4,8



Na základě 99 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken0,18 Kč/1l
570,66 Kč
-19,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
550,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Další informace o reklamě
Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg72,00 Kč/1kg
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt

Další informace o reklamě
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
FIBOTHERM Trockenschüttung 1-5mm 50l7,29 Kč/1l
364,65 Kč
Prodejce: bauschnell

COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
92,39 Kč/1kg
362,16 Kč
Prodejce: M_plus_L

Zahradnický perlit od Dr.Soil® v 1litrovém sáčku
181,74 Kč/1l
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
154,88 Kč/1kg
305,12 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l
57,80 Kč/1l
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

COMPO 11224Univerzální bezrašelinná zemina 7,5 litru
90,50 Kč/1kg
331,24 Kč
Prodejce: M_plus_L

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
65,77 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: somnia24

Univerzální zahradní zemina s pH 5,5-6,5 pro květiny 5l
7,60 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů
4,84 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

COMPO 2822702004 COMPOZitruspflanzenerde 10,0 l
72,93 Kč/1kg
352,23 Kč
Prodejce: somnia24

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Seramis speciální substrátové granule pro kaktusy a sukulenty 2500ml
68,46 Kč/1l
171,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Zemní substrát pro borůvky a čučoriedky 15l účinný
29,20 Kč/1l
437,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

BIOVITA Univerzální zemina pro všechny pokojové rostliny se 4týdenním hnojivem 20L Optimální zemina pro zdravý a bujný růst vašich rostlin
17,92 Kč/1l
358,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
COMPO SANA® Zemina pro zelené rostliny a palmy
Vysoce kvalitní speciální zemina pro všechny zelené rostliny, palmy a kapradiny. Hnojivo s okamžitým a pomalým uvolňováním je přizpůsobeno potřebám rostlin a zajišťuje optimální přísun živin po dobu až 12 týdnů. Perlitové respirační vločky zajišťují kyprou strukturu a dobrou nasákavost substrátu. COMPO Kořenový aktivátor podporuje vývoj okrasných listů.
Vlastnosti produktu: - Vhodné pro pěstování rostlin, které se mohou stát součástí půdy:
- vysoce kvalitní speciální zemina pro všechny zelené rostliny, palmy a kapradiny v květináčích a nádobách
- s hnojivem s okamžitým a pomalým uvolňováním pro ještě lepší zásobení živinami po dobu až 12 týdnů
- prokazatelně silnější a zdravější rostliny díky kompletní směsi stopových živin
- Perlitové dýchací vločky z přírodní vulkanické horniny zajišťují mimořádně kyprou, vzdušnou strukturu a optimální absorpci a akumulaci vody
- optimální zakořenění a výrazně lepší přísun vody a živin díky speciálnímu aktivátoru kořenů COMPO
Použití:
- Vytvořte dobrý základ
Používejte pouze květináče s odvodem vody, které jsou pokryty hliněným střepem. Případně přidejte štěrk nebo keramzit pro lepší odvodnění. Při přesazování rostliny vždy použijte výrazně větší nádobu než předtím. - Umístěte rostlinu do nádoby
Zeminu nebo drenážní vrstvu zasypte zelenou zeminou COMPO SANA pro rostliny a palmy. Nejprve odstraňte starou zeminu a případné odumřelé kořeny, poté rostlinu s kořenovým balem vložte do květináče, zasypte zeminou asi 1 cm pod okraj a lehce přitlačte. - Zalévání
Kolem vložené rostliny vytvořte zálivkový okraj a poté rostlinu dobře zalijte.
Pěstební substrát připravený k použití pro sázení a přesazování všech zelených rostlin a palem s výjimkou bahenních rostlin, sazenic a orchidejí. Přibližně po 12 týdnech je nutné provést vrchní zálivku.
Obecně se doporučuje zeminu před použitím mírně nakypřit, aby nedocházelo k jejímu shlukování nebo zhutňování.
Tip COMPO:
Kdy přesazovat? Dobře rostoucí zelené rostliny se přesazují do větší nádoby, když je květináč dobře zakořeněný, přibližně jednou za 1 až 2 roky. Zeleným rostlinám se nejlépe daří, když jsou chráněny před přímým slunečním světlem. Mnohé rostliny v květináčích se raději zalévají zespodu přes podšálky nebo kachle s vodou o pokojové teplotě.
Pokud je půda příliš vlhká, uhrabáním a obroušením povrchu lze urychlit odpařování a vysychání.
Forma dodávky: 1 x 20litrový sáček
Skladování: V chladu a suchu. Otevřený obal důkladně uzavřete. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Obsah živin se může při dlouhodobém skladování změnit.
Místo použití: V interiéru, na balkóně/květináči, ve skleníku
Doba použití: březen-říjen
Účinné látky: pěstební substrát s použitím organického půdního materiálu, rostlinné látky, perlit, hnojiva.
Compo Sana zelená zemina pro rostliny a palmy 20 litrů
- Svěží zelené listy díky optimální absorpci vody
- Vysoce kvalitní speciální zemina
- Vhodná pro všechny zelené rostliny, palmy a kapradiny
- Zásoba živin až na 8 týdnů
Pěstební médium. Speciální půda pro všechny malé i velké zelené rostliny v interiéru, na balkonech a terasách.
- Hmotnost
- 8 kg
- Objem
- 20 l
- Kód EAN
- 4008398114510
- Číslo produktu
- 11451
- Výrobce
- COMPO
- Hmotnost
- 8 kg
- Objem
- 20 l
- Kód EAN
- 4008398114510
- Číslo produktu
- 11451
- Výrobce
- COMPO
K tomu se hodí také

