5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bio tekuté mýdlo Maestrale 500 ml716,00 Kč/1l
358,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Další informace o reklamě
Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g535,32 Kč/1kg
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml853,64 Kč/1l
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic

Další informace o reklamě
AVON Sweet & Joyfull mýdlo na ruce 250 ml2 238,64 Kč/1l
559,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Biofresh -Exclusive Care Mdlo na ruce 100 gr Regina Roses
728,15 Kč/1kg
78,64 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - Mýdlo na ruce Rose Bouquet 50 gr Rose of Bulgaria
1 085,77 Kč/1kg
84,69 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh - ROSeSENSE Mdlo na ruce 2 x 45 gr a parfmov esence 2,1 ml Drkov sada Rose of Bulgaria
308,13 Kč
Prodejce: Emerosa

Biofresh - Mdlo na ruce pro dti a kojence 100 gr Rose of Bulgaria
840,60 Kč/1l
84,06 Kč
Prodejce: Inaris_International

L'Occitane Gel L'Occitane Bambucké mýdlo s verbenou 300 ml
7 191,80 Kč/1l
2 157,54 Kč
Prodejce: Rareparfum

Mýdlo Roger & Gallet Fleur De Figuier
1 622,40 Kč/1kg
162,24 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Glycerinové mýdlo Rose Handmade
2 490,50 Kč/1kg
199,24 Kč
Prodejce: Emerosa

Dárková sada mýdel - Le Rose, 3x150g | NESTI DANTE
782,78 Kč/1kg
562,66 Kč
-210,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
352,25 Kč
Prodejce: taleoo

Exfoliační mýdlo - Argan Rose 100g
779,50 Kč/1l
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Luksja Toaletní mýdlo Růže 90 g
1 221,67 Kč/1kg
109,95 Kč
Prodejce: Visage

Mýdlová kytice - růžové růže a karafiáty
1 039,88 Kč/1l
584,99 Kč
-65,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
519,94 Kč
Prodejce: toprezent

L'Erbolario Mýdlo ROSA PURPUREA
32 804,08 Kč/1kg
3 936,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyParfumerie

Sisley Eau de Campagne Seife 100 g
5 569,70 Kč/1kg
570,76 Kč
-13,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
556,97 Kč
Prodejce: Rareparfum

Soaphoria Výživné mýdlo na ruce Voňavá kopýtka 250 ml
596,00 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Vianek Essence Harmony Mýdlo na ruce, 300 ml
357,80 Kč/1l
107,34 Kč
Prodejce: MANADA

Tesori DðOriente Tekuté mýdlo Hammam 300ml
278,53 Kč/1l
83,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Parfém 2,1 ml a glycerinové růžové mýdlo na ruce 30 gr.
- Rozměry
- 14,0 x 7,0 x 2,8 cm
- Hmotnost
- 70 g
- Objem
- 2.1 ml
- Složení
- Mýdlo: palmát sodný, glycerin, sacharóza, sorbitol, voda, palmojádrový sodný, laurylsíran sodný, parfém, kyselina palmitová, chlorid sodný, edta tetrasodná, kyselina etidronová, květová voda z růže damascénské, oxid titaničitý, květový olej z růže damascénské, ci 18050, ci 42090, ci 19140, citronellol, geraniol Parfém: alkohol denat, parfém, olej z listů pelargonie růžové, květová voda růže damašské, ci 19140, ci 14720, citronellol, geraniol, linalool, limonen, eugenol
- Výrobce
- Biofresh Cosmetics
- Kód EAN
- 3800200960640
- Číslo produktu
- 124034
- Rozměry
- 14,0 x 7,0 x 2,8 cm
- Hmotnost
- 70 g
- Objem
- 2.1 ml
- Složení
- Mýdlo: palmát sodný, glycerin, sacharóza, sorbitol, voda, palmojádrový sodný, laurylsíran sodný, parfém, kyselina palmitová, chlorid sodný, edta tetrasodná, kyselina etidronová, květová voda z růže damascénské, oxid titaničitý, květový olej z růže damascénské, ci 18050, ci 42090, ci 19140, citronellol, geraniol Parfém: alkohol denat, parfém, olej z listů pelargonie růžové, květová voda růže damašské, ci 19140, ci 14720, citronellol, geraniol, linalool, limonen, eugenol
- Výrobce
- Biofresh Cosmetics
- Kód EAN
- 3800200960640
- Číslo produktu
- 124034
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Biofresh - Drkov sada (mal) sprchov gel, rov mdlo a denn krm Rose of Bulgaria
1 479,92 Kč/1l
192,39 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh -Exclusive Care Mdlo na ruce 100 gr Regina Roses
728,15 Kč/1kg
78,64 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Krm na ruce s rovou vodou (75ml), 10624
3 164,93 Kč/1l
237,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biofresh - Rosen Parfum 25 ml Rose of Bulgaria
8 663,60 Kč/1l
216,59 Kč
Prodejce: RosesOils

