4,9



Na základě 68 hodnocení
Caputo Nuvola 5 kg italská mouka na pizzu typu 0
358,06 Kč
71,61 Kč / 1kg
plus 108,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
10h 39m 21s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg407,69 Kč/1kg
415,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg51,12 Kč/1kg
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390405,17 Kč/1kg
405,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA333,60 Kč/1kg
340,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Caputo Nuvola Super 5 kg italská pšeničná mouka na pizzu typu 0
76,23 Kč/1kg
381,14 Kč
Prodejce: foodperium

CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
70,19 Kč/1kg
73,70 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
76,99 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
64,16 Kč/1kg
64,16 Kč
Prodejce: Katomix

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
52,08 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Classica Doppio Zero 1 kg italská pšeničná mouka typu 00
43,57 Kč/1kg
43,57 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Aria 1 kg italská mouka s kvasem na pizzu a pinsu typu 0
89,48 Kč/1kg
92,16 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Fioreglut Pizza e Pane 1 kg italská bezlepková mouka
209 329,99 Kč/1kg
209,33 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Classica 5 kg italská pšeničná mouka typu 00
43,41 Kč/1kg
223,37 Kč
-6,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
217,04 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Pasta Fresca e Gnocchi 1 kg italská mouka na těstoviny a noky typu 00
62,71 Kč/1kg
62,71 Kč
Prodejce: foodperium

Pšeničná mouka Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
63,20 Kč/1kg
331,87 Kč
-13,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
317,89 Kč
Prodejce: Katomix

Pšeničná mouka typu 750, 1 kg – Tota
28,50 Kč/1kg
28,78 Kč
Prodejce: Katomix

Mininni Semola Rimancinata 5 kg italská jemně mletá semolina durum
39,27 Kč/1kg
195,57 Kč
Prodejce: foodperium

Młyny Stoisław, mouka pšeničná na italskou pizzu, typ "00", 0,5 kg
62,18 Kč/1kg
60,48 Kč
-47%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
31,71 Kč
Prodejce: Katomix

Molino Spadoni Mouka na těstoviny typ 00, 5000 g – italská pšeničná mouka na těstoviny a pizzu
94,78 Kč/1kg
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Caputo Nuvola 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
Nuvola vznikla na základě výzkumu a vývoje společnosti Mulino Caputo: pečlivý výběr 100% přírodních surovin bez přísad a konzervantů, který zajišťuje objem a měkkost těsta.
Díky vysoké fermentační schopnosti přirozeně se vyskytující v zrnech má pizza z mouky Nuvola velmi nadýchané a provzdušněné těsto.
Mouka je ideální pro neapolskou pizzu, klasickou pizzu a foccaci.
Produkt dovážený PŘÍMO z Itálie.
Bílkoviny: 12,50 %
W 270-290
Elasticita: P/L 0,50 / 0,60
- Seznam přísad
- Mouka z měkké pšenice „0“, kvas (sušené neaktivní droždí).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 1472 kJ / 347 kcal; Tuk: 1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g; Sacharidy 70 g, z toho cukry: 1 g; Bílkoviny: 13 g, Vláknina: 3 g Sůl: 0,001 g.
- Hmotnost
- 5000 g
- Potravinářský podnik
- Antimo Caputo S.R.L. Corso S. Giovanni a Teduccio, 55, Neapol, Itálie
- Prodejní název
- Caputo Nuvola 5 kg italská mouka na pizzu typu 0
- Výrobce
- Caputo
- Kód EAN
- 8014601052452
- Seznam přísad
- Mouka z měkké pšenice „0“, kvas (sušené neaktivní droždí).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 1472 kJ / 347 kcal; Tuk: 1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g; Sacharidy 70 g, z toho cukry: 1 g; Bílkoviny: 13 g, Vláknina: 3 g Sůl: 0,001 g.
- Hmotnost
- 5000 g
- Potravinářský podnik
- Antimo Caputo S.R.L. Corso S. Giovanni a Teduccio, 55, Neapol, Itálie
- Prodejní název
- Caputo Nuvola 5 kg italská mouka na pizzu typu 0
- Výrobce
- Caputo
- Kód EAN
- 8014601052452
K tomu se hodí také

Caputo Nuvola Super 5 kg italská pšeničná mouka na pizzu typu 0
76,23 Kč/1kg
381,14 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
739,10 Kč/1kg
73,91 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
246,44 Kč
-12,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
234,08 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
76,99 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Pizzeria 5 kg italská mouka na pizzu typu 00
41,53 Kč/1kg
254,17 Kč
-46,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
207,66 Kč
Prodejce: foodperium

Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
59,09 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Integrale 1 kg italská celozrnná pšeničná mouka
75,52 Kč/1kg
75,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Caputo Saccorosso 5 kg italská pšeničná mouka typu 00
71,58 Kč/1kg
357,90 Kč
Prodejce: Katomix

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
48,20 Kč
Prodejce: foodperium

