5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g1 292,80 Kč/1kg
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Czekolada gorzka 64% Cocoa Wawel 90g4 995,22 Kč/1kg
449,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Mléčná čokoláda Wawel 90 G4 758,11 Kč/1kg
428,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Alyan Dubai čokoláda 100g - s kokosovým krémem2 879,80 Kč/1kg
287,98 Kč
Prodejce: Trade2u

Perle di Sole Měkký nugát s polevou z hořké čokolády a příchutí limoncella 150 g
961,80 Kč/1kg
144,27 Kč
Prodejce: SolarCosa

Côte d'Or mléčná čokoláda s karamelizovanými mandlemi, 180g
1 744,33 Kč/1kg
313,98 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Niederegger lékořicové čokoládové pralinky 100g
1 066,70 Kč/1kg
106,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toblerone Hořká hořká čokoláda s medem a mandlovým nugátem 100g
4 369,40 Kč/1kg
436,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Wawel Czekolada gorzka 100% kakao 80 g
1 557,78 Kč/1kg
140,20 Kč
Prodejce: Katomix

Čokoládová tyčinka Raffaello s kokosem a mandlovým krémem 90g
753,78 Kč/1kg
67,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wawel Krówkowa čokoláda 90 g
769,33 Kč/1kg
69,24 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero Rocher hořká čokoláda s lískovými oříšky 90g
609,00 Kč/1kg
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wedel Hořká čokoláda s kokosem 100 g
721,70 Kč/1kg
81,98 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,17 Kč
Prodejce: Katomix

Pražené mandle v hořké čokoládě 80g
904,00 Kč/1kg
72,32 Kč
Prodejce: taleoo

Schogetten czekolada mleczna z orzechami laskowymi 100 g
2 259,00 Kč/1kg
248,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Böhme Citronová krémová čokoláda 100g
322,00 Kč/1kg
32,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chocolat - Plnotučné mléko 100g
988,10 Kč/1kg
98,81 Kč
Prodejce: taleoo

Mandle Pomeranč - veganské 80g
974,38 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Datlová čokoláda - Hořká mandlová 68% 85g
1 925,22 Kč/1kg
173,27 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Složení:
- bílá čokoláda (58 %) (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka, emulgátor: sójový lecitin, aroma: vanilin)
- pražené mandle (22 %)
- Cukr
- Rýžový a kukuřičný škrob
- Želírující látka: maltodextrin, arabská guma
- přírodní aroma: pistácie; barvivo: riboflaviny
- potahovací látka: karnaubský vosk
- Příchuť: vanilka
Obsahuje stopy skořápkových plodů, arašídů a jejich derivátů.
Obsah:
- obsahuje 30 kusů
- Seznam přísad
- -bílá čokoláda (58 %) (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka, emulgátor: sójový lecitin, aroma: vanilin) -pražené mandle (22 %) -cukr -rýžový a kukuřičný škrob -želírující látky: maltodextrin, arabská guma -přírodní aroma: pistácie; barvivo: riboflaviny -povlakovací látka: karnaubský vosk -příchuť: vanilka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 100 g potahovaných tablet obsahuje: 498,6 kcal, 23 g tuku, z toho 17,6 g nasycených mastných kyselin, 68,7 g sacharidů, z toho 53,3 g cukru, 3,6 g vlákniny, 6 g bílkovin, 0,0034 g soli
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Papillon srl Via Galileo Galilei 4/8 80027 Frattamaggiore (Italia)
- Prodejní název
- Mandeldragees
- Výrobce
- Číslo produktu
- PAP81
- Kód EAN
- 8010746118107
- Seznam přísad
- -bílá čokoláda (58 %) (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka, emulgátor: sójový lecitin, aroma: vanilin) -pražené mandle (22 %) -cukr -rýžový a kukuřičný škrob -želírující látky: maltodextrin, arabská guma -přírodní aroma: pistácie; barvivo: riboflaviny -povlakovací látka: karnaubský vosk -příchuť: vanilka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- 100 g potahovaných tablet obsahuje: 498,6 kcal, 23 g tuku, z toho 17,6 g nasycených mastných kyselin, 68,7 g sacharidů, z toho 53,3 g cukru, 3,6 g vlákniny, 6 g bílkovin, 0,0034 g soli
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Papillon srl Via Galileo Galilei 4/8 80027 Frattamaggiore (Italia)
- Prodejní název
- Mandeldragees
- Výrobce
- Číslo produktu
- PAP81
- Kód EAN
- 8010746118107
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Perle di Sole bílé čokoládové kuličky plněné limoncellem 150 g
961,80 Kč/1kg
144,27 Kč
Prodejce: SolarCosa

