Vlna
10 000+ výsledků
Další informace o reklamě

500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. – čt 15. října
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Scheepjes Catona, 10g, minibalíček (114) – Šokující růžová
24,47 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Assarion
0,98 Kč/1m

YarnArt Flowers Unicolor příze 50 g / 115 m - barva 753 tmavě námořnická - pletací a háčkovací příze
49,67 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Assarion
993,40 Kč/1kg

Lillemor od Permin – Příze vyrobená z čistévlny merino (obsahuje 16 plodů goji)
63,19 Kč
plus 365,00 Kč za dopravuDoručení so 10. – pá 16. října
Prodejce: marussia
2 527,60 Kč/1kg

Yarn Art Ribbon 791 Pletací příze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
118,97 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Assarion
0,95 Kč/1m
Naše nejlepšínabídky
Vlna a mnoho dalšího
Začít šetřit
Alize 3x 100g Superlana Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (599)
384,63 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: HobbyYARN
1 282,10 Kč/1kg

Yarn Art Etamin 422 Pletací příze
1 419,40 Kč
-120,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 298,80 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení st 14. října
Prodejce: NetworkTechnologies
7,22 Kč/1m
Další informace o reklamě

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Lodě Catona 50g (528) - Stříbrná modrá
68,57 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Assarion
0,55 Kč/1m

Bavlněná příze Gold Paillettes 5 x 50 g 7106



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
87,47 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Assarion
1 457,83 Kč/1kg

Příze Gazzal Baby Bavlna XL 3423, modrá barva - pro pletení a háčkování



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
49,67 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Assarion
993,40 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g vlna Puffy, jednobarevná, háčkování, pletení (Oatmeal – 599)
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

SET 2ks - Příze BABY ONE - 100 g, 250 m - Bílá
203,61 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: VISO

Vlna Himalaya Dolphin Festival 101, barva bílá - pro pletení a háčkování
106,37 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Assarion
1 063,70 Kč/1kg

Bavlněná příze Himalaya Dolphin Festival - černá s barevnými inkluzemi
106,37 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Assarion
1 063,70 Kč/1kg

Alize 5x 100 g angorská zlatá vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Safüron | 2)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Himalaya Everyday Wool 100%.Polyakryl proti žmolkování 100g/250m - jasně červená, měkká a odolná barva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,87 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Assarion
0,30 Kč/1m

Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavě šedá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
189,19 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – pá 9. října
Prodejce: VISO
1 891,90 Kč/1kg

YarnArt Flowers Moonlight příze 250 g / 100 m - barva 3276 fialová - pletací a háčkovací příze



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
314,27 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Assarion
1 208,73 Kč/1kg

Gazzal Baby Bavlna 3423, příze z bavlněné směsi, 50 g, 165 m, světle modrá
49,67 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Assarion
993,40 Kč/1kg

YarnArt Jeans (50g/160M) 76 helles türkis



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(126)Počet hodnocení: 126
1 332,25 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: NetworkTechnologies
26 645,00 Kč/1kg

YarnArt Jeans (50g/160M) 20 tulpe



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(20)Počet hodnocení: 20
1 348,20 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení st 14. října
Prodejce: NetworkTechnologies
26 964,00 Kč/1kg

YarnArt Jeans (50g/160M) 79 helles mint



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(43)Počet hodnocení: 43
1 313,85 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení st 14. října
Prodejce: NetworkTechnologies
26 277,00 Kč/1kg

Katia Big Merino 1 White Pletací příze
108,99 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: MUZIKER
1,36 Kč/1m

Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

DMC Eco Vita Raffia, Kreativní tvoření, Černá, Dřevěné vlákno, 100 m, 100% wood fibers, 50 g
170,54 Kč
plus 365,00 Kč za dopravuDoručení so 10. – pá 16. října
Prodejce: marussia
3 410,80 Kč/1kg

DROPS Kid-Silk vlna, 75% Super Kid Mohér, 25% Hedvábí, 210 m, 25 g, zelená, EU-Výroba



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
136,66 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Assarion
2 733,20 Kč/1kg

