5,0



Na základě 2 hodnocení
Verze:
ObdélníkovýZMH Stolní krb Bioethanol Vnitřní stolní krb Dekorativní krb Skleněný černý etanolový krb Venkovní obdélníkový krb 35 cm pro obývací pokoj Balkon Bezpečný
1 144,99 Kč
plus 89,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 30 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Fiérza stolní krb XXL, kompletní sada stolního krbu, 46 cm, včetně dekoračních kamenů, bioethanolový krb pro vnitřní a venkovní použití, hřejivý balkónový oheň1 400,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Další informace o reklamě
Fiérza stolní krb 40 cm - kompletní sada bioethanolového stolního krbu pro vnitřní i venkovní použití, bez kouře a zápachu, provedení 2 v 1, připraven k okamžitému použití999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Další informace o reklamě
Bioetanolový stolní krb, stolní ohniště s dekorativními kameny349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Další informace o reklamě
JAGO Stolní krb nerezový, černý, 350 x 182 x 146 mm1 145,00 Kč
-229,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
916,00 Kč
Prodejce: Kokiska

UISEBRT Nerezový stolní krb na ethanol Stolní krb na bioethanol Deco Fire Skleněný stolní krb pro vnitřní i venkovní použití včetně hasicího přístroje Obdélníkový typ C
676,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Kaminer 26318 Biokrb 45 x 29 x 20,5 cm, černá
1 126,00 Kč
-227,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
899,00 Kč
Prodejce: EmptCZ

YARDIN Stolní krby Bioethanol z nerezové oceli, stolní krb do obývacího pokoje na balkon Bezpečný a teplý, bez kouře a zápachu, krb, skleněný krb, skleněný oheň, stolní oheň, stolní dekorativní oheň
801,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

ACXIN Bioetanolový stolní krb z nerezové oceli s dekorativními kamenyBezpečný a teplý, stolní krbový oheň pro obývací pokoj balkon Bez kouře a zápachu, krb, skleněný krb, skleněný oheň, stolní oheň, stolní dekorativní oheň
801,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Stolní krb Bettizia, bioethanolový dekorativní krb, interiérový krb, kulatý stolní krb s dekorativními kameny
1 047,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KLKCommerce

Volně stojící etanolový krb Flame BOX 700 mm se sklem.etanolový krb k umístění na stůl, podlahu nebo do krbu na dřevo
7 700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nice-House

Bioetanolový krb černý – volně stojící stolní krb bez komína – krbové ohniště do obývacího pokoje a na terasu
1 221,70 Kč
Prodejce: EstiloHome

ZMH Obdélníkový bioetanolový krb ze skla, černý, 35x18x15 cm, nerezová ocel. Stolní krb, skleněný ohniště, dekorativní oheň pro obývací pokoj, venkovní použití, párty
1 199,99 Kč
Prodejce: ZMH

ZMH Bioetanolový stolní krb, nerezová ocel, stolní krb, 35x18x15 cm, obdélníkový, skleněný krb, skleněný hořák, stolní dekorace, bezkouřový krb, černý, pro obývací pokoj, venkovní použití, párty
1 099,99 Kč
Prodejce: ZMH

Stolní krb na bioethanol černý Volně stojící krb pro vnitřní i venkovní použití
625,43 Kč
-278,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
347,43 Kč
Prodejce: TanningParadise

ZMH Obdélníkový bioetanolový stolní krb, černý, 35 cm, objem 250 ml, nerezová ocel, skleněný krb, pro použití v interiéru i exteriéru, dekorativní oheň, skleněný krb, krb pro stolní použití
974,99 Kč
Prodejce: ZMH

Bioetanolový krb černý – volně stojící stolní krb bez komína – krbové ohniště do obývacího pokoje a na terasu
710,00 Kč
Prodejce: EstiloHome

Chantico by Planika - bioethanolový kulatý stolní krb
3 692,94 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

Stolní krb Stolní krbetanolový krb Vnitřní krb Krb
4 156,94 Kč
Prodejce: ORBITREXEU

Stolní krb Zelsius pro vnitřní i venkovní použití | Černá | Ø 16,5 x 27 cm | Ethanol
485,68 Kč
Prodejce: CS-Trading
Více o produktu
Tischfeuer Ethanol Tischfeuerstelle
Tischkamin: Unser Tischkamin besteht aus 4 Schichten Sicherheitsglas. Es sorgt für eine stabile Flamme, eine effizientere Verbrennung und eine längere Brenndauer.
Vielseitiger Einsatz:ethanol tischkamin bringen den Lagerfeuer-Effekt dekorativ in Ihr Zuhause. Tischfeuer eignen sich für Terrassen, Balkone, Gärten, Wohnzimmer, Partyhütten und andere Orte im Innen- und Außenbereich.

