4,2



Na základě 9 hodnocení
Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy
1 582,63 Kč
316,53 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - 5 litrů643,80 Kč/1l
3 219,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Další informace o reklamě
Extra panenský olivový olej Physis of Crete 5 l se zeleným silikonovým kartáčkem - prémiový olivový olej z Kréty, lisovaný za studena, dárková sada337,58 Kč/1l
1 687,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Voliotis Nativní olivový olej „Green“ 5 l – z Řecka378,05 Kč/1l
1 890,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Extra panenský olivový olej Physis Of Crete 0,2 3l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium371,86 Kč/1l
1 115,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Přírodní olivový olej z řeckého ostrova Kréta, 3 litry, lisovaný za studena, extra panenský, extra virgin olivový olej, prémiová kvalita Zeytinyagi kanystr
322,67 Kč/1l
968,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sympathischerladen

Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, Řecko, 900 kcal
679,64 Kč/1l
365,03 Kč
-25,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
339,82 Kč
Prodejce: taleoo

Open Food 5201671802510, Olivový olej, 500 ml, 15 g, C, 824 kcal, 92 g
612,60 Kč/1l
306,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Olivový olej Terra Creta Grand Cru 500 ml PDO Kolymvari
1 400,74 Kč/1l
700,37 Kč
Prodejce: LAVONIO

Otevřené potraviny 5201671000947, Olivový olej, 100 ml, E, 824 kcal, 92 g, 13 g
829,98 Kč/1l
414,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Olivový olej extra panenský, nefiltrovaný, 3 litry.
909,20 Kč/1l
2 727,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Physis Of Crete Extra panenský olivový olej 0,2 1l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
543,81 Kč/1l
543,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Open Food 5201671801742, Olivový olej, 500 ml, 15 ml, C, Palmový olej, 824 kcal
822,76 Kč/1l
411,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 3445020223508, Olivový olej, 1000 ml, C, Palmový olej, 819 kcal, 91 g
389,28 Kč/1l
389,28 Kč
Prodejce: taleoo

Olivový olej na smažení 1 litr
648,04 Kč/1l
648,04 Kč
Prodejce: taleoo

Extra panenský olivový olej ze zelených oliv 750 ml. - Frantoio di Santa Tea
95,35 Kč/1l
715,13 Kč
Prodejce: italia-genuss

Open Food 3445020222709, Olivový olej, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
486,42 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: taleoo

Open Food 8007153008060, Olivový olej, 1000 ml, C, Palmový olej, 824 kcal, 3389 kJ
531,96 Kč/1l
531,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Open Food 8000850210422, Olivový olej, 500 ml, E, 823 kcal, 3382 kJ, 91 g
495,96 Kč/1kg
247,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Green Amour Extra panenské olivové oleje 500 ml, lisované za studena, kyselost 0,3 %
1 070,00 Kč/1l
535,00 Kč
Prodejce: Exporgin
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Objevte plnou chuť a ovocnou vůni olivového oleje Voliotis Premium Extra, přímo z úrodné půdy řeckého Pelionu. Tento nefiltrovaný extra panenský olivový olej v elegantní 5litrové plechovce zaujme svou jemnou hořkou příchutí a lehce pikantním dozvukem. Jeho zlatá barva a intenzivní ovocná vůně promění každé jídlo ve výjimečný zážitek.
Vyrobeno ze zralých černých oliv, které se mezi říjnem a prosincem mechanicky lisují za studena, zaručuje každá šarže nejvyšší kvalitu. Olivy pocházejí ze stromů, které jsou již tisíce let součástí řecké krajiny a kultury. Tato olivová kultura činí z Řecka světového lídra ve výrobě olivového oleje.
Olivový olej Voliotis není jen pochoutkou, ale také skutečným superpotravinou. Je obohacen o nenasycené mastné kyseliny, vitamíny a antioxidanty, a je tak cenným doplňkem vaší stravy. Skvěle se hodí k vaření, smažení (extra panenský olivový olej při zahřátí nekouří!) a jako jemný doplněk k studeným pokrmům, jako je chléb, sýr nebo saláty.
Rodina Voliotis, která vyrábí olivový olej od roku 1969, získala četná ocenění na mezinárodních soutěžích, například v Londýně, Berlíně, Los Angeles a Aténách. Každý olej je opatřy, které potvrzují jeho vynikající kvalitu a vysoký standard výroby.
Tento prémiový olivový olej je nejen bezlaktózový a veganský, ale také neobsahuje nežádoucí přísady, jako jsou protispékavé látky, konzervační látky a trans-tuky. Díky svému nízkému glykemickému indexu je ideální volbou pro ketogenní a rostlinnou stravu.
Vyberte si prémiový olivový olej Voliotis Extra pro jeho nesrovnatelnou kvalitu a autentickou chuť – skutečný vrchol v kuchyni a symbol řecké dokonalosti.
- Objem
- 5 l
- Seznam přísad
- 100% extra panenský olivový olej
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 3700 kJ/900 kcal, Tuky: 100 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 15 g, z toho mononenasycené mastné kyseliny: 73 g, z toho polynenasycené mastné kyseliny: 7 g, Sacharidy: 0 g, z toho cukry: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 5100 g
- Potravinářský podnik
- Voliotis Family
- Výrobce
- Voliotis
- Model
- EV BLACK
- Země původu
- Řecko
- Kód EAN
- 521400064900705214000649007
- Objem
- 5 l
- Seznam přísad
- 100% extra panenský olivový olej
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 3700 kJ/900 kcal, Tuky: 100 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 15 g, z toho mononenasycené mastné kyseliny: 73 g, z toho polynenasycené mastné kyseliny: 7 g, Sacharidy: 0 g, z toho cukry: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 5100 g
- Potravinářský podnik
- Voliotis Family
- Výrobce
- Voliotis
- Model
- EV BLACK
- Země původu
- Řecko
- Kód EAN
- 521400064900705214000649007
K tomu se hodí také

