5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tyčinky Daim, čokoláda, 36 kusů2 286,39 Kč/1kg
2 304,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.02 405,50 Kč/1kg
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Mléčná čokoláda Wawel 90 G4 758,11 Kč/1kg
428,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Čokoládové tyčinky Eszet 8 mléčných čokoládových tyčinek 75g balení po 20 kusech692,22 Kč/1kg
1 038,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětský krémový mléčný a křupavý 19g
5 618,95 Kč/1kg
106,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Prémiová dubajská čokoláda l 100 gr. Originální dubajská umělecká čokoláda l Pistácie a náplň Kadayif l domácí l NABÍDKA!
5 198,30 Kč/1kg
611,50 Kč
-91,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
519,83 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Super Dickmanns 9er čokoládové pěnové pusinky s oplatkovým základem 250g
2 329,00 Kč/1kg
582,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24

Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
443,50 Kč/1kg
44,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka Jahodový tvarohový koláč
567,93 Kč/1kg
170,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka Mmmax Schoko & Keks, Mléčná čokoláda, 300 g, Čokoláda, Mléko, 2327 kJ, 558 kcal, 34 g
567,93 Kč/1kg
170,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka Vánoční kuličky Mini Alpská mléčná čokoláda 100g
1 096,70 Kč/1kg
109,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka mléčná čokoláda s želé, kakaovými dražé a praskajícími bonbóny 250 g
681,52 Kč/1kg
170,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ferrero Rocher Original mléčná čokoláda s lískovými oříšky 90g
802,56 Kč/1kg
72,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka Čokoláda s malinami 100 g
677,80 Kč/1kg
67,78 Kč
Prodejce: Katomix

Milka mléčná čokoláda 250 G
828,20 Kč/1kg
207,05 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka Karamelová mléčná čokoláda 100 G
643 700,02 Kč/1kg
64,37 Kč
Prodejce: Katomix

Milka Triolade mléčná čokoláda 280 G
666,14 Kč/1kg
186,52 Kč
Prodejce: Katomix

Marzipánové bonbony, mléčná čokoláda, 50 g, balení 12 kusů
871,55 Kč/1kg
522,93 Kč
Prodejce: taleoo

