Can Duran Fuet Extra Reserva 155 g – španělská syrová klobása, aromatická a kořeněná

165,22 Kč

1 065,94 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 14. – po 19. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
1 200,08 Kč/1kg
432,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Jablečné kari závitky ze sleďů v pikantním kari kečupu 200g
Jablečné kari závitky ze sleďů v pikantním kari kečupu 200g
269,15 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hovězí Jerky Teriyaki pikantní ovocná asijská příchuť 60g
Hovězí Jerky Teriyaki pikantní ovocná asijská příchuť 60g
2 266,62 Kč/1kg
154,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Saupiquet tuňák ve slunečnicovém oleji Kousky tuňáka v plechovce 185 g
Saupiquet tuňák ve slunečnicovém oleji Kousky tuňáka v plechovce 185 g
748,21 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 7
104,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ortiz Chorizo Extra Sarta Pikantní 200 g – Pikantní, pikantní španělské chorizo
Ortiz Chorizo Extra Sarta Pikantní 200 g – Pikantní, pikantní španělské chorizo
610,50 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Carne del Sol Fuet Gourmet 140g – španělská syrová klobása, aromatická a pikantní
Carne del Sol Fuet Gourmet 140g – španělská syrová klobása, aromatická a pikantní
1 465,71 Kč/1kg
205,20 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Carne del Sol Fuet Olijf 140g – španělská syrová klobása s olivami, aromatická
Carne del Sol Fuet Olijf 140g – španělská syrová klobása s olivami, aromatická
1 427,64 Kč/1kg
199,87 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Huls Drentse Kosterworst 200 g – tradiční holandská syrová klobása, vydatná a pikantní
Huls Drentse Kosterworst 200 g – tradiční holandská syrová klobása, vydatná a pikantní
1 463,30 Kč/1kg
292,66 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Huls Boerenmetworst, tradiční německá syrová klobása, 220 g, vydatná a pikantní
Huls Boerenmetworst, tradiční německá syrová klobása, 220 g, vydatná a pikantní
1 330,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
292,66 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Unox Gelderse Rookworst 375 g – Tradiční uzená klobása, aromatická a šťavnatá
Unox Gelderse Rookworst 375 g – Tradiční uzená klobása, aromatická a šťavnatá
780,43 Kč/1kg
292,66 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Carne del Sol Fuet Chili, pikantní španělská syrová klobása snack, 140 g
Carne del Sol Fuet Chili, pikantní španělská syrová klobása snack, 140 g
1 389,57 Kč/1kg
194,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Stegeman Chorizo jemně pikantní 225 g – jemná, pikantní klobása chorizo
Stegeman Chorizo jemně pikantní 225 g – jemná, pikantní klobása chorizo
1 016,44 Kč/1kg
228,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Compaxo Broodje Rookworst 330 g – Vydatná roláda s pikantní Rookworst
Compaxo Broodje Rookworst 330 g – Vydatná roláda s pikantní Rookworst
709,18 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kiełbasa wieprzowa Gospodarska JBB 470 g
Kiełbasa wieprzowa Gospodarska JBB 470 g
459,62 Kč/1kg
229,81 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Spichlerz Ruski Łopatka wieprzowa 300 g
Spichlerz Ruski Łopatka wieprzowa 300 g
278,10 Kč/1kg
83,43 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Spichlerz Rusiecki Mięso z nutą cebuli 280g
Spichlerz Rusiecki Mięso z nutą cebuli 280g
203,62 Kč/1kg
105,88 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Szproty Wędzone w Oleju 250 g
Szproty Wędzone w Oleju 250 g
466,44 Kč/1kg
116,61 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Argal Chorizo pikantní 200 g – Pikantní španělské chorizo na gril a svačinu
Argal Chorizo pikantní 200 g – Pikantní španělské chorizo na gril a svačinu
903,65 Kč/1kg
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kuřecí šunka Sokoliki Sokołów 100 g
Kuřecí šunka Sokoliki Sokołów 100 g
449,27 Kč/1kg
49,42 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Callipo Nduja Spilinga 200 g italská salámová klobása
Callipo Nduja Spilinga 200 g italská salámová klobása
528,13 Kč/1kg
205,97 Kč
Prodejce: foodperium

