Objem:
0.4 l- 0.1 lZobrazit dostupné možnosti
- 0.3 lZobrazit dostupné možnosti
- 0.4 l
- 0.5 lZobrazit dostupné možnosti
Model:
2x drůbež, 2x hovězí maso- 2x drůbež, 2x hovězí maso
- Hovězí maso s dýníZobrazit dostupné možnosti
- Kuře s mrkvíZobrazit dostupné možnosti
- Vepřové maso s bramboramiZobrazit dostupné možnosti
- hovězí masoZobrazit dostupné možnosti
- kachnaZobrazit dostupné možnosti
Tuftuf | Hydratační Karma pro psy – 4×100 g – 2× drůbež – 2× hovězí – mokré krmivo pro psy
46,11 Kč
115,27 Kč / 1l
plus 79,42 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
1h 26m 58s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krmivo pro psy s jehněčím masem – mokré krmivo v konzervě 400 g – krmivo pro psy s jehněčím masem – mokré krmivo s jehněčím masem – krmivo pro psy v konzervách66,47 Kč/1l
26,59 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
Krmivo pro psy – Mokré krmivo – Konzerva s jehněčím masem – 415 g jehněčího masa54,07 Kč/1l
22,44 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – jehněčí – 1250 g – kousky masa – mokré krmivo38,84 Kč/1l
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
Tuftuf | Hydratační krmivo pro psy – 12x415 g – Kawalki Miesne – lovná zvěř – mokré krmivo633,13 Kč/1l
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Hydratační krmivo pro psy – 40 × 100 g – hovězí maso s dýní – mokré krmivo – krmivo pro psy
5 160,10 Kč/1l
516,01 Kč
Prodejce: Bult-Store

Bult | Hydratační krmivo pro psy – treska – 40 × 100 g – 75 % masa – mokré krmivo
7 278,80 Kč/1l
727,88 Kč
Prodejce: Bult-Store

Bult | Hydratační krmivo pro psy – 30 × 500 g – 75 % živočišných surovin – 40 % hovězího masa – mokré krmivo
3 101,94 Kč/1l
1 550,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store

Krmivo pro psy – Mokré krmivo pro psy – Konzerva s hovězím masem – 415 g hovězího masa
41,13 Kč/1l
72,35 Kč
-76%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17,07 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Hydratační krmivo pro psy – 20 × 100 g – hovězí maso s dýní – mokré krmivo – krmivo pro psy
130,40 Kč/1l
260,80 Kč
Prodejce: Bult-Store

Krmivo pro psy – Mokré krmivo – Tyčinky s vepřovým masem – 900 g TufTuf
40,66 Kč/1l
36,59 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Hydratační krmivo pro psy – 10 × 100 g – masová paštika z kachny – s jablkem – mokré krmivo
131,49 Kč/1l
131,49 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo – 12 × 900 g – 6 příchutí – 70 % masa – krmivo pro psy
41,69 Kč/1l
450,26 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Hydratační krmivo pro psy – 10 × 100 g – kuřecí klobása s mrkví – mokré krmivo pro psy
131,49 Kč/1l
131,49 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 20 × 100 g – kachní maso s jablky – mokré krmivo – krmivo pro psy
130,40 Kč/1l
260,80 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Hydratační krmivo pro psy – 40 × 100 g – masová paštika z kachny s jablky – mokré krmivo – krmivo pro psy
516,01 Kč/1l
516,01 Kč
Prodejce: Bult-Store

Tuftuf | Hydratační krmivo pro psy – 40 × 100 g – kuře s mrkví – mokré krmivo – výživa pro psy
5 160,10 Kč/1l
516,01 Kč
Prodejce: Bult-Store

Bult | Hydratační krmivo Karma pro psy – 6 × 800 g – 75 % živočišného obsahu – přírodní suroviny
514,12 Kč/1l
411,30 Kč
Prodejce: Bult-Store

BULT – Krmivo pro psy s krůtím masem – Mokré krmivo v konzervě 400 g – Mokré krmivo pro psy – Mokré krmivo s krůtím masem – Mokré krmivo v konzervě
121,37 Kč/1l
61,79 Kč
-21%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store