Chocolat - Mléčná čokoláda 100g, balení 6 kusů
922,68 Kč/1kg
553,61 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vychutnejte si sladké pokušení Milka Melo Cake - neodolatelnou kombinaci jemné čokolády Milka, nadýchaného marshmallow a křupavých sušenek. Tato lahodná pochoutka vám nabízí nebeskou chvilku požitku a je ideální pro malé přestávky v každodenním životě.
Speciality:
Dort Milka Melo je potažen známou a oblíbenou mléčnou čokoládou MilkaAlpine, která zaujme svou rozplývavou konzistencí a nezaměnitelnou chutí.
Nadýchaný marshmallow: Uvnitř dortu Melo se nachází vzdušná vrstva měkkého marshmallow, díky které je každé sousto výjimečným zážitkem. Sladká a lehká struktura marshmallow dokonale ladí s čokoládou.
Křupavá sušenka: Základ dortu Melo tvoří křupavá sušenka, která dokonale křupe a ideálně kombinuje různé textury.
Praktické balení: Milka Melo Cakes jsou baleny jednotlivě, takže jsou ideální svačinkou na cesty, do kanceláře nebo jako sladké překvapení během přestávky. Praktické balení zajišťuje, že každý koláček zůstane čerstvý a chutný.
Podrobnosti o produktu:
Značka: Milka
Výrobek: Melo Cake
Obsah: 200g balení s 12 jednotlivě balenými koláčky
Složení: Mléko a mléčné výrobky: Složení: cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, glukózový sirup, pšeničná mouka, kakaová hmota, sušená celá vejce, rostlinné tuky, zvlhčující látka (sorbitol), karamelizovaný cukerný sirup, pšeničný škrob, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), sůl, emulgátor (sójový lecitin), aroma
Alergeny: Obsahuje mléko, pšenici, sóju a vejce. Může obsahovat stopy ořechů.
Chvíle potěšení:
Ideální jako sladká svačinka mezi jídly nebo jako malý dezert po jídle
Ideální pro sdílení s rodinou a přáteli nebo jako zpestření oslav
Skvělý doplněk ke kávě nebo čaji
Objevte jedinečnou chuť Milka Melo Cake a nechte se okouzlit kombinací jemné čokolády, nadýchaného marshmallow a křupavých sušenek. Pochoutka, které nikdo neodolá!
- Seznam přísad
- Glukózo-fruktózový sirup, cukr, pšeničná mouka (13 %), kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená syrovátka (z mléka), palmový tuk, mléčný tuk, albumin (z vajec), kamenný cukr, invertní cukr, pšeničná škrobová moučka, želatina, emulgátory (SOYALECITHINE, E476), kypřící látky (hydrogenuhličitan sodný), melasa, sůl, aromata.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1790 kj / 425 kcal Tuky 14,50 g, z toho nasycené mastné kyseliny 8,60 g Sacharidy 68 g Cukr 56,50 g Sůl 0,23 g Bílkoviny 4,60 g
- Hmotnost
- 210 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Nederland Postbus 409, 4900 AK Oosterhout
- Prodejní název
- na svačinu
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 7622400916601
- Seznam přísad
- Glukózo-fruktózový sirup, cukr, pšeničná mouka (13 %), kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená syrovátka (z mléka), palmový tuk, mléčný tuk, albumin (z vajec), kamenný cukr, invertní cukr, pšeničná škrobová moučka, želatina, emulgátory (SOYALECITHINE, E476), kypřící látky (hydrogenuhličitan sodný), melasa, sůl, aromata.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1790 kj / 425 kcal Tuky 14,50 g, z toho nasycené mastné kyseliny 8,60 g Sacharidy 68 g Cukr 56,50 g Sůl 0,23 g Bílkoviny 4,60 g
- Hmotnost
- 210 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Nederland Postbus 409, 4900 AK Oosterhout
- Prodejní název
- na svačinu
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 7622400916601
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Mondelēz Milka Naps Alpské mléko 1,702 kg
642,99 Kč/1kg
1 158,50 Kč
-65,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 093,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Elektrická vzduchová pumpa Vzduchová matrace 3 vzduchové trysky Přenosná elektrická pumpa 2 v 1 Nafouknout vyfouknout kompresor Matrace Pohovka Bazén Plovoucí kroužek Kempování 230V Retoo
1 290,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Choco&Cake 175 g, 14 ks
2 158,29 Kč/1kg
377,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Choco Mini Stars 5x37g
706,81 Kč/1kg
130,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
266,43 Kč
Prodejce: EssentialSolution

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 214,80 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Milka Choco Sticks sušenky v mléčné čokoládě 112 G
996,64 Kč/1kg
109,63 Kč
Prodejce: VISO

Milka mléčná čokoláda s želé, kakaovými dražé a praskajícími bonbóny 250 g
681,52 Kč/1kg
170,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
3 585,60 Kč/1kg
358,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka 343572, Mléčná čokoláda, 156 g, 1895 kJ, 453 kcal, 21 g, 12 g
660,58 Kč/1kg
103,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MARLENKA® Medový dort s vlašskými ořechy - medový dort, koláč, dort (1 x 800 g)
444,19 Kč/1kg
355,35 Kč
Prodejce: eMarlenka

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Kaiser 2300646237, Plech na muffiny, Obdélníkový, Litý hliník, Rýhovaný povrch, 230 °C, Černá
442,54 Kč
Prodejce: M_plus_L

Tefal Easy Cook & Clean B55506, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, Hliník, Termo indikátor
863,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Patisse forma na 12 muffinů s poklicí 35cm Silver-top P03684
736,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka 343569, Mléčná čokoláda, 175 g, 1906 kJ, 455 kcal, 22 g, 8,8 g
941,37 Kč/1kg
164,74 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ritter Sport Amicelli čokoládová tyčinka s lískooříškovým krémem 100g
609,60 Kč/1kg
60,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies Sour Dragon Tongues Blue Fruity Sour Fruit Gum 125g
875,84 Kč/1kg
109,48 Kč
Prodejce: M_plus_L

Berggold želé banány s čokoládovou polevou vegetariánské 250g
166,84 Kč/1kg
41,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Fungovalo to skvěle
Hmotnost 0,5 kg
Melos mám rád, ale cena je opravdu málo, používám ho 2 až 3krát ročně.
Ohodnoceno dne 18. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Melo-Cakes
Hmotnost 0,5 kg
Opravdu lahodné.
Ohodnoceno dne 1. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,5 kg
Ohodnoceno dne 14. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,21 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
971,53 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg