Ultrazvukové čističky
1 006 výsledků

Další informace o reklamě
12 104,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
242,10 Kč/1l

Další informace o reklamě
2 373,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
237,40 Kč/1l

Další informace o reklamě
5 082,67 Kč
-2 470,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 611,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
118,73 Kč/1l
Naše nejlepšínabídky
Ultrazvukové čističky a mnoho dalšího

SucceBuy 30L ultrazvuková čistička, 360 W digitální sonický kavitační stroj s ohřívačem, časovačem a košem pro laboratorní nástroje, kovové díly, karburátory, autodíly



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
4 231,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
141,07 Kč/1l

VEVOR ultrazvuková čistička profesionální ultrazvuková čistička s otočným ovladačem 3 L, čisticí zařízení s košem a čisticí koulí, ultrazvukové zařízení na hodinky holicí strojky šperky mince



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 173,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
724,66 Kč/1l

INF Dobíjecí ultrazvukový čistič na brýle, šperky a štětky na make-up — 300ml 45kHz 360° čištění
480,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 14. – út 20. října
Prodejce: INFshop
1 600,00 Kč/1l

VEVOR Ultrazvuková čistička, 6 l, Ultrazvuková čistička vinylů, 17,78-30,48 cm, Ultrazvuková čistička vinylů, 180 W, Ultrazvuková čistička gramofonových desek se sušícím stojanem



3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 412,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
568,83 Kč/1l

SucceBuy Vylepšená ultrazvuková čistička 10L Profesionální digitální laboratorní čistička s časovačem pro důkladné čištění dílů a nástrojů, 400W topné těleso, 240W ultrazvukový výkon



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
2 092,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
209,30 Kč/1l

VEVOR 15 l ultrazvuková čistička s časovačem ohřevu a košem profesionální digitální sonický kavitační stroj, 360 W čisticí stroj na laboratorní nástroje kovové díly karburátor mosazné díly automobilů díly motorů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 631,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
242,13 Kč/1l

Další informace o reklamě
2 431,99 Kč
-829,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 602,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
160,30 Kč/1l

Další informace o reklamě
1 140,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
570,50 Kč/1l

VITA-MY – ozonový a ultrazvukový čistič pro potraviny – bezdrátové zařízení na ovoce, zeleninu, maso, vodu, dětské potřeby a šperky



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 731,00 Kč
plus 172,22 Kč za dopravuDoručení pá 2. října
Prodejce: Zdroweimarkowe

Sanitas SUR 42, 2220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 195 x 128 x 209 mm, 1,3 kg, 179 mm, 258 mm



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(26)Počet hodnocení: 26
1 436,00 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – pá 9. října
Prodejce: VISO
2 610,91 Kč/1l

VEVOR 22 L dvoufrekvenční ultrazvuková čistička s ohřevem na bižuterní díly Šperky, prsteny, brýle, desky, registrační desky na zubní náhrady, 28/40 KHz ultrazvuková čistička



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 952,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
179,68 Kč/1l

SucceBuy 50 L ultrazvuková čistička, profesionální čisticí stroj s košem a digitálním displejem, 840 W nerezová jednotka 40 kHz s kolečky na díly, karburátory a přístroje



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
11 337,99 Kč
-663,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 674,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
213,50 Kč/1l

Robot na mytí oken, sací výkon 5600 Pa, dálkové ovládání, ano, BÍLÝ, EU
3 311,99 Kč
plus 100,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: BlissShopping

35 W profesionální ultrazvuková čistička s digitálním ohřevem hodin pro šperky zubní brýle Průmyslová výroba
1 679,76 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 16. – pá 23. října
Prodejce: CJCmall

KRAFT&DELE Ultrazvuková čistička 140 W, 3,2 l, nerez - KD448



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 738,00 Kč
plus 109,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Ekoflam
543,12 Kč/1l

VEVOR ultrazvuková čistička Ultrazvuková čistička nerezové oceli 158 W, 2 l Ultrazvuková čistička s digitálním displejem 0-30 min, ultrazvukové čištění šperků, brýlí, hodinek atd.



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 111,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
556,00 Kč/1l

Ultrazvuková čistička s tlačítkovým ovládáním Ultrazvuková čistička 6,5 l Ultrazvukové čisticí zařízení 220 V Ultrazvuková čistička s ohřívačem Čistička šperků
2 262,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 15. – pá 23. října
Prodejce: Zerbaco
348,15 Kč/1l

VEVOR 10 L ultrazvuková čistička, profesionální ultrazvukový čisticí stroj s čisticím košem a digitálním displejem, 180 W nerezový 40 kHz průmyslový čisticí stroj na díly karburátorových přístrojů
1 983,99 Kč
-242,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 741,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
174,20 Kč/1l

SucceBuy vylepšená ultrazvuková čistička, profesionální digitální 2litrová laboratorní čistička s časovačem pro důkladné čištění šperků a dílů, 100 W topné těleso, 60 W ultrazvukový výkon



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 135,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
568,00 Kč/1l


2 324,75 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 13. – po 26. října
Prodejce: Hangtong-DE
2 905,94 Kč/1l

SucceBuy Profesionální ultrazvuková čistička s otočným ovladačem 6 l, čisticí zařízení s košem a čisticí kuličkou, vhodné pro hodinky, holicí strojky, šperky a mince



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 851,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
475,33 Kč/1l

VEVOR ultrazvuková čistička 600 W digitální ultrazvuková čistička 30 l s vylepšeným odplyňováním a šetrným režimem, 40 kHz průmyslová ultrazvuková čistička s časovačem a ohřívačem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 308,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
210,30 Kč/1l