Bult | Mokré krmivo pro psy – kuře s lososem – 400 g – bez obilovin – pro štěňata
127,45 Kč/1l
57,83 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,98 Kč
Prodejce: Bult-Store

BOZITA Monoproteinový pašteta z hovězího masa - mokrá krmiva pro psy - 800 g
396,16 Kč/1kg
336,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tuftuf | Hydratační Karma pro psy – 4×100 g – 2× drůbež – 2× hovězí – mokré krmivo pro psy
Krmivo pro psy od TufTuf vnáší rozmanitost do misky vašeho čtyřnohého přítele! Díky lahodné kombinaci krmiva s kuřecím masem a krmiva s hovězím masem zajišťuje toto mokré krmivo pro psyvyváženou výživu a podporuje vitalitu vašeho psa. Ideální pro vybíravé psy!
Přehled produktu:
Mokré krmivo pro psy značky TufTuf je k dostání v praktických sáčcích po 4 x 100 g, které vašemu psovi zajistí zdravou a pestrou stravu. Kombinace 2x drůbežího masa a 2x hovězího masa představuje pro psy chutný zdroj bílkovin a je bohatá na vitamíny a minerály. Krmivo má obsah vlhkosti 81 %, což podporuje optimální hydrataci.
Hlavní vlastnosti a specifikace:
Toto krmivo pro psy v sobě spojuje mnoho výhod, díky nimž je vynikající volbou pro každodenní výživu vašeho psa:
- Rozmanitá chuť: Kombinace dvou lahodných variant – krmiva s kuřecím masem a krmiva s hovězím masem – zajišťuje pestrost ve stravě vašeho psa.
- Plnohodnotné složení: Každá porce dodává esenciální vitamíny a minerály pro vyváženou výživu.
- Vysoký obsah bílkovin: Vysoce kvalitní živočišné bílkoviny podporují svalstvo a dodávají psům energii.
- Praktické porční sáčky: 100g sáčky umožňují snadné dávkování a zabraňují plýtvání krmivem.
- Snadno stravitelná receptura: Ideální pro psy každého věku, vhodné i pro citlivé jedince.
- Hmotnost: 400 g
- Objem obsahu: 400 ml
- Druh krmiva: Mokré krmivo
- Registrační číslo: -
- Přísady: Žádné
- Obsah vlhkosti: 81 %
- Varianta: 2x drůbež, 2x hovězí maso
- Verze produktu: Sáčky
- Obsah balení: Krmivo pro psy, mokré krmivo, 2x drůbež, 2x hovězí maso, sáčky 4x100 g
- Schválené druhy: pes
- Pokyny pro krmení: Po otevření skladujte na suchém a chladném místě.
- Složení krmiva: Hovězí: maso a živočišné vedlejší produkty (z toho 4 % hovězího), obiloviny, minerální látky, cukr.
Krmivo pro psy značky TufTuf se vyrábí v Polsku, což zaručuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti při výrobě. Díky použití vysoce kvalitních surovin zůstávají živiny a chuť optimálně zachovány. Receptura krmiva je přizpůsobena potřebám vybíravých psů a zajišťuje příjemný zážitek z jídla.
Výhody a použití:Mokré krmivo pro psy značky TufTuf nabízí řadu výhod pro zdraví a pohodu vašeho psa. Zajišťuje zdravou výživu pro psy a podporuje jejich vitalitu díky vysoce kvalitním surovinám a vyváženému složení živin.
Výhody produktu:
- Pestrá strava: Díky dvěma různým příchutím zůstává každodenní krmení zajímavé.
- Zdravé suroviny: Vysoce kvalitní maso a absence umělých přísad zaručují zdravou výživu.
- Praktická velikost porce: Ideální na cesty nebo pro psy, kteří potřebují menší porce.
- Podpora vitality: Vysoký obsah vlhkosti přispívá k hydrataci a podporuje zdraví ledvin.
- Vhodné pro vybíravé psy: Díky chutným surovinám si toto krmivo získá i toho nejnáročnějšího psa.
Proč si vybrat tento produkt:Vyberte si mokré krmivo pro psy od TufTuf, abyste svému psovi poskytli plnohodnotnou stravu přizpůsobenou jeho potřebám. Kombinace vysoce kvalitních surovin a dvou lahodných příchutí zajišťuje radost z jídla a podporuje zdraví vašeho chlupatého kamaráda.
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 0.4 l
- Model
- 2x drůbež, 2x hovězí maso
- Verze
- Sada 4 sáčků po 100 g
- Obsah vlhkosti
- 81%
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Hund
- Doplňkové látky
- Žádné
- Počet kusů
- 4
- Návod k použití
- Po otevření skladujte na suchém a chladném místě.
- Kód EAN
- 5905342251200
- Výrobce
- Tuftuf
- Schvalovací číslo
- -
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 0.4 l
- Model
- 2x drůbež, 2x hovězí maso
- Verze
- Sada 4 sáčků po 100 g
- Obsah vlhkosti
- 81%
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Hund
- Doplňkové látky
- Žádné
- Počet kusů
- 4
- Návod k použití
- Po otevření skladujte na suchém a chladném místě.
- Kód EAN
- 5905342251200
- Výrobce
- Tuftuf
- Schvalovací číslo
- -
K tomu se hodí také

