4,8



Na základě 17 hodnocení
Barva:
20litrová kanystra na benzín a palivo s plnicím hrdlem, UN – Citomerx
443,53 Kč
plus 199,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
6h 27m 34s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
20litrová kovová benzínová kanystr, černá, s výpotkem, UN, pro přepravu paliv5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu Černý ral 90051 265,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
Kanystr 10L kovová zelená schválená UN &151,60 Kč/1l
1 516,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kanystr na benzin 20 l černý 15003246
16,46 Kč/1l
329,20 Kč
Prodejce: Vapol

Plná palivová nádrž s výtokem 20 litrů
17,90 Kč/1l
357,93 Kč
Prodejce: Cridem

Plastový kanystr na benzín 20L
14,80 Kč/1l
296,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Kovový Kanystr 20L
31,90 Kč/1l
657,71 Kč
-19,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
638,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,10 Kč/1l
662,07 Kč
Prodejce: somnia24

Palivová Nádoba 20L 20 L
673,71 Kč
Prodejce: Dragtek-com

JerryCan LD20, 20 litrů, kovový, na palivo, zelený
617,00 Kč
Prodejce: Toolandia

20litrová kanystr na benzín s nálevkou, -25 °C až +50 °C
544,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kanystr na palivo 20L plastový černý UN-schválení
22,73 Kč/1l
1 164,99 Kč
-710,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
454,64 Kč
Prodejce: MC-Sell-GmbH

Směs benzinových kanystrů 0,6L
229,48 Kč
Prodejce: MAGIQeu

Nádrž na palivo - Kontejner na palivo - Kanystr - Benzínová nádrž - Cisterna - Objem 30 galonů
14 957,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Selius

5litrová černá kanystra na palivo s certifikací UN
1 437,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KLKCommerce

Kanystr na PHM (kovový, 20l)
615,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Kanystr 5L kovově černý schválený UN &
191,05 Kč/1l
955,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Compass 91501 - Nálevka ke kanystru
42,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

kanystr na PHM 10l kov.
598,73 Kč
-49,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
548,76 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
20litrová kanystra na benzín a palivo s plnicím hrdlem, UN Tato vysoce kvalitní 20litrová kanystra na benzín a palivo od společnosti Citomerx je ideálním společníkem pro všechny řidiče motocyklů, skútrů, mopedů a čtyřkolek. Díky robustnímu provedení a certifikaci UN zaručuje tato kanystra maximální bezpečnost a spolehlivost. Perfektně se hodí pro použití v servisech, při dálkových cestách nebo pro soukromé použití. Výhody produktu: - Robustní a odolná konstrukce - Včetně praktického plnicího hrdla - Schválení UN pro nejvyšší bezpečnost FAQ: Otázka: Je tato kanystr vhodná pro všechny druhy paliv? Odpověď: Ano, kanystr je vhodný pro benzín, naftu a další paliva. Otázka: Mohu kanystr používat i při extrémních teplotách? Odpověď: Ano, kanystr je navržen pro použití při různých teplotách. Použijte tento kanystr, abyste udrželi svá vozidla vždy v provozuschopném stavu a předešli zbytečným prostojům. Objednejte si jej nyní a využijte kvality a dlouhé životnosti, kterou Citomerx nabízí. 1x kanystr na benzín a palivo 20 l 1x plnicí hrdlo
- Výrobce
- Citomerx
- Hmotnost
- 0.94 kg
- Materiál
- Plast
- Kód EAN
- 4060861181047
- Číslo produktu
- 168212
- Výrobce
- Citomerx
- Hmotnost
- 0.94 kg
- Materiál
- Plast
- Kód EAN
- 4060861181047
- Číslo produktu
- 168212
K tomu se hodí také

Xiaomi E5 úklidový robot s mopem (bílý)
5 894,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Kanystr na benzin 20 l černý 15003246
16,46 Kč/1l
329,20 Kč
Prodejce: Vapol

Plná palivová nádrž s výtokem 20 litrů
17,90 Kč/1l
357,93 Kč
Prodejce: Cridem

KOTARBAU® Vodní kanystr s kohoutkem, 30 litrů. Vodní nádrž pro kempování, kanystr na pitnou vodu. Kanystr s kovovým kohoutkem určený pro pitnou vodu a džus. Plastový
777,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Kanystr na palivo, 20L, oválný, kaštanový
309,20 Kč
Prodejce: Carmotion-PL

Plastový kanystr na benzín 20L
14,80 Kč/1l
296,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Kanystr na palivo Strend Pro MAX 20 litrů, černý
233,90 Kč
Prodejce: Eoshop

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,10 Kč/1l
662,07 Kč
Prodejce: somnia24

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l
369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Kovový Kanystr 20L
31,90 Kč/1l
657,71 Kč
-19,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
638,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Kanystr na pohonné hmoty / benzín / naftu 20l
271,00 Kč
Prodejce: Filsonstore