SucceBuy 2l ultrazvuková čistička, 60 W, digitální čisticí zařízení s šetrným režimem a optimalizovaným odplyňováním, 40 kHz průmyslová čistička šperků s ohřevem a časovačem, vhodná pro brýle a hodinky, černá
1 102,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

SucceBuy 22L ultrazvuková čistička s digitálním časovačem a ohřevem, profesionální ultrazvuková čistička šperků z nerezové oceli, vyhřívaný čisticí stroj na brýle, hodinky, prsteny, drobné součástky
3 928,99 Kč
-963,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 965,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
134,82 Kč/1l

SucceBuy 3l ultrazvuková čistička, 120 W, digitální čisticí zařízení s šetrným režimem a optimalizovaným odplyňováním, 40 kHz ultrazvukové zařízení s ohřevem a časovačem, ideální pro brýle a hodinky, černá
1 438,99 Kč
-111,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 327,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Ultrazvuková čistička Ultrazvuková čistička 6L Ultrazvuková čistička Ultrazvuková čistička z nerezové oceli s digitálním displejem pro šperky, brýle a zuby
2 190,99 Kč
-524,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 666,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
277,83 Kč/1l

SucceBuy 6l ultrazvuková čistička z nerezové oceli s digitálním displejem, ideální pro čištění šperků, brýlí a dentálního příslušenství
2 074,99 Kč
-424,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 650,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

VEVOR 30L ultrazvuková čistička s časovačem ohřevu a košem, profesionální digitální sonický kavitační stroj, 360 W čisticí stroj na laboratorní nástroje, kovové díly, karburátory, mosaz



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
5 829,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
194,33 Kč/1l

VEVOR Ultrazvuková čistička 30L Ovládání ultrazvukového čisticího stroje s tlačítkem z nerezové oceli 304, s časovačem ohřevu pro šperky, hodinky, brýle, zubní nástroje



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
4 494,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
149,83 Kč/1l

Ultrazvukový čistič zubů Čistič zubů s 5 hroty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 116,88 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: CJCmall

VEVOR JPS-80A Ultrazvuková čistička 22L Čistička Ultrazvuková čistička z nerezové oceli s digitálním displejem



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(113)Počet hodnocení: 113
5 097,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
231,73 Kč/1l

Ultrazvuková čistička SucceBuy 22 l s funkcí ohřevu a časovačem, digitální čisticí zařízení s košíkem, 480 W, pro laboratorní přístroje, kovové díly, karburátory, mosaz, automobilové díly a součásti motorů
4 109,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

VEVOR ultrazvuková čistička 15 l profesionální 360 W čisticí stroj s časovačem a ohřevem, digitální 40 kHz ultrazvuková čistička s košem na hodinky brýle šperky držáky průmyslové díly nářadí stříbrná



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 380,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
225,40 Kč/1l

KRAFT&DELE Ultrazvuková čistička 230 W, 6,5 l nerez - KD449



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 803,47 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: Luxtom
467,24 Kč/1l

Ultrazvuková čistička 3L čisticí stroj s ohřevem koše a časovačem 120W - Vysoce kvalitní ultrazvuková čistička - Výkonný čisticí stroj
2 902,55 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Bancros
967,52 Kč/1l

Další informace o reklamě
3 927,99 Kč
-960,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 967,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
134,91 Kč/1l

Další informace o reklamě
4 578,99 Kč
-1 036,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 542,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Cena
- Do 1 500 Kč
- 1 500 – 2 000 Kč
- 2 000 – 4 000 Kč
- Více než 4 000 Kč
–
- Nabídky
Výrobce
- VEVOR
- SucceBuy
- SWAREY
- Mormark
- OEM
- ActiveJet
- ACTIVESHOP
- Aibecy
- Aiorber
- AjieQaQ
- AlexandreHouse
- ANLAN
- artyk
- BEAUTY SYSTEM
- bez marki
- BGS technic
- BiOHY
- Bosch
- Britains
- Caso
- Cecotec
- CHEMICAL IBERICA S.L.
- Chud?j
- Cocosity
- COLEXY
- COOAU
- Delta
- DEMA
- DENSON
- Douself
- Draper
- Draper Tools
- ele eleoption
- Elmag
- EMAG
- Famanu
- Findicare
- Fokelyi
- Fornorth
- Fysic
- Geko
- Geti
- Gistuch
- Grundig
- Happyment
- Helit
- HumminGuru
- INF
- JBM
- JINLAILI
- JMXZ
- KKmoon
- KLK Commerce
- Koenic
- KRAFT&DELE
- LICHTERBLITZ
- Lixada
- maf
- Mar-Pol
- Melissa
- Merkloos
- mfa
- Monster Shop
- Nedis
- Procter & Gamble
- ProfiCare
- Promed
- Quality Heating
- RC Hobby Online
- Redesyn
- Retoo
- Sanitas
- Schurz
- Selius
- StarTech
- Sweiko
- Techrebal
- Toolcraft
- Topchances
- Topdeal
- Troli
- Ulsonix
- Unyqoos
- Velleman
- Vita-My
- Wybot
- YATO
- ZREE
Kategorie
- Ultrazvukové čističky
- Vysavače a příslušenství
- Vysavače
- Robotické čističe oken
- Příslušenství k vysavačům
- Parní čističe
- Stroje na čištění obuvi
- Vysokotlaké čističe
- Zametací stroje
- Leštiče podlah
Zákaznické recenze
a další