Mokré krmivo pro psy Dolina Noteci RAFI Adult bez obilovin 16x500g MIX chutí – kompletní krmivo pro dospělé psy, sáčky 500 g, sada různých chutí
668,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

ROYAL CANIN Gastrointestinal High Fiber Loaf 12x200g
3 017,68 Kč/1kg
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Krmivo pro psy – Mokré krmivo – Konzerva s hovězím masem – 415 g hovězího masa
54,07 Kč/1l
22,44 Kč
Prodejce: Bult-Store

BRIT Mono Protein Rabbit - mokrá krmiva pro psy - 400 g
802,12 Kč/1l
320,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Dolina Noteci Rafi s telecím masem - mokrá krmiva pro psy - 500 g
286,25 Kč/1kg
145,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

RINTI Kennerfleisch, Dospělý jedinec, Kachna, 800 g, Bez sóji
163,75 Kč/1kg
131,00 Kč
Prodejce: STREFA

BULT – Krmivo pro psy s kachnou – vlhké krmivo v tyčinkách 900 g – krmivo pro psy – vlhké krmivo pro psy – pamlsky pro psy
39,03 Kč/1l
35,13 Kč
Prodejce: Bult-Store

Dolina Noteci Premium Dziczyzna - Mokra Karma dla Psa - 800g
388,34 Kč/1kg
349,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Perfecto Cat Classic rybí směs 2kg
65,89 Kč/1kg
131,77 Kč
Prodejce: boni-shop

ANIMAL ISLAND Hovězí/Kuřecí/Krůta/Ryba 40x85g
876,14 Kč/1kg
876,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

N&D DOG PUMPKIN Puppy Lamb & Blueberry Mini 140g
139,97 Kč
Prodejce: VISO

Karma pełnoporcjowa dla psów dorosłych z wołowiną 1.24 kg
43,17 Kč/1kg
60,01 Kč
Prodejce: Katomix

Pedigree 40x 100g - Dospělý výběr v omáčce
194,63 Kč/1kg
778,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Animonda GranCarno Adult mit Lachs & Spinat - 800g
385,68 Kč/1kg
344,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bozita 4263, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Jelen, 370 g
654,05 Kč/1kg
242,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Pedigree Biscrok Original krosse Hundekekse in Knochenform 500g
30,26 Kč/1kg
90,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Calibra VD Dog konz. Gastrointestinal & Pancreas Low Fat 400 g
2 063,41 Kč/1kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dehner Premium krmivo pro psy, vlhké krmivo bez obilovin, pro starší psy, hovězí / jehněčí / brambory, 6 x 800 g konzervy (4,8 kg)
849,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dog Life konz.Sensitive Rabbit 400g
317,71 Kč/1kg
142,97 Kč
Prodejce: VISO

Rinti Dog Kennerfleisch konzerva šunka 800g
163,75 Kč/1kg
131,00 Kč
Prodejce: STREFA