Merkmale
Massiver Sockel
aus Edelstahl, besonders hitzebeständig und stabil
Hoher Glaszylinder
beteuert absolute Sicherheit auf einem Löschtempel
Praktisches Zubehör
aus einer Edelstahizangun einem Löschtempel
Ruß- & rauchfrei
erzeugt weder Dampfen noch störenden Qualm
Variable Verwendung


Popis produktu a údaje o produktu
Tento moderní černý stolní krb je skutečným poutačem a vytváří v každém pokoji teplou a přívětivou atmosféru.
Vnitřní ohniště se skládá z robustního černého rámu a průhledných skleněných stěn, které umožňují pozorovat plameny ze všech stran a zároveň zajišťují bezpečnou ochranu proti požáru. Uvnitř jsou umístěny bílé oblázky, které vytvářejí stylizované, přirozené prostředí pro plameny a zvyšují vizuální dojem.
Jako krb na ethanol nevyžaduje složitou instalaci, plynové potrubí ani komín. Stolní ohniště se snadno používá a je čisté, protože nevytváří žádné kouřové částice ani popel. Je ideální do obývacích pokojů, pokojů pro hosty, ale také jako stylový doplněk v hotelech a restauracích – kombinuje funkčnost s moderním designem a vytváří útulnou atmosféru při každé příležitosti.
Materiál: Železo + Sklo
Celkové rozměry: 35 x 18 x 15 cm (D x Š x V)
Typ napájení: Bez elektrické energie
- Výška
- 15 cm
- Šířka
- 35 cm
- Délka
- 35 cm
- Průměr
- 35 cm
- Hmotnost
- 2.3 kg
- Verze
- Obdélníkový
- Zdroj energie
- Bioetanol
- Režim provozu
- Ruční pohon
- Kód EAN
- 0717931173405717931173405
- Výrobce
- ZMH
- Výška
- 15 cm
- Šířka
- 35 cm
- Délka
- 35 cm
- Průměr
- 35 cm
- Hmotnost
- 2.3 kg
- Verze
- Obdélníkový
- Zdroj energie
- Bioetanol
- Režim provozu
- Ruční pohon
- Kód EAN
- 0717931173405717931173405
- Výrobce
- ZMH
K tomu se hodí také

UISEBRT Nerezový stolní krb na ethanol Stolní krb na bioethanol Deco Fire Skleněný stolní krb pro vnitřní i venkovní použití včetně hasicího přístroje Obdélníkový typ C
676,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Fiérza stolní krb 40 cm - kompletní sada bioethanolového stolního krbu pro vnitřní i venkovní použití, bez kouře a zápachu, provedení 2 v 1, připraven k okamžitému použití
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Bioetanol bez zápachu 96,6 % 5 l pro krby Universal bez kouře a sazí GiDeli
100,00 Kč/1l
699,00 Kč
-199,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Stolní krb se 2 barvami dekoračních kamenů,etanolový krb pro vnitřní i venkovní použití
800,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

YARDIN Stolní krby Bioethanol z nerezové oceli, stolní krb do obývacího pokoje na balkon Bezpečný a teplý, bez kouře a zápachu, krb, skleněný krb, skleněný oheň, stolní oheň, stolní dekorativní oheň
801,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
121,70 Kč/1kg
1 217,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Fiérza stolní krb – kompletní sada stolního krbu – 35 cm – včetně dekorativních kamenů – bioethanolový krb pro vnitřní i venkovní použití – nekonečná doba hoření a atmosféra táboráku
969,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Fiérza stolní krb XXL, kompletní sada stolního krbu, 46 cm, včetně dekoračních kamenů, bioethanolový krb pro vnitřní a venkovní použití, hřejivý balkónový oheň
1 400,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Stolní krb Olvy - kompletní sada stolního krbu - 32 cm - včetně dekoračních kamenů - bioetanolový krb pro vnitřní i venkovní použití
979,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