10x kanystr na benzín a palivo 20 l s plnicími držáky, schválení OSN
3 889,61 Kč
Prodejce: ZS2Radteile

4 ks kanystrů na benzín a palivo o objemu 20 l s plnicími podpěrami, UN – Citomerx
1 435,50 Kč
Prodejce: ZS2Radteile

Plastový kanistr na palivo, 20L, oválný, černý
309,20 Kč
Prodejce: Carmotion-PL

Nejlepší kanystr na světě (20 litrů, BLACK)
13,95 Kč/1l
279,00 Kč
Prodejce: AutoHotarek

Nejlepší kanystr na světě (20 litrů, RED)
13,90 Kč/1l
389,00 Kč
-110,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
278,07 Kč
Prodejce: AutoHotarek

Kanwod KTOTC-1054 Kompletní sada nářadí s 1000 kusy | Sada nářadí na vozíku pro kutily a řemeslníky | do dílny i do domácnosti | včetně klíče, kladiva a dalšího nářadí
1 800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Samsung UE50DU7172U, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
16 294,07 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Palivová Nádoba 20L 20 L
673,71 Kč
Prodejce: Dragtek-com

2 ks kanystrů na benzín a palivo o objemu 20 l s plnicími podpěrami, UN – Citomerx
730,67 Kč
Prodejce: ZS2Radteile

Moderní rohová sedačka do U s opěrkami HORTENZIE - černá / bílá
12 836,00 Kč
Prodejce: Veneti

Posypová sůl 25 kg
14,61 Kč/1kg
365,20 Kč
Prodejce: Chlorito

Kanystr na benzín, objem 20 litrů, provedení pro vnitřní použití
42,72 Kč/1l
854,37 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

cartrend 11265 kanystr na palivo cartrend, plast, 20 l
1 419,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Plastový kanystr na benzín 10L
20,30 Kč/1l
215,26 Kč
-12,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
203,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Nintendo Classic Mini: Super Nintendo - Miniaturní 16bitová konzole s 21 předinstalovanými hrami
Použité
3 655,89 Kč
Prodejce: better-used

Hliníkový skleník včetně základů 21044, s dvojitými stěnovými panely a světlíkem, 190 x 253 cm
9 691,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Aga Posypová sůl 25 kg – rozmrazovací sůl 0–5 mm proti ledu a náledí
13,16 Kč/1kg
329,00 Kč
Prodejce: Aga24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
76% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
76%24% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
24%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkový dodavatel a kvalita
Materiál Plast
Kanystry jsou levné a kvalitní. Určitě ne pro každodenní použití, ale pro příležitostné plnění a skladování jsou naprosto dostačující.
Ohodnoceno dne 16. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita
Materiál Plast
Vše je v pořádku
Ohodnoceno dne 3. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Náhradní kanystr o objemu 20 l
Materiál Plast
Rychlé dodání, dobrá kvalita. Rádi znovu!
Ohodnoceno dne 25. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
velmi dobré
Materiál Plast
Cenový výkon je správný. Doporučujeme
Ohodnoceno dne 30. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Materiál Plast
Položka podle popisu
Ohodnoceno dne 15. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doručeno dle požadavku!
Materiál Plast
Vše v pořádku!
Ohodnoceno dne 13. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Materiál Plast
Ohodnoceno dne 10. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Materiál Plast
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister

20litrová kovová benzínová kanystr, černá, s výpotkem, UN, pro přepravu paliv



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 9005



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20L + 2x20L kanystr + výlevka zelená ral 6003



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

GELG 20litrový kanystr na benzín kanystr na palivo kanystr na palivo s držákem držák kanystru ocelový plech kanystr včetně výlevky... RAL6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 134,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 10 l pro skladování pohonných hmot a kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 350,47 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 20 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 046,01 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 10 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
973,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Držák kanystrů GELG na kovové kanystry na benzín 20 litrů zelený (ral 6003 )



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 165,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 5 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
780,22 Kč
Prodejce: KOTARBAU
156,04 Kč/1l

20L kovový kanystr na benzín s rezervou na naftu s ručním čerpadlem BIG 10L/min



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 707,26 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 20 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
465,86 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrů, kanystr na benzín a naftu, ORANŽOVÝ, RAL 2008



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 268,43 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu Černý ral 9005



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 265,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu červený ral 3020



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 262,66 Kč
Prodejce: misterkanister

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 191,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Pressol Kraftstoffkanister (Inhalt 5 l, Verschluss mit Splintsicherung, oliv)



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 679,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KANISTER držák kanystrů pro kovové kanystry na benzín 20 litrů kovový držák kanystrů napínací popruh



3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 119,15 Kč
Prodejce: misterkanister