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
460,62 Kč/1l
460,62 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l
57,80 Kč/1l
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Seramis speciální granule pro orchideje Váš zelený palec 2500ml
47,26 Kč/1l
118,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
65,77 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: somnia24

COMPO 2822702004 COMPOZitruspflanzenerde 10,0 l
72,93 Kč/1kg
352,23 Kč
Prodejce: somnia24

Tyčinky Substral pro hnojení zelených rostlin - 60 kusů
10 759,20 Kč/1l
537,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Trendyplants - Yucca Rostrata - Modrá pečená juka - Odolná - Výška 90-110 cm - Velikost květináče Ø38cm
5 500,72 Kč
Prodejce: Trendyplants

Plastový květináč XXL velký – 58 cm/antracit – kulatý květináč pro venkovní i vnitřní použití – květináč, květinová nádoba, květinový koš
988,32 Kč
Prodejce: Special-trends

COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
92,39 Kč/1kg
362,16 Kč
Prodejce: M_plus_L

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

COMPO 2864301004 COMPOGRANUPLANT® Drainage- und Pflanzgranulat 5,0 l
74,61 Kč/1l
373,05 Kč
Prodejce: somnia24

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
450,23 Kč/1l
450,23 Kč
Prodejce: somnia24

XXL olivovník, věk 25–30 let, odrůda Olea Europaea, vysoký kmen, výška 160–200 cm, tvarovaný keř, obvod kmene cca 20 cm. Středozemní olivovník
4 081,01 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
154,88 Kč/1kg
305,12 Kč
Prodejce: somnia24

Sada 4 ovocných stromů – 1 jablko, 1 hrušeň, 1 třešeň, 1 švestka – výška 70/100 cm – květináč 11 cm – Mix A
1 149,47 Kč
Prodejce: Schramas

Musa Basjoo – mrazuvzdorný banánovník, výška 100–140 cm mrazuvzdorný rychle rostoucí exotická zahradní rostlina odolný banánovník
971,36 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Trendyplants - Phoenix Canariensis - Výška 150-170 cm - Datlovník - Odolný - Velikost květináče Ø22cm
1 574,31 Kč
Prodejce: Trendyplants

Datlovník kanárský 120-150 cm - Phoenix canariensis - Fénixova palma
557,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

COMPO 26829 COMPOZelené hnojivo pro rostliny a palmy, 500 ml
552,55 Kč/1kg
375,18 Kč
Prodejce: somnia24

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

COMPO 1142022004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 5,0 l
146,64 Kč/1kg
290,34 Kč
Prodejce: M_plus_L

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Zahradnický perlit od Dr.Soil® v 1litrovém sáčku
181,74 Kč/1l
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil