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Can Duran Fuet Extra Reserva, 155 g – Tradiční španělská syrová klobása, aromatická a kořeněná, ideální pro tapas a svačiny. Vyrobeno z vysoce kvalitního vepřového masa s vybraným kořením. Nutriční hodnoty na 100 g: 447 kcal, 32,9 g tuků (z toho 12,8 g nasycených mastných kyselin), 3,4 g sacharidů (1,8 g cukru), 34,3 g bílkovin, 4,3 g soli. Lahodná svačinka pro fajnšmekry.
Seznam přísad
Vepřové maso, sůl, dextrin, cukr, koření, konzervační látka (dusičnan draselný), dextróza, antioxidanty (askorbát sodný, citrát sodný), aroma
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1857 kJ / 447 kcal Tuky: 32,9 g z toho nasycené mastné kyseliny: 12,8 g Sacharidy: 3,4 g z toho cukry: 1,8 g Bílkoviny: 34,3 g Sůl: 4,3 g
Hmotnost
155 g
Potravinářský podnik
Splendid Foods, C. Gurri 2, Seva, 08553 Barcelona, ES
Prodejní název
Can Duran Fuet extra rezerva
Výrobce
DURAN
Kód EAN
8425214002336

Seznam přísad
Vepřové maso, sůl, dextrin, cukr, koření, konzervační látka (dusičnan draselný), dextróza, antioxidanty (askorbát sodný, citrát sodný), aroma
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1857 kJ / 447 kcal Tuky: 32,9 g z toho nasycené mastné kyseliny: 12,8 g Sacharidy: 3,4 g z toho cukry: 1,8 g Bílkoviny: 34,3 g Sůl: 4,3 g
Hmotnost
155 g
Potravinářský podnik
Splendid Foods, C. Gurri 2, Seva, 08553 Barcelona, ES
Prodejní název
Can Duran Fuet extra rezerva
Výrobce
DURAN
Kód EAN
8425214002336
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Sépiový inkoust (Nero di Seppia), 500 g
Sépiový inkoust (Nero di Seppia), 500 g
1 450,00 Kč/1l
725,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Husí foie gras v jednom kuse z francouzských Landes 120 g
Husí foie gras v jednom kuse z francouzských Landes 120 g
8 916,67 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 070,00 Kč
Prodejce: FoieGrasGourmet
Obrázek produktu pro Celé sušené jikry mořských cejnů, cca 50 g Bottarga di Muggine
Celé sušené jikry mořských cejnů, cca 50 g Bottarga di Muggine
4 500,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
225,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Husí sádlo Agro TOP 1 kg kbelík bez přísad
Husí sádlo Agro TOP 1 kg kbelík bez přísad
795,95 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 59
827,79 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Meica Bockwurst i.S.
Meica Bockwurst i.S.
449,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
445,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hofgut tuňákový filet přírodní bez oleje ve sklenici s vysokým obsahem bílkovin 200g
Hofgut tuňákový filet přírodní bez oleje ve sklenici s vysokým obsahem bílkovin 200g
996,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Smažené filety ze sleďů Appel smažené dozlatova v pikantním nálevu 325g
Smažené filety ze sleďů Appel smažené dozlatova v pikantním nálevu 325g
335,72 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
109,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro TULIP 12x 200g snídaňové maso Originální dánská pochoutka v plechovce
TULIP 12x 200g snídaňové maso Originální dánská pochoutka v plechovce
385,50 Kč/1kg
925,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Zimmermannmnichovské bílé párky 4 kusy ATG 250g plechovka 597g
Zimmermannmnichovské bílé párky 4 kusy ATG 250g plechovka 597g
266,78 Kč/1kg
173,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Vepřové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
Vepřové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
269,17 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
80,75 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rezumar - Etiqueta Roja - Kantaberské sardelové filety v olivovém oleji - 520g
Rezumar - Etiqueta Roja - Kantaberské sardelové filety v olivovém oleji - 520g
2 498,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 299,00 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS
Obrázek produktu pro Probare uzená tresčí játra
Probare uzená tresčí játra
1 155,83 Kč/1kg
138,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jürgen Langbein Feine Küche Drůbeží vývar do omáček a polévek 500ml
Jürgen Langbein Feine Küche Drůbeží vývar do omáček a polévek 500ml
197,48 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
98,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Husí sádlo premium jar Agro-Top 320g
Husí sádlo premium jar Agro-Top 320g
840,16 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
268,85 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Saupiquet Rio Mare tuňákové filety gurmánský olivový olej ve sklenici 180g
Saupiquet Rio Mare tuňákové filety gurmánský olivový olej ve sklenici 180g
1 316,17 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
236,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Wild West Beef Jerky Original 60 g
Wild West Beef Jerky Original 60 g
4 344,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
260,68 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Medusa Vongole al Natural 130 g – Čerstvé škeble v přírodní šťávě
Medusa Vongole al Natural 130 g – Čerstvé škeble v přírodní šťávě
