5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro485 879,98 Kč/1kg
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife

Další informace o reklamě
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Kyselá rašelina pro borůvky Zahradnictví 50L11,24 Kč/1l
561,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
65,88 Kč/1l
329,41 Kč
Prodejce: somnia24

Půdní substrát pro orchideje a Orchidaceae 5 litrů
54,80 Kč/1l
274,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Sada zeminy pro orchideje s květináčem o objemu 1,1 l
99,13 Kč/1l
109,04 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zahradnický perlit 1l kypří seťové lůžko
38,00 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zemina pro orchideje s hnojivem 3l
72,33 Kč/1l
216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dr.Soil přírodní substrát pro orchideje Phalaenopsis v 1litrovém sáčku
181,74 Kč/1l
233,74 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

Compo Sana Substrát pro zelené rostliny a palmy 5l Směs rašeliny, perlitu a
47,00 Kč/1l
234,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Zahradnický perlit od Dr.Soil® v 1litrovém sáčku
181,74 Kč/1l
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
155,16 Kč/1kg
305,66 Kč
Prodejce: somnia24

Substrát pro orchideje a vstavače 5l zeminy
44,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Kokosové vlákno na rostliny a květiny 10 mm 5l
47,80 Kč/1l
238,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

COMPO SANA® Zelená zemina pro rostliny a palmy - 20 litrů
17,60 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Keramzit 5L
26,67 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Gardners

Dr.Soil přírodní substrát pro orchideje rodu Cymbidium a pseudobulbus v 1litrovém sáčku
181,74 Kč/1l
233,74 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

OraGarden Premium Monstera Soil 3 litry
396,99 Kč/1l
1 190,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zemní substrát pro orchideje 5 litrů Eco-Earth
Zemní substrát pro orchideje 5 litrů Eco-Earth je vysoce kvalitní ekologický substrát vytvořený speciálně pro orchideje. Poskytuje optimální podmínky pro růst a vývoj všech těchto krásných exotických rostlin.
Tento substrát pro orchideje byl pečlivě připraven tak, aby poskytoval kořenům správné množství vlhkosti a zajišťoval dostatečné větrání. Tím je zajištěna stabilní vodní rovnováha a kořeny mají možnost dýchat.
Substrát pro orchideje Earth 5 litrů Eco-Earth je bohatý na prospěšné živiny, které pomáhají rostlinám růst a stimulují jejich kvetení. Díky tomu se můžete dlouho těšit z krásných a zdravých orchidejí.
Tento produkt je jedinečný také díky svému mu přístupu. Je vyroben z přírodních složek, bez použití škodlivých chemických látek. Tímto způsobem pečujete nejen o své orchideje, ale také o životní prostředí.
Substrát Orchid Earth 5 l Eco-Earth je ideální volbou pro každého milovníka orchidejí. Zvýrazňuje jejich krásu, stimuluje jejich růst a vývoj a zajišťuje dlouhověkost a zdraví rostlin. Neváhejte, objednejte si ještě dnes a dopřejte svým orchidejím tu nejlepší péči, jakou si zaslouží.
EKO-ZIEM médium pro pěstování orchidejí je vyrobeno z vysoce kvalitních surovin: vysoké rašeliny, vybrané borové kůry a keramzitu. Substrát je velmi vzdušný a udržuje si vhodnou vlhkost, což rostlinám poskytuje optimální podmínky pro vývoj a má významný vliv na kvetení a další vegetaci rostlin.
Použití: Pro výsadbu a množení orchidejí, ideální pro náročné egotické rostliny, epifyty (např. mechy, kapradiny)
pH (5,0 - 6,0), salinita pod 2,5 g NaCl/l
Skladování: Substrát skladujte na suchém a vlhkém místě, aby byl chráněn před UV zářením i před deštěm.
- Hmotnost
- 3 kg
- Objem
- 5 l
- Kód EAN
- 5908278970245
- Výrobce
- Planta
- Hmotnost
- 3 kg
- Objem
- 5 l
- Kód EAN
- 5908278970245
- Výrobce
- Planta
K tomu se hodí také

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
65,88 Kč/1l
329,41 Kč
Prodejce: somnia24

MODIFORM Plastový květináč, na orchideje, průměr 19 cm, čirá
51,00 Kč
Prodejce: Gardners

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

OraGarden Premium Monstera Soil 3 litry
396,99 Kč/1l
1 190,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Květináč ORCHIDEA TWIN průhledný 2L průměr 14 cm
334,17 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

COMPO 1405932004 COMPO Orchideendünger 250,0 ml
880,48 Kč/1l
220,12 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Květináč Coubi Orchidea fialový transparentní
30,69 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Topper ze studené pěny 160x200 vhodný pro alergiky - Topper na matraci pro všechny postele a matrace
1 789,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Zahradnický perlit od Dr.Soil® v 1litrovém sáčku
181,74 Kč/1l
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

