Hmotnost:

0.09 g

BRIT PREMIUM CAT Adult pstruh v želé (sáček) 85g

99,17 Kč

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
151,82 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951014369, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
‎Whiskas 5900951014369, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
81,71 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera NatureCat 10kg, Na ryby, 15 kg
Josera NatureCat 10kg, Na ryby, 15 kg
108,72 Kč/1kg
1 630,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Drůbež, 3,5 kg
Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Drůbež, 3,5 kg
332,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 164,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro BRIT PREMIUM CAT Adult Sterilizované filety z lososa (sáček) 85g
BRIT PREMIUM CAT Adult Sterilizované filety z lososa (sáček) 85g
99,17 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Josera 400g Kitten CAT
Josera 400g Kitten CAT
988,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
395,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Shelma 750g HOVĚZÍ STERIL premium granule
Shelma 750g HOVĚZÍ STERIL premium granule
130,56 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Sanabelle Adult Sensitive s jehněčím 10kg
Sanabelle Adult Sensitive s jehněčím 10kg
359,00 Kč/1kg
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Shelma 750g ADULT KUŘECÍ granule
Shelma 750g ADULT KUŘECÍ granule
163,77 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Josera Cat Super premium NatureCat 400g
Josera Cat Super premium NatureCat 400g
1 029,77 Kč/1kg
411,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera JosiCat kočky suché krmivo 650 g Adult drůbež
Josera JosiCat kočky suché krmivo 650 g Adult drůbež
641,18 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 21
416,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera Cat Super premium Marinesse 400g
Josera Cat Super premium Marinesse 400g
1 049,80 Kč/1kg
419,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Cat GF Sterilized Sensitive 0,4kg
Cat GF Sterilized Sensitive 0,4kg
463,77 Kč/1kg
185,51 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat GF Sterilized Sensitive 2kg
Cat GF Sterilized Sensitive 2kg
256,59 Kč/1kg
513,17 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Bozita Kitten Grain free Chicken - 10 kg
Bozita Kitten Grain free Chicken - 10 kg
167,60 Kč/1kg
1 851,71 Kč
-175,68 Kč
1 676,03 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Krmivo Rasco Premium Sterilized hovězí s brusinkou a lichořeřišnicí 2kg
Krmivo Rasco Premium Sterilized hovězí s brusinkou a lichořeřišnicí 2kg
168,91 Kč/1kg
346,10 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Cat GF Sterilized Urinary Health 0,4kg
Cat GF Sterilized Urinary Health 0,4kg
410,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
164,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro APPLAWS Adult Kuřecí s kachnou - suchá krmiva pro kočky - 400 g
APPLAWS Adult Kuřecí s kachnou - suchá krmiva pro kočky - 400 g
378,77 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
151,51 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Josera 1,9kgx3 JosiCat Crispy Duck
Josera 1,9kgx3 JosiCat Crispy Duck
479,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
910,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro Sanabelle Adult Geflugel s drůbežím 10kg
Sanabelle Adult Geflugel s drůbežím 10kg
189,65 Kč/1kg
2 216,81 Kč
-320,34 Kč
1 896,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

BRIT PREMIUM CAT TROUT FILLETS IN JELLY - vlhké krmivo s filety ze pstruha v želé pro dospělé kočky 85g

Brit Premium Cat Trout Fillets in Jelly je kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky s jemnými filety ze pstruha v lehkém a chutném želé



Brit Premium Cat Trout Fillets in Jelly má složení kompletního a vyváženého krmiva pro dospělé kočky, které obsahuje chutné filety ze pstruha zalité v želé.

Složení výrobku tvoří 74 % masa a živočišných produktů (ve filetech), z toho 8 % pstruha, obohaceného o rostlinné bílkovinné extrakty, 0,4 % inulinu, minerální látky a přírodní cukry.

Bez umělých aromat, barviv a konzervačních látek - vhodné i pro citlivé kočky.

Šetrný způsob vaření v páře zachovává přirozenou chuť a nutriční hodnotu masa.