BLATTWERK Čisté organické hnojivo, univerzální hnojivo, veganské a organické hnojivo NPK 1L
318,31 Kč/1l
318,31 Kč
Prodejce: Octopus
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%1% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
1%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ušetříte si starosti
Objem 20 lHmotnost 8 kg
Nejen tuto zeminu, ale vše, co potřebuji k přesazování, objednávám zde, zemina je velmi kvalitní, zatím bez houbových svilušek a vždy dorazila rychle a nepoškozená.
Ohodnoceno dne 22. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Milovník dlaní
Objem 40 lHmotnost 19,04 kg
Hlína pro palmy je úžasná a dodání bylo superrychlé. Ráda si ji odsud objednám i v budoucnu.
Ohodnoceno dne 23. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá půda
Objem 40 lHmotnost 19,04 kg
Velmi lehká a kyprá půda. Po několika dnech po přesazení můžete na rostlinách pozorovat pozitivní změny. Jsem velmi spokojená.
Ohodnoceno dne 9. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá kvalita
Objem 40 lHmotnost 19,04 kg
Nastal čas, aby se mé dvě rostliny přestěhovaly, nyní se mohou cítit jako doma v novém kompostu. Velmi dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 30. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rostlinná půda
Objem 40 lHmotnost 19,04 kg
Zemina pro zelené rostliny a palmy 40 litrů Velmi dobrá zemina, dobrý poměr cena/výkon a rychlé dodání domů.
Ohodnoceno dne 28. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Palmy a zelené rostliny. Půda.
Objem 20 lHmotnost 8 kg
Výrobek se mi líbí .zemina je vhodná pro řadu rostlin na mém balkoně.... Dodání proběhlo včas.
Ohodnoceno dne 15. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Compo Sana - Zemina pro zelené rostliny a palmy 40 litrů
Objem 40 lHmotnost 19,04 kg
Byla jsem super překvapená, tuto zeminu jsem neznala, mohu jen doporučit, držím se této zeminy pro květináče
Ohodnoceno dne 30. května 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Objem 20 lHmotnost 8 kg
S přípravkem COMPO SANA se všechny pokojové a balkonové rostliny vyvíjejí mnohem lépe (sytě zelené všechny listy). Vřele doporučuji, i dodání bylo do 2 dnů.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dr.Soil přírodní substrát pro orchideje rodu Cymbidium a pseudobulbus v 1litrovém sáčku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
233,74 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil
181,74 Kč/1l

Dr.Soil přírodní substrát pro kaktusy a sukulenty v sáčku o objemu 1 litr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
233,74 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil
181,74 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 2 x 500 g - 10 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
410,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU
41,05 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
570,66 Kč
-19,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
550,67 Kč
Prodejce: KOTARBAU
0,18 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
947,39 Kč
Prodejce: OasisofLife
947 389,96 Kč/1kg

Zavlažovací koule - 8 ks. Gardlov 21043



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
260,00 Kč
Prodejce: LED21
530,61 Kč/1kg

Vulkastrat - Profesionální zemina - Pestební substrát pro pokojové rostliny
1 383,27 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 383 269,93 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
639,71 Kč
Prodejce: OasisofLife
639 709,97 Kč/1kg

Univerzální zemina 30 l - zemina pro pokojové rostliny a zahradu - s
819,19 Kč
Prodejce: OasisofLife
819 189,96 Kč/1kg

Puda pro orchideje 1 l - Profesionální kura pro orchideje - Provzdušnená a
767,91 Kč
Prodejce: OasisofLife
767 909,96 Kč/1kg

Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(44)Počet hodnocení: 44
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
72,00 Kč/1kg

Vulkastrat - profesionální zemina - substrát pro hydroponii a pokojové rostliny
1 101,23 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 101 229,95 Kč/1kg

FIBOTHERM Trockenschüttung 1-5mm 50l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
364,65 Kč
Prodejce: bauschnell
7,29 Kč/1l

Hydrogel Soil for Flowers Gelové kuličky 25 000 ks
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 528,65 Kč/1kg

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(101)Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
24,01 Kč/1kg

Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife
485 879,98 Kč/1kg

Seno pelety Zahradní mulc - Mulcovací pelety z lucního sena a jecmenné slámy
280,75 Kč
Prodejce: OasisofLife
280 749,99 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
383,31 Kč
Prodejce: OasisofLife
383 309,98 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
254,86 Kč
Prodejce: OasisofLife
254 859,99 Kč/1kg

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell
4,84 Kč/1l