Werther’s® Original 138542-00 Werther’s® Original SALTED CARAMEL Popcorn 140,0 g
123,41 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
114,49 Kč-8,92Kč
817,79 Kč / 1kg
plus 96,72 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Toblerone Original - 20 x 100 gramů1 133,54 Kč/1kg
2 267,08 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
NUXOR Dark 150g1 666,00 Kč/1kg
269,89 Kč
-19,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,90 Kč
Prodejce: Lindt

Další informace o reklamě
Baton Danusia z nadzieniem czekoladowo-orzechowym 38g10 092,00 Kč/1kg
403,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wawel Miniczekolada Mleczna Z Nadzienia Karmelowym Krówkowa 39 G10 060,75 Kč/1kg
402,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

merci Finest Selection Coconut Collection Limited Edition 250g
5 781,24 Kč/1kg
1 445,31 Kč
Prodejce: Megasam24PL

merci® 140132 merci® Edelbitter 72 % Schokolade 100 g
585,40 Kč/1kg
68,17 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,54 Kč
Prodejce: LAVONIO

Werther’s® Original 706604 Werther’s® Original Karamell Bonbons 153 g
336,44 Kč/1kg
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten mléčná čokoláda s popcornem 100 g
578,82 Kč/1kg
63,67 Kč
Prodejce: Katomix

Čokoláda - Hořká čokoláda 100g
1 001,10 Kč/1kg
100,11 Kč
Prodejce: taleoo

Côte d'Or L'Original mléčná čokoláda s lískovými oříšky 180g
1 152,11 Kč/1kg
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Wawel Czekolada gorzka 100% kakao 80 g
1 558,67 Kč/1kg
140,28 Kč
Prodejce: Katomix

Goplana Czekolada Mleczna Oryginalna 90 g
626,11 Kč/1kg
56,35 Kč
Prodejce: Katomix

Schogetten czekolada mleczna Dark 100 g
578,82 Kč/1kg
63,67 Kč
Prodejce: Katomix

Milka Ciastka Wafelkowe z Kremem Kakaowym 0g
843,89 Kč/1kg
151,90 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Baton kokosowy Danusia 38g
756,25 Kč/1kg
30,25 Kč
Prodejce: Katomix

Wedel Czekolada mleczna Jagodowa 100 g
705,00 Kč/1kg
81,98 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
70,50 Kč
Prodejce: Katomix

Lindt Lindor Czekolada Mleczna 100 g
1 149,00 Kč/1kg
114,90 Kč
Prodejce: Lindt

Niederegger Karamelové slané pralinky 100g
1 108,50 Kč/1kg
110,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Rocher Original mléčná čokoláda s lískovými oříšky 90g
802,56 Kč/1kg
72,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Czekolada Mleczna z Mleka Alpejskiego Milka 90g
4 245,00 Kč/1kg
424,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
| Složení | |
|---|---|
| Cukr, kukuřice, glukózový sirup, ČISTÉ MÁSLO, SMETANA (6,7 %), kondenzované SLADKÉ MLÉČNÉ SÝROVÉ, MÁSLO, sůl, třtinový cukrový sirup, slunečnicový olej, emulgátor lecitiny (SÓJA), aroma. Může také obsahovat stopy lískových ořechů, mandlí, jiných ořechů a pšenice. | |
| Nutriční hodnoty na 100 g | |
| Energetická hodnota: | 456,00 kilokalorií (kcal) / 1 914,00 kilojoulů (kJ) |
| Tuk: | 16,10 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 10,20 g |
| Sacharidy: | 72,90 g |
| z toho cukry: | 53,20 g |
| Bílkoviny: | 2,90 g |
| Sůl: | 1,30 g |
| Informace o alergenech | |
| Obsahuje: mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy), ořechy a výrobky z ořechů, obiloviny obsahující lepek a výrobky z obilovin obsahujících lepek, sóju a sójové výrobky, mandle a výrobky z mandlí, kešu ořechy a výrobky z kešu ořechů, lískové ořechy a výrobky z lískových ořechů, pekanové ořechy a výrobky z pekanových ořechů, makadamové ořechy a výrobky z makadamových ořechů, para ořechy a výrobky z para ořechů, pistácie a výrobky z pistácií, vlašské ořechy a výrobky z vlašských ořechů, pšenici a výrobky z pšenice (obiloviny obsahující lepek) | |
Werthers Original Popcorn slaný karamel (140g Beutel)
- Seznam přísad
- Ingredience: Cukr, kukuřice, glukózový sirup, mléčné tuky, smetana (6,3%), zahuštěné sušené mléko, máslo, sůl (2,6%), třtinový cukrový sirup, slunečnicový olej, emulgátor (lecithiny sójové), aroma. MŮŽE OBSAHOVAT STOPY OŘECHŮ (LEŠNÍ OŘECHY, MANDLE, JINÉ OŘECHY) A OBIL (PŠENICE).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 444,00 kcal, 1 867,00 kJ; tuky: 15,40 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 9,20 g; sacharidy: 70,70 g; z toho cukry: 48,00 g; bílkoviny: 3,50 g; sůl: 2,70 g;
- Hmotnost
- 140 g
- Potravinářský podnik
- August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin Deutschland
- Prodejní název
- Popcorn se 70% smetanovo-karamelovou polevou se solí
- Výrobce
- Werther’s® Original
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 138542-00
- Kód EAN
- 4014400935677
- Seznam přísad
- Ingredience: Cukr, kukuřice, glukózový sirup, mléčné tuky, smetana (6,3%), zahuštěné sušené mléko, máslo, sůl (2,6%), třtinový cukrový sirup, slunečnicový olej, emulgátor (lecithiny sójové), aroma. MŮŽE OBSAHOVAT STOPY OŘECHŮ (LEŠNÍ OŘECHY, MANDLE, JINÉ OŘECHY) A OBIL (PŠENICE).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 444,00 kcal, 1 867,00 kJ; tuky: 15,40 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 9,20 g; sacharidy: 70,70 g; z toho cukry: 48,00 g; bílkoviny: 3,50 g; sůl: 2,70 g;
- Hmotnost
- 140 g
- Potravinářský podnik
- August Storck KG Waldstrasse 27 13403 Berlin Deutschland
- Prodejní název
- Popcorn se 70% smetanovo-karamelovou polevou se solí
- Výrobce
- Werther’s® Original
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 138542-00
- Kód EAN
- 4014400935677
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Candy Pop Popcorn M&M's minis 149g
79,52 Kč/1kg
185,67 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

