5,0



Na základě 8 hodnocení
Jack Daniels Old No.7 Tennessee Whiskey Magnumflasche 3000ml
3 421,34 Kč
1 140,45 Kč / 1l
Produkt vyžaduje
ověření věku
Před platbou vás přesměrujeme na ověření věku.
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Yamazaki 18 Year Old Suntory Single Malt Japanese Whisky 700ml109 159,02 Kč/1l
76 411,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Johnnie Walker Blue Label, 0,7 l, Skotsko, 40%6 862,30 Kč/1l
5 098,61 Kč
-295,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 803,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
![Obrázek produktu pro Jack Daniels Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey 0,7l (40% obj.)- [Obsahuje siřičitany]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cdca99d9639fb88b0b66ee449f819a6b.webp)
Další informace o reklamě
Jack Daniels Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey 0,7l (40% obj.)- [Obsahuje siřičitany]3 356,09 Kč/1l
2 349,26 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Blantons Single Barrel Gold Edition Reserve Bourbon Whisky 700ml6 177,51 Kč/1l
4 324,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jack Daniel's Single Barrel Select, 0,75 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná lahev, 47%
1 799,24 Kč/1l
1 259,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chivas Regal Royal Salute 21letá blended skotská whisky v dárkovém balení | 40 % obj. | 0,7 l
11 503,66 Kč/1l
8 052,56 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jack Daniel's Gentlemen Jack, 0,75 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná lahev, 42%
2 316,00 Kč/1l
1 906,79 Kč
-285,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 621,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Miniatura Jack Daniel's 5 cl, balení 120 ks. Whisky cl %
3 223,00 Kč/1l
161,15 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Johnnie Walker Red Label, 0,7 l, Míchaná, Skotsko, 40%
1 023,39 Kč/1l
716,37 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jack Daniels Gentlemans Jack Tennessee Whisky doppelt filtrovaná 700ml
1 262,31 Kč/1l
883,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniels Tennessee Original Fire Whiskey Likör 700ml
945,90 Kč/1l
662,13 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jack Daniel's Tennessee Honey | 35 % obj. | 0,7 l
907,79 Kč/1l
635,45 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Chivas Regal Regal 18, 0,7 l, Single malt, 18 rok/roky, 40%
4 836,36 Kč/1l
3 385,45 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jack Daniel's Tennessee Apple Liquer USA | 35 % obj. | 0,7 l
860,36 Kč/1l
602,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Johnnie Walker Black Label Blended Scotch Whisky 12 let 700ml
1 360,44 Kč/1l
952,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
768,69 Kč/1l
538,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jim Beam White, 1,5 l, Bourbon, USA, 4 rok/roky, Skleněná lahev, 40%
701,09 Kč/1l
1 051,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Tennessee Whiskey v sklenicích s rockovým designem, 40 %, objem 0,70 litru.
2 685,06 Kč/1l
1 879,54 Kč
Prodejce: italia-genuss

Jack Daniels Berry Tennessee Whiskey sweet note 330ml 12 balení
308,07 Kč/1l
1 219,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jack Daniels Old No.7 Tennessee Whiskey magnum láhev 3000ml
Charakteristika: Mírná a silná, jemné tóny dřevěného uhlí a dřeva.
Vůně: Ze sklenice se vynořuje dřevo, karamel a vanilka s jemnou souhrou dřevěného uhlí a tabáku.
Chuť: Silná a kořeněná, na patře plná a hladká, tóny dřeva, dřevěného uhlí, vanilky a tabáku, závěr je opět plný síly a bohatý na karamel.
Jack Daniel's Německo
Dammtorwall 7,
20354 Hamburk
Jack Daniels Tennessee Whiskey Old No. 7: filtrováno přes dřevěné uhlí. Kapku po kapce. Zrání v ručně vyrobených sudech Jack Daniels.
- Vyvážená chuť sladkosti a dubového aroma
- Obsah: 3 l
- Obsah alkoholu: 40 % obj.
Pokyny pro skladování: Po otevření skladujte na chladném a suchém místě a chraňte před slunečním zářením.
Důležité je zodpovědné zacházení s alkoholem.
Proto prodáváme alkoholické výrobky pouze osobám starším 18 let. Svým nákupem potvrzujete, že jste plnoletí.
Pozor! Nedoporučuje se dětem a těhotným a kojícím ženám.
Tento obsah ani video a jeho obsah prosím neukazujte ani nesdílejte s osobami mladšími 18 let.
Výrobce / Vyrobeno pro:
CAMPARI DEUTSCHLAND GMBH, Adelgundenstraße 7, 80538 Mnichov, Německo
Lynchburg ve státě Tennessee má jen něco málo přes 5 000 obyvatel, ale je světoznámý díky palírně Jack Daniel's. S produkcí přibližně 90 milionů litrů ročně je Jack Daniel's nejprodávanější značkou americké whisky na světě. Na rozdíl od amerických palíren a značek whisky, které od 19. století mnohokrát změnily majitele, byla Jack Daniel's prodána pouze jednou. Bratři Motlowové, pravnuci Jacka Daniela, prodali společnost v roce 1956 skupině Brown-Forman.
Jack Daniel's Old No. 7 zrála po blíže neurčenou dobu v čerstvých sudech z amerického bílého dubu (Virgin Oak). Stáčí se do lahví s mírnou koncentrací 40 % obj. Alkoholu, bez barviv.
Vůně: Sladká a kořeněná ve směsi se svěžími dubovými tóny a náznaky ovoce.
Chuť: Sladká s trochou karamelu, jemně kořeněná s hřebíčkem, suchým dřevem a jemným ovocem.
Tato whiskey se vyrábí v palírně Jack Daniels Distillery v Lynchburgu v Tennessee za použití čisté jeskynní vody a jedinečného procesu rmutování, který zdokonalil Jack Daniel v roce 1866. Tennessee whiskey je podobná bourbonu, ale liší se tím, že se před zráním filtruje přes javorové uhlí ve velkých dřevěných kádích.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 3 l
- Seznam přísad
- Žádné
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 3600 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Jack Daniel's DeutschlandDammtorwall 7, 20354 Hamburg
- Prodejní název
- Jack Daniels Old No.7
- Výrobce
- Země původu
- Spojené státy americké
- Obsah balení
- 3
- Číslo produktu
- 12461
- Kód EAN
- 5099873045114
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 3 l
- Seznam přísad
- Žádné
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 3600 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Jack Daniel's DeutschlandDammtorwall 7, 20354 Hamburg
- Prodejní název
- Jack Daniels Old No.7
- Výrobce
- Země původu
- Spojené státy americké
- Obsah balení
- 3
- Číslo produktu
- 12461
- Kód EAN
- 5099873045114
K tomu se hodí také

