5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Velikost obuvi:
45- 42
- 42,5
- 43
- 44
- 45
- 46
Skechers Uno - Victory Pack 183913-RDYL, Tenisky, Pánské, Červené
1 719,93 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 601,65 Kč-118,28Kč
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Tenisky Skechers Duraleather Lace Up Snoop Cupsole 251200-RDW, pánské, červené
1 792,31 Kč
-192,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 600,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BDS

Skechers Hotshot - Roaver 254152-YLMT, Tenisky, pánské, žluté
1 279,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Butyjana

Sálová obuv Skechers 252136-BKOR pro Pánské
1 393,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Skechers Burns Agoura 52635-NVOR, pánské tenisky, tmavě modré
1 630,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: -ZAGUANSHOP-

Skechers Dynamight 2.0-Setner Modrý
1 284,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BDS

Kopačky Skechers 252136-WTPQ pro Pánské
1 911,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Stateside

Skechers Slip-Ins Suede Snoop Cupsole Sneaker 186100-RDBL, tenisky, dámské, červené
2 057,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Originals

Skechers Koopa – Volley – pánské tenisky
2 288,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Skechers 3pk Pánské Microfier S101715-HBLK
532,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Butyjana

Obuv Skechers Uno Chaos 177935WHT
3 220,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Skechers Hotshot - Roaver 254152-YLMT Pánská obuv
1 279,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Butyjana

Skechers Bobs Skillz 118431-TPE, pánské
1 858,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Originals

Pánské tenisky Skechers
3 795,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schuhe24_de

Skechers Dynamight 2.0-Setner Modrý
1 284,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BDS

Skechers Zinger - Manzanilla Totale 183280-WNVR, pánské tenisky, bílá
1 575,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BDS

Skechers Zinger - Manzanilla Superado 183282-BKW, tenisky, pánské, černé
1 604,19 Kč
-76,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 527,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BDS

Běžecká obuv Skechers 220382-GYCC pro Pánské
1 454,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BDS

Tenisky Skechers 220880-TPE pro Pánské
2 187,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tenisky Skechers 220880-TPE pro Pánské
2 813,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Stateside
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Značka: Skechers, Pohlaví: Pánské, Typ produktu: Tenisky, Barva: Červená, Materiál: Syntetická kůže Zapínání: Šněrování: Šněrovací
Skechers Uno - Victory Pack 183913-RDYLSkechers Uno - Victory Pack 183913-RDYL
Skechers Uno - Victory Pack 183913-RDYLSkechers Uno - Victory Pack 183913-RDYL
K tomu se hodí také

Tenisky Skechers 183913 RDYL, 183913 RDYL, 183913 RDYL, 183913 RDYL, 183913 RDYL, 183913 RDYL, 183913 RDYL
1 719,93 Kč
-118,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 601,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Butyjana

Suché krmivo pro kočky Josera JosiCat Tasty Beef 650 g
1 365,94 Kč/1kg
887,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bosch 5208003, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 3 kg
229,41 Kč/1kg
688,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Royal Canin Medium Light Weight Care, Dospělý jedinec, Drůbež, 3 kg
238,33 Kč/1kg
714,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Paul Green kotníková bota kotníková bota semišová
4 420,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shopfair

Skechers Uno - Victory Pack 183913-RDYL, Tenisky, Pánské, Červené
1 719,93 Kč
-118,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 601,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Butyjana

Josera Salmon & Potato, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Brambor, Losos, 12,5 kg
311,76 Kč/1kg
3 897,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 2 kg, Včetně antioxidantů
450,24 Kč/1kg
900,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

VET EXPERT Veterinary Diet Renal Elimination Dog - suchá strava pro psy - 2 kg
340,81 Kč/1kg
681,62 Kč
Prodejce: velmontask

Josera Balance, Senior, Jakékoli plemeno, 12,5 kg
266,88 Kč/1kg
3 336,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Royal Canin Mini Puppy, 8 kg, suché krmivo pro štěňata malých plemen ve věku 2 až 10 měsíců
188,64 Kč/1kg
1 509,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
345,06 Kč/1kg
3 450,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Veterinary Early Renal 1,5 kg suché krmivo pro dospělé kočky s renálním selháním
427,73 Kč/1l
641,60 Kč
Prodejce: VISO