STORCK 1.3800.9, Ve tvaru hub, 140 g, 1 kusů, Karamel, 1,29 g, 1969 kJ
707,14 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Debic – slazená šlehačka ve spreji – 700 ml
1 709,50 Kč/1l
1 232,45 Kč
-35,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 196,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ritter SPORT 4020 Ritter SPORT KNUSPERFLAKES Schokolade 100,0 g
3 736,70 Kč/1kg
373,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Stracciatella bílá čokoláda s kakaovými kousky 100g
742,30 Kč/1kg
74,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Merci Light Variety 15416 250g
788,76 Kč/1kg
197,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 765,60 Kč/1kg
353,12 Kč
Prodejce: somnia24

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
745,13 Kč/1kg
1 069,26 Kč
Prodejce: somnia24

Chio Ready Made Popcorn Toffee Karamell glutenfrei vegan 120g
3 026,33 Kč/1kg
363,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

merci Finest Selection Coconut Collection Limited Edition 250g
5 781,24 Kč/1kg
1 445,31 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

merci® 140132 merci® Edelbitter 72 % Schokolade 100 g
585,40 Kč/1kg
68,17 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,54 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 5000159452977, 400 g, e322, e322i, 469 kcal, 11,667%, 0,18 g
573,92 Kč/1kg
229,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten For Kids Alpská mléčná čokoláda s mléčným krémem 100g
616,90 Kč/1kg
61,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
1 171,49 Kč/1kg
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Trumpf Aero air čokoládové mléko 100g
489,10 Kč/1kg
48,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
855,33 Kč/1kg
615,84 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK 1.4001.9, 100 g, Mléčná čokoláda, 4 kusů, Mléko, Ořechy, Buráky, 558 kcal, 2328 kJ
626,90 Kč/1kg
62,69 Kč
Prodejce: LAVONIO

Alka Elephant Pečené mačkané preclíky Medová hořčice s cibulí 70g
460,71 Kč/1kg
32,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauli 102332, 500 g, 377 kcal, 7,5 g, 53 g, 29 g, 14 g
533,00 Kč/1kg
266,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 009,91 Kč/1kg
1 009,91 Kč
Prodejce: somnia24

XOX popcorn mořská sůl klasický slaný křupavý lehká chuť 100g
380,70 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
1 390,83 Kč/1kg
250,35 Kč
Prodejce: somnia24

Cadbury Curly Wurly Squirlies
631,91 Kč/1kg
69,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther's® Original 531350 Werther's® Original Soft Salted Caramel žvýkací bonbóny 180,0 g
2 084,89 Kč/1kg
375,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Nestlé Choco Crossies Original plné křupek 1 balení 2 x 75g
1 766,80 Kč/1kg
265,02 Kč
Prodejce: somnia24

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
852,67 Kč
Prodejce: Cactula
947,41 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

merci® 640601 merci® Petits Pralinen 125 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
80,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
642,96 Kč/1kg

Eszet plnotučné arašídové plátky s nasekanými arašídy 75g
52,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
695,87 Kč/1kg