898,23 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sardinky - přírodní 135g
Sardinky - přírodní 135g
884,22 Kč/1kg
119,37 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sardinky v slunečnicovém oleji, 125 g
Sardinky v slunečnicovém oleji, 125 g
552,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Fish Tales Sardinky v Harisse 120g – Pikantní filety ze sardinek, bohaté na Omega-3
Fish Tales Sardinky v Harisse 120g – Pikantní filety ze sardinek, bohaté na Omega-3
1 461,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g
Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g
405,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
101,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tuńczyk kawałki w oleju roślinnym 170g Lisner
Tuńczyk kawałki w oleju roślinnym 170g Lisner
518,06 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
88,07 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pasta z ančoviček s olivovým olejem 8 %, 60 g
Pasta z ančoviček s olivovým olejem 8 %, 60 g
1 150,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
69,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro WADAKYU Bonito Flocken 40g
WADAKYU Bonito Flocken 40g
4 469,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
223,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mayflower Seafood Gourmet Ice mořský krab Čerstvě ulovený kvalitní 185g
Mayflower Seafood Gourmet Ice mořský krab Čerstvě ulovený kvalitní 185g
945,68 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
179,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Callipo Nduja Spilinga 200 g italská salámová klobása
Callipo Nduja Spilinga 200 g italská salámová klobása
528,13 Kč/1kg
205,97 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Bifi Salmi Snack Original uzené s vysokým obsahem bílkovin 6x25g
Bifi Salmi Snack Original uzené s vysokým obsahem bílkovin 6x25g
41,40 Kč/1kg
111,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
296,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
148,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Konserwa boczek wieprzowy 300 g
Konserwa boczek wieprzowy 300 g
248,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
74,65 Kč
Prodejce: Katomix

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
3 156,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro WADAKYU Bonito Flocken 500g
WADAKYU Bonito Flocken 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 398,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 796,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
351,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
2 808,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
351,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
2 815,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 627,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
456,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 522,97 Kč/1kg
Obrázek produktu pro La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
1 212,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v
Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Profi Pasztet z Papryką 250g
Profi Pasztet z Papryką 250g
415,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 663,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
432,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 200,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Anchovies fillets in oil 45 g
Anchovies fillets in oil 45 g
429,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
9 534,22 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann křupavé bavorské šunkové párky 8 kusů ATG 250g plechovka 550g
Zimmermann křupavé bavorské šunkové párky 8 kusů ATG 250g plechovka 550g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
182,69 Kč
-40,45 Kč
142,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
218,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusů ATG 250g plechovka 565g
Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusů ATG 250g plechovka 565g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
138,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g
Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
168,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
259,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g
Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
189,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
379,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce
Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 9
192,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g
Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
101,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Saupiquet Tuňáková pomazánka Classic Resealable 115g
Saupiquet Tuňáková pomazánka Classic Resealable 115g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
113,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
984,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
148,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g
Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
129,99 Kč/1kg