  • 74 % živočišných složek - z toho 8 % pstruha
  • Jemné želé - zvýrazňuje chuť a podporuje hydrataci
  • Prebiotický inulin (0,4 %) - podporuje dobré trávení
  • Bez umělých přísad
  • Vařeno v páře - zachovává nutriční hodnoty


Složení:

74 % maso a živočišné produkty (filé, z toho 8 % pstruh), rostlinné bílkovinné extrakty, 0,4 % inulin, minerální látky, přírodní cukry.

Analytické složky:

Hrubé bílkoviny 7,5-8,5 %, hrubý tuk 4,5 %, hrubý popel 1,5-2,0 %, hrubá vláknina 0,3 %, vlhkost 82 %.

Doplňky stravy na 1 kg:

Vitamin D₃ 100 IU, vitamin E 50 mg, vitamin B₁ 0,3 mg, biotin 0,15 mg, zinek 3,5 mg, mangan 0,7 mg, jodid draselný 0,15 mg, železo 2,4 mg, měď 0,5 mg, taurin 280 mg. Metabolizovatelná energie přibližně 780 kcal/kg.

Hmotnost
0.09 g
Obsah vlhkosti
82%
Prodejní název
Brit
Druh krmiva
Mokré krmivo
Doplňkové látky
v popisu je uvedeno
Počet kusů
1
Kód EAN
8595602570690
Výrobce
Schvalovací číslo
n/a