Royal Canin Veterinary VHN Dog Hypoallergenic 200g mokrá paštika pro psy s potravinovými intolerancemi
1 337,80 Kč/1kg
334,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

4VETS Natural Diabetes Dog - mokrá krmiva pro psy - 400 g
287,90 Kč/1kg
118,04 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Hill's Prescription Diet a/d Kuřecí, Vepřové, Krůtí (pták) Pro dospělé 156 g
2 040,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Propesko PES 1240g HOVĚZÍ, KUŘE
209,68 Kč/1kg
260,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Wolfsblut Adult Wide Plain, Dospělý jedinec, Kůň, 800 g, Bez cukru, Bez sóji
97,07 Kč/1kg
465,94 Kč
Prodejce: Dragtek-com

DAX PES 1240g ZVĚŘINA kousky
190,32 Kč/1kg
236,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Vet Expert Intestinal Mokré veterinární krmivo pro psy s jehněčím 400g Poruchy trávení
369,17 Kč/1kg
184,57 Kč
-33,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
151,36 Kč
Prodejce: VISO

Reno PES 415g HOVĚZÍ konzerva kousky
515,66 Kč/1kg
214,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BRIT Mono Protein Lamb 24x400g
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 468,40 Kč/1kg

PIPER 11802838 konzerva pro psy - krůtí/brokolice 800g
2 524,69 Kč
Prodejce: superbrandshop

TufTuf | Krmivo pro psy – směs příchutí – sada mokrého krmiva, 24 plechovek po 800 g – konzervy pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 162,56 Kč
Prodejce: Bult-Store
1 453,20 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s jehněčím masem – sada 6 plechovek po 400 g – mokré krmivo pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,75 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s příchutí králíka – sada 6 plechovek po 400 g – konzervy pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,75 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s hovězím masem – sada mokrého krmiva, 6 plechovek po 400 g – plechovka krmiva pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,75 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy – zvěřina – sada 6 plechovek po 400 g – krmivo ze zvěřiny pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,75 Kč/1l

Krmivo pro psy s králíkem – mokré krmivo v konzervě 800 g – mokré krmivo pro psy – mokré krmivo s králíkem – mokré krmivo 800 g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store

Krmivo pro psy s hovězím masem – mokré krmivo v konzervě 400 g – krmivo s hovězím masem – krmivo v konzervách – mokré krmivo pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
26,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,47 Kč/1l

Krmivo pro psy s jehněčím masem – mokré krmivo v konzervě 400 g – krmivo pro psy s jehněčím masem – mokré krmivo s jehněčím masem – krmivo pro psy v konzervách



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
26,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,47 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 6 × 800 g – zvěřina – 77 % vlhkosti – konzervy pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
294,41 Kč
Prodejce: Bult-Store
61,34 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 12 × 400 g – hovězí maso – 81 % vlhkosti – mokré krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
328,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
68,44 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s příchutí králíka – sada mokrého krmiva, 12 plechovek po 800 g – krmivo pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
583,23 Kč
Prodejce: Bult-Store
729,04 Kč/1l

Krmivo pro psy – Mokré krmivo – Konzerva s hovězím masem – 415 g hovězího masa



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
22,44 Kč
Prodejce: Bult-Store
54,07 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – drůbež – 1250 g – kousky masa v omáčce – krmivo pro psy



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
72,00 Kč
-32%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store
38,84 Kč/1l

Krmivo pro psy – Mokré krmivo pro psy – Konzerva s drůbeží – 415 g krmiva pro psy s drůbeží



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
49,21 Kč
-54%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
22,44 Kč
Prodejce: Bult-Store
54,07 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – hovězí – 1250 g – kousky masa – 81 % vlhkosti



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store
38,84 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s drůbežím masem – sada 6 plechovek po 415 g – mokré krmivo pro psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
134,18 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,33 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s hovězím masem – sada 6 plechovek po 415 g – hovězí maso pro psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
134,18 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,33 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – jehněčí – 1250 g – kousky masa – mokré krmivo



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store
38,84 Kč/1l