Myslím Josera Balance Senior 3 kg
291,60 Kč/1kg
874,79 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive
123,57 Kč/1kg
1 853,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Myslím Josera High Protein Kuřecí 3 Kg
297,69 Kč/1kg
893,08 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Myslím Josera Medi/Maxi Adult Kuřecí maso Brambory 12,5 kg
126,57 Kč/1kg
1 829,00 Kč
-246,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 582,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Josera Senior, Senior, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Játra, Rýže, 10 kg
172,82 Kč/1kg
1 728,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

BOSCH Soft Adult Duck and Potatoes - suchá krmiva pro psy - 12,5 kg
157,73 Kč/1kg
1 971,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Trovet RRD Hypoalergenní suché krmivo pro psy s vysokým obsahem králíků 10 kg
19,23 Kč/1kg
1 922,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Myslím si Josera High Protein Ryba 3 kg
342,59 Kč/1kg
1 027,78 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Josera Hypoallergenic 900 g
481,16 Kč/1kg
433,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Sandály Skechers 591303400008 pro Uni
1 882,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Stateside

Sanabelle Light - 10 kg
347,70 Kč/1kg
3 477,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
162,50 Kč/1kg
2 031,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Sanabelle Senior - 10 kg
299,20 Kč/1kg
2 992,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Josera Meat Lovers Pure Beef, Dospělý jedinec, Hovězí, 800 g, Bez cukru
522,17 Kč/1kg
417,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Sanabelle Adult Forelle - 10 kg
272,21 Kč/1kg
2 722,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sandály Skechers 135-119828 pro Dámské
1 876,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Originals
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zboží odpovídá popisu, se zbožím jsem spokojen,
Velikost obuvi 45
Zboží odpovídá specifikacím, rychlé doručení z Polska, zboží nevykazuje žádné vady. Cena je v pořádku, doručení rychlé
Ohodnoceno dne 11. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Velikost obuvi 46
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Skechers Sneakers 150123NTPK in Pink color size 39



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(32)Počet hodnocení: 32
1 537,78 Kč
Prodejce: Street-Sport

Boty Skechers Glide Step Altus 150510LTPK
2 014,06 Kč
Prodejce: StreetBrands

Tenisky Tamaris béžové
2 498,75 Kč
Prodejce: Volk_twenty4seven

Dámské nízké tenisky Tamaris 1-23775-47, hnědé



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 998,75 Kč
Prodejce: Volk_twenty4seven

Adidas JH9977_560, Bílá, Core Black,Cloud White,Core Black



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(27)Počet hodnocení: 27
2 699,00 Kč
Prodejce: Kick_House

Nike Boty Air Max Plus, 604133139



4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(29)Počet hodnocení: 29
4 603,33 Kč
Prodejce: Street-Sport

Nike Boty Air Max Plus, 604133139



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 603,33 Kč
Prodejce: Street-Sport

Běžecká obuv On Running 3MF1006 pro Pánské



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
4 074,54 Kč
Prodejce: Street-Sport

Boty Nike Shox R4 HQ1988001



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 594,42 Kč
Prodejce: Street-Sport

Dámská obuv Karl Lagerfeld KL62530N 000 Black Lthr 39



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4 668,00 Kč
-1 940,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 727,53 Kč
Prodejce: Street-Sport

On Sneakers 3MF10070692 in Blue color size 44



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
3 621,91 Kč
Prodejce: Street-Sport

Converse Sneakers 570256C in Black color size 36



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 704,63 Kč
Prodejce: StreetBrands

Adidas Sneakers IF7086 in Multicolored color size 38 2/3



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 951,57 Kč
Prodejce: Street-Sport

New Balance 574 Lifestyle pánské tenisky, U5748SB



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 806,03 Kč
Prodejce: Street-Sport

Boty Nike Air Max Plus GS IF6169010
3 671,68 Kč
-941,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 730,22 Kč
Prodejce: Street-Sport

Fila Boty Disruptor Low, 10102621FG



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 113,06 Kč
Prodejce: Street-Sport

Pánská Tréninková Obuv Nike Air Max Alpha Trainer 5



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
2 730,53 Kč
Prodejce: Kixpoint

Adidas HQ8707_650, Vícebarevný, Grey Three,Cloud White,Off White



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(100)Počet hodnocení: 100
1 726,52 Kč
-488,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 237,70 Kč
Prodejce: Street-Sport