Himalaya Dolphin BABY, 80364 lila



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
100,07 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Assarion
1 000,70 Kč/1kg

Yarn Art Stylish Alpaca 7711 Pletací příze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
175,67 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Assarion
1 171,13 Kč/1kg

Yarn Art Stylish Alpaca 7714 Pletací příze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
175,67 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Assarion
1 171,13 Kč/1kg

Gazzal Baby Bavlna XL Violet, měkká 50% bavlna, dětská vlna, 50g, vysoká kvalita
49,67 Kč
plus 118,73 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Assarion
0,47 Kč/1m

Alize 5x 100g Angora Gold Simli, příze s třpytkami, jednobarevná, vhodná pro háčkování a pletení (krémová | 1)
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
plus 334,99 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Barva
- Béžová
- Vícebarevné
- Hnědá
- Bílá
- Modrá
- Zelená
- Růžová
- Šedá
- Červená
- Žlutá
- Černá
- Fialová
- Oranžová
- Tyrkysová
- Stříbrná
- Zlatá
- Přírodní barvy
- Průhledné
Cena
- Do 200 Kč
- 200 – 300 Kč
- 300 – 500 Kč
- Více než 500 Kč
–
- Nabídky
Výrobce
- YarnArt
- ALIZE
- DMC
- Himalaya
- Bobbiny
- Anchor Books
- Ariadna
- Art'is Yarn
- Bellatex
- Boss
- BRIOCHIN
- CANDeal
- Ciocca
- Cocosity
- Craft
- Craft with Fun
- Creativ Company
- Dolphin
- Drops
- Drops design
- easy home
- Exquisit
- Fairyland
- Feniks_eko
- Folia
- Folia Paper
- Frech Verlag GmbH
- Gabo Wool
- Gazzal
- Gistuch
- Glorex
- GOMETY
- Graine Créative
- Großhandelshaus für Woll- u. Kurzwaren Max Gründl e.K.
- gründl
- Guess
- Hengrongshen
- himalayan goji
- Hobby Yarn
- iegrow
- ILAUKE
- Import
- INNY
- Katia
- KnitPro
- KOKONKI
- Lana Grossa
- LATRAT
- LEREATI
- Lighterday
- LIHAO
- Lovable
- Luna Art
- Madame Tricote Paris
- Made in Turkey
- Mango
- Markenlos
- Maxee
- Maximum
- Merkloos
- nic
- Nice Life
- Northio
- OEM
- OPUS
- Penword
- Prym
- QUARKZMAN
- QUUPY
- RAGNO
- RAGNO SPORT
- Ranjima
- RAPUNZEL
- Reborn Yarn
- Rico
- Rico Design
- Riddur
- Rosários 4
- SCANquilt
- Schachenmayr
- Scheepjes
- ŠijemeDoma.cz
- Sonstige Verlage
- Sonstiges
- Stenli
- Tommy Hilfiger
- Tricot Cafè
- Uiopa
- Unbekannt
- Wenko
- wintfarm
- Zayookey
Kategorie
- Vlna
- Jiné výtvarné potřeby
- Výtvarné sady
- Stojany na obrazy
- Styroporové zboží
- Plátna a napínací rámy
- Kornouty do školy
- Modelovací hmoty
- Provazy a šňůry
- Dřevěné zboží
- Modelářské formy
- Pryskyřice na odlévání
- Potřeby na výrobu šperků
- Tavné pistole a příslušenství
- Umělecké štětce
- Knoty svíček
- Korálky
- Šablony
- Výtvarné fólie
- Barvy na sklo
- Mechová pryž
- Provázky a motouzy
- Vázací dráty a drátky
- Filc pro kutily
- Vosk na výrobu svíček
- Plastové zboží
- Modelářské nože
- Květinová pěna
- Stuhy a pentle
- Mašle
- Dřevěné korálky
- Kelímky na štětce
- Pružiny
- Mozaikové kameny
- Formy na svíčky
- Mrkací oči
- Lýko
- Lepidla
- Kutilské nůžky
- Ozdobné nůžky
Zákaznické recenze
a další