Olivový olej 0,2 % extra panenský 5 l Cretan Olive Mill
325,84 Kč/1l
1 629,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Olivový olej extra panenský, nefiltrovaný, 3 litry.
909,20 Kč/1l
2 727,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, Řecko, 900 kcal
679,64 Kč/1l
365,03 Kč
-25,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
339,82 Kč
Prodejce: taleoo

Olivový olej z pokrutin Olivenöl 1l - Levante
507,41 Kč/1l
507,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Open Food 5201671802510, Olivový olej, 500 ml, 15 g, C, 824 kcal, 92 g
612,60 Kč/1l
306,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 3445020223508, Olivový olej, 1000 ml, C, Palmový olej, 819 kcal, 91 g
389,28 Kč/1l
389,28 Kč
Prodejce: taleoo

Odvápňovací prostředek DE LONGHI EcoDecalk 500 ml
713,48 Kč/1l
356,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,34 Kč/1m
730,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Bluetooth vysílač a přijímač 2 v 1, bezdrátový audio vysílač/přijímač, adaptér s 3,5mm AUX/RCA konektorem, pro televizi, sluchátka a reproduktory - Retoo
265,87 Kč
Prodejce: Retoo

Extra panenský olivový olej Physis Of Crete 0,2 3l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
371,86 Kč/1l
1 115,57 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Serica

BRAUN HC Pulzní oxymetr Pulzní displej Displej nasycení kyslíkem YK-81CEU
664,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Homestyle4u lamelový rošt 90x200 cm dětská postel montovaný rolovací rám 16 lamel dřevo borovice přírodní povrchová úprava
850,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homestyle4u

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Braun Series 9 81747657, Hlava, 1 hlava/hlavy, Stříbrná, Německo, 18,29 g, 16 mm
4 774,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mbosmart

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
1 031,38 Kč/1kg
1 031,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Tefal YS22Q25, 6 l, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna, Černá, Nerezová ocel, 22 cm, Nerezová ocel, 6 člověk/lidí
2 139,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Extra panenský olivový olej ze zelených oliv 750 ml. - Frantoio di Santa Tea
95,35 Kč/1l
715,13 Kč
Prodejce: italia-genuss

TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop
![Obrázek produktu pro [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
206,04 Kč
Prodejce: TR8
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Kuchyňská baterie Homelody se 2 typy proudů, kuchyňská baterie výsuvná, dřezová baterie, nerezová kuchyňská baterie se sprchou, směšovací baterie
1 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Rubus idaeus 'Autumn Bliss' 30 cm maliník obecný
109,18 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

SunSun CPF-10000 Tlakový jezírkový filtr 10 000 l/h / 11 W UVC jednotka, jezírkový tlakový filtr pro jezírka do 12 000 litrů, jezírková čistička, filtrační systém
4 642,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Síť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým uzávěrem Síť proti hmyzu 90 x 210 cm
314,97 Kč
Prodejce: HaWaKo

