4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro485 879,98 Kč/1kg
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife

Další informace o reklamě
Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů4,84 Kč/1l
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
COMPO 11224Univerzální bezrašelinná zemina 7,5 litru90,50 Kč/1kg
331,24 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Půdní substrát pro orchideje a Orchidaceae 5 litrů54,80 Kč/1l
274,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vayox

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

COMPO 2864301004 COMPOGRANUPLANT® Drainage- und Pflanzgranulat 5,0 l
74,61 Kč/1l
373,05 Kč
Prodejce: somnia24

Zahradnický perlit 1l kypří seťové lůžko
38,00 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Keramzit pro zahradu a drenáž 10-20 mm 5L Pflanzgranulat pěstební médium jílové granule
42,00 Kč/1kg
126,00 Kč
Prodejce: botle

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Odkyselená zahradnická rašelina pro rostliny 80 l
19,04 Kč/1kg
571,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Keramzit 5L
26,67 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Gardners

ALGOFLASH – výsev, řízky, přesazování 6 l
174,13 Kč/1l
1 044,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Plagron Allmix, 50 l | půdní substrát
12,08 Kč/1l
604,00 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Substrát Forestina - Hoštický Zahradnický 5 l
3,92 Kč/1kg
117,67 Kč
Prodejce: VISO

Rašelinový substrát půda pH 5,5-6,5 BIOVITA 50L
5,32 Kč/1l
591,08 Kč
-325,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
266,06 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zemina pro jehličnany a acidofilní rostliny Biovita 50l
71,39 Kč/1kg
604,60 Kč
-33,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
571,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

Substrát Forestina Profík - Propařovaný pro výsev a množení 15l
25,49 Kč/1kg
254,89 Kč
Prodejce: VISO

Kyselá zahradnická rašelina 80L
22,84 Kč/1kg
571,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

COMPO 28224 COMPOSubstrát pro výsev a bylinky, bez rašeliny, 5 litrů
158,04 Kč/1kg
305,02 Kč
Prodejce: M_plus_L
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Biovita Zahradnická pemza 18L 100% přírodnídrenážní materiál
Výhody produktu:
100% přírodní - vulkanického původu, bez umělých přísad
Lehká a porézní - zlepšuje cirkulaci vzduchu a odvodnění půdy
Chemicky inertní - nemění hodnotu pH půdy, bezpečný pro rostliny
Pevná a odolná - nerozkládá se, zachovává si své vlastnosti po dlouhá léta
Schváleno pro zemědělství - splňuje normy EKO
Použití:
️ Součást pěstebních substrátů (20-40 % objemu)
️ Drenážní vrstva v květináčích a nádobách (cca 1/4 nádoby)
️ Střešní zeleň (30-40 % objemu)
️ Mulčování záhonů a výsadbových ploch - odpařování vody a růst plevelů
️ Pěstování okrasných rostlin, zeleniny, stromů a trávníků
Technické údaje:
▶️ Obsah balení: 18 litrů
▶️ Velikost zrn: 0-10 mm
▶️ Barva: přírodní, světle šedá
▶️ Určení: odvodnění, mulčování, zlepšení struktury půdy
️ P Upozornění (bezpečnostní opatření):
P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.
P261 - Nevdechujte prach.
P280 - Používejte ochranné rukavice a ochranu očí.
p305+P351+P338 - Při zasažení očí opatrně několik minut vyplachujte vodou, v případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.
P501 - Odstraňte v souladu s místními předpisy (např. znovu použijte na zahradě).
- Objem
- 18 l
- Kód EAN
- 5907813164859
- Výrobce
- Biovita
- Objem
- 18 l
- Kód EAN
- 5907813164859
- Výrobce
- Biovita
K tomu se hodí také

Zahradnický perlit 10 l kypří seťové lůžko
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Zahradnický perlit 20l kypří seťové lůžko
12,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Půdní substrát pro palmy yucca a dracény 5L
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zahradní keramzit 4-8 mm v květináči 5l čistý jemný
107,06 Kč/1l
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dolomitové vápenato-hořečnaté hnojivo 10 kg
27,82 Kč/1kg
278,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

COMPO 2864301004 COMPOGRANUPLANT® Drainage- und Pflanzgranulat 5,0 l
74,61 Kč/1l
373,05 Kč
Prodejce: somnia24

Zemní substrát pro orchideje 5 litrů
16,40 Kč/1l
82,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

SucceBuy RDWC Hydroponický pěstební systém, pokročilá hydroponická sada s horním kapáním, 4 sponami, 1 nádrží, vzduchovým čerpadlem a indikátorem hladiny vody pro listovou zeleninu
3 575,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Půda pro borůvky a brusinky 50 l
40,71 Kč/1kg
610,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DomoDomo

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Moučka bazaltová, přírodní minerální hnojivo proti slimákům a mšicím, zlepšuje půdu, 10 kg
41,70 Kč/1kg
417,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TD_STONES

BIOVITA zahradní rašelina 5 l surovina Příprava kyselého substrátu
50,49 Kč/1l
252,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: fair-play91