ZMH Stolní krb Etanolový stolní oheň Bioetanol Kulatý nerezový vnitřní venkovní černý skleněný krb pro obývací pokoj Balkon Bez kouře a bez zápachu
999,99 Kč
Prodejce: ZMH

Bioetanolový stolní krb, stolní ohniště s dekorativními kameny
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

UISEBRT Nerezový stolní krb na ethanol Stolní krb na bioethanol Deco Fire Glass Stolní krb na ethanol pro vnitřní i venkovní použití včetně hasicího přístroje Obdélníkový typ D
676,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

ACXIN Bioetanolový stolní krb z nerezové oceli s dekorativními kamenyBezpečný a teplý, stolní krb do obývacího pokoje na balkon Bezkouřový krb a krb bez zápachu
801,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

ACXIN Bioetanolový stolní krb z nerezové oceli s dekorativními kamenyBezpečný a teplý, stolní krbový oheň pro obývací pokoj balkon Bez kouře a zápachu, krb, skleněný krb, skleněný oheň, stolní oheň, stolní dekorativní oheň
801,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

JAGO Stolní krb nerezový, černý, 350 x 182 x 146 mm
1 145,00 Kč
-229,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
916,00 Kč
Prodejce: Kokiska

ACXIN bioethanolový stolní krb stolní krb z nerezové oceli pro obývací pokoj balkon bezpečný a teplý bez kouře a zápachu krbové sklo krbové sklo krb
801,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Stolní krb nerezový, černý, 245 x 205 x 280 mm
1 011,00 Kč
-202,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
808,80 Kč
Prodejce: Kokiska

Biokrb Kaminer 35x18x16,5cm
699,00 Kč
Prodejce: SAPRO

Stolní krb Fireplace, čtvercový - Philippi
3 650,12 Kč
Prodejce: NeuertsShop

etanolový krb se skleněnou vložkou 990 mm pro instalaci do sádrokartonové/obestavby.etanolový krb pro nábytek.krb 99 cm.
19 400,00 Kč
-12 010,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 390,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: EmbrisaHome

Bioetanol 96,6 % 5L |alkohol s vůní vanilky 96,6 % 5L | Bioetanol pro krby, stolní krby, krbová kamna na bioetanol | Bioetanol s vůní vanilky | Čisté spalování, bez kouře, živý a stabilní plamen
122,13 Kč/1l
717,52 Kč
-106,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
759,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH

Biokrb závěsný GOLF černý s certifikátem
3 191,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kratki

Kaminer 26300 Biokrb 28 x 16 cm, černá
517,00 Kč
Prodejce: FDC

YARDIN Stolní krby na bioethanol z nerezové oceli s dekoračními kameny, bezpečné a teplé, stolní krb do obývacího pokoje na balkon, bez kouře a zápachu, krb, skleněný krb
801,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Bioetanol 96,6 % 10L | Bioalkohol s vůní pomeranče 96,6 % 2x5L | Bioetanol pro krby, stolní krby, krbová kamna na bioetanol | Bioetanol s vůní pomeranče | Čisté hoření, bez kouře, živý a stabilní plamen
99,94 Kč/1l
1 104,03 Kč
-104,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
999,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Stolní krb Zelsius pro vnitřní i venkovní použití | Černá | Ø 16,5 x 27 cm | Ethanol
485,68 Kč
Prodejce: CS-Trading

Stolní krb na bioethanol GALINA černý
2 255,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kratki

ZMH LED stropní světlo Teplý bílý stropní lampa 25,5CM 17W Moderní černý geometrický design lampa do ložnice obývacího pokoje chodby vstupu kuchyně
910,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: ZMH

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krásný dárek
Verze Obdélníkový
Je to pěkný dárek dobré kvality a velmi dekorativní.
Ohodnoceno dne 11. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Verze Obdélníkový
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