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jack Daniel's Old No. 7, 0,35 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná nádoba, 40%
4 549,20 Kč/1l
1 592,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titanová
Zrepasovaný
20 564,03 Kč
Prodejce: NESATEC

Pouzdro pro Apple iPhone 11 Protective Case Anti Shock Pouzdro na mobilní telefon Transparent Cover
200,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Jägermeister likér s 56 různými bylinami 3000ml
885,41 Kč/1l
2 656,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Jack Daniels Old No 7 Tennessee Whiskey 40 % obj. 1000ml
905,15 Kč/1l
905,15 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Oral-B Junior 4210201202318, Dětský, Rotační kartáček, Baterie, 1 kusů
3 321,00 Kč/1kg
3 321,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Bezdrátový strojek na psí srst Strihacie strojčeky pre psov Zastřihovač srsti domácích zvířat Zastřihovač srsti pro ovce Psi Kočky Hair Clipper Retoo
801,59 Kč
Prodejce: Retoo

Držák na lahve JACK DANIEL'S,držák lahve na stěnu,držák na 3 litrové lahve na zeď,
509,43 Kč
Prodejce: ichzapfe

Topinkovač Arendo MORGEN nerez, 920 W, s extra širokými otvory, dotykový panel s LED displejem, černý/stříbrný
1 298,95 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 271,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Berger & Schröter 50097
1 058,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Pracovní obuv Bezpečnostní obuv Ochranná obuv S1 Nízká obuv Ocelová špička 44
879,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProTrade

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Fiqops umělé 12 kusů břečťan girlanda břečťan umělé rostliny umělé závěsné břečťan pro svatební party zahrada byt balkon
562,24 Kč
-142,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
419,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

PARKSIDE akumulátorový vrtací šroubovák "PABS 20-Li G8"
1 360,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Preptique

Sony Interactive Entertainment DualSense charging station, PlayStation 5, Nabíjecí stojánek, Černá, Bílá, Sony, 1 kusů, 195 mm
779,00 Kč
Prodejce: XzoneDE

Elektrický hoverboard 8 palců s Bluetooth, LED, elektrickým balančním skútrem, elektrickým balančním hoverkartem, dětským motorovým osvětlením a Bluetooth skateboardem, Retoo
3 439,99 Kč
Prodejce: Retoo

Jack Daniel's Single Barrel Select, 0,75 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná lahev, 47%
1 799,24 Kč/1l
1 259,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pouzdro na cigarety s plazmovým zapalovačem | kovová krabička na cigarety | zásobník na cigarety | skvělý dárek | barva černá
436,59 Kč
Prodejce: Bachmann-Handel

Dálkové ovládání SAMSUNG BN59-01315B
254,34 Kč
Prodejce: alle_fernbedienungen

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 251,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Johnnie Walker Black Label Blended Scotch Whisky 12 let 700ml
1 360,44 Kč/1l
952,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut Vodka Original, prémiová vodka, pálenka, lihoviny, alkohol, láhev, 40 %, 3 l, 70403500
604,91 Kč/1l
2 008,13 Kč
-193,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 814,73 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Brita Marella XL, Filtrovací konvice, 3,5 l, Modrá, Průhledná
713,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Zapalovač jako láhev whisky Stylový dárkový předmět zapalovač Nápad na dárek
3 394,60 Kč/1kg
339,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bachmann-Handel