Nádoba na těsto na pizzu (1 kus)
1 155,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MDC-NOLIMIT

Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
64,16 Kč/1kg
64,16 Kč
Prodejce: Katomix

Caputo Classica 5 kg italská pšeničná mouka typu 00
43,41 Kč/1kg
223,37 Kč
-6,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
217,04 Kč
Prodejce: foodperium

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
52,08 Kč
Prodejce: foodperium

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Caputo Pasta Fresca e Gnocchi 1 kg italská mouka na těstoviny a noky typu 00
62,71 Kč/1kg
62,71 Kč
Prodejce: foodperium

Dnia 1.2508.6028, Černá, 5 W, 5 W, USB Typ-A, USB typu C, 76 mm, 43 mm
852,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
70,19 Kč/1kg
73,70 Kč
Prodejce: foodperium

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
38,49 Kč
Prodejce: foodperium

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Divella Semola, Semolinová mouka, 1 kg, Store away from heat sources and sunlight and avoid humid environments., Itálie, 341 kcal, 1448 kJ
39,40 Kč/1kg
45,85 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
39,40 Kč
Prodejce: foodperium

Sada kvásku Praknu ze skla (1000 ml) kompletní sada s návodem pro začátečníky - ideální jako dárek (sada na kvásek)
1 233,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

CAPUTO Pasticceria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
62,71 Kč/1kg
62,71 Kč
Prodejce: foodperium

FARMER lepkavá rýžová mouka 400g Lepkavá rýžová mouka z lepkavé rýže
300,50 Kč/1kg
120,20 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pšeničná mouka Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg
63,20 Kč/1kg
331,87 Kč
-13,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
317,89 Kč
Prodejce: Katomix

Mutti Passata, Rajčatový protlak, 700 g, Sklenice
81,47 Kč/1kg
57,03 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Aria 1 kg italská mouka s kvasem na pizzu a pinsu typu 0
89,48 Kč/1kg
92,16 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Classica Doppio Zero 1 kg italská pšeničná mouka typu 00
43,57 Kč/1kg
43,57 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo 100 % Grani Italiani 1 kg italská pšeničná mouka typu 0
75,80 Kč/1kg
75,80 Kč
Prodejce: foodperium

Stolnica jednostronna duża 67 x 51cm
525,61 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
96% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
96%3% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
3%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%1% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
1%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mohu ji jen doporučit.
Výrobek je stejně dobrý, jak je popsáno. Rychlé dodání a velmi dobré balení. Na fotografii je vidět, co jsem s ním mohl udělat.
Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výrobek odpovídá popisu
S kvalitou a vlastnostmi tohoto výrobku jsem velmi spokojena. Použila jsem ho na přípravu výborného bochníku chleba. Dodání bylo rychlé.
Ohodnoceno dne 25. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší mouka na kváskový chléb
S moukou na kváskové chleby a bagety jsem velmi spokojená! Velmi jemná mouka s dobrou, příjemně jemnou chutí! Mohu ji jen doporučit
Ohodnoceno dne 19. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičková mouka
Velmi dobrý poměr ceny a kvality. Bohužel nebylo dodáno 5×1 kg, ale 1×5 kg.
Ohodnoceno dne 7. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lievito Madre mouka
Vynikající mouka. Objednal jsem si ji speciálně pro bigu a kvásek Lievito Madre.
Ohodnoceno dne 3. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi silná mouka, přesně podle přání
Lze z ní připravit velmi nadýchané kynuté těsto, ze kterého vznikají velmi vzdušné a křupavé rohlíky.
Ohodnoceno dne 22. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Top top top
Velmi spokojen děkuji moc za toto super rychlé dodání vždy rád znovu
Ohodnoceno dne 1. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Manitoba Oro
Mouku Caputo miluji a jsem s ní velmi spokojená.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
51,12 Kč/1kg

TTCarp tuňáková moučka 1 kg
509,05 Kč
Prodejce: SuperMerchant
509,05 Kč/1kg

Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Celozrnná mouka ze špaldy typu 2000, 1 kg
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
486,65 Kč/1kg

2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
319,87 Kč
Prodejce: CasteloStore
63,97 Kč/1kg

ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA
609,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 878,48 Kč/1kg

BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
415,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
407,69 Kč/1kg

PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
405,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
405,17 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora 405
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
46,06 Kč/1kg

BÍLÁ PŠENIČNÁ MOUKA, BEZ LEPKU, 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
406,57 Kč
Prodejce: superbrandshop
813,14 Kč/1kg

Mandlová mouka 1 kg
485,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
475,53 Kč/1kg

PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
340,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant
333,60 Kč/1kg

LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
266,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 337,38 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
68,14 Kč/1kg

PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
440,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 102,02 Kč/1kg

HIRSEMEHL BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
346,84 Kč
Prodejce: superbrandshop
693,68 Kč/1kg

HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
360,43 Kč
Prodejce: superbrandshop
360,43 Kč/1kg

PLANET Špaldová mouka typ 5501kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
416,53 Kč/1kg