5,0



Na základě 1 hodnocení
Lepidlo na svařování za studena dvousložkové lepidlo na kov plast keramiku extra silné opravné lepidlo 150 °C 2 tuby - GlueStar
299,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
279,00 Kč-20Kč
1 395,00 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Dostupná množstevní sleva
Od 2 kusů 255,00 Kč/ ks
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tmel, krém na opravu stěn, tmel na opravu stěn2 490,00 Kč/1l
249,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Další informace o reklamě
Loxeal 58-11-050 Tmel na trubkové závity 50 ml střední síla186 047,00 Kč/1m
1 860,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Aguaplast Sprej na praskliny 250ml 70579-001307,37 Kč
Prodejce: PolisElectro

Další informace o reklamě
Plnič trhlin bílý fischer 300ml 98675448,80 Kč/1l
134,64 Kč
Prodejce: PolisElectro

Hnědé lepidlo a tmel Premium P790 BOSTIK - 30616372
2 644,09 Kč/1kg
1 163,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Akrylový tmel pro vnitřní i venkovní použití, extra pružný, bílý, přetírací, kartuše 280 ml
2 380,00 Kč/1m
119,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Elastický disperzní tmel Modulan 103 330 g
542,42 Kč/1kg
179,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Loctite 515 Anaerobní těsnicí prostředek 300 ml
8 106,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

LOCTITE 5910 Povrchový tmel - 100 ml
3 798,08 Kč/1kg
790,00 Kč
Prodejce: 2HMOTO

MA PROFESSIONAL 20-A89 Tmel na závity
11 500,00 Kč/1l
69,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Huskovací Hmota S Vlákny Block N531 Bostik
930,06 Kč/1l
465,03 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Tmel Sikaflex 527 AT, 300 ml
10 935,60 Kč/1m
546,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Loctite® 5188 Povrchový tmel 50ml Vysoce pružný
35 555,00 Kč/1l
1 777,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Akrylový tmel Debbex 280 ml bílý
210,71 Kč/1l
59,00 Kč
Prodejce: MAT-Group

Loctite 2239182, Namíchané, Černá, 5 g, 24 h, 5 °C, 40 °C
4 784,25 Kč/1kg
698,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Rychle tvrdnoucí tekutá chemická kotva 300 ml
1 399,47 Kč/1l
419,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

PATTEX Neutrální silikon transparentní 280 ml
196,67 Kč
Prodejce: LAVONIO

12 kusů univerzálního elastického lepidla a tmelu, objem 300 ml, barva černá
28 284,10 Kč/1l
8 485,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: JGDeals

E-COLL silikonový tmel 310ml transparentní
844,20 Kč/1kg
295,47 Kč
Prodejce: doenges1903
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lepidlo na svařování za studena – dvousložkové opravné lepidlo na kov, plast a keramiku
Toto dvousložkové lepidlo na svařování za studena je alternativou klasického svařování. Extra silné opravné lepidlo vytváří pevné a dlouhotrvající spojení různých materiálů bez použití hořáku.
Extra silná oprava bez svařování
Lepidlo na kov, plast a keramiku po vytvrdnutí vytváří tvrdý a odolný spoj. Vhodné pro opravu prasklin, zlomených částí, poškozených povrchů nebo netěsností.
Rychlé vytvrzení
- smíchejte tubu A a tubu B v poměru 1:1
- aplikujte na čistý povrch
- vytvrdne přibližně za 6 minut
- plné pevnosti dosáhne za 4–6 hodin
Odolnost vůči teplu a chemikáliím
Po úplném vytvrzení lepidlo:
- odolává teplotám až do 150 °C
- je odolné vůči vodě, oleji a chemikáliím
- lze ho brousit, vrtat a tvarovat
Široké využití
Dvousložkové lepidlo je vhodné na:
- kov
- plast
- PVC
- dřevo
- beton
- keramiku
- dlaždice
- sklolaminát
Ideální pro domácí opravy, dílnu, automobilové opravy nebo technické použití.
Specifikace
Barva: šedá
Typ: dvousložkové lepidlo
Odolnost: až 150 °C
Balení obsahuje
1× tuba A
1× tuba B
Upozornění: Nemíchejte rukama. Zabraňte kontaktu s pokožkou.
- Hmotnost
- 200 g
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 3830077631237
- Číslo produktu
- GlueStar
- Výrobce
- Netscroll
- Hmotnost
- 200 g
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 3830077631237
- Číslo produktu
- GlueStar
- Výrobce
- Netscroll
K tomu se hodí také

Epoxidové lepidlo METAL BOND, 56 g
1 481,48 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Zrcadlové fólie na okna samolepicí zrcadlová fólie proti slunci a teplu UV IR ochrana soukromí přes den 60 × 200 cm - MirrorFoil
289,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Netscroll

Elektrický, nabíjecí odstraňovač ztvrdlé kůže, sada pro péči o nohy, obsahující 2 kusy
259,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

WISFOR Kovový stojan na palivové dřevo Stojan na palivové dřevo antracit XXL Zahradní přístřešek na palivové dřevo 1,66 m³ až 400 kg Pomoc při stohování palivového dřeva v exteriéru
4 464,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