Gorenje GI6401BSCE, Černá, Vestavěné, 59 cm, Indukční varná deska se zónami, 4 zóna/zón, 4 zóna/zón
5 938,00 Kč
Prodejce: Teshop

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
336,73 Kč/1l
336,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Zvlhčovač vzduchu s aromaterapií Ruhhy 22739
711,00 Kč
Prodejce: Eoshop

SUBSTRAL® 7302 SUBSTRAL® Orchideen-Dünger Düngerstäbchen 10 St.
47,26 Kč/1kg
118,16 Kč
Prodejce: Lacnepostreky

Půdní substrát pro kaktusy a sukulenty 5l
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Květináč KADAX "Cerda", květináč na orchideje, orchidej, sedmikráska, béžový, kulatý, 13 cm
62,00 Kč
Prodejce: KADAX

Kokosové vlákno na rostliny a květiny 10 mm 5l
47,80 Kč/1l
238,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Váha tělesného tuku LCD s aplikací per Android IOS , Digitální váha analytická bilance Smart Bluetooth Body Scale, váha pro analýzu těla BMI Retoo
262,99 Kč
-103,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,49 Kč
Prodejce: Retoo

MSV žehlicí prkno Žehlicí prkno Rukávník Žehlicí prkno 10xvýškově nastavitelné 105x33x90cm
1 001,66 Kč
Prodejce: bath_ambiente24

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

COMPO 23270 COMPO Orchidejová regenerační kúra, 30 ml
5 327,33 Kč/1kg
239,73 Kč
Prodejce: somnia24

LUMILED solární pohádková světla venkovní 30x LED 10,6 M solární pohádková světla venkovní světelná koule IP44 teplá bílá 3000K blikající velikonoční žárovky solární řetěz
2 145,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Epson Multipack 3-colours 603 Ink, Standardní výtěžnost, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2,4 ml, 1 kusů, 130 str., Balení více kusů
932,55 Kč
Prodejce: PolisElectro

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
155,16 Kč/1kg
305,66 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 26829 COMPOZelené hnojivo pro rostliny a palmy, 500 ml
553,52 Kč/1kg
375,84 Kč
Prodejce: somnia24

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů
4,84 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý poměr cena - výkon
Velmi dobrý poměr cena - výkon
Ohodnoceno dne 22. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zemina pro orchideje
Myslím, že je opravdu dobrá
Ohodnoceno dne 30. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Magdalena
Všechno je skvělé
Ohodnoceno dne 15. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 2 x 500 g - 10 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
413,62 Kč
Prodejce: KOTARBAU
41,36 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
570,66 Kč
-15,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
554,82 Kč
Prodejce: KOTARBAU
0,18 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
947,39 Kč
Prodejce: OasisofLife
947 389,96 Kč/1kg

Vulkastrat - Profesionální zemina - Pestební substrát pro pokojové rostliny
1 383,27 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 383 269,93 Kč/1kg

Zavlažovací koule - 8 ks. Gardlov 21043



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
260,00 Kč
Prodejce: LED21
530,61 Kč/1kg

Puda pro orchideje 1 l - Profesionální kura pro orchideje - Provzdušnená a
767,91 Kč
Prodejce: OasisofLife
767 909,96 Kč/1kg

Vulkastrat - profesionální zemina - substrát pro hydroponii a pokojové rostliny
1 101,23 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 101 229,95 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
639,71 Kč
Prodejce: OasisofLife
639 709,97 Kč/1kg

Univerzální zemina 30 l - zemina pro pokojové rostliny a zahradu - s
819,19 Kč
Prodejce: OasisofLife
819 189,96 Kč/1kg

Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(45)Počet hodnocení: 45
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
72,00 Kč/1kg

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(101)Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
24,01 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
383,31 Kč
Prodejce: OasisofLife
383 309,98 Kč/1kg

Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife
485 879,98 Kč/1kg

Hydrogel Soil for Flowers Gelové kuličky 25 000 ks
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 528,65 Kč/1kg

Seno pelety Zahradní mulc - Mulcovací pelety z lucního sena a jecmenné slámy
280,75 Kč
Prodejce: OasisofLife
280 749,99 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
254,86 Kč
Prodejce: OasisofLife
254 859,99 Kč/1kg

Univerzální půda pro květiny s osmovitem 50L
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
12,65 Kč/1l

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
107,06 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
178,20 Kč
Prodejce: OasisofLife
178 199,99 Kč/1kg

Univerzální zahradní zemina na květiny 35 l
525,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15,03 Kč/1l