Biofresh Hydratan pleov krm z rov vody (100ml), 33484
2 559,60 Kč/1l
255,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

parfém s růžovým olejem Regina Roses 50 ml
6 733,80 Kč/1l
336,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Biofresh Parfm Re 50Ml, 30737
4 824,00 Kč/1l
241,20 Kč
Prodejce: Inaris_International

BRUBAKER Cosmetics Koupelová a sprchová sada s vůní kokosu a jahod - 10dílná dárková sada ve vintage vaničce
707,54 Kč/1l
749,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Biofresh - Non krm s rovm olejem 50 ml Regina Roses
3 363,40 Kč/1l
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Sprchov gel s rovm olejem
672,76 Kč/1l
168,19 Kč
Prodejce: RosesOils

BRUBAKER Sada 3 růžových olejů - ženskost, smyslnost a boj proti stárnutí - dárková sada esenciálních olejů 3 x 10 ml růžového oleje Natural & Vegan
5 833,00 Kč/1l
174,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Alba Grup - Růžový džem 230 gr. od Bulgariën
386,60 Kč/1kg
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Přírodní růžová voda s pumpičkou Rose of Bulgaria 230 ml
499,74 Kč/1l
114,94 Kč
Prodejce: RosesOils

Victoria Beauty - Hyaluron krém na obličej 50 ml kaviár a divoké hrozny 50 - 65 let
2 840,20 Kč/1l
142,01 Kč
Prodejce: Inaris_International

Biofresh - ROSeSENSE Mdlo na ruce 2 x 45 gr a parfmov esence 2,1 ml Drkov sada Rose of Bulgaria
308,13 Kč
Prodejce: Emerosa

Dámský parfém z růžové vody vzorek Rose of Bulgaria 2,1 ml
20 161,91 Kč/1l
42,34 Kč
Prodejce: RosesOils

Philips Lumea Prestige Lumea IPL 8000 Series BRI949/00 IPL epilátor s funkcí SenseIQ, Intenzivní pulzní světlo (IPL), Růžová, Bílá, Bikiny, Hruď, Vnitřní paže, Outer upper arms, 4 cm², Brada, Jaw line, Horní ret, 2 cm²
9 952,95 Kč
-263,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
9 689,41 Kč
Prodejce: Shop-Mediarado

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
67 183,80 Kč/1l
6 718,38 Kč
Prodejce: ParfumerieMarjoAmsterdam

Dárkové balení kosmetiky Rose of Bulgaria
2 566,76 Kč/1l
641,69 Kč
Prodejce: Emerosa

Penál Pencil Case Teenage Girls Pencil Case Pen 3 Compartment, Velká kapacita Pencil Case pro školy a kanceláře, černá
348,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Biofresh Tusfrd Gel Rzss 330Ml, 30731
381,27 Kč/1l
125,82 Kč
Prodejce: RosesOils

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: WohnWunder

heimtexland ® zatemňovací závěs tepelný závěs zatemňovací závěs závěs s očky závěs dekorační závěs neprůhledný zatemňovací závěs ochrana proti chladu ochrana proti slunci typ139 stříbrno-šedý
436,20 Kč
Prodejce: Heimtexland

Biofresh Rose of Bulgaria on krm s rovou vodou 25 ml
5 605,67 Kč/1l
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Otevřená knihovna Kalax Komoda Cube 2X3 Bílá pro knihy Office Modern
1 450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fodymski

Noční krém-My Rose-Lavena-50ml
6 630,60 Kč/1l
331,53 Kč
Prodejce: Emerosa

Batoh na pleny Multifunkční Oxford velký batoh na pleny Dětská taška Unisex cestovní batoh na pleny pro maminku, tatínka, černá
804,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Tělové mléko z růžové vody Rose of Bulgaria 330 ml
294,82 Kč/1l
97,29 Kč
Prodejce: medpak_shop

Rozjasňující krém na pigmentové skvrny s růžovou vodou Rose Of Bulgaria (Lightening Cream) 50 ml
3 900,00 Kč/1l
195,00 Kč
Prodejce: Inaris_International

Liftingov on krm s rovm olejem
7 214,33 Kč/1l
216,43 Kč
Prodejce: Inaris_International
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 352,75 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 431,48 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg

AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l