Dlaždice z kokosových vláken vyrobené speciálně pro toalety odvádějící moč z lisovaných a sušených kokosových vláken. Čistě ekologická, nepodléhá zkáze, lze ji skladovat po velmi dlouhou dobu, je neoplodněná a neobsahuje kameny apod. Každá dlaždice navíc prošla antiparazitním programem, aby se vyloučilo napadení hmyzem.
Krátkovláknité kokosové vlákno je vedlejším produktem extrakce dlouhovláknitého kokosového vlákna. Při kácení stromů nebo těžbě mokřadů (jako v případě rašeliny) nedochází k ničení biotopů.
Kokosové vlákno je plně biologicky odbouratelné, vyrábí se z obnovitelných surovin a přispívá k udržitelnosti.
Velmi vysoká schopnost zadržovat vodu, přibližně 8-9násobek hmotnosti vlákna.
Použití:
Vhodné pro použití jako podestýlka do močových toalet a kompostovacích toalet všech značek. Cihlu z kokosových vláken ToMTuR vložte do sáčku ve svislé poloze bez fóliového obalu. Poté přidejte cca 1 litr vody a nechte zcela nabobtnat. Čím teplejší je voda, tím rychleji cihla z kokosových vlák...
Cihly z kokosových vláken (kompostový startér), skladovací balení "XL" velké (12 kusů)
728,56 Kč
93,41 Kč / 1kg
plus 484,38 Kč poštovné
Doprava k vám domů
čt 1. – pá 2. října
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Další informace o reklamě
Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg
72,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(44)Počet hodnocení: 44
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
Další informace o reklamě
Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro
485 879,98 Kč/1kg
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife
Další informace o reklamě
Seno pelety Zahradní mulc - Mulcovací pelety z lucního sena a jecmenné slámy
280 749,99 Kč/1kg
280,75 Kč
Prodejce: OasisofLife
Další informace o reklamě
Kyselá rašelina pro borůvky Zahradnictví 50L
12,26 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
612,79 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rosteto Substrát Cocopress - kokosové vlákno 650 g
121,54 Kč/1kg
79,00 Kč
Prodejce: Gardners
COMPO 28224 COMPOSubstrát pro výsev a bylinky, bez rašeliny, 5 litrů
157,59 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
80,00 Kč
Prodejce: Gardners
Půda pro borůvky a brusinky 50 l
40,71 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
610,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo
Kompost pro pěstování v květináčích NEBO BRUN OBRTCAPOT20N 20 L
150,79 Kč/1kg
946,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime
Zemina pro květináče Algoflash TBONZ6 Bonsai 6 l
187,13 Kč/1l
1 122,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dlaždice z kokosových vláken vyrobené speciálně pro toalety odvádějící moč z lisovaných a sušených kokosových vláken. Čistě ekologická, nepodléhá zkáze, lze ji skladovat po velmi dlouhou dobu, je neoplodněná a neobsahuje kameny apod. Každá dlaždice navíc prošla antiparazitním programem, aby se vyloučilo napadení hmyzem.
Krátkovláknité kokosové vlákno je vedlejším produktem extrakce dlouhovláknitého kokosového vlákna. Při kácení stromů nebo těžbě mokřadů (jako v případě rašeliny) nedochází k ničení biotopů.
Kokosové vlákno je plně biologicky odbouratelné, vyrábí se z obnovitelných surovin a přispívá k udržitelnosti.
Velmi vysoká schopnost zadržovat vodu, přibližně 8-9násobek hmotnosti vlákna.
Použití:
Vhodné pro použití jako podestýlka do močových toalet a kompostovacích toalet všech značek. Cihlu z kokosových vláken ToMTuR vložte do sáčku ve svislé poloze bez fóliového obalu. Poté přidejte cca 1 litr vody a nechte zcela nabobtnat. Čím teplejší je voda, tím rychleji cihla z kokosových vláken nabobtná a tím větší objem získáte. Přidáním 1 litru vody do dlaždice z kokosových vláken ToMTuR vznikne cca 6-8 litrů sypkého WC substrátu. Dodržujte prosím doporučené množství náplně příslušného výrobce WC.
Skladování:
Obvykle jsou dlaždice z kokosových vláken dobře zabalené a díky svému hranatému a kompaktnímu tvaru se dají snadno a dlouhodobě skladovat, ale z bezpečnostních důvodů přesto doporučujeme skladovat na místech, která jsou obtížně přístupná hmyzu a škůdcům.
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(94)Počet hodnocení: 94
3 837,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MC-Smart-Store
Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(42)Počet hodnocení: 42
23 610,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime
Zahradnický perlit 1l kypří seťové lůžko
38,00 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Plně automatický kávovar Tchibo Esperto2 Milk s funkcí mléka jedním dotykem a funkcí 2 šálků pro přípravu espressa, caffè crema, cappuccina a mléčné pěny, Granite Black
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11