Hmotnost
0.09 g
Obsah vlhkosti
82%
Prodejní název
Brit
Druh krmiva
Mokré krmivo
Doplňkové látky
v popisu je uvedeno
Počet kusů
1
Kód EAN
8595602570690
Výrobce
Schvalovací číslo
n/a
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Sheba 4770608257835, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kachna, Drůbež, Turecko, 85 g
Sheba 4770608257835, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kachna, Drůbež, Turecko, 85 g
186,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 17
1 265,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Shelma kapsičky kočka s kuřecím, hovězím, lososem a treskou
Shelma kapsičky kočka s kuřecím, hovězím, lososem a treskou
246,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Obrázek produktu pro GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 25
970,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
1 679,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro MjAMjAM - 6x200g konzervy s kuřecím a lososovým olejem mokré krmivo pro koťata hlavní krmivo přírodní
MjAMjAM - 6x200g konzervy s kuřecím a lososovým olejem mokré krmivo pro koťata hlavní krmivo přírodní
505,16 Kč/1kg
606,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
124,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
475,77 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro PREVITAL sáčky mix příchutí pro kočky 2x BOX 40x100g
PREVITAL sáčky mix příchutí pro kočky 2x BOX 40x100g
80,46 Kč/1kg
345,99 Kč
Prodejce: Dolmoshop
Obrázek produktu pro Animonda Carny PB Kitten Rind, Kalb + Huhn 85g
Animonda Carny PB Kitten Rind, Kalb + Huhn 85g
800,00 Kč/1kg
68,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Royal Canin Digest Sensitive Care, Dospělý jedinec, 85 g
Royal Canin Digest Sensitive Care, Dospělý jedinec, 85 g
964,23 Kč/1kg
983,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
87,24 Kč/1kg
1 046,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – kuřecí paštika – 100 g – 77 % vlhkosti – taurin
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – kuřecí paštika – 100 g – 77 % vlhkosti – taurin
143,60 Kč/1kg
14,36 Kč
Prodejce: Bult-Store
Obrázek produktu pro Felix 12480628, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Kachna, Jehněcí, 85 g, Bez umělých barviv
Felix 12480628, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Kachna, Jehněcí, 85 g, Bez umělých barviv
153,66 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 17
614,65 Kč
Prodejce: TR8
Obrázek produktu pro Carny Kitten Variation | 12x200g
Carny Kitten Variation | 12x200g
242,17 Kč/1kg
581,21 Kč
Prodejce: TR8
Obrázek produktu pro Miamor Filety kuře & tuňák v omáčce - kuřecí maso s tuňákem v omáčce 100g Miamor
Miamor Filety kuře & tuňák v omáčce - kuřecí maso s tuňákem v omáčce 100g Miamor
827,80 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
82,78 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Premium Cat kapsa Family Plate 1200g (12x100g)
Premium Cat kapsa Family Plate 1200g (12x100g)
217,51 Kč/1kg
261,01 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Rafi Cat Mokré krmivo pro dospělé kočky s telecím masem 100g
Rafi Cat Mokré krmivo pro dospělé kočky s telecím masem 100g
23,90 Kč
2% poukaz
Prodejce: PAKOGROUP
Obrázek produktu pro Kattovit Gastro Multipack, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kachna, Rýže, Losos, Turecko, 85 g
Kattovit Gastro Multipack, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Kachna, Rýže, Losos, Turecko, 85 g
340,62 Kč/1kg
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 3
381,50 Kč
Prodejce: Aquario_pl
Obrázek produktu pro Leonardo Cat Food 756615, Dospělý jedinec, Kachna, 40 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
Leonardo Cat Food 756615, Dospělý jedinec, Kachna, 40 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 680,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 20
1 344,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Konzerva N&D Kitten Ocean Tuna, Cod, Shrimp & Pumpkin 70g
Konzerva N&D Kitten Ocean Tuna, Cod, Shrimp & Pumpkin 70g
757,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
72,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro APPLAWS Oceánská ryba v bujónu - mokrá krmiva pro kočky - 156 g
APPLAWS Oceánská ryba v bujónu - mokrá krmiva pro kočky - 156 g
1 145,26 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
222,18 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro N&D DOG PRIME Adult Lamb & Blueberry Mini 140g
N&D DOG PRIME Adult Lamb & Blueberry Mini 140g
757,14 Kč/1kg
106,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Schesir 01070103, Kotě, Jakékoli plemeno, Tuňák, 85 g
Schesir 01070103, Kotě, Jakékoli plemeno, Tuňák, 85 g
197,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline DM Kurczak dla kotów z cukrzycą 850g
Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline DM Kurczak dla kotów z cukrzycą 850g
296,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro IAMS 100050, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Sleď, Tuňák, 85 g
IAMS 100050, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Sleď, Tuňák, 85 g
455,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
41,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro GimCat Malt-Soft Extra, Kočka, Pasta, Péče o trávicí soustavu, Kůže a srst, Tuba, 50 g, Give 5 cm a day (1 cm = approx. 0.5 g), ideally by hand, straight from the tube. Can also be added...
GimCat Malt-Soft Extra, Kočka, Pasta, Péče o trávicí soustavu, Kůže a srst, Tuba, 50 g, Give 5 cm a day (1 cm = approx. 0.5 g), ideally by hand, straight from the tube. Can also be added...
408 259,98 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
408,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Josera 30001654, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 85 g, Bez obilovin
Josera 30001654, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 85 g, Bez obilovin
7 825,88 Kč/1kg
665,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro Applaws Cat 70gx16 Thunfischfilet in Gelee
Applaws Cat 70gx16 Thunfischfilet in Gelee
1 405,37 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 574,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Undergrowth, mokré krmivo bez obilovin / cukru, pro starší kočky, divočák, 6 x 400 g konzerva, (2,4 kg)
Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Undergrowth, mokré krmivo bez obilovin / cukru, pro starší kočky, divočák, 6 x 400 g konzerva, (2,4 kg)
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro TROVET 8716811031738, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Jehněcí, 100 g
TROVET 8716811031738, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Jehněcí, 100 g
1 433,79 Kč/1kg
200,73 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí
Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 582,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 582,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
1 679,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
1 007,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
50,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
632,90 Kč
Prodejce: Bult-Store
65,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
754,66 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,51 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
161,94 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store
52,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
494,10 Kč
Prodejce: Bult-Store
49,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
1 046,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
87,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
56,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
142,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
423,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
88,22 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg