odtokové soupravy
6 877,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

SONNI koupelnová sprchová vanička 90x120 cm SMC čtvercová extra plochá sprchová vanička vzhled šedého kamene včetně odtokové soupravy
7 026,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Tekutá fólie pro vnitřní hydroizolaci 12 kg L+08
80,13 Kč/1l
641,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 10mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET330
741,50 Kč/1l
1 483,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Kamína Prity K1D
11 100,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A+.
Třída A++ až GProdejce: KAMINKO

Těsnicí manžeta pro hydroizolaci 120x120mm Ø16 Flexibilní zóna 1 ks. Koupelna Balkon Terasa B04 SE Level+
58,33 Kč/1kg
35,00 Kč
Prodejce: Izosklep

ATIKA KS 1800/35-2 Řetězová pila Motorová řetězová pila | 230V | 1800W
1 368,03 Kč
Prodejce: Altrad-Lescha-Atika-GmbH

Sporák na dřevo Prity K1 CP 9,5 kW
13 568,99 Kč
-3 807,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
9 761,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A++ až GProdejce: Jacobwarm

Wago 221-2411, Oranžová, Průhledná, Samice, Přímý, Polykarbonát (PC), 24/16, Měď
18,00 Kč
Prodejce: LED21
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
49 165,63 Kč
Prodejce: bauschnell
1 966,63 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 573,19 Kč
Prodejce: bauschnell
3 238,21 Kč/1kg

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 167,22 Kč
Prodejce: bauschnell
46,69 Kč/1kg

PCI Epoxigrund 390 2K Spezial-Grundierung 1kg
27 231,17 Kč
Prodejce: bauschnell
27 231,17 Kč/1kg

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
24 861,40 Kč
Prodejce: bauschnell
2 486,14 Kč/1l

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
24 833,25 Kč
Prodejce: bauschnell
993,33 Kč/1kg

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 873,24 Kč
Prodejce: bauschnell
62,44 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 601,98 Kč
Prodejce: bauschnell
544,08 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 171,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 217,13 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 678,55 Kč
Prodejce: bauschnell
55,95 Kč/1l

weber.rep KB duo Korrosionsschutz & Haftbrücke 5 kg
11 820,63 Kč
Prodejce: bauschnell
2 364,13 Kč/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 809,72 Kč
Prodejce: bauschnell
326,99 Kč/1m

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 157,98 Kč
Prodejce: bauschnell
307,90 Kč/1kg