Kokosové vlákno na rostliny a květiny 10 mm 5l
47,20 Kč/1l
235,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Biobizz Worm-Humus, 40 l | Půda na výsadbu
15,71 Kč/1l
628,39 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Vlhkoměr Teploměr, Teploměr Digitální, pokojový Elektronický budík Vnitřní teplota Měření teploty Celsius Fahrenheit Meteostanice Retoo
292,99 Kč
Prodejce: Retoo

DIXIE STORE Sada bambusových tyčí pro oporu rostlin – 100 kusů, délka 120 cm, průměr 8/10 mm
1 582,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

1500 semen měsíčku lékařského (Tagetes patula) - Měsíček lékařský | Včelí květina louka
10 735,56 Kč/1kg
48,31 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

13.000 semínek pro barevnou květinovou louku - čistá příroda s chrpou, mákem a sedmikráskou luční!
5 085,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

10 000 semen heřmánku pravého (Matricaria chamomilla) – jemná léčivá rostlina a oblíbená rostlina včel | Aromatická bylinková semena do zahrady, na balkon a do přírodní zahrady
50 850,00 Kč/1kg
50,85 Kč
Prodejce: EdelmannHandel

Sluchátka do uší GRUNDIG Sport TWS, včetně mikrofonu, černá
747,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Ecovacs W-SO01-0007, Čisticí roztok, 1000 ml, Ecovacs, all WINBOT, 1 kusů, Varování
451,13 Kč/1kg
581,96 Kč
Prodejce: Di-Life

Mattel Games GDR44, Karetní, Odhazování, 7 rok/roky
214,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Keramzit pro zahradu a drenáž 10-20 mm 5L Pflanzgranulat pěstební médium jílové granule
42,00 Kč/1kg
126,00 Kč
Prodejce: botle

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Zahradnický perlit 1l kypří seťové lůžko
38,00 Kč/1l
38,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Půdní substrát pro kaktusy a sukulenty 5l
10,00 Kč/1l
50,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

vidaXL Zvýšená postel antracit 160 x 80 x 77 cm Pozinkovaná ocel
1 548,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Kůra z jehličnatých stromů borovice zahradní 20L 10-20mm
21,00 Kč/1l
419,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičková služba
Skvělý produkt pro odvodnění
Ohodnoceno dne 31. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání.
Výrobek odpovídá našemu požadavku a cena byla přiměřená.
Ohodnoceno dne 27. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dr.Soil přírodní substrát pro orchideje rodu Cymbidium a pseudobulbus v 1litrovém sáčku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
233,74 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil
181,74 Kč/1l

Dr.Soil přírodní substrát pro kaktusy a sukulenty v sáčku o objemu 1 litr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
233,74 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
181,74 Kč
Prodejce: DrSoil
181,74 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 2 x 500 g - 10 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
410,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU
41,05 Kč/1l

KOTARBAU® Přírodní kokosová zemina bez rašeliny pro rostliny a terária 6 x 500 g - 30 litrů zeminy pro květináče z kokosových vláken



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
570,66 Kč
-19,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
550,67 Kč
Prodejce: KOTARBAU
0,18 Kč/1l

Bylinné seno Pelety Zahradní mulc - 100% prírodní pelety z bylinkových luku
947,39 Kč
Prodejce: OasisofLife
947 389,96 Kč/1kg

Zavlažovací koule - 8 ks. Gardlov 21043



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
260,00 Kč
Prodejce: LED21
530,61 Kč/1kg

Vulkastrat - Profesionální zemina - Pestební substrát pro pokojové rostliny
1 383,27 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 383 269,93 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
639,71 Kč
Prodejce: OasisofLife
639 709,97 Kč/1kg

Univerzální zemina 30 l - zemina pro pokojové rostliny a zahradu - s
819,19 Kč
Prodejce: OasisofLife
819 189,96 Kč/1kg

Puda pro orchideje 1 l - Profesionální kura pro orchideje - Provzdušnená a
767,91 Kč
Prodejce: OasisofLife
767 909,96 Kč/1kg

Coco Soil jako bloková lisovaná zemina z kokosových vláken 5 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(44)Počet hodnocení: 44
360,00 Kč
Prodejce: Floordirekt
72,00 Kč/1kg

Vulkastrat - profesionální zemina - substrát pro hydroponii a pokojové rostliny
1 101,23 Kč
Prodejce: OasisofLife
1 101 229,95 Kč/1kg

FIBOTHERM Trockenschüttung 1-5mm 50l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
363,86 Kč
Prodejce: bauschnell
7,28 Kč/1l

Hydrogel Soil for Flowers Gelové kuličky 25 000 ks
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 528,65 Kč/1kg

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(101)Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
24,01 Kč/1kg

Wundergarten Pestební a bylinková zemina 20 l - 100% organická biozemina pro
485,88 Kč
Prodejce: OasisofLife
485 879,98 Kč/1kg

Seno pelety Zahradní mulc - Mulcovací pelety z lucního sena a jecmenné slámy
280,75 Kč
Prodejce: OasisofLife
280 749,99 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
383,31 Kč
Prodejce: OasisofLife
383 309,98 Kč/1kg

Slamené pelety - zahradní mulc z jecmenné slámy, 6 mm - vysoce savé mulcovací
254,86 Kč
Prodejce: OasisofLife
254 859,99 Kč/1kg

Primasubstrát pro rajčata a zeleninu, 40 litrů



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell
4,84 Kč/1l