Tabulka bílé čokolády Perle di Sole s citronovou příchutí 100 g
957,80 Kč/1kg
95,78 Kč
Prodejce: SolarCosa

Perle di Sole sušenky s citronovou příchutí 200 g
617,65 Kč/1kg
123,53 Kč
Prodejce: SolarCosa

Perle di Sole Měkký nugát s polevou z hořké čokolády a příchutí limoncella 150 g
961,80 Kč/1kg
144,27 Kč
Prodejce: SolarCosa

Ferrero 70101392 Mini sušenkové kuličky
1 226,57 Kč/1kg
632,91 Kč
Prodejce: somnia24

Perle di Sole želé bonbony s citronovou příchutí 200 g
719,55 Kč/1kg
143,91 Kč
Prodejce: SolarCosa

Alka Elephant Pečené mačkané preclíky Medová hořčice s cibulí 70g
460,71 Kč/1kg
32,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kvalitní marcipán Schluckwerder v hořké čokoládě 100g
389,00 Kč/1kg
38,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Udzungwa 70% - Čokoládová tyčinka 70g
1 672,29 Kč/1kg
117,06 Kč
Prodejce: taleoo

Ritter SPORT 4016 Ritter SPORT MARZIPAN čokoláda 100,0 g
479,30 Kč/1kg
47,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Perle di Sole tvrdé bonbony s citronovou příchutí 500 g
529,68 Kč/1kg
264,84 Kč
Prodejce: SolarCosa

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
1 171,49 Kč/1kg
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ritter Sport Amicelli čokoládová tyčinka s lískooříškovým krémem 100g
609,60 Kč/1kg
60,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Velikonoce Happy Easter mléčná čokoláda figurky 100g nejlépe do 19.12.2025
707,10 Kč/1kg
70,71 Kč
Prodejce: Katomix

Vivani 285987, Mléčná čokoláda, 40 g, 2219 kJ, 532 kcal, 33,5 g, 51,4 g
840,75 Kč/1kg
33,63 Kč
Prodejce: taleoo

Edel Bitter - 100% kakao + kuličky 80g
1 316,00 Kč/1kg
105,28 Kč
Prodejce: BioCare

Otec Vánoc - veganský 90g
3 227,56 Kč/1kg
290,48 Kč
Prodejce: taleoo

Schladerer Pralines malinový brandy s mléčnou čokoládou 127g 2-pack
1 259,76 Kč/1kg
314,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

24x Ritter Sport Adventní kalendář 9078C 347g
7 784,15 Kč/1kg
2 701,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Chladivé mléko s brčkem s granulemi a příchutí sušenky 5 kusů 30g
1 236,67 Kč/1kg
37,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knoppers® 473100 Joghurt 8 St.
474,05 Kč/1kg
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1430705, Mléčná čokoláda, 200 g, 2379 kJ, 571 kcal, 37,4 g, 48,8 g
728,00 Kč/1kg
145,60 Kč
Prodejce: taleoo

kinder 5733 Joy 3 St.
4 992,67 Kč/1kg
299,56 Kč
Prodejce: somnia24

Reese's Big Cup Caramel King Size 79g
1 037,97 Kč/1kg
82,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Schogetten Schokolade Edel-Zartbitter 100g
604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SNICKERS 463487 SNICKERS Schokoriegel 10 Riegel
1 146,96 Kč/1kg
573,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Fudge Old English Toffee Čokoládová měkká karamelová cukrovinka 2000g
288,53 Kč/1kg
577,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tony's Chocolonely - Čokoláda Tony Chocolonely Tiny Pure Box 100 ks | Dávkovač jeden 100 ks
1 961,28 Kč/1kg
1 765,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Twix White Xtra – 30 ks po 75 gramech
651,44 Kč/1kg
1 465,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Čokoláda s citronem
Hmotnost 0,1 kg
Velmi chutné...
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Kinder Cards oplatková specialita s kakaovým krémem 128g balení po 20 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 700,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
664,40 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
665,21 Kč/1kg

Duplo 10 tabulka mléčné čokolády s oplatkou 182g 7-pack
713,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
559,68 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Kinder Country mléčná čokoláda s cereáliemi 211g 6-pack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
708,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 356,02 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg

Mozartovy kuličky s nejjemnější alpskou mléčnou čokoládou 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
854,40 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg