5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lindt lískooříškový krém s lahodnou krémovou příchutí lískových oříšků 220g939,59 Kč/1kg
206,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lindt EXCELLENCE hořká čokoláda 85% kakaa 100g1 599,00 Kč/1kg
159,90 Kč
Prodejce: Lindt

Další informace o reklamě
Lindt Lindor Cacao s hořkou čokoládou rozplývající se v ústech 100g1 197,00 Kč/1kg
119,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Toblerone Hořká hořká čokoláda s medem a mandlovým nugátem 100g4 369,40 Kč/1kg
436,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Czekolada Nussbeisser Gold 220 g
756,88 Kč/1kg
181,65 Kč
Prodejce: Katomix

Wawel Czekolada Gorzka 64% Kakao Premium 90 g
1 111,80 Kč/1kg
111,18 Kč
Prodejce: Katomix

Lindt EXCELLENCE 99 % kakaa 50 g
3 828,00 Kč/1kg
191,40 Kč
Prodejce: Katomix

Hachez Cocoa dArriba jemná hořká čokoláda s pomerančem 100g
1 324,80 Kč/1kg
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Swiss Premium Čokoláda, mléčná čokoláda s hrozinkami a ořechy, 300g
1 515,27 Kč/1kg
589,72 Kč
-135,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
454,58 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Niederegger lékořicové čokoládové pralinky 100g
1 066,70 Kč/1kg
106,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Extra hořká čokoláda Premium 80% 100g
668,00 Kč/1kg
66,80 Kč
Prodejce: Katomix

Wedel Hořká čokoláda s kokosem 100 g
721,70 Kč/1kg
81,98 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,17 Kč
Prodejce: Katomix

Milka Mléčná čokoláda Mmmax Karamel Lískový oříšek 300 g
567,93 Kč/1kg
170,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lindt Excellence s intenzivně lahodnou kakaovou chutí 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wedel Hořká čokoláda s jahodovou náplní 100 g
704,60 Kč/1kg
82,48 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
70,46 Kč
Prodejce: Katomix

Lindt Lindor Čokoláda Slaný karamel 100 g
849,60 Kč/1kg
135,70 Kč
-50,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
84,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Wedel čokoláda 220 g
1 113,55 Kč/1kg
244,98 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Milka Čokoláda s malinami 100 g
677,80 Kč/1kg
67,78 Kč
Prodejce: Katomix

Lindt Excellence Karamelová lískooříšková hořká čokoláda 100 g
2 335,40 Kč/1kg
233,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hachez Cocoa d Arriba Hořká čokoláda s jahodami a pepřem 100g
1 324,80 Kč/1kg
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Objednejte si Lindt Dark Choco Alm&Oran a vychutnejte si jedinečnou chuť! Nečekejte, dopřejte si chvilku potěšení!
- Seznam přísad
- Složení: cukr, kakaová hmota, kakaový tuk, mandle 10 %, pomerančová šťáva z koncentrátu 4 %, sušený mléčný tuk, sušené odstředěné mléko, invertní cukr, citronová šťáva z koncentrátu, emulgátor: lecitiny (sója), ananas, želírující látka (pektiny), aroma, přírodní pomerančové aroma. Může obsahovat lískové ořechy a jiné ořechy. Čokoláda: kakaová hmota minimálně 49 %
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Jednotka, na které jsou založeny přepočty: g/100 gEnergetická hodnota kcal: 552 kcalEnergetická hodnota kJ: 2299 kJObsah bílkovin: 7,6 gObsah soli: 0,07 gNasycené mastné kyseliny: 19 gObsah tuků (celkem): 36 gCukry: 43 gObsah sacharidů: 47 g
- Hmotnost
- 320 g
- Potravinářský podnik
- Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o.
- Prodejní název
- Schokolade
- Výrobce
- Kód EAN
- 7610400099820
- Seznam přísad
- Složení: cukr, kakaová hmota, kakaový tuk, mandle 10 %, pomerančová šťáva z koncentrátu 4 %, sušený mléčný tuk, sušené odstředěné mléko, invertní cukr, citronová šťáva z koncentrátu, emulgátor: lecitiny (sója), ananas, želírující látka (pektiny), aroma, přírodní pomerančové aroma. Může obsahovat lískové ořechy a jiné ořechy. Čokoláda: kakaová hmota minimálně 49 %
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Jednotka, na které jsou založeny přepočty: g/100 gEnergetická hodnota kcal: 552 kcalEnergetická hodnota kJ: 2299 kJObsah bílkovin: 7,6 gObsah soli: 0,07 gNasycené mastné kyseliny: 19 gObsah tuků (celkem): 36 gCukry: 43 gObsah sacharidů: 47 g
- Hmotnost
- 320 g
- Potravinářský podnik
- Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o.
- Prodejní název
- Schokolade
- Výrobce
- Kód EAN
- 7610400099820
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Dětská čokoláda Ferrero, tyčinka, 10 tabulek
486,85 Kč/1kg
486,85 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
1 035,81 Kč/1kg
1 450,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
1 505,04 Kč/1kg
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
665,21 Kč/1kg
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 005,20 Kč/1kg
1 005,20 Kč
Prodejce: somnia24