PARKSIDE® akumulátor 20 V / 4 Ah (3 ks) – bez nabíječky + HEADNMORE® tesařská tužka, 1m skládací metr a přívěsek na klíče
3 639,00 Kč
Prodejce: MB_Elektrohandel

Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, LCD, 1440 min
666,99 Kč
Prodejce: FANEO

Elektrický zastřihovač nehtů s LED světlem a senzorem, bezpečný tichý zastřihovač nehtů USB-C, přesné stříhání pro děti i seniory - ProClip
389,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Netscroll

Sprchové hlavice vysokotlaká ruční sprcha pro nízký tlak vody úsporná chromová sprchová hlavice - TurboShower
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Netscroll

Nerezová ochrana nárazníku uvnitř + zvenku chrom vhodná pro Hyundai Tucson | Typ NX4 | BJ od 2020>
1 700,69 Kč
Prodejce: Recambo

17 schodů + podesta ocelové schodiště s dvojitým zábradlím Šířka zábradlí / stupně 100 cm / výška patra 299-360 cm
82 741,15 Kč
Prodejce: SRM-Design

USB WiFi modem 4G LTE se SIM kartou, přenosný router 150 Mb/s, bezdrátový internet 3G 4G, plug & play modem do PC i auta - WifiModem
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Netscroll

Náhradní baterie Makita 18V, kapacita 60 Ah, kompatibilní s BL1860 a BL1850B, sada 2 kusů
5 055,99 Kč
Prodejce: BlissShopping

Vertikální osová větrná turbína, 3000W, MPPT nabíjecí systém, 24V
12 730,99 Kč
Prodejce: BlissShopping

MIVV X-M1 SLIP-ON se hodí pro Honda MONKEY 125 18-24
13 427,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BRIXIAMOTO

Elektrická koloběžka 1000 Watt - "VIRON" E-Scooter 1000W / 36V Electric Scooter with Smartphone Holder
11 990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Sada 6 kusů tepelně odolných, bezzápachových svařovacích tyčí pro nízké teploty s jádrem z cínového prášku – WELDORA
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

8 ks solární LED zahradní světla IP56 vodotěsná automatické zapínání teplá bílá na chodník a terasu - 1+1PatioLights
299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Netscroll

Homologovaný skútr GPR Furore-X s odnímatelným Db-killerem ZONTES 365g
9 014,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: BRIXIAMOTO

Nano sprej na odstranění škrábanců, nano sprej, oprava laku auta - CAREASE
2 075,00 Kč/1l
249,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

750W sloupový reproduktor, bezdrátové karaoke rádio s MP3 přehráváním a LED osvětlením
2 026,68 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: QualiFind

XMaster akumulátorová řetězová pila 6" palců, 2x 21V 1500 mAh dobíjecí mini řetězová pila s baterií, elektrická pila na řezání kartáčů, ochranné brýle
655,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

Opěrky hlavy do auta ergonomická nastavitelná podpora krku pro děti a dospělé 180° otočná - VacayBackrest
439,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Netscroll

Těsnění Za Studena 4Min 56G - Bis 20-A40
1 625,00 Kč/1kg
91,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Zahradní sprcha kabinková s nádrží 150L
9 890,00 Kč
Prodejce: VESPAGARDEN

HillMiles E Bike, městské elektrokolo a E-Hollandbike s 36V 13Ah baterií do 80-100km, SHIMANO 7 rychlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
15 736,00 Kč
-1 251,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14 484,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NordicHome

Vodotěsná průhledná PVC plachta s oky, plachta odolná proti povětrnostním vlivům, skládací, 3 × 3M Rain Cover plachta pro zahradní nábytek, rostliny, skleník
234,16 Kč/1m²
2 107,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

MEFIX vysokoteplotní výfukový cement, 140g
99,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Dvousložkové lepidlo Gluefix na kov, dřevo a plast, sada 100 g
2 390,00 Kč/1l
289,00 Kč
-50,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
239,00 Kč
Prodejce: OnetDigital
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 182,01 Kč
Prodejce: bauschnell
309,10 Kč/1kg

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
49 432,57 Kč
Prodejce: bauschnell
1 977,30 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 780,91 Kč
Prodejce: bauschnell
3 252,06 Kč/1kg

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28 570,34 Kč
Prodejce: bauschnell
1 142,81 Kč/1kg

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 878,31 Kč
Prodejce: bauschnell
62,61 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 675,83 Kč
Prodejce: bauschnell
547,03 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 204,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 220,43 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 683,10 Kč
Prodejce: bauschnell
56,10 Kč/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 830,67 Kč
Prodejce: bauschnell
327,69 Kč/1m

weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 023,67 Kč
Prodejce: bauschnell
67,46 Kč/1l

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
5 595,54 Kč
Prodejce: bauschnell
223,82 Kč/1kg

Sikaflex-402 Connection Hochleistungsdichtstoff 290 ml Betongrau - dauerhafte Haftung und Flexibilität
4 748,17 Kč
Prodejce: bauschnell
16 373,00 Kč/1l

weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(30)Počet hodnocení: 30
4 046,25 Kč
Prodejce: bauschnell
809,25 Kč/1l