4litrový hořák na etanol z nerezové oceli pro gelové a etanolové krby



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
4 330,00 Kč
Prodejce: Kaminbau-Mierzwa

3litrový hořák na etanol z nerezové oceli pro gelové a etanolové krby



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
3 360,00 Kč
Prodejce: Kaminbau-Mierzwa

1litrový hořák na etanol z nerezové oceli pro gelové a etanolové krby



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
3 125,00 Kč
Prodejce: Kaminbau-Mierzwa

2litrový hořák na ethanol z nerezové oceli pro gelové a bioethanolové krby



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
3 120,00 Kč
Prodejce: Kaminbau-Mierzwa

Stolní krb CURL Black z černého betonu - Bioetanolový krb pro vnitřní i venkovní použití - Extra dlouhá doba hoření - Stolní krb s patentovaným vířivým plamenem



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(35)Počet hodnocení: 35
1 899,00 Kč
Prodejce: Endusor

Firell Stolní biokrb – Betonový biokrb na bioetanol – Pro interiér i exteriér – Extra dlouhá doba hoření – Patentovaný vířivý plamen



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(35)Počet hodnocení: 35
1 899,00 Kč
Prodejce: Endusor

Fiérza stolní krb XXL, kompletní sada stolního krbu, 46 cm, včetně dekoračních kamenů, bioethanolový krb pro vnitřní a venkovní použití, hřejivý balkónový oheň



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(24)Počet hodnocení: 24
1 400,00 Kč
Prodejce: Olvy

Fiérza stolní krb 40 cm - kompletní sada bioethanolového stolního krbu pro vnitřní i venkovní použití, bez kouře a zápachu, provedení 2 v 1, připraven k okamžitému použití



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(112)Počet hodnocení: 112
999,99 Kč
Prodejce: Olvy

Stolní krb Olvy - kompletní sada stolního krbu - 32 cm - včetně dekoračních kamenů - bioetanolový krb pro vnitřní i venkovní použití



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(112)Počet hodnocení: 112
979,99 Kč
Prodejce: Olvy

Fiérza stolní krb – kompletní sada stolního krbu – 35 cm – včetně dekorativních kamenů – bioethanolový krb pro vnitřní i venkovní použití – nekonečná doba hoření a atmosféra táboráku



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(24)Počet hodnocení: 24
969,99 Kč
Prodejce: Olvy

Firell stolní biokrb VERVE z černého betonu – biokrb na bioetanol pro interiér i exteriér – extra dlouhá doba hoření



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(21)Počet hodnocení: 21
1 499,00 Kč
Prodejce: Endusor

Stolní krb Firell® VERVE z masivního betonu – bioetanolový krb pro vnitřní i venkovní použití – mimořádně dlouhá doba hoření – stolní ohniště na etanol pro vnitřní i venkovní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(21)Počet hodnocení: 21
1 499,00 Kč
Prodejce: Endusor

Bioetanolový stolní krb, stolní ohniště s dekorativními kameny



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(37)Počet hodnocení: 37
349,00 Kč
Prodejce: Mormark

Biopalivo (ethanol) o objemu 10 litrů, určené pro krbové kamna
4 258,98 Kč
Prodejce: FLBcommerce

Bioetanol 96,6 %, 20 litrů, určený pro otevřené krbové vložky, bez zápachu
3 528,66 Kč
Prodejce: FLBcommerce

Stolní krb nerezový, černý, 245 x 205 x 280 mm



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(93)Počet hodnocení: 93
1 011,00 Kč
-202,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
808,80 Kč
Prodejce: Kokiska

JAGO Stolní krb nerezový, černý, 350 x 182 x 146 mm



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(93)Počet hodnocení: 93
1 145,00 Kč
-229,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
916,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Dekorativní doplňky k krbům, 18 palců, matná černá barva
2 238,43 Kč
Prodejce: FLBcommerce

Stolní nerezový krb na bioethanol, 30 cm, tmavý antracit



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 082,00 Kč
-216,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
865,60 Kč
Prodejce: Kokiska

Kaminer 26318 Biokrb 45 x 29 x 20,5 cm, černá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 126,00 Kč
-227,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
899,00 Kč
Prodejce: EmptCZ