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
1 004,79 Kč/1kg
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

nutella 4175 nutella Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
448,71 Kč/1kg
448,71 Kč
Prodejce: somnia24

16 x Mars - Celebrations mini - 186 g
2 140,88 Kč/1kg
6 371,25 Kč
Prodejce: Store-Germany

MINiS 463507 MINiS MIXED Minis Schokoriegel 71 St./1,425 kg
580,74 Kč/1kg
827,55 Kč
Prodejce: somnia24

Adventní kalendář KitKat s 24 čokoládami a křupavou oplatkou 208g
2 417,36 Kč/1kg
502,81 Kč
Prodejce: somnia24

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
485,22 Kč/1kg
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Edel Bitter - 100% kakao + kuličky 80g
1 316,00 Kč/1kg
105,28 Kč
Prodejce: BioCare

Milka Luflee alpské mléko s mnoha malými vzduchovými bublinkami 90g
581,67 Kč/1kg
52,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé Crunch Mléčná čokoláda 100g – Křupavé rýžové křupky v mléčné čokoládě
1 167,70 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
1 550,09 Kč/1kg
1 401,28 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lambertz Peanut Mountains hořká čokoláda 250g
324,44 Kč/1kg
81,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
27 894,74 Kč/1kg
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Hellma 70000174 Čokoládové zrnkové espresso
1 991,79 Kč/1kg
832,57 Kč
Prodejce: somnia24

Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre groß 1kg
569,00 Kč/1kg
569,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Alpia Noisette Alpská mléčná čokoláda s mletými lískovými oříšky 100g
548,10 Kč/1kg
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
597,89 Kč/1kg
1 043,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
2 405,50 Kč/1kg
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Becky Chocolate Cigars 75 G
2 529,20 Kč/1kg
189,69 Kč
Prodejce: Katomix

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
462,29 Kč/1kg
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
945,39 Kč/1kg
850,85 Kč
Prodejce: Cactula

Belgická čokoláda 500 g, kvalitní čokoláda vhodná pro polevy a dezerty, značka GiDeli
1 044,48 Kč/1kg
522,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

SCHO KA KOLA plechovka s 16 rohy hořké čokolády 100g
10 564,50 Kč/1kg
1 056,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tabulka bílé čokolády Perle di Sole s citronovou příchutí 100 g
957,80 Kč/1kg
95,78 Kč
Prodejce: SolarCosa

De Ruijter čokoládové lupínky mléčná čokoláda 390g : 1er Pack
512,49 Kč/1kg
199,87 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zvláštní druh výrobku značky Lindt
Jsem velmi spokojený.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
971,53 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
665,21 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg