Vlastnosti: Vyrobeno ze surovin rostlinného původu: 100% organické, biologicky odbouratelné, účinná kontrola kalů.
Typ: originální
Počet jednotek: 2
Jednotka: sada
Hmotnost: 258 g
Barva: průhledná
Balení: karton
Charakteristika:
EcoDecalk je nový ekologický odstraňovač vodního kamene vyráběný společností De'Longhi. Jeho složení je 100% šetrné k životnímu prostředí, ale také účinnější v boji proti vápenatým usazeninám nahromaděným uvnitř kávovarů.
Odvápňovací kapalinu EcoDecalk lze použít v automatických i manuálních (např. baňkových) kávovarech.
Rychle a účinně odstraňuje anorganické zbytky a tvrdé usazeniny. Používá vysoce kvalitní, ekologicky bezpečné a biologicky odbouratelné suroviny rostlinného původu.
Pravidelné používání odvápňovače De'Longhi EcoDecalk zajišťuje delší životnost kávovaru a zvyšuje energetickou účinnost (vápenaté usazeniny vedou ke zvýšení spotřeby energie až o 30 %).
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
487,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Durgol DED 18, 70 mm, 138 mm, 160 mm, 400 g, GHS07: Škodlivý, Varování
1 122,08 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
140,26 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
Aroumatum 4x 300 ml odstraňovač vodního kamene pro plně automatické kávovary, varné konvice a žehličky – přírodní složení
445,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
534,12 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
Durgol Universal 1 kusů, GHS07: Škodlivý, Varování, H315: Causes skin irritation, H319: Způsobuje vážné podráždění očí, P102: Uchovávejte mimo dosah dětí., P302+P352: PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte vodou a mýdlem., P305+P351+P338: PŘI ZASAŽENÍ OČÍ:...
236,64 Kč/1l
118,32 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
Heitmann - Odstraňovač vodního kamene pro kávovary & rychlovarné konvice, 2 x 25 g --> Čistící prášek proti vodnímu kameni pro kávovary a rychlovarné konvice, 2 x 25 g
1 088,60 Kč/1kg
54,43 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
SCANPART DC0157, 1000 ml, Tekutina
242,96 Kč/1l
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
242,96 Kč
Prodejce: egenta-shop
Tytan Odkamieniacz do Czajników i Ekspresów 30 g
1 137,67 Kč/1l
34,13 Kč
Prodejce: Katomix
Kamix Odkamieniacz w płynie, 500 ml
586,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
GUT&GÜNSTIG 3286331002 GUT&GÜNSTIG Kraftgel Waschmaschinen-Entkalker 1,0 l
308,31 Kč/1l
308,31 Kč
Prodejce: somnia24
Meglio, Odkamieniacz w sprayu Anti-limescale, 650 ml
177,78 Kč/1l
115,56 Kč
Prodejce: DomoDomo
Čistící prášek pro odmaštění praček a myček Heitmann 175 g
436 166,66 Kč/1kg
78,51 Kč
Prodejce: Katomix
Oxo, Odkamieniacz do pralek w tabletkach, 50 sztuk
688 399,97 Kč/1kg
206,52 Kč
Prodejce: Katomix
Izo Odkamieniacz do urządzeń AGD, 30 g
720 000,02 Kč/1kg
36,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Calgon 5900627008203, 500 g, Krabice
193 000,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
100,36 Kč
Prodejce: Visage
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Technické údaje:
Výrobce: DeLonghi
Určení: Pro kávovary
Objem: 200 ml
Počet použití: 2
Vlastnosti: Vyrobeno ze surovin rostlinného původu: 100% organické, biologicky odbouratelné, účinná kontrola kalů.
Typ: originální
Počet jednotek: 2
Jednotka: sada
Hmotnost: 258 g
Barva: průhledná
Balení: karton
Charakteristika:
EcoDecalk je nový ekologický odstraňovač vodního kamene vyráběný společností De'Longhi. Jeho složení je 100% šetrné k životnímu prostředí, ale také účinnější v boji proti vápenatým usazeninám nahromaděným uvnitř kávovarů.
Odvápňovací kapalinu EcoDecalk lze použít v automatických i manuálních (např. baňkových) kávovarech.
Rychle a účinně odstraňuje anorganické zbytky a tvrdé usazeniny. Používá vysoce kvalitní, ekologicky bezpečné a biologicky odbouratelné suroviny rostlinného původu.
Pravidelné používání odvápňovače De'Longhi EcoDecalk zajišťuje delší životnost kávovaru a zvyšuje energetickou účinnost (vápenaté usazeniny vedou ke zvýšení spotřeby energie až o 30 %).
Kompatibilita výrobku:
Ujistěte se, že produkt z této aukce je vhodný pro vaše zařízení!
Chcete-li tak učinit, stiskněte na klávesnici kombinaci kláves Ctrl+F a zadejte model svého zařízení nebo výrobku. Poté rychle vyhledáte v níže uvedeném seznamu kompatibility.
AEG Espressia Moulinex Saeco Ariston Gaggenau Neff Scholtes Bosch Hot Point Nespresso Severin Braun Jura Nivona Siemens Cocoon Krups Philips Zanussi Electrolux Melitta Phlips DeLonghi
DeLonghi 5513296011 Odvápňovač 2x100ml pro kávovary, plně automatické kávovary
Originální náhradní díl
Příslušenství
Přesně padnoucí
Vysoká kvalita
Množství náplně: 2x 100ml
kompatibilní s: Kávovary, plně automatické kávovary atd.
AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(1723)Počet hodnocení: 1723
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Kancelářské židle Montreal 28213, stolní židle, polstrovaná, s nastavitelným opěradlem, do 120 kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(142)Počet hodnocení: 142
2 409,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto
Nejprodávanější
Licorne Bike Conseres Premium skládací kolo 20 palců - Kolo pro muže, chlapce, dívky a ženy - Shimano 6 rychlostí - Holandské kolo
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(30)Počet hodnocení: 30
7 050,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE
Linder Exclusiv Vánoční řetěz na baterie 50 LED Teplá bílá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(115)Počet hodnocení: 115
73,00 Kč
Prodejce: Proki
Sada kávovaru na espresso: DeLonghi EcoDecalk 500 ml + 5x vodní filtr Wessper AquaLunga
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(559)Počet hodnocení: 559
1 068,54 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
Emerio RCE-110118, Černá, Nerezová ocel, 1,5 l, 500 W, 265 mm, 240 mm, 263 mm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(79)Počet hodnocení: 79
1 076,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Zvlhčovač vzduchu s aromaterapií Ruhhy 22739
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(89)Počet hodnocení: 89
711,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Ochranný kryt pro Apple iPhone 14 Case Transparent Slim Cover Clear Case
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(287)Počet hodnocení: 287
190,00 Kč
Prodejce: CoolGadget
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(45)Počet hodnocení: 45
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka
Náhradní vodní filtr AquaFloow, balení 6 kusů, pro kávovary DeLonghi DLSC002 / SER3017
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(330)Počet hodnocení: 330
712,26 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-203,26 Kč
509,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
Ochranný potah na matraci 180 × 200 cm, vhodný pro alergiky, pratelný a voděodolný
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(301)Počet hodnocení: 301
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Nejprodávanější
Dětská chůvička s kamerou 3,2palcová chůvička s monitorováním teploty, obousměrný interkom, ukolébavka, VOX
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(132)Počet hodnocení: 132
1 578,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro
Kolečka na záclony 7 mm (50 ks) pro záclonové kolejnice, univerzální kolečka na záclony, vnitřní kolečka pro všechny běžné záclonové kolejnice
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(97)Počet hodnocení: 97
48,63 Kč
Prodejce: Bestlivings
Originální hadříky VibraRise pro robotické vysavače Xiaomi Roborock S7, S7 Plus, S7 Max Ultra, S7 MaxV a S7 MaxV Ultra (2 kusy)
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(181)Počet hodnocení: 181
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(112)Počet hodnocení: 112
14 975,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až D
Prodejce: EveMotionGmbH
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(677)Počet hodnocení: 677
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Apple iPhone 13, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Černá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(433)Počet hodnocení: 433
Zrepasovaný
7 611,89 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: JANADO
Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(1367)Počet hodnocení: 1367
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey J
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(129)Počet hodnocení: 129
5 213,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palců kolo pro dívky muže a ženy 21 rychlostí (6 rychlostí pro 20 palců) Holland městské kolo
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(306)Počet hodnocení: 306
7 550,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE
Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3206)Počet hodnocení: 3206
Použité
18 446,08 Kč
Prodejce: better-used
DeLonghi EcoDecalk DLSC500 Odstraňovač vodního kamene pro 5 operací odstraňování vodního kamene (balení po 4 kusech)
856,91 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(739)Počet hodnocení: 739
1 713,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
6x vodní filtr Aquafloow kompatibilní s DeLonghi + odvápňovač Delonghi 500ml ecoDecalk
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(559)Počet hodnocení: 559
1 089,00 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
Hodnocení zákazníků
Průměrné hodnocení: 4,6
4,6Na základě 5 hodnocení
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%
0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%
20% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
20%
0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%
0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.