Objem:
250 ml- 500 ml
- 250 ml
Šampon pro hebké a lesklé vlasy Kérastase Paris Gloss Absolu, 250 ml
1 139,29 Kč
4 557,16 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
KÉRASTASE Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml3 894,04 Kč/1l
973,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml643,93 Kč/1l
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo 1500 ml596,00 Kč/1l
894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
4 417,24 Kč/1l
1 104,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hydratační šampon pro barvené vlasy Chroma Absolu Bain Chroma Respect (Shampoo), 250 ml
3 160,40 Kč/1l
790,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
3 999,40 Kč/1l
999,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kérastase Gloss Absolu Bain Crème Hydra Glaze Šampon 250 ml
4 386,72 Kč/1l
1 096,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kérastase Curl Manifesto Gentle Moisture Bath (250 ml)
4 434,48 Kč/1l
1 108,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Šampon pro obnovu a odvápnění vlasů Premiére (Decalcifying Repairing Shampoo), 250 ml
5 114,52 Kč/1l
1 278,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hydratační šampon pro barvené vlasy Chroma Absolu Bain Chroma Respect (šampon) - objem: 500 ml
3 419,26 Kč/1l
1 709,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kérastase - Discipline Bain Oléo-Relax Shampoo 250ml
2 958,73 Kč/1kg
887,62 Kč
Prodejce: VISO

Krémový šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
3 716,28 Kč/1l
929,07 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Kerastase Resistance Bain Extentioniste, Kąpiel wzmacniająca do włosów, 250ml
3 342,64 Kč/1l
835,66 Kč
Prodejce: VISO

Šampon na uhlazení vlasů Chantal Sleek & Glossy, 375 ml
562,99 Kč/1l
211,12 Kč
Prodejce: MANADA

Šampon pro lesk vlasů Vitamin C (Shine & Gloss Shampoo) 250 ml
532,68 Kč/1l
133,17 Kč
Prodejce: NutraBestBG

L´Oréal Professionnel - Elseve Glycolic Gloss Shampoo - Obnovující šampon pro lesklé vlasy 200ml
309,84 Kč/1kg
440,72 Kč
-130,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
309,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kallos LAB35 Shampoo, 500 ml, Šampon, Neprofesionální, Ženy, Lesklý, Pumpovacíc lahvička
474,00 Kč/1l
237,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Pantene Hair Biology – šampon – 250 ml – proti krepatění a pro lesk
18 506,20 Kč/1l
925,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Matrix Biolage SmoothProof - Vyhlazující Šampon pro Lesklé Vlasy 250ml
2 006,20 Kč/1l
501,55 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Šampon pro hebké a lesklé vlasy Kérastase Paris Gloss Absolu, 250 ml
Šampon pro hebké a lesklé vlasy Kérastase Paris je navržený pro každodenní péči. Jemně myje, dodává vlasům intenzivní hydrataci a chrání je před krepatěním. Složení bohaté na kyselinu hyaluronovou a olej z divoké růže vlasy zjemňuje, posiluje jejich strukturu a zanechává je hebké, pružné a plné lesku bez zatížení.
Vlastnosti:
- Jemně čistí vlasy i pokožku hlavy
- Intenzivně hydratuje a zabraňuje vysušování
- Zvyšuje lesk a zajišťuje hebkost vlasů
- Uhlazuje povrch vlasů, redukuje krepatění
- Posiluje vlasovou kutikulu a zabraňuje třepení konečků
- Zachovává přirozený pohyb a objem vlasů
- Vytváří bohatou, krémovou pěnu
Složení:
- Kyselina hyaluronová – hydratuje a vyhlazuje vlasy
- Kyselina glykolová – zpevňuje vlasové vlákno a posiluje kutikulu
- Olej z divoké růže – vyživuje, dodává lesk a chrání před vnějšími vlivy
Použití:
- Naneste šampon na mokré vlasy a pokožku hlavy
- Jemně masírujte do vytvoření pěny
- Důkladně opláchněte teplou vodou
- Pro optimální výsledek pokračujte kondicionérem ze stejné řady
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- dle popisu nabídky
- Výrobce
- Kód EAN
- 3474637283384
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- dle popisu nabídky
- Výrobce
- Kód EAN
- 3474637283384
K tomu se hodí také

KÉRASTASE Gloss Absolu Insta-Glaze 250 ml
7 088,10 Kč/1l
1 417,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

KÉRASTASE Gloss Absolu Glaze Drops 45 ml
31 259,11 Kč/1l
1 406,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hydratační šampon pro barvené vlasy Chroma Absolu Bain Chroma Respect (Shampoo), 250 ml
3 160,40 Kč/1l
790,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Celimax Retinol Shot Tightening Serum For Firm Skin 30 ml
13 566,67 Kč/1l
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
4 417,24 Kč/1l
1 104,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
3 999,40 Kč/1l
999,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Posilující šampon pro navrácení pevnosti vlasů Acidic Bonding Concentrate (Shampoo), 300 ml
2 340,63 Kč/1kg
702,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kérastase Gloss Absolu Frizz Glaze krém 240 ml
6 333,04 Kč/1l
1 519,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

KÉRASTASE Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze náplň do sáčku 500 ml
2 955,74 Kč/1l
1 477,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Genesis Ochranné Sérum pro Vlasy 90ml
18 406,00 Kč/1l
1 656,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kérastase Curl Manifesto Gentle Moisture Bath (250 ml)
4 434,48 Kč/1l
1 108,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kérastase Gloss Absolu Bain Crème Hydra Glaze Šampon 250 ml
4 386,72 Kč/1l
1 096,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Krémový šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
3 716,28 Kč/1l
929,07 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Zklidňující šampon pro mastné vlasy Specifique (Bain Divalent), 250 ml
3 729,04 Kč/1l
932,26 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Kérastase Nutritive Nectar Thermique 150 ml – Výživová péče pro vlasy
8 828,20 Kč/1l
1 324,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Šampon pro obnovu a odvápnění vlasů Premiére (Decalcifying Repairing Shampoo), 250 ml
5 114,52 Kč/1l
1 278,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Resistance Bain Extentioniste, Kąpiel wzmacniająca do włosów, 250ml
3 342,64 Kč/1l
835,66 Kč
Prodejce: VISO

KÉRASTASE Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml
3 894,04 Kč/1l
973,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kérastase - Discipline Bain Oléo-Relax Shampoo 250ml
2 958,73 Kč/1kg
887,62 Kč
Prodejce: VISO

Fialový šampon pro studené odstíny blond vlasů Blond Absolu Bain Ultra Violet (Anti-Brass Purple Shampoo), 250 ml
3 757,20 Kč/1l
939,30 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Kérastase Chroma Absolu Soin Acid Chroma Gloss - Povrchově obnovující, oplachovací lesklá péče pro barvené vlasy - 210 ml
6 847,24 Kč/1l
1 437,92 Kč
Prodejce: VISO

KÉRASTASE Gloss Absolu Bain Hydra-Glaze náplň 500 ml
3 419,96 Kč/1l
1 709,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hydratační šampon pro barvené vlasy Chroma Absolu Bain Chroma Respect (šampon) - objem: 500 ml
3 419,26 Kč/1l
1 709,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kérastase Genesis Thermal Defense 150 ml
8 504,07 Kč/1l
1 275,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy Curl Manifesto (Lightweight Moisture Replenishing Conditioner), 250 ml
5 269,20 Kč/1l
1 317,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Šampon Redken Haircare Extreme
1 356,79 Kč/1l
1 356,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l