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
6 370,44 Kč/1l
3 185,22 Kč
Prodejce: Store-Germany
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá velikost
Koupila jsem si láhev, abych nemusela pořád chodit do obchodu pro alkohol na víkend.... (Pokladní nemusí vědět, kolik toho vždycky vypiju...)
Ohodnoceno dne 30. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi rychlé dodání
Miluji Jack Daniels můj vánoční dárek
Ohodnoceno dne 7. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré a rychlé odeslání
Velmi dobře zabaleno, byla jsem potěšena velkou lahví.
Ohodnoceno dne 11. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jack Daniels
Byl koupen jako dárek , přišel rychle a bylo to všechno skvělé
Ohodnoceno dne 5. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá whisky
Chutná skvěle! Miluji velkou láhev! 3 litry je dobré množství
Ohodnoceno dne 18. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jack Daniels 3L
Vše top rychlé dodání rád znovu
Ohodnoceno dne 6. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Teeling Whiskey 33 Years Old VINTAGE RESERVE COLLECTION Single Malt Irish Whiskey v dřevěné bedýnce 42,9 % 0,70 litru
221 874,15 Kč
-33 238,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188 636,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
269 480,00 Kč/1l

Talisker 25 Years Old Single Malt Whisky 45,8% obj. 0,7l v dárkovém balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
18 370,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed
26 243,17 Kč/1l

Yamazaki 18 Year Old Suntory Single Malt Japanese Whisky 700ml
76 411,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
109 159,02 Kč/1l

Teeling Whiskey 12 Years Old REVIVAL Vol. V Irská whiskey 46,00 % 0,70 litru
13 075,24 Kč
-1 958,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
11 116,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed
15 880,51 Kč/1l

Hakushu 18 Jahre Old Suntory Single Malt Whisky Edition 700ml
55 458,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
79 226,50 Kč/1l

Suntory 12259, 0,7 l, Single malt, Japonsko, 12 rok/roky, Skleněná lahev
9 805,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed
14 008,29 Kč/1l

Oban Bay Reserve GAME OF THRONES The Night's Watch Single Malt Collection 43 % 0,70 litru
6 215,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed
8 879,81 Kč/1l

Glengoyne 18letá skotská whisky Highland Single Malt 43 % 0,70 l.
11 263,13 Kč
-5 064,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 198,17 Kč
Prodejce: AllYouNeed
8 854,53 Kč/1l

Johnnie Walker Blue Label, 0,7 l, Skotsko, 40%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
5 098,61 Kč
-295,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 803,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 862,30 Kč/1l

Oban Little Bay Single Malt Scotch Whisky Small Cask 43 % 0,70 litru
5 169,13 Kč
-774,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 394,63 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 278,04 Kč/1l

Teeling Whiskey SINGLE GRAIN Irská whiskey Wine Cask Finish 46,00 % 0,70 litru
3 164,08 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 520,11 Kč/1l
![Obrázek produktu pro Jack Daniels Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey 0,7l (40% obj.)- [Obsahuje siřičitany]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cdca99d9639fb88b0b66ee449f819a6b.webp)
Jack Daniels Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey 0,7l (40% obj.)- [Obsahuje siřičitany]



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 349,26 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 356,09 Kč/1l

The Dalmore 15, 0,7 l, Single malt, Skotsko, 15 rok/roky, 40%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
4 193,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
5 590,69 Kč/1l

Teeling Whiskey SPIRIT OF DUBLIN Irish Poitin Limited Release 52,5 % 0,50 l.
2 814,84 Kč
-421,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 393,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 786,26 Kč/1l

Jack Daniels Old No.7 Tennessee Whiskey Magnumflasche 3000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
3 421,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 140,45 Kč/1l

Jim Beam Double Oak Twice Barreled s 2 křišťálovými sklenicemi 43 % 0,70 litru
3 002,32 Kč
-449,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 552,67 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 646,67 Kč/1l

Glenmorangie 18 Years Old, 0,7 l, Single malt, Skotsko, 18 rok/roky, Skleněná lahev



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(32)Počet hodnocení: 32
4 812,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
6 874,83 Kč/1l

Blantons Single Barrel Gold Edition Reserve Bourbon Whisky 700ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
4 324,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
6 177,51 Kč/1l

Jim Beam Red Stag, 0,7 l, Bourbon, USA, 40%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 358,81 Kč
-353,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 005,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 864,80 Kč/1l

Lagavulin 16 Years Islay Single Malt Scotch Whisky v dárkovém balení | 43 % obj. | 0,7 l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
2 675,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 822,27 Kč/1l