5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5Jednorázové120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
SODASTREAM Příchuť jahoda 440 mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
SodaStream 22702992, 440 mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové201,54 Kč/1l
141,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sodastream sirup malinový 3x440ml nápojový sirup koncentrát příchuťJednorázové
406,14 Kč/1l
536,11 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream sirup cola bez cukru 4x440ml nápojový koncentrát bez cukruJednorázové
272,98 Kč/1l
480,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Sirup Red Berries 440mlJednorázové
649,86 Kč/1l
285,94 Kč
Prodejce: T3S_Shop

Sirup Sodastream Pomeranyovy Dyusovy , 440 ml, 3 kusyJednorázové
287,31 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup SodaStream Classics Cola (pro výrobníky perlivé vody SodaStream), 440 mlJednorázové
306,66 Kč/1l
134,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
373,94 Kč/1kg
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream sirup Schwip Schwap Cola Orange 4x440ml nápojový sirupJednorázové
283,05 Kč/1l
498,16 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream sirup citron limetka 4x440ml nápojový sirupový koncentrátJednorázové
258,61 Kč/1l
455,15 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup mandarinka 2x440ml koncentrát na 9 litrů nápojeJednorázové
502,84 Kč/1l
442,50 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream sirup Cola Orange Zero cukr 4x440ml nápojový koncentrátJednorázové
316,11 Kč/1l
556,35 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi Cola , 440 ml, 3 kusyJednorázové
363,98 Kč/1l
480,45 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi Schwip Schwap Cola Orange , 440 ml, 2 kusyJednorázové
430,97 Kč/1l
379,25 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Sirup Mirinda 4x440ml Nápojový koncentrát Orange RefreshmentJednorázové
290,23 Kč/1l
510,81 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Cola Zero Schwip Schwap bez cukru, 440 ml, 2 kusyJednorázové
393,59 Kč/1l
346,36 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Sirup Mirinda 2x440ml Koncentrovaný nápojový sirup OrangeJednorázové
373,47 Kč/1l
328,65 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Ginger Ale Syrup 6x440ml Sada nápojových sirupů s koncentrátemJednorázové
268,24 Kč/1l
708,15 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
4x SODASTREAM COLA SYROP
Ze sirupového koncentrátu SodaStream můžete vyrobit 9 litrů koly nebo více. Sirup lze také použít k rozpuštění ve vodě, což zaručuje nefalšovanou chuť.
Obsah sirupu: 440 ML
Jak používat?
3 jednoduché kroky
- Nalijte čerstvou studenou vodu do přístroje SodaStream.
- Nakloňte láhev SodaStream pod mírným úhlem a do perlivé vody přidejte několik kapek sirupu.
- Jemně lahví zatřepejte, aby se příchuť dobře promíchala a ... osvěžte se perlivou vodou!
Koncentrovaný nápoj s kolovou příchutí. Nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje cukr a sladidlo
Ingredients: Složení: cukr, voda, potravinářské barvivo (amoniakový karamel), kyseliny (kyselina fosforečná), sladidla (acesulfam K, sukralóza), aroma, regulátor kyselosti (citronany sodné), stabilizátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), aroma: kofein.
Výživová hodnota (naředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 59 kJ /14 kcal, ve 250 ml1 - 148 kj /35 kcal, (% na 250 ml **) - (2 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0g, v 250 ml1 - 0g, (% na 250 ml **) - (0%)
- Sacharidy
ve 100 ml - 3,5 g, v 250 ml1 - 8,8 g
- z toho cukr
ve 100 ml - 3,5 g, ve 250 ml1 - 8,8 g, (% na 250 ml **) -(10 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - <0,01 g, ve 250 ml1 - <0,01 g, (% na 250 ml **) - <(1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého člověka (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 45 porcí
Návod k použití: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a dolijte perlivou vodou. Doporučená spotřeba: viz víčko nebo spodní část balení
- Objem
- 1.76 l
- Seznam přísad
- Informace naleznete v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace naleznete v popisu
- Hmotnost
- 2000 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- 4x sirup SodaStream cola 440ml
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701119837
- Objem
- 1.76 l
- Seznam přísad
- Informace naleznete v popisu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace naleznete v popisu
- Hmotnost
- 2000 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- 4x sirup SodaStream cola 440ml
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Kód EAN
- 5905701119837
Označování obalů podle zákona o obalech
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Sirup SodaStream Classics Cola (pro výrobníky perlivé vody SodaStream), 440 mlJednorázové
306,66 Kč/1l
134,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Nápojový sirup Cola, 440 ml, 6 kusůJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup kolový koncentrát 2x440ml nápojový sirup se sníženým obsahem cukruJednorázové
387,84 Kč/1l
341,30 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Cola, 440ml, 3 kusy, 440ml, 3 kusyJednorázové
344,81 Kč/1l
455,15 Kč
Prodejce: esiteo

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
373,94 Kč/1kg
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Sirup pro SodaStream Raspberry 440mlJednorázové
338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

SodaStream Terra, Černá, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
1 649,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Teisseire Drink Syrup Pina Colada 0% 600ml - Koktejly (1 balení)Jednorázové
595,77 Kč/1kg
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sodastream, Pepsi, Mirinda, 7up 440mlJednorázové
976,93 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Růžová, 60 l, SodaStream DUO, Krabice
771,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream nápojový sirup bez cukru s příchutí červených bobulí 440 ml (balení po 2 kusech)Jednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Sirupy pro Sodastream 7UP a MirindaJednorázové
775,68 Kč/1l
341,30 Kč
Prodejce: esiteo

6x Syrop do SodaStream Xtreme Energy 440mlJednorázové
277,82 Kč/1l
733,45 Kč
Prodejce: esiteo

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 T Discs, kávové kapsle
1 925,42 Kč/1kg
462,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Sada sirupů Sodastream 8 příchutí 440ml Zero sugar plus nápoje BoleroJednorázové
273,05 Kč/1l
961,15 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinuJednorázové
120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Černá
27 999,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Gastromark

Náhradní válec pro strojek na sycení vody SodaStream, CO2, rychlospojka, 425 g, 60 l, nerez/ružová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOMAONLINE

Sodastream sirup cola bez cukru 4x440ml nápojový koncentrát bez cukruJednorázové
272,98 Kč/1l
480,45 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream nápojový sirup červené bobule bez cukru, 440ml, 2 ksJednorázové
402,22 Kč/1l
353,95 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream 7UP Pepsi Mirinda Lipton , 440 ml, 5 kusůJednorázové
287,39 Kč/1l
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5Jednorázové
120,37 Kč/1l
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

6x sirup SodaStream Cola bez cukru 440 mlJednorázové
242,36 Kč/1l
639,84 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Cola bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorázové
306,48 Kč/1l
404,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Nápojový sirup Nealkoholický nápoj s příchutí citronu a limetky 440 ml (balení 6 ks)Jednorázové
249,07 Kč/1l
657,55 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream sirup malinový 2x440ml nápojový sirupový koncentrát 9LJednorázové
488,47 Kč/1l
429,85 Kč
Prodejce: esiteo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Objem 2,64 l
Rychlé doručení a všechno v pořádku!
Ohodnoceno dne 2. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,76 l
Ohodnoceno dne 6. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,88 l
Ohodnoceno dne 14. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2,64 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l