Petmex Hovězí bachorový žvýkací přírodní pamlsek pro psy 500g
625,47 Kč/1kg
318,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Krups F30908, Kávovar na překapávanou kávu, 1,25 l, 1150 W, Černá
1 562,62 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%22% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
22%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super olivový olej
Objem 5 l
S výrobkem jsem velmi spokojená. Vysoká kvalita, mohu jen doporučit.
Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Olivový olej
Objem 5 l
Skvělý olivový olej.
Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chvíli jsme to hledali, tenhle olej už jsme měli, poměr cena–výkon je v pořádku!
Objem 5 l
Viz název!
Ohodnoceno dne 4. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
špičkový produkt
Objem 5 l
všechno v pořádku
Ohodnoceno dne 3. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý olivový olej.
Objem 5 l
Všechno je skvělé. Jsem velmi spokojený!
Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špatná dodávka a katastrofální balení
Objem 5 l
Produkt je skvělý, ale balení je k smíchu. Naštěstí kanystr nepraskl, i když byl tak promáčknutý a zdeformovaný, že to vypadalo opravdu ošklivě.!!!!
Ohodnoceno dne 3. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
....
Objem 5 l
Nichts so wie ich erwartet haben!!! ZBS das Geruch/ Geschmack nicht so richtig wie ich über des Olivenöl aus Griechenland kenne.
Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Voliotis Nativní olivový olej „Green“ 5 l – z Řecka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 890,24 Kč
Prodejce: Serica
378,05 Kč/1l

Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
1 582,63 Kč
Prodejce: Serica
316,53 Kč/1l

Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - 5 litrů
3 219,00 Kč
Prodejce: YESEATIS
643,80 Kč/1l

Open Food, 8009923200407, Olivový olej, E, 822 kcal, 91,6 g, 14 g
1 501,35 Kč
Prodejce: EDANTI
300,27 Kč/1l

Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení s lahví 750 ml a Parmigiano Reggiano DOP Cantarelli 30 měsíců
1 789,00 Kč
Prodejce: YESEATIS
2 385,33 Kč/1l

Extra panenský olivový olej Physis of Crete 5 l se zeleným silikonovým kartáčkem - prémiový olivový olej z Kréty, lisovaný za studena, dárková sada
1 687,89 Kč
Prodejce: Serica
337,58 Kč/1l

Olivový olej 0,2 % extra panenský 5 l Cretan Olive Mill



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 629,19 Kč
Prodejce: Serica
325,84 Kč/1l

Kleos Natives, extra panenský olivový olej, řecký prémiový olej, lisovaný za studena, 3 litry (3000 ml)
969,67 Kč
Prodejce: Serica
323,22 Kč/1l

Extra panenský olivový olej Physis Of Crete 0,2 3l z Řecka Sklizeň za studena Lisovaný za studena Nízká kyselost Premium
1 115,57 Kč
Prodejce: Serica
371,86 Kč/1l

Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení se 2 lahvemi po 500 ml
1 759,00 Kč
Prodejce: YESEATIS
1 759,00 Kč/1l

Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% italský - Dárkové balení se 2 lahvemi o objemu 750 ml
1 919,00 Kč
Prodejce: YESEATIS
1 279,33 Kč/1l

Voliotis Řecké olivové oleje EV Green 1 l PELION



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
531,68 Kč
Prodejce: Serica
531,68 Kč/1l

Olivový olej 1 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá barva – olivy z Pelionu a Amfissy



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
508,26 Kč
Prodejce: Serica
508,26 Kč/1l

Open Food 8001302001322, Olivový olej, 1000 ml, E, 824 kcal, 3390 kJ, 91,6 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
743,90 Kč
Prodejce: Serica
743,90 Kč/1l

Pantaleo Olio 100% Italiano 750 ml italský extra panenský olivový olej
586,15 Kč
Prodejce: Serica
781,53 Kč/1l

Olivový olej z pokrutin Olivenöl 1l - Levante



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
507,41 Kč
Prodejce: Serica
507,41 Kč/1l

Olivový olej s česnekem 500 ml ARISTEON
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 800,96 Kč/1l

Olivový olej s citronem 500 ml ARISTEON
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 800,96 Kč/1l

Olivový olej s hořkým pomerančem 500 ml ARISTEON
900,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 800,96 Kč/1l

Open Food 8007153005595, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 91,6 g, 14 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,20 Kč
Prodejce